Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, KarMar84 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Κάναμε και εμείς χθες β επιπέδου :x δόξα τω Θεό όλα τα όργανα αναπτύσσονται σωστά και είναι γύρω στα 490 γρ. :-D μας δυσκόλεψε λίγο γτ κουράστηκα αρκετά στην δουλειά κ έκανα συσπάσεις οπότε η καημένη είχε κουλουριαστει σε ένα σημείο και προσπαθούσαμε να την τεντωσουμε οπότε κράτησε 2 ώρες η εξέταση! Μας χάρισε όμως 3-4 ωραίες φωτογραφίες χιχι

Φιλιά σε όλες, σας παρακολουθώ ;)

Μπράβο κοπέλα μου!κ ήθελα να σου στείλω να σε ρωτήσω πότε είχες την β επιπέδου!τι καλά που την είδατε κ ήταν γερή κ κούκλα!!!άντε κ ωραίες φωτό,ποιος στην χάρη σου;;!άξιζε η ταλαιπωρία,δεν πειράζει!!:x

@demifilol περιμένουμε νέα όταν τελειώσεις από γιατρό!!!όλα να είναι τέλεια κ ο τράχηλος να παραμείνει σταθερός!!!!

Καλημέρα αγαπημένες,εδώ ο καιρός συνεχίζει να είναι χάλια.θα πάω δουλειά τώρα σε μισή ωρίτσα,έχω συνεδρίες ένα 3 Ώρο κ θα κρατήσω εγώ τον μικρό το απόγευμα γιατί ο άντρας μου ξαναδουλευει μέχρι αργά το βράδυ.12 και αν ,θα γυρίσει.πφφφφ!ελπίζω να είναι καλός ο μικρός μου γιατί έχω κ κάτι πονακια χαμηλά εδώ κ 3-4 μέρες που με αγχωνουν λίγο.πεμπτη που έχω γιατρό θα τον ρωτήσω.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου!μια χαρά είναι η χοριακη σου.λογοκα θα σου ζητήσει ο γιατρός σου αλλη μια,σε 2-3 μέρες για να δούμε αν διπλασιάζεται κ μετά υπέρηχο!με το καλό!!

Ανά μπραβο!!!εγώ δεν είχα πάρει γαντακια,κ του έβαζα καλτσακια γιατί συνέχεια γτατζουνιοταν! Κ εκτός από πετσετουλες για τα καλά,να έχετε κ πανακια/πετσετακια για τις γουλιτσες..αυτά κι αν φεύγουν νερό,είχα πάρει καμία 20αρια από ικεα κ μου χρειατηκαν όλα.αλλαζα 5 την μέρα,γιατί αν βγάλει γουλιες γάλα στο ρέψιμο,μετά μυρίζει πολύ(σαν εμετός) οπότε πάει κατευθείαν άπλυτα!

Άσε και εγώ με τα καλτσακια έκανα δουλειά μέχρι να πάρω γαντακια... γενικά έστελνα τον άντρα μου και μου επαιρνε ότι προέκυπτε στη πορεία η τα έκανα παραγγελία μέσω Ίντερνετ! 
τα πανακια του ικεα σωτηριααααα δεν το συζητώ!!!! Αυτά τα λευκά με τα χρωματιστά πιαστρακια στην άκρη δεν λες;

  • Χαχα 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!!

Συννεφιά σήμερα και σα να έβγαλε λίγη κρύο νομίζω... Εντωμεταξύ για τα ζιμπουνακια κι εγώ νόμιζα ότι είναι καλτσάκια.. Χαχαχαχαχα ποσά πολλά έχουμε να μάθουμε..

@Alkyoni και @KarMar84 υπέροχα τα νέα σας!!! Χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά και καταφέρατε να πάρετε φωτογραφία τα βλαστάρια σας..

@Petalouditsaa12 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Εύχομαι τα καλύτερα.. Μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Με το καλό το Μάρτιο (αν υπολογίζω σωστά) να έχεις το παιδάκι σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Κάναμε και εμείς χθες β επιπέδου :x δόξα τω Θεό όλα τα όργανα αναπτύσσονται σωστά και είναι γύρω στα 490 γρ. :-D μας δυσκόλεψε λίγο γτ κουράστηκα αρκετά στην δουλειά κ έκανα συσπάσεις οπότε η καημένη είχε κουλουριαστει σε ένα σημείο και προσπαθούσαμε να την τεντωσουμε οπότε κράτησε 2 ώρες η εξέταση! Μας χάρισε όμως 3-4 ωραίες φωτογραφίες χιχι

Φιλιά σε όλες, σας παρακολουθώ ;)

τέλεια τι όμορφα νέα είδες την μπεμπουλα σου κ είναι καλά!!ταλαιπωρία λιγάκι αλλά χαλάλι της αφού όλα είναι καλά αυτό έχει σημασία!!πάντα τέτοια νέα κ να ξεπερνιουντε όλα τα υπόλοιπα!!

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

τέλεια!!!!εύχομαι μια τελειομηνή κ όμορφη εγκυμοσυνη..καλημέρα κιόλας κ καλημέρα σε όλες κορίτσια.εδώ έχεί πιάσει πολύ αέρας αυτές τις μέρες κ σε τρελένει αλλά απ την άλλη δεν ζεσταίνεσαι τόσο οπότε μη τα θέλω κ όλα!!κορίτσια θα μας δώσουν κάποιες οδηγίες από το μαιευτήριο για φροντίδα του μωρού η μόνες σας εσείς διαβάζετε κανένα βιβλίο κτλ?

Καλημερα Ευη μου!εχει αερα ε;φανταζομαι πως θα ειναι,αμμοβολη στα φουλ. :razz: Θα σταματησει καθολου αραγε;εμεις πεμπτη ταξιδευουμε ελπιζω να κοπασει εστω λιγο.

εχω δει κατι σεμιναρια που κανει μια μαια allforbaby καπως ετσι λεγεται,κ σκεφτομαι μηπως παρακολουθησω καποιο απο κοντα τον σεπτεμβριο για φροντιδα μωρου.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας!!! 

@Geo81 η μεγάλη αδερφή την ταιζει, της δίνει φιλάκια κ της λέει τραγουδάκια να κάνει νάνι χαχα χθες πριν φύγουμε της λέει ο άντρας μου "θα πάμε με την μαμά σε μια δουλίτσα και θα έρθουμε εντάξει;" Εντάξει λέει κ μόλις της είπε ότι θα πάμε να δούμε την μπεμπουλα λέει "η Λυδία;" ήθελε να έρθει κ αυτήν γτ θα νόμιζε η ψυχούλα ότι θα πάμε να δούμε κανονικό μωρό :x

  • Μου αρέσει 3

Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας!!! 

@Geo81 η μεγάλη αδερφή την ταιζει, της δίνει φιλάκια κ της λέει τραγουδάκια να κάνει νάνι χαχα χθες πριν φύγουμε της λέει ο άντρας μου "θα πάμε με την μαμά σε μια δουλίτσα και θα έρθουμε εντάξει;" Εντάξει λέει κ μόλις της είπε ότι θα πάμε να δούμε την μπεμπουλα λέει "η Λυδία;" ήθελε να έρθει κ αυτήν γτ θα νόμιζε η ψυχούλα ότι θα πάμε να δούμε κανονικό μωρό :x

Αχ ψυχούλα όμορφη!!!! Τι καλή που είναι μωρε!!! Ποσό είναι τώρα ; Δεν πρέπει να έχουν μεγάλη διαφορά με τον δικό μου; Που δεν θέλει να ακούει κουβέντα για μωρό κ Μπέμπα... αλλά έχει απορριες τύπου γιατί δεν μπορώ να την δω; Εγώ μπορώ έχω μια Μπέμπα στη κοιλιτσα μου; Θα μου πάρει το κρεβάτι μου; Αχ ζούμε μεγάλες στιγμές κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Αχ ψυχούλα όμορφη!!!! Τι καλή που είναι μωρε!!! Ποσό είναι τώρα ; Δεν πρέπει να έχουν μεγάλη διαφορά με τον δικό μου; Που δεν θέλει να ακούει κουβέντα για μωρό κ Μπέμπα... αλλά έχει απορριες τύπου γιατί δεν μπορώ να την δω; Εγώ μπορώ έχω μια Μπέμπα στη κοιλιτσα μου; Θα μου πάρει το κρεβάτι μου; Αχ ζούμε μεγάλες στιγμές κορίτσι μου!!

Χαχα ο γλυκούλης έχει ανησυχίες! Η δική μου είναι σχεδόν 25 μηνών. Θα το πάθουν το σοκ τους στην αρχή αλλά ας ελπίσουμε να μην είναι πολύ έντονο κ να προσαρμοστούν :-D

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Άσε και εγώ με τα καλτσακια έκανα δουλειά μέχρι να πάρω γαντακια... γενικά έστελνα τον άντρα μου και μου επαιρνε ότι προέκυπτε στη πορεία η τα έκανα παραγγελία μέσω Ίντερνετ! 
τα πανακια του ικεα σωτηριααααα δεν το συζητώ!!!! Αυτά τα λευκά με τα χρωματιστά πιαστρακια στην άκρη δεν λες;

Ναιιιιιι αυτά!!!αχαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα και από μένα!!! Εξαφανίστηκα για 10 μέρες αφού ήμασταν διακοπουλες όπως σας είχα πει στο αγαπημένο μας νησί στην Ανάφη και γυρίσαμε χθες.. Αυτό το νησάκι δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά δεν έχει ούτε σήμα, εκτός χώρας, οπότε έμπαινα όποτε μπορούσα να δω τα νέα σας και πραγματικά το πάλευα να σας διαβάζω αλλά είστε πολυλογουδες βρε παιδί μου και δυσκολευομουν λιγο χάχαχα! Αλήθεια μια μέρα μπήκα ενώ είχα να μπω από την προηγούμενη και είδα 10 νέες σελίδες, οπότε αν έχω χάσει κάποια νεακια κορίτσια μου αγαπημένα συγνώμη θα επανόρθωσω! 

Λοιπόν εμείς χαλαρωσαμε φουλ, κάναμε μπανακια, σεξακι (εγώ είμαι η αμαρτωλή του γκρουπ που δεν το έχω κόψει το σπορ καθόλου από την αρχή έτσι κ αλλιώς χαχαχα :oops:) και γενικά περάσαμε υπέροχα αδειασαμε μυαλό και γεμίσαμε μπαταρίες!!! 

Τη μικρή μου πλέον τη νιώθω κάθε μέρα, ξέρω πότε κοιμάται και πότε είναι ξύπνια αφού είναι πολύ δραστήρια και 7 Αυγούστου έχουμε και τη Β επιπέδου μας Αααχ αντε και αυτό να έρθει η ώρα να γίνει με έχει αγχώσει δεν σας κρύβω.. Να αρχίσουμε σιγά σιγά ψαξιματακια αγορές κλπ τι χαρά!!! :grin:

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα Ευη μου!εχει αερα ε;φανταζομαι πως θα ειναι,αμμοβολη στα φουλ. :razz: Θα σταματησει καθολου αραγε;εμεις πεμπτη ταξιδευουμε ελπιζω να κοπασει εστω λιγο.

εχω δει κατι σεμιναρια που κανει μια μαια allforbaby καπως ετσι λεγεται,κ σκεφτομαι μηπως παρακολουθησω καποιο απο κοντα τον σεπτεμβριο για φροντιδα μωρου.

αέρα δεν λες τιποτα ..ελπίζω να έχουν πέσει τα μποφορ όταν ταξιδεύετε..Μύκονο ένα παραπάνω εκεί ακομά ποιο πολύ εγώ δεν πηγαίνω κ για μπάνιο ούτε κάθομαι στον ήλιο κτλ αλλά κ για καφε που βγαίνεις εχει πολύ το αντέχουμε εντάξει...καλά να περάσετε να ξεκουραστεις να γεμίσεις μπαταρίες..κάτι θα γίνει θα έχω κ μια βοήθεια στην αρχή θα με βοηθήσει κ η μάμα μου κ η πέθερα μου που μένει εδώ..δεν θα ανχωνομαστε κ για τέτοια..όλα θα γινουν.

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα και από μένα!!! Εξαφανίστηκα για 10 μέρες αφού ήμασταν διακοπουλες όπως σας είχα πει στο αγαπημένο μας νησί στην Ανάφη και γυρίσαμε χθες.. Αυτό το νησάκι δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά δεν έχει ούτε σήμα, εκτός χώρας, οπότε έμπαινα όποτε μπορούσα να δω τα νέα σας και πραγματικά το πάλευα να σας διαβάζω αλλά είστε πολυλογουδες βρε παιδί μου και δυσκολευομουν λιγο χάχαχα! Αλήθεια μια μέρα μπήκα ενώ είχα να μπω από την προηγούμενη και είδα 10 νέες σελίδες, οπότε αν έχω χάσει κάποια νεακια κορίτσια μου αγαπημένα συγνώμη θα επανόρθωσω! 

Λοιπόν εμείς χαλαρωσαμε φουλ, κάναμε μπανακια, σεξακι (εγώ είμαι η αμαρτωλή του γκρουπ που δεν το έχω κόψει το σπορ καθόλου από την αρχή έτσι κ αλλιώς χαχαχα :oops:) και γενικά περάσαμε υπέροχα αδειασαμε μυαλό και γεμίσαμε μπαταρίες!!! 

Τη μικρή μου πλέον τη νιώθω κάθε μέρα, ξέρω πότε κοιμάται και πότε είναι ξύπνια αφού είναι πολύ δραστήρια και 7 Αυγούστου έχουμε και τη Β επιπέδου μας Αααχ αντε και αυτό να έρθει η ώρα να γίνει με έχει αγχώσει δεν σας κρύβω.. Να αρχίσουμε σιγά σιγά ψαξιματακια αγορές κλπ τι χαρά!!! :grin:

τι ωραία μετά από διακοπουλες..ελπίζω να ξεκουραστηκατε κ να κόύράστήκατε όμορφα :wub:ωραία είχαν απ όλα οι διακοπές σας σημασία έχει ότι περάσατε καλά..ουάου τέλεια νιώθεις κ το μωράκι σου κάθε μέρα τι ωραία αίσθηση..καλά αποτελέσματα εύχομαι στη β επιπέδου κ όλα να εξελιχθουν τέλεια!!και μετά με το καλό τα ψώνια μας να αρχίσουμε σιγά σιγά..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακι νου! Ο θυροειδης ρυθμιζεται μην ανησυχεις. Να μας πεις νεα απο το γιατρο. Ολα ειναι υπο ελεγχο, οποτε μια χαρα!

Καλησπερα σε όλα τα κορίτσια!!! Καταρχήν να σας πω ότι μόλις έφτιαξα και έφαγα στραπατσαδα (αυγά με ντομάτες κρεμμύδια  και φέτα στο τηγανι). Και τώρα χορεύουμε μαζί με τον μπέμπη γίνεται χαμός!!! 

Ο γιατρός μου είπε να μην ασχοληθώ ξανά με τίποτα μέχρι καμπύλη ζαχαρου. Όλα πάνε καλά. (δεν μου διευκρίνισε τι κάνουμε στις υπογλυκαιμιες οπότε συνεχίζω να τρώω τα πάντα σε μικρά γεύματα και βλέπουμε). Με θυρεοειδή όλα καλά μετά τον τοκετό να ξαναπάω να δούμε έναν οζο. Και να πάω ξανά σε 2 μήνες να κάνω μια άνω κοιλιάς γιατί έχω ένα αιμαγγιωμα στο σηκωτι το οποίο μπορεί να μεγαλώσει κι άλλο λόγω κύησης  (εχει μεγαλώσει από το 2016 που το είχαμε εντοπίσει). Σε όλα τα παραπάνω δεν μου είπε τίποτα για το μωρό και γενικά μου σχολίασε ότι όλα είναι μια χαρά. Οπότε λέω να μην ξανασχοληθω. Μάλλον θα πάω μέχρι τέλους με αναγούλες και ταχυπαλμιες και πρέπει απλά να σταματήσει να με αγχώνει όλο αυτό. Δνε ξαναμετριεμαι μέχρι την καμπύλη! Κορίτσια εγώ θα τρώω κανονικά δεν μπορώ άλλο πια....

20 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Χαχαχχαα αληθεια εγω το εκανα! Ηθελα να δω απο περιεργεια τι γινεται με το στηθος! Κανε απλα εικονα μια εγκυο με το βρακι πανω στη ζυγαρια και τον αντρα να κραταει τα βυζια χαχαχαχχαχ!!!! Εμεις ειμαστε αυτοι! Αν το δοκιμασετε περιμενω νεα, αλλα.κλεισε μπατζουρια και κουρτινες μην ξεφτυλιστουμε!! Χχχαχαα

Σοβαρα τωρα, να τρωμε καλα και θρεπτικα για τα μωρακια μας πρεπει, καμια χαζομαρουλα αν δεν εχουμε θεμα με ζαχαρο.κτλ που και που γιατι φτιαχνει την ψυχολογια και απο κει και περα το σωμα ξερει. Αν παιρνουμε κιλα εξτρα χωρις να τρωμε απειρα, τα χρειαζεται για καποιο λογο.

Το έκανα το πείραμα! Εδώ είμαστε 2 κιλά μείον! Δεν μου τα κράταγε καλά ομως γιατί πήγα και τα μέτρησα στην ζυγαριά της κουζίνας και το καθένα είναι 1.800 περίπου. Εντάξει ο Σπύρος απλά με κοίταγε με ένα ύφος τύπου τι θα κάνω με εσένα την τρελή! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλησπερα σε όλα τα κορίτσια!!! Καταρχήν να σας πω ότι μόλις έφτιαξα και έφαγα στραπατσαδα (αυγά με ντομάτες κρεμμύδια  και φέτα στο τηγανι). Και τώρα χορεύουμε μαζί με τον μπέμπη γίνεται χαμός!!! 

Ο γιατρός μου είπε να μην ασχοληθώ ξανά με τίποτα μέχρι καμπύλη ζαχαρου. Όλα πάνε καλά. (δεν μου διευκρίνισε τι κάνουμε στις υπογλυκαιμιες οπότε συνεχίζω να τρώω τα πάντα σε μικρά γεύματα και βλέπουμε). Με θυρεοειδή όλα καλά μετά τον τοκετό να ξαναπάω να δούμε έναν οζο. Και να πάω ξανά σε 2 μήνες να κάνω μια άνω κοιλιάς γιατί έχω ένα αιμαγγιωμα στο σηκωτι το οποίο μπορεί να μεγαλώσει κι άλλο λόγω κύησης  (εχει μεγαλώσει από το 2016 που το είχαμε εντοπίσει). Σε όλα τα παραπάνω δεν μου είπε τίποτα για το μωρό και γενικά μου σχολίασε ότι όλα είναι μια χαρά. Οπότε λέω να μην ξανασχοληθω. Μάλλον θα πάω μέχρι τέλους με αναγούλες και ταχυπαλμιες και πρέπει απλά να σταματήσει να με αγχώνει όλο αυτό. Δνε ξαναμετριεμαι μέχρι την καμπύλη! Κορίτσια εγώ θα τρώω κανονικά δεν μπορώ άλλο πια....

Το έκανα το πείραμα! Εδώ είμαστε 2 κιλά μείον! Δεν μου τα κράταγε καλά ομως γιατί πήγα και τα μέτρησα στην ζυγαριά της κουζίνας και το καθένα είναι 1.800 περίπου. Εντάξει ο Σπύρος απλά με κοίταγε με ένα ύφος τύπου τι θα κάνω με εσένα την τρελή! 

Ε ενταξει είσαι τρεληηηηη!!!αχαχααχαχαχαχα!στην ζυγαριά κουζίνας τα μεμε μας!αχαχαχα

Τέλεια με αυτήν την απόφαση που πήρες κ να την κρατήσεις όσο βαστας!τρωγε κανονικά κ αααααν δείξει κάτι η καμπύλη τότε κ μόνο τότε ανησυχείς!μπράβο αργυρουλα!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!!

Συννεφιά σήμερα και σα να έβγαλε λίγη κρύο νομίζω... Εντωμεταξύ για τα ζιμπουνακια κι εγώ νόμιζα ότι είναι καλτσάκια.. Χαχαχαχαχα ποσά πολλά έχουμε να μάθουμε..

@Alkyoni και @KarMar84 υπέροχα τα νέα σας!!! Χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά και καταφέρατε να πάρετε φωτογραφία τα βλαστάρια σας..

@Petalouditsaa12 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Εύχομαι τα καλύτερα.. Μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Με το καλό το Μάρτιο (αν υπολογίζω σωστά) να έχεις το παιδάκι σου!

Ευχαριστω πολυυ❤️
Εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολο μου.. Στον υπερηχο θα φαινεται κατι; θα ακουσω καρδουλα ή ειναι ακομα νωρις;

3 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

τέλεια!!!!εύχομαι μια τελειομηνή κ όμορφη εγκυμοσυνη..καλημέρα κιόλας κ καλημέρα σε όλες κορίτσια.εδώ έχεί πιάσει πολύ αέρας αυτές τις μέρες κ σε τρελένει αλλά απ την άλλη δεν ζεσταίνεσαι τόσο οπότε μη τα θέλω κ όλα!!κορίτσια θα μας δώσουν κάποιες οδηγίες από το μαιευτήριο για φροντίδα του μωρού η μόνες σας εσείς διαβάζετε κανένα βιβλίο κτλ?

 

 

 

Ευχαριστω πολυυ❤️
Εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολο μου.. Στον υπερηχο θα φαινεται κατι; θα ακουσω καρδουλα ή ειναι ακομα νωρις;


 

 
3 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλημεραααα κοριτσια μου...

@Petalouditsaa12 συγχαρητηρια, καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...

Δεν θα κρυωνουν λετε με κοντομανικα ε;; 

Εγω ετοιμαζομαι να παω να κανω μια καλιεργεια που μου ζητησε ο γιατρος, θα βγω επιτελους εστω κ λιγο απ το σπιτι...

 Ευχαριστω πολυυ❤️


Εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολο μου.. Στον υπερηχο θα φαινεται κατι; θα ακουσω καρδουλα ή ειναι ακομα νωρις;


 

 
4 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσι νου και συγχαρητηρια!!!!!! Να σου πω ημουαν σχεδον σιγουρη!!!!!!! Τελεια ειναι η χοριακη σου!! Τωρα παρε τηλεφωνο το γιατρο σου και θα σε καθοδηγησει αυτος τωρα για ολα! Με το καλο το μωρακι σου και μια υπεροζη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Καλημερα αγαπημενες μου!!! Να εχετε μια τελεια μερα! Καποιο κοριτσι μας εχει υπερηχο/β'επιπεδου σημερα αλλα δε θυμαμαι...Καλη καλη επιτυχια και περιμενουμε νεα!!!

@Geo81και @MumMaria ευχαριστουμε παρα παρα πολυ για τις συμβουλες! Γαντακια ουτε καν θα σκεφτομουν! Μπηκε στη λιστα! Τοσες φορες κακα ε; Πωπω κια ειχα αγωνια πώς θα μαθουμε να τα αλλαζουμε! Σε τρεις μερες θα γινουμε εξπερ χαχαχα! Ξερω να αλλαζω μωρο απο τη βαφτιστηρα μου, αλλα οχι νεογεννητο! 


 

Ευχαριστω πολυυ❤️
Εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολο μου.. Στον υπερηχο θα φαινεται κατι; θα ακουσω καρδουλα ή ειναι ακομα νωρις;


 

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...