Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

23 minutes ago, demifilol said:

Κορίτσια πήρα τηλ την γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ Γτ πιστεύει ότι είναι η θέση του μωρού και έχω αυτά τα τσιμπηματάκια !προσπαθησε να μου εξηγήσει ότι οι συσπάσεις είναι :όταν η κοιλιά μας γίνεται σκληρή σαν μπάλα και ότι θα το καταλάβω !βεβαια συνεχίζω κ έχω τσιμπηματάκια !Δεν θα ηρεμήσω σε αυτήν την κυηση καθόλου !!Η καλλιέργεια μου Δ βγήκε καθαρή ,έχω άλλο μικρόβιο αυτή τη φορά και ξεκίνησα αντιβίωση πάλι !!Μακαρι να μπορούσα να επιβεβαιώσω την τελειομηνη μου κυηση !!Γιαυτο κορίτσια σας θερμοπαρακαλώ ,,,περάστε όσο μπορειτε καλα ,,,χωρίς αγχος ,,και ευχομαι σε όλες μας τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Αγαπημένη μου ξέρω ότι είναι δύσκολο όλο αυτό που περνάς.Ομως η Παναγία θα σε προστατεύσει κ θα φτάσεις μέχρι το τέλος! 

1 minute ago, demifilol said:

Εννοείται θα ρίξω !!μην έρθουμε όλες μαζί !!!χαχχαα εγώ σίγουρα θα πάω του χρόνου πρώτα ο θεός!!!κι ας μην έρθει κανένα κοριτσοφορουμ !!!

Καλα να περάσεις Ευακι !!!χαλαρωσε εκεί !!τι όμορφα !!!εγω στον 9ο θα γυρνούσα πίσω !!!χαχαχα

Κ εμείς πρώτα ο Θεός θα πάμε! Να κανονίσουμε συνάντηση! 

Just now, Tina90 said:

Ναι και εγώ έχω λίγες ενοχλήσεις όπως νιώθω όταν έρχεται αλλά είναι πολλές οι συμπτώσεις και με έχουν βάλει σε σκέψεις... Ξέρω ότι αν δεν έχει φανεί το αίμα μέσα σε 1 με 2 ώρες μάλλον θα έχει συμβεί το θαύμα,  γιατί όταν μου έρχεται περίοδος μπορεί να δω ίσα ίσα κόκκινο αχνό αλλά σε μισή ώρα σχεδόν με πιάνει αφόρητος πόνος και έρχεται το αίμα... Τώρα τι να πω , μόνο ο Θεούλης ξέρει.. Φοβαμαι να το πιστέψω μιας και είναι 3 χρόνια τώρα που προσπαθούμε... πριν 2 μήνες είπαμε τον Ιούλιο θα κάνουμε σπερματενχυνση και χαλαρώσαμε και  μαζέψαμε τα χρήματα... Θα φανεί όμως.. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια στο χωριό μας έχουμε τη Παναγία τη μυριοκεφαλιτισσα εδώ έρχονται κάθε χρόνο κόσμος όπως στη Τηνο. Τόσοι πολλοί. Η @Alkyoniίσως ξέρει. Θα προσευχηθώ για όλες μας να ξέρετε 

  • Μου αρέσει 7

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Gogo1994 Την Κυριακή είναι ο γάμος κορίτσι μου, ευχαριστώ πολύ! Χθες στο Μητέρα μου έδωσαν και ένα βαλιτσάκι με δείγματα... Αχ έχουμε στο σπίτι μπιμπερό και πιπίλες και κάθομαι και παίζω σαν παιδάκι....!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellizza είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα!! Είναι δύσκολη η αναμονή αλλά με θετική σκέψη και υπομονή όλα θα γίνουν.

 

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου!

Χαχαχα ναι Γωγουλα μου,το εχω συνδεσει τελος!αφου το σκεφτομαι για κερασμα στο μαιευτηριο με το καλο :razz:

 

Just now, Alkyoni είπε:

Αγαπημένη μου ξέρω ότι είναι δύσκολο όλο αυτό που περνάς.Ομως η Παναγία θα σε προστατεύσει κ θα φτάσεις μέχρι το τέλος! 

Κ εμείς πρώτα ο Θεός θα πάμε! Να κανονίσουμε συνάντηση! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

@ΕΥΑ!  @Ellizza @Alkyoni κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες!!! Πήγα πριν λίγο τουαλέτα και καθώς βλέπω κατεβαίνει σιγά σιγά μιας και έτρεξε και αίμα στην τουαλέτα... Ίσως κάποια άλλη φορά θα σταθώ και εγώ τυχερή!! Εύχομαι ότι καλύτερο πραγματικά σε όλες τις κοπέλες που δίνουν το δικό τους αγώνα,  με όποιο κόστος ... Ο γιατρός μου είπε προχθές ότι αν δεν είναι σύλληψη μάλλον είναι υπερπλασία του ενδομητρίου οπότε και θα πρέπει να κάνω υστεροσκοπηση ... Οπότε θα προχωρήσω με αυτό και έχει ο Θεός! Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ!!! 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου μπήκα να σας διαβάσω. Αχ κορίτσια σήμερα άκουσα το πιο όμορφο σχόλιο. Μάντεψε κάποιος ότι έχω αγόρι κ του λέω από που... Και μ λέει φαίνεσαι αγορομανα. Έλιωσααααα

@Υβόννημου αν δεν είναι κρύα η λιμνούλα τολμησε το το μπανακι ξέρω τίποτα δεν είναι ίδιο δε μπορούμε να το ευχαριστήθουμε αλλά προσπάθησε το

@demifilolβρε κοριτσάκι μου τι έγινε με το μικρόβιο?  Άλλο καινούριο?  Πόσο συχνά σου κάνει καλλιέργεια?  Στη καλλιέργεια για να επιβεβαιωθεί αν έφυγε το άλλο στο βρήκε? Το καλό είναι ότι το βρίσκετε. Ο πόνος απ τη μια πλευρά πιο πιθανόν έντερο να είναι η ότι ανοίγουμε. Εγώ πάλι χθες σούβλιες από κάτω ένιωθα.Περαστικα Δημητρουλα μου

@ΕΥΑ!Άφησαν εποχή τα αγορογλυκα μου ε?  Χαχαχα

@MinakiGΚορίτσι μου σήμερα δεν είναι ο γάμος? Με το καλό. Με αυτά τα χθεσινά νέα διπλή χαραα 

Ε μα να μην λιώσεις;;;!!!:x

Κορίτσια μου μόλις πριν λίγο γυρίσαμε από θαλασσιτσα!Χαλκιδική !πήγαμε νωρίς το απόγευμα κ γυρίσαμε τώρα.ο μικρός τρελάθηκεεεεε!γελούσε συνέχεια,καθόταν στην άμμο,μέχρι κ μέσα από την πάνα είχε κόκκους,χαχαχαα!η θάλασσα με λιγο κυματακι αλλά χασκογελουσε συνέχεια οπότε κάναμε για λίγη ώρα 'πλατσα πλουτσα' στην αγκαλίτσα του μπαμπά!περασαμε πολύ όμορφα αλλά να πω την αλήθεια για αυθημερόν είναι λίγο κουραστικό.η μέση μου τώρα είναι χάλι,περιμένω να τον μπανιαρισουμε ,να τον ταισουμε ,να κοιμηθεί κ να ξαπλώσω κι εγώ λιγάκι!!το πρώτο μας μπανιο:x

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Ε μα να μην λιώσεις;;;!!!:x

Κορίτσια μου μόλις πριν λίγο γυρίσαμε από θαλασσιτσα!Χαλκιδική !πήγαμε νωρίς το απόγευμα κ γυρίσαμε τώρα.ο μικρός τρελάθηκεεεεε!γελούσε συνέχεια,καθόταν στην άμμο,μέχρι κ μέσα από την πάνα είχε κόκκους,χαχαχαα!η θάλασσα με λιγο κυματακι αλλά χασκογελουσε συνέχεια οπότε κάναμε για λίγη ώρα 'πλατσα πλουτσα' στην αγκαλίτσα του μπαμπά!περασαμε πολύ όμορφα αλλά να πω την αλήθεια για αυθημερόν είναι λίγο κουραστικό.η μέση μου τώρα είναι χάλι,περιμένω να τον μπανιαρισουμε ,να τον ταισουμε ,να κοιμηθεί κ να ξαπλώσω κι εγώ λιγάκι!!το πρώτο μας μπανιο:x

Ιιιιιιιι καλή αρχηηηηη!!!!!! Τρελάθηκε ο μικρούλης ε,;;;; Μπράβο σας κορίτσι μου! Αυτό με την άμμο έτσι γίνονται ... εγώ το πρώτο καλοκαίρι τον πρόσεχα γιατί μπουκωνόταν ... την έβαζε στο στόμα... πήγαινε να ξεκουραστείς! Όντως το αυθημερόν κουραστικό πολύ ....

  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις έκανα την πρώτη μου αγορά για το μωρο! Πήρα τρία ζιπουνακια για 0 έως 3 μηνών. Είναι μέχρι 54 εκατοστά οπότε φανταζομαι είναι για το μαιευτήριο. Είναι κοντομάνικα και με τα ποδαρακια εξω. Αυτά δε θα φοράνε τα χειμωνα κάτω από τα φορμακια τους? Μήπως έπρεπε να πάρω μακρυμανικα? Οι εμπειρες μανουλες τι λενε?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Ιιιιιιιι καλή αρχηηηηη!!!!!! Τρελάθηκε ο μικρούλης ε,;;;; Μπράβο σας κορίτσι μου! Αυτό με την άμμο έτσι γίνονται ... εγώ το πρώτο καλοκαίρι τον πρόσεχα γιατί μπουκωνόταν ... την έβαζε στο στόμα... πήγαινε να ξεκουραστείς! Όντως το αυθημερόν κουραστικό πολύ ....

Δεν πειράζει για την κούραση,άξιζε,ήταν μέσα στην τρελή χαρά όλη την ώρα κ όταν έβλεπε κι άλλα παιδάκια ,εκεί να δεις!!!!γνωρίσαμε κ μια ξανθιά καλλονή,την Βιολέττα,της τσιριζει από την δίπλα μη ξαπλώστρα!ερωτιλο τον κόβω! χαχαχαχα αλλά μην φοβάσαι συμπεθερα @demifilol θα του κόψω τα φτερά όταν γεννηθεί η αγαπημένη μου νυφουλα;)

Just now, Rebecca85 είπε:

Κοριτσάκια μόλις έκανα την πρώτη μου αγορά για το μωρο! Πήρα τρία ζιπουνακια για 0 έως 3 μηνών. Είναι μέχρι 54 εκατοστά οπότε φανταζομαι είναι για το μαιευτήριο. Είναι κοντομάνικα και με τα ποδαρακια εξω. Αυτά δε θα φοράνε τα χειμωνα κάτω από τα φορμακια τους? Μήπως έπρεπε να πάρω μακρυμανικα? Οι εμπειρες μανουλες τι λενε?

Μπράβο στην πρώτη σου αγορά!!!!ναι αυτά θα φοράνε για εσώρουχακι,πολύ σωστή σε βρισκω;)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Δεν πειράζει για την κούραση,άξιζε,ήταν μέσα στην τρελή χαρά όλη την ώρα κ όταν έβλεπε κι άλλα παιδάκια ,εκεί να δεις!!!!γνωρίσαμε κ μια ξανθιά καλλονή,την Βιολέττα,της τσιριζει από την δίπλα μη ξαπλώστρα!ερωτιλο τον κόβω! χαχαχαχα αλλά μην φοβάσαι συμπεθερα @demifilol θα του κόψω τα φτερά όταν γεννηθεί η αγαπημένη μου νυφουλα;)

Μπράβο στην πρώτη σου αγορά!!!!ναι αυτά θα φοράνε για εσώρουχακι,πολύ σωστή σε βρισκω;)

Ας τα κάνει τωρα που μπορεί για να μην τα κάνει όταν θα έχει την μικρή μου !!!χαιρομαι που ξετρελάθηκε !!!βλεπω ν πηγαίνεις διακοπές σύντομα !!

  • Χαχα 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Κορίτσια πήρα τηλ την γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ Γτ πιστεύει ότι είναι η θέση του μωρού και έχω αυτά τα τσιμπηματάκια !προσπαθησε να μου εξηγήσει ότι οι συσπάσεις είναι :όταν η κοιλιά μας γίνεται σκληρή σαν μπάλα και ότι θα το καταλάβω !βεβαια συνεχίζω κ έχω τσιμπηματάκια !Δεν θα ηρεμήσω σε αυτήν την κυηση καθόλου !!Η καλλιέργεια μου Δ βγήκε καθαρή ,έχω άλλο μικρόβιο αυτή τη φορά και ξεκίνησα αντιβίωση πάλι !!Μακαρι να μπορούσα να επιβεβαιώσω την τελειομηνη μου κυηση !!Γιαυτο κορίτσια σας θερμοπαρακαλώ ,,,περάστε όσο μπορειτε καλα ,,,χωρίς αγχος ,,και ευχομαι σε όλες μας τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Κοπελα μ κάθε εμπόδιο σε καλό το μωράκι σ είναι καλά κ αυτό έχει σημασία.. Κ εγώ έχω ενόχληση κ ξέρω ότι στ σημείο εκείνο με πιεζει μ τ είπε κ ο γιατρός.. Ακόλουθα τις οδηγίες κ ολα καλα.. Μας βασανιζουν τ μικρακια

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Ε μα να μην λιώσεις;;;!!!:x

Κορίτσια μου μόλις πριν λίγο γυρίσαμε από θαλασσιτσα!Χαλκιδική !πήγαμε νωρίς το απόγευμα κ γυρίσαμε τώρα.ο μικρός τρελάθηκεεεεε!γελούσε συνέχεια,καθόταν στην άμμο,μέχρι κ μέσα από την πάνα είχε κόκκους,χαχαχαα!η θάλασσα με λιγο κυματακι αλλά χασκογελουσε συνέχεια οπότε κάναμε για λίγη ώρα 'πλατσα πλουτσα' στην αγκαλίτσα του μπαμπά!περασαμε πολύ όμορφα αλλά να πω την αλήθεια για αυθημερόν είναι λίγο κουραστικό.η μέση μου τώρα είναι χάλι,περιμένω να τον μπανιαρισουμε ,να τον ταισουμε ,να κοιμηθεί κ να ξαπλώσω κι εγώ λιγάκι!!το πρώτο μας μπανιο:x

Μαρία μου  πολύ χαίρομαι που απολαύσετε το πρώτο σας μπανάκι! Εύχομαι να τον έχεις ήδη μπανιαρει κ να ξεκουράζεις κ εσυ το σωματάκι σου

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κοπελα μ κάθε εμπόδιο σε καλό το μωράκι σ είναι καλά κ αυτό έχει σημασία.. Κ εγώ έχω ενόχληση κ ξέρω ότι στ σημείο εκείνο με πιεζει μ τ είπε κ ο γιατρός.. Ακόλουθα τις οδηγίες κ ολα καλα.. Μας βασανιζουν τ μικρακια

Να μας βγει όντως σε καλό !!!κι ας παιδευόμαστε εμεις ,Δ πειράζει !

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Κορίτσια πήρα τηλ την γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ Γτ πιστεύει ότι είναι η θέση του μωρού και έχω αυτά τα τσιμπηματάκια !προσπαθησε να μου εξηγήσει ότι οι συσπάσεις είναι :όταν η κοιλιά μας γίνεται σκληρή σαν μπάλα και ότι θα το καταλάβω !βεβαια συνεχίζω κ έχω τσιμπηματάκια !Δεν θα ηρεμήσω σε αυτήν την κυηση καθόλου !!Η καλλιέργεια μου Δ βγήκε καθαρή ,έχω άλλο μικρόβιο αυτή τη φορά και ξεκίνησα αντιβίωση πάλι !!Μακαρι να μπορούσα να επιβεβαιώσω την τελειομηνη μου κυηση !!Γιαυτο κορίτσια σας θερμοπαρακαλώ ,,,περάστε όσο μπορειτε καλα ,,,χωρίς αγχος ,,και ευχομαι σε όλες μας τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Δημητρούλα μου μη σε παίρνει από κάτω...Προσπάθησε όσο γίνεται να σκέφτεσαι θετικά,όμορφα και ξέγνοιαστα πράγματα...Να θυμάσαι ότι για αυτό το μωράκι που έχει κουρνιάσει εκεί μέσα σου είσαι μια ηρωίδα μαμά!!!

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Δημητρούλα μου μη σε παίρνει από κάτω...Προσπάθησε όσο γίνεται να σκέφτεσαι θετικά,όμορφα και ξέγνοιαστα πράγματα...Να θυμάσαι ότι για αυτό το μωράκι που έχει κουρνιάσει εκεί μέσα σου είσαι μια ηρωίδα μαμά!!!

Παπάκι μου προσπαθώ με νυχια κ με δόντια!!ολες πολεμάμε νομΙζω με ότι θέμα έχουμε η καθεμία !Ευχομαι να τα καταφέρω αυτή τη φορα να το κρατήσω μέσα μου όσο μπορώ !!απλα προσπαθώ !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,λοιπόν,σε όλη την όμορφη παρέα...Σήμερα είχαμε κι εμείς τη Β'επιπεδου!!!!Ανυπομονούσα αλλά και αγωνιουσα!Τελικά όλα είναι υπέροχα...Συγκίνηση!!!Αυτό νιώθω...κοιταω συνέχεια τη γλυκιά της φατσούλα στη φωτό από τον υπέρηχο!!Ανοιγοκλεινε και το στοματακι της η φουσκιτσα μας!!

Έτοιμη να ξεκινήσουν οι διακοπές μας τώρα...Αύριο μια βολτιτσα στη Χαλκίδα να δούμε κάτι φίλους...Κυριακή Θεσσαλονίκη σε πεθερικά..φίλους..συγγενείς...και σε μια εβδομάδα Κύθνο με τον αντρουλη μου και μελλοντικό χαζομπαμπα(ηδη) για μπανάκια και χαλάρωση!!

ΥΓ.Μαζευω πράγματα από το πρωί και είναι ατελείωτα...του χρόνου με μωρό τι θα γίνεται Θεέ μου;;;;;

  • Μου αρέσει 10

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...