Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Τα ίδια ακριβώς ακριβώς όμως ειρηνακι μου... Ρε κορίτσια εγώ θέλω να τη ρωτήσω τη γιατρό για τα ουτροτζεσταν ακόμα να τα μειώσω μήπως αυτά μου προκαλούν όλα τα έξτρα που έχω στη ψυχολογία?  Καμμια νομίζω δε παίρνει ακόμα 4

Ναι ρώτησε την καλύτερα.ειδικα αν δεν έχεις κάποιο θέμα στον τράχηλο ή στον πλακούντα,νομίζω δεν υπάρχει λόγος να παίρνεις τόσα.

Just now, Υβόννη είπε:

Εγω νομιζα Γωγουλα οτι εφταιγε καποιο ισως αγχος και ξυπνουσα, αλλα και εδω στις διακοπες τα ιδια! Τωρα ξυονησα μολις απο 2 ωρες υπνο γιατι ειλικρινα απο τις 4 ημουν με το ματι γαριδα!! Και πριν σηκωθουμε και δεν εχουμς ιντερνετ παλι, λεω να δω τι κανουν τα κοριτσια μου!!

Ναι ρωτησε την για την προγεστερονη. Αν δεν τη χρειαζεσαι γιαυι να την παιρνεις τζαμπα. Ξερω οτι τα ουτρο συν τοις αλλοις κρατανε τη μητρα ηρεμη αλλα το μαγνησιο νομιζω κανει την ιδια δουλεια και δεν ειναι ορμονη.

Μόνο εγώ μάλλον λιώνω στον ύπνο!!κοιμάμαι όπου με αφήσεις κ χωρίς διακοπές!ζώον με τα όλα του!αχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Καλέ ναι!!!πήρε τα πάνω της στα γραμμαριακια απότομα!σαν την μαμά της!ανέβηκε απότομα η ζυγαριά!χααχαχαχα!αφού το ξέρω εγώ βγάζω μεγαααααλα παιδιά!!αχαχαχαχα

Από εδώ κ περα νομίζω θα βάζουν πολλά γραμμάρια την εβδομάδα !να μπορείς να την πιάνεις Όταν γεννηθεί !να μη φοβάσαι !!εσενα σκέφτεται !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Από εδώ κ περα νομίζω θα βάζουν πολλά γραμμάρια την εβδομάδα !να μπορείς να την πιάνεις Όταν γεννηθεί !να μη φοβάσαι !!εσενα σκέφτεται !!

Βρε ας μου γεννηθεί γερή κ ας είναι κ μινιόν!!!;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ναι εννοείται θα το τσεκαρουμε με την καμπύλη.παντως αυτό που μετράει,είναι ότι το μωράκι δεν επηρεάστηκε καθόλου.επειδη είδα ότι πήρε απότομα βάρος η μικρή,ρώτησα τον γιατρό αν πιστεύει ότι ευθύνεται ο διαβήτης κύησης κ μου είπε ότι όχι,γιατί όλα της είναι συμμετρικά,κ το κεφαλάκι κ η κοιλίτσα κ το μηριαίο οστό βγαίνει μεγάλο,ψηλουλα θαας βγει κ αυτη:x οπότε συμπεθέρα μου,δεν με νοιάζει τώρα τόσο για την εξέταση της Δευτέρας.ας μου βγει κ διαβήτης, δεν θα πεθάνουμε,θα κάνω αυστηρή διατροφή,η μπουμπού μου θα είναι καλά κ μετά όταν γεννήσω θα πλακωσω τις τάρτες μάλλον!χαχαχααχ

Συμπεθερα ελπιζω να θελετε το γαμπρο ακομη αν δεν ειναι τοσο ψηλος!!! Χαχχαχα! Ναι συμφωνω απολυτα με την καμπυλη! το μονο θεμα που λυνεται απλα. Οκ θελει μια θυσια η διατριφη χαχχαχ αλλα ειναι τελειως στο χερι μας. Τα Χριστουγεννα θα φαμε τα παντα ομως! Αν και πιστευω μια χαρα θα βγει η καμπυλη σου! Καπως ετσι μου βγαινει η διαισθηση της πεθερας χαχαχα!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Τα ίδια ακριβώς ακριβώς όμως ειρηνακι μου... Ρε κορίτσια εγώ θέλω να τη ρωτήσω τη γιατρό για τα ουτροτζεσταν ακόμα να τα μειώσω μήπως αυτά μου προκαλούν όλα τα έξτρα που έχω στη ψυχολογία?  Καμμια νομίζω δε παίρνει ακόμα 4

Εγώ παίρνω 3 από την αρχή κ θα τελειώσω με 3 !αλλα εγώ έχω θέμα!να την ρωτήσεις κ θα σου πει !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Εγω στις αρχες που επερνα 2 ουτροτζεσταν η ψυχολογια μου ηταν χαλια..ολο θλιψη κ νευρα μου προκαλουσαν...τωρα με το 1 ειμαι λιγο καλυτερα...ενταξει ειναι κ οι ορμονες μας αλλα ειχα δει διαφορα ενα διαστημα που τα ειχα κοψει


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Επειδή βλέπω πολύ συζητηση γύρω από τον τράχηλο η μέτρηση αυτή γίνεται μόνο κολπικα? Γιατί έχουν να μου κάνουν κολπικό υπέρηχο από τον δεύτερο μήνα... και πότε δε μου σχολίασαν κάτι για το μήκος του.. μόνο στη β επιπέδου γράφει τραχηλος χωρίς παθολογικά ευρήματα. Σε όλες τις άλλες έχουν πει ποσα mm είναι?

Εμένα στην αυχενικη τον μέτρησαν από την κοιλιά και ήταν 3,4 και δεν μου έκαναν κολπικό! Ο γιατρός ήταν πολύ ψείρας οπότε αν είχε θεωρήσει ότι χρειάζεται θα το είχε κάνει.. Τώρα στη Β επιπέδου πάλι!

3 ώρες πρίν, Petalouditsaa12 είπε:

Πηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω


 

ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω


ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω


 

ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω

Πολύ λογικό που δεν φάνηκε τίποτα ακόμα, μην ανησυχείς! Εμένα ήταν 137 και μου έκλεισε κατευθείαν υπερηχο 2 εβδομάδες μετά, ούτε δεύτερη χοριακη ούτε τπτ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geo81 said:

Έχουμε το Q play rito! Είναι αποσπώμενο και μπαίνει και στο αυτοκίνητο!!!

Να μην έχεις άγχος κορίτσι μου ! Θα πάνε όλα καλά! 

Κορίτσι μου σηκώνεσαι καθόλου ; Μαξιλαράκι πήρες;;

 

1 hour ago, Υβόννη said:

@ΕΥΑ!μου καλο.σας ταξιδι και καλη ξεκουραση!!! Ελπιζω να μην σας εκανε αερα! @Despoina Marκαλη επιστροφη! Να εχετε μια.ομορφη πτηση ευχομαι! @Eirini1988 και @MumMaria να ειναι ολα τελεια σημερα και να δειτε τα παιδακια σας! @Ellizza μραβο κοριτσακι μου που οανε ολα καλα συμφωνα με το γιατρο. Υπομονη και ηρεμια οσο μπορεις και θα δεις ολα θα πανε καλα μεχρι τελους. Εσυ ακολουθεις οτι λεει ο γιατρος και ολα θα ειναι καλα! @Alkyoni, γλυκια μου τωρα εσεις ειστε φουλ λογω πτησεων...Δεν ξερω αν μπορεις να τους πεις τιποτα μηπως και δε σε τρεχουν τοσο...Να φορας ανετα ρουχα.και παπουτσια, διαλειμματακια για περπατημα και μηπως να επαιρνες ενα καλο μαξιλαρι για την καρεκλα...Θα παρεις καθολου αδεια;

 

Ποσο ωραια λεξη! Babymoon!!!! 

Οταν γυρισουμε θα σημειωσω ολες τις μαρκες που προτεινετε απο ζτες να ξεκινησω να κοιταω!!!! Εχω ξετρελαθει με το τρικυκλο εν τω μεταξυ και τον Γιωργακη οδηγο!!!! Αλλα εχουμε καιρο για τετοια χιχιχιχι! 

Λιωνω με τον αντρουλη σου!!! Και με το σκυλι και το μαρσιπο μα και με το δωρακι! Ποσο υπεροχα ειναι ολα αυτα!!! Υπομονη κοριτσακι μου με την ξαπλα...Ειναι ανυποφορο.ωρες ωρες αλλα εστιασου στην αγαπη που εχεια γυρω σου!

Κορίτσια μου έχω βάλει μαξιλαράκι αλλά πάλι έχω τις ίδιες ενοχλήσεις.   Ξεκίνησα το απόγευμα να πηγαίνω για περπάτημα κ νομιζω ότι έχω δει μια μικρή διαφορά. Αλλά ειλικρινά αν πονάει έτσι από τώρα σκέφτομαι τι θα γίνει όσο περνάει ο καιρός. 

Just now, MumMaria said:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι!!!!η μπουμπού 750γρ κ μάλλον θα την στείλουμε ενόργανη όπως λέει κ ο γιατρός γιατί έκανε σπαγγατο εκείνη την στιγμή!κορίτσια είναι μια σουρλουλου,άλλαξε 5 στάσεις μέχρι να την μετρήσουμε!!όλα καλα με τις μετρήσεις,το νεφρακι μου είπε θα περιμένουμε 28η εβδομάδα από τον εμβρυολογο,ελπίζουμε να είναι πιο χαμηλά κ να μην φαίνεται.αμνιακο,πλακούντας κ τράχηλος μια χαρά.μαλλον δεν ήταν συσπάσεις αυτά που είχα αλλά το βάρος της μήτρας λόγω δεύτερης εγκυμοσύνης κ λίγο η κουραση.μου πήρε κ καλλιέργεια,να είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κανένα μικρόβιο,αν κ δεν το πιστεύει.α!επίσης κορίτσια πήρα 5 κιλά!!κ λιιιιγο με μάλωσε!:cry:

Το είδα αυτό που μου είπες.η πλάτη του κατεβαίνει καθόλου;μπορεί να κοιμηθεί κι εκεί άμα θέλει;

Μαρακι μου γλυκό! Πολύ ωραία τα νέα με την μπουμπου σου! Γυναικαρα με τα όλα της θα μας γίνει!
Ειρηνη τι νύφη θα κανεις!!! 

Just now, Gogo1994 said:

Πάντως Μαρία μου ξερω γενικά κ από άλλες κοπέλες ότι στον 6ο γίνεται μια απότομη αύξηση. Μαζί έχουμε τη καμπύλη αντε να περάσει κ αυτο 

Εγώ έχω ένα καινούριο θέμα. Με τον ύπνο. Μπορεί να κοιμηθώ για λίγο βαθιά αλλά μετά με διακοπές ξυπνάω συνέχεια. Κ είναι κουραστικό. Όχι μόνο για τουαλέτα. Έχω ανήσυχο ύπνο κ ξυπνάω κάθε τρεις κ λίγο. 

Γωγουλα μου κ εγώ δεν κοιμομουν καλά! Έκοψα τον μεσημεριανό υπνάκο κ τώρα κοιμάμαι λίγο καλύτερα! 

Just now, demifilol said:

@MumMariaχαρηκα πολύ Μαράκι μου !!η τσουπρα σου η ζωηρή !!!κ είναι ανεπτυγμένη !!εμενα ήταν 690 Γρ την Τρίτη !ημουν σίγουρη ότι Δ ήταν συσπάσεις !!καλα αποτελέσματα να έχεις κ καλη δύναμη την Δευτέρα !να τελειώσει κ αυτό !!να μου φιλήσεις τον γαμπρουλη μου !!!

Καλούς υπερήχους κ στα υπόλοιπα κορίτσια !ευχομαι όλες να έχουμε καλα νέα !

Οσες ξεκίνησαν τις διακοπές τους ,,καλα να περάσατε ,ν ξεκουραστείτε και να κάνατε κ μια βουτιά για την δημητρα !!

Είναι αρκετές γυναίκες που η αγωγή κ μόνο τους πιανει κ Δ χρειάζεται ούτε περιδεση !απλα θέλει λιγη ξεκουραση !καλα θα κανεις κ θα ακούσεις μια δεύτερη γνώμη !αλλα ολα καλα θα είναι !!

Αλκυόνη μ δυστυχώς κ εγώ πεθαινω από τη μέση μου !ισως να ρωτούσες καμία άσκηση που βοηθάει !!

Ευχομαι τα καλύτερα νέα !!!Θα περιμενουμε !σε σκέφτομαι να ξέρεις !

Αγαπημένη μου δεν ξέρω τι να κάνω! Θα πάρω τηλ τον γιατρό να δω αν επιτρέπεται να κάνω βελονισμό! 

Just now, Gogo1994 said:

Τα ίδια ακριβώς ακριβώς όμως ειρηνακι μου... Ρε κορίτσια εγώ θέλω να τη ρωτήσω τη γιατρό για τα ουτροτζεσταν ακόμα να τα μειώσω μήπως αυτά μου προκαλούν όλα τα έξτρα που έχω στη ψυχολογία?  Καμμια νομίζω δε παίρνει ακόμα 4

Γωγω μου ξεκίνησα με έξι ουτρο ( 3 κολπικά κ 3 από τη στόμα )πριν από την εμβρυομεταφορα. Πριν λίγο καιρό μου τα έκανε 3 κ θα τα  παιρνω για αρκετό καιρό ακόμα. Σίγουρα επηρεάζει την ψυχολογία η προγεστερονη. Ρωτά την μήπως κ δεν χρειάζεται να παίρνεις τόσα αφού παίρνεις κ μαγνήσιο 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

 

Κορίτσια μου έχω βάλει μαξιλαράκι αλλά πάλι έχω τις ίδιες ενοχλήσεις.   Ξεκίνησα το απόγευμα να πηγαίνω για περπάτημα κ νομιζω ότι έχω δει μια μικρή διαφορά. Αλλά ειλικρινά αν πονάει έτσι από τώρα σκέφτομαι τι θα γίνει όσο περνάει ο καιρός. 

Μαρακι μου γλυκό! Πολύ ωραία τα νέα με την μπουμπου σου! Γυναικαρα με τα όλα της θα μας γίνει!
Ειρηνη τι νύφη θα κανεις!!! 

Γωγουλα μου κ εγώ δεν κοιμομουν καλά! Έκοψα τον μεσημεριανό υπνάκο κ τώρα κοιμάμαι λίγο καλύτερα! 

Αγαπημένη μου δεν ξέρω τι να κάνω! Θα πάρω τηλ τον γιατρό να δω αν επιτρέπεται να κάνω βελονισμό! 

Γωγω μου ξεκίνησα με έξι ουτρο ( 3 κολπικά κ 3 από τη στόμα )πριν από την εμβρυομεταφορα. Πριν λίγο καιρό μου τα έκανε 3 κ θα τα  παιρνω για αρκετό καιρό ακόμα. Σίγουρα επηρεάζει την ψυχολογία η προγεστερονη. Ρωτά την μήπως κ δεν χρειάζεται να παίρνεις τόσα αφού παίρνεις κ μαγνήσιο 

Εγώ την ρώτησα για βελονισμό η ρεφλεξολογια κ μου είπε όχι καλύτερα !αλλα εγώ έχω κ θέμα κ είπε να μην το ρισκάρουμε !ισως ένας ορθοπεδικός σου δείξει κάποιες ασκήσεις !η κάποιες κινήσεις από την γιόγκα σου πει η ειρηνη !σιγουρα υπάρχει κάτι που μπορείς να κανεις !υπαρχει νομίζω κ μια ζώνη εγκυμοσύνης αλλα Δ ξέρω με τη ζέστη αν σε βολέψει !ρωτησε τον γιατρό κ θα σε καθοδηγήσει !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@MumMaria μου τι ωραία η μπεμπούλα σου, σας έκανε και γυμναστικες επιδείξεις φανταστική!!! :)

Και εμείς πήγαμε για υπέρηχο κορίτσια μου και η δικιά μας ή μπουμπού τσαλιμια μόνο! Πιπιλαγε δάχτυλο, μας γύρναγε τον ποπό της σταυρωνε ποδαράκια χαμός! Ο γιατρός λέει είναι πολύ κινητικό μωρό και αυτό είναι καλό, κάθε φορά στον υπέρηχο δίνει ρεσιτάλ χωρίς να έχω φάει γλυκά κλπ.

Επίσης το θεϊκό ήταν ότι όπου έβαζε ο γιατρος τον υπέρηχο κλωτσαγε πάνω του!! Γέλια ο γιατρός το είχε βρει παιχνίδι!!! 330 γραμμάρια η δικια μου, μας είπε μια χαρά είναι αλλά εμένα με αυτά που ακούω από εσάς τις υπόλοιπες μάλλον αδυνατουλα μου φαίνεται! Σημασία έχει ότι πάλι λιώσαμε κορίτσια δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα!!! :wub:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MumMaria said:

Ειρήνη μου σου εύχομαι να δεις ένα τέλειο,δραστήριο μωράκι κ να το χαρείς για ώρα.ο τράχηλος αν όχι να έχει μακρυνει,να είναι σταθεροτατος.ολα καλά να πάνε.

Κι εγώ στις 17.00 έχω τον υπέρηχο κ θα του ζητήσω κ καλλιέργεια που δεν έχω κάνει,οποτε μέχρι να το πάω κ στο μικροβιολογικό,θα αργησω την ανταπόκριση μου!χαχα

Άντε @MinakiG καλό υπέρηχο κ σε σένα..για να δούμε θα είναι κύριος ή κυρία!!!!:x

Να τα περάσεις τέλεια κοπέλα μου κ να χαλαρώσετε παρέα με τον αντρουλη!!

Κι εμένα λογικά σήμερα θα μου την γραψει κ Δευτέρα θα πάω euromedica να την κάνω την καμπύλη μαζί με όλες τις υπόλοιπες αιματολογικές κ ουρων.

Κορίτσια είναι ΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!! Όλα καλά υγιέστατο !!! 

  • Μου αρέσει 11

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

@MumMaria μου τι ωραία η μπεμπούλα σου, σας έκανε και γυμναστικες επιδείξεις φανταστική!!! :)

Και εμείς πήγαμε για υπέρηχο κορίτσια μου και η δικιά μας ή μπουμπού τσαλιμια μόνο! Πιπιλαγε δάχτυλο, μας γύρναγε τον ποπό της σταυρωνε ποδαράκια χαμός! Ο γιατρός λέει είναι πολύ κινητικό μωρό και αυτό είναι καλό, κάθε φορά στον υπέρηχο δίνει ρεσιτάλ χωρίς να έχω φάει γλυκά κλπ.

Επίσης το θεϊκό ήταν ότι όπου έβαζε ο γιατρος τον υπέρηχο κλωτσαγε πάνω του!! Γέλια ο γιατρός το είχε βρει παιχνίδι!!! 330 γραμμάρια η δικια μου, μας είπε μια χαρά είναι αλλά εμένα με αυτά που ακούω από εσάς τις υπόλοιπες μάλλον αδυνατουλα μου φαίνεται! Σημασία έχει ότι πάλι λιώσαμε κορίτσια δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα!!! :wub:

Να μην ανησυχείς καθόλου για τα γραμμάρια!κι εγώ αυτό σκεφτόμουν,ότι είναι αδυνατουλα η δικιά μου γιατί την συγκρινα με τον γιο μου πέρσι.αλλα μέσα σε μια βδομάδα πήρε τα πάνω της!!

Σημασία έχει να είναι γερή,δραστήρια κ τσαχπινα! αχχααχαχα!που τα έχει όλα αυτά!;)

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια είναι ΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!! Όλα καλά υγιέστατο !!! 

Και αν σου πω ρε φιλενάδα ότι σκεφτόμουν να στο πω σήμερα το πρωί που έστειλα!!!αχ έπρεπε να βάλω στοίχημα!αχαχααχαχαχα!

Τι ωραιααααα!ετοιμάσου αγορομανα:x έρωτας τρελός!!!!!γαμπρός στο πινακακι λοιπόν!!!:grin:

Θα φορέσεις το something blue στο γάμο σου!!!:x

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...