Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Tina90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Συγγνώμη που γράφω εδώ σε εσάς , θέλω μόνο μια ερώτηση μιας και είστε όλες εγκυουλες !!  Είχε κάποια κοπέλα οταν έμεινε έγκυος,  την αναμενόμενη ημέρα περιόδου ροζ σαν αίμα στο σκούπισμα μόνο?? 

Γεια σου Τινα!ακριβως το ιδιο ειχα κ εγω αφου νομιζα οτι ειχα αδιαθετησει αλλα μες την μερα ειδα οτι δεν ειχα ροη καταλαβα οτι δεν ειναι περιοδος κ εκανα τεστ.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demifilol είπε:

Γύρισε πάλι με τα πόδια κάτω !!!τι θα γίνει με αυτές τις τσούπρες μας ;;;

Σουρτουκες παιδί μου!!!Ω ρε θα τρέχουν να τις μαζεύουν οι μπαμπάδες από τα κλαμπακια αύριο μεθαύριο 1000%

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Δημητρουλα μου ταλαιπωρεισαι αρκετα αλλα μην σε παρει απο κατω. Ακολουθεις τις συμβουλες του γιατρου σου κ εφοσον χρειαζεται αντιβιωση ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη.αισιοδοξια κ ολες θα εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Προσπαθώ Ευα μ αλλα όλο κάτι με πιανει !θελω επειγόντως διακοπές !!!!ας πανε ολα κλα ,,,κ Στην Τήνο θα συναντηθούμε μου φαίνεται !!!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Προσπαθώ Ευα μ αλλα όλο κάτι με πιανει !θελω επειγόντως διακοπές !!!!ας πανε ολα κλα ,,,κ Στην Τήνο θα συναντηθούμε μου φαίνεται !!!

Αν πας Τηνο ριξε σημα!! :razz: Να κανετε διακοπουλες κ να χαλαρωσεις λιγο.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Αν πας Τηνο ριξε σημα!! :razz: Να κανετε διακοπουλες κ να χαλαρωσεις λιγο.

Εννοείται θα ρίξω !!μην έρθουμε όλες μαζί !!!χαχχαα εγώ σίγουρα θα πάω του χρόνου πρώτα ο θεός!!!κι ας μην έρθει κανένα κοριτσοφορουμ !!!

Καλα να περάσεις Ευακι !!!χαλαρωσε εκεί !!τι όμορφα !!!εγω στον 9ο θα γυρνούσα πίσω !!!χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol είπε:

Εννοείται θα ρίξω !!μην έρθουμε όλες μαζί !!!χαχχαα εγώ σίγουρα θα πάω του χρόνου πρώτα ο θεός!!!κι ας μην έρθει κανένα κοριτσοφορουμ !!!

Καλα να περάσεις Ευακι !!!χαλαρωσε εκεί !!τι όμορφα !!!εγω στον 9ο θα γυρνούσα πίσω !!!χαχαχα

Την Τηνο την λατρευω,περσι καναμε μια εβδομαδα εκει.φετος μονο σε μονοημερη αλλα του χρονου θα το ηθελα πολυ καποιες μερες. Θα περιμενουμε κ τις υπολοιπες χαχα.ειδικα η @Evitheodorou οπωσδηποτε, διπλα ειναι κ εκεινη :-D

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Είχα εγώ 3-4 μέρες μετά την αναμενόμενη περίοδο στο σκούπισμα λίγο ροζ κ μετά λίγο καφέ.μιλησα με τον γιατρό ,ξεκίνησα προγεστερόνη κ τελικά όλα ήταν καλά.σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη:x

 

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Γεια σου Τινα!ακριβως το ιδιο ειχα κ εγω αφου νομιζα οτι ειχα αδιαθετησει αλλα μες την μερα ειδα οτι δεν ειχα ροη καταλαβα οτι δεν ειναι περιοδος κ εκανα τεστ.

Μάλιστα.. Εγώ περιμένω αύριο αλλά έκανα ένα κολπικό υπέρηχο την Τετάρτη ( προχθές) για να δούμε αν υπάρχει κάποια κύστη ( λογο του ότι θέλαμε να κάνουμε σπερματενχυνση) και είδε ο γιατρός παχύ ενδομητριο 15εκατοστα,  και μου είπε οτι υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος γτ κανονικά θα έπρεπε να είναι πιο λεπτό!! Και έχω βέβαια ενοχλήσεις περιόδου,  τους πόνους που έχω κάθε φορά , σαν να ήρθε αλλά τώρα που πήγα τουαλέτα είδα ροζ ... Έχω πάει άλλες δύο φορές ψιλοκατουραω (οτι βγαίνει) και μόνο αχνό ροζ ...δεν ξέρω τι Να σκεφτώ...  @ΕΥΑ! εσύ ένιωθες και σαν να ήρθαν δλδ κορίτσι μου ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Την Τηνο την λατρευω,περσι καναμε μια εβδομαδα εκει.φετος μονο σε μονοημερη αλλα του χρονου θα το ηθελα πολυ καποιες μερες. Θα περιμενουμε κ τις υπολοιπες χαχα.ειδικα η @Evitheodorou οπωσδηποτε, διπλα ειναι κ εκεινη :-D

Θα πρέπει κάποια να το οργανώσει για να γίνει μια συνάντηση τρελή !!! Εεε @Υβόννη;;;Χαχχαχαχ 

όπου κ να πας είναι όμορφα Ευακι !!κ από του χρόνου που θ έχετε τα παιδάκια σας θα είναι ακόμα καλύτερα Γτ θα δημιοργησετε αναμνήσεις !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

 

Μάλιστα.. Εγώ περιμένω αύριο αλλά έκανα ένα κολπικό υπέρηχο την Τετάρτη ( προχθές) για να δούμε αν υπάρχει κάποια κύστη ( λογο του ότι θέλαμε να κάνουμε σπερματενχυνση) και είδε ο γιατρός παχύ ενδομητριο 15εκατοστα,  και μου είπε οτι υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος γτ κανονικά θα έπρεπε να είναι πιο λεπτό!! Και έχω βέβαια ενοχλήσεις περιόδου,  τους πόνους που έχω κάθε φορά , σαν να ήρθε αλλά τώρα που πήγα τουαλέτα είδα ροζ ... Έχω πάει άλλες δύο φορές ψιλοκατουραω (οτι βγαίνει) και μόνο αχνό ροζ ...δεν ξέρω τι Να σκεφτώ...  @ΕΥΑ! εσύ ένιωθες και σαν να ήρθαν δλδ κορίτσι μου ?

Ναι ημουν σιγουρη οτι αδιαθετησα, ειχα κ λιγες ενοχλησεις περιοδου.δυο μερες αν θυμαμαι καλα ηταν ετσι κ μετα αγορασα τεστ γιατι δεν μου κολλουσε να μην εχει κατεβει 2 μερες η ροη.μπορεις να δοκιμασεις κ ενα τεστ ,ειναι καποια που δειχνουν απο αρκετα νωρις.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Ναι ημουν σιγουρη οτι αδιαθετησα, ειχα κ λιγες ενοχλησεις περιοδου.δυο μερες αν θυμαμαι καλα ηταν ετσι κ μετα αγορασα τεστ γιατι δεν μου κολλουσε να μην εχει κατεβει 2 μερες η ροη.μπορεις να δοκιμασεις κ ενα τεστ ,ειναι καποια που δειχνουν απο αρκετα νωρις.

Ναι και εγώ έχω λίγες ενοχλήσεις όπως νιώθω όταν έρχεται αλλά είναι πολλές οι συμπτώσεις και με έχουν βάλει σε σκέψεις... Ξέρω ότι αν δεν έχει φανεί το αίμα μέσα σε 1 με 2 ώρες μάλλον θα έχει συμβεί το θαύμα,  γιατί όταν μου έρχεται περίοδος μπορεί να δω ίσα ίσα κόκκινο αχνό αλλά σε μισή ώρα σχεδόν με πιάνει αφόρητος πόνος και έρχεται το αίμα... Τώρα τι να πω , μόνο ο Θεούλης ξέρει.. Φοβαμαι να το πιστέψω μιας και είναι 3 χρόνια τώρα που προσπαθούμε... πριν 2 μήνες είπαμε τον Ιούλιο θα κάνουμε σπερματενχυνση και χαλαρώσαμε και  μαζέψαμε τα χρήματα... Θα φανεί όμως.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια μου μπήκα να σας διαβάσω. Αχ κορίτσια σήμερα άκουσα το πιο όμορφο σχόλιο. Μάντεψε κάποιος ότι έχω αγόρι κ του λέω από που... Και μ λέει φαίνεσαι αγορομανα. Έλιωσααααα

@Υβόννημου αν δεν είναι κρύα η λιμνούλα τολμησε το το μπανακι ξέρω τίποτα δεν είναι ίδιο δε μπορούμε να το ευχαριστήθουμε αλλά προσπάθησε το

@demifilolβρε κοριτσάκι μου τι έγινε με το μικρόβιο?  Άλλο καινούριο?  Πόσο συχνά σου κάνει καλλιέργεια?  Στη καλλιέργεια για να επιβεβαιωθεί αν έφυγε το άλλο στο βρήκε? Το καλό είναι ότι το βρίσκετε. Ο πόνος απ τη μια πλευρά πιο πιθανόν έντερο να είναι η ότι ανοίγουμε. Εγώ πάλι χθες σούβλιες από κάτω ένιωθα.Περαστικα Δημητρουλα μου

@ΕΥΑ!Άφησαν εποχή τα αγορογλυκα μου ε?  Χαχαχα

@MinakiGΚορίτσι μου σήμερα δεν είναι ο γάμος? Με το καλό. Με αυτά τα χθεσινά νέα διπλή χαραα 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Ναι και εγώ έχω λίγες ενοχλήσεις όπως νιώθω όταν έρχεται αλλά είναι πολλές οι συμπτώσεις και με έχουν βάλει σε σκέψεις... Ξέρω ότι αν δεν έχει φανεί το αίμα μέσα σε 1 με 2 ώρες μάλλον θα έχει συμβεί το θαύμα,  γιατί όταν μου έρχεται περίοδος μπορεί να δω ίσα ίσα κόκκινο αχνό αλλά σε μισή ώρα σχεδόν με πιάνει αφόρητος πόνος και έρχεται το αίμα... Τώρα τι να πω , μόνο ο Θεούλης ξέρει.. Φοβαμαι να το πιστέψω μιας και είναι 3 χρόνια τώρα που προσπαθούμε... πριν 2 μήνες είπαμε τον Ιούλιο θα κάνουμε σπερματενχυνση και χαλαρώσαμε και  μαζέψαμε τα χρήματα... Θα φανεί όμως.. 

Κορίτσι μου σου εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα!! Είναι δύσκολη η αναμονή αλλά με θετική σκέψη και υπομονή όλα θα γίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Ναι και εγώ έχω λίγες ενοχλήσεις όπως νιώθω όταν έρχεται αλλά είναι πολλές οι συμπτώσεις και με έχουν βάλει σε σκέψεις... Ξέρω ότι αν δεν έχει φανεί το αίμα μέσα σε 1 με 2 ώρες μάλλον θα έχει συμβεί το θαύμα,  γιατί όταν μου έρχεται περίοδος μπορεί να δω ίσα ίσα κόκκινο αχνό αλλά σε μισή ώρα σχεδόν με πιάνει αφόρητος πόνος και έρχεται το αίμα... Τώρα τι να πω , μόνο ο Θεούλης ξέρει.. Φοβαμαι να το πιστέψω μιας και είναι 3 χρόνια τώρα που προσπαθούμε... πριν 2 μήνες είπαμε τον Ιούλιο θα κάνουμε σπερματενχυνση και χαλαρώσαμε και  μαζέψαμε τα χρήματα... Θα φανεί όμως.. 

Σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου!

Just now, Gogo1994 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου μπήκα να σας διαβάσω. Αχ κορίτσια σήμερα άκουσα το πιο όμορφο σχόλιο. Μάντεψε κάποιος ότι έχω αγόρι κ του λέω από που... Και μ λέει φαίνεσαι αγορομανα. Έλιωσααααα

@Υβόννημου αν δεν είναι κρύα η λιμνούλα τολμησε το το μπανακι ξέρω τίποτα δεν είναι ίδιο δε μπορούμε να το ευχαριστήθουμε αλλά προσπάθησε το

@demifilolβρε κοριτσάκι μου τι έγινε με το μικρόβιο?  Άλλο καινούριο?  Πόσο συχνά σου κάνει καλλιέργεια?  Στη καλλιέργεια για να επιβεβαιωθεί αν έφυγε το άλλο στο βρήκε? Το καλό είναι ότι το βρίσκετε. Ο πόνος απ τη μια πλευρά πιο πιθανόν έντερο να είναι η ότι ανοίγουμε. Εγώ πάλι χθες σούβλιες από κάτω ένιωθα.Περαστικα Δημητρουλα μου

@ΕΥΑ!Άφησαν εποχή τα αγορογλυκα μου ε?  Χαχαχα

@MinakiGΚορίτσι μου σήμερα δεν είναι ο γάμος? Με το καλό. Με αυτά τα χθεσινά νέα διπλή χαραα 

Χαχαχα ναι Γωγουλα μου,το εχω συνδεσει τελος!αφου το σκεφτομαι για κερασμα στο μαιευτηριο με το καλο :razz:


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου μπήκα να σας διαβάσω. Αχ κορίτσια σήμερα άκουσα το πιο όμορφο σχόλιο. Μάντεψε κάποιος ότι έχω αγόρι κ του λέω από που... Και μ λέει φαίνεσαι αγορομανα. Έλιωσααααα

@Υβόννημου αν δεν είναι κρύα η λιμνούλα τολμησε το το μπανακι ξέρω τίποτα δεν είναι ίδιο δε μπορούμε να το ευχαριστήθουμε αλλά προσπάθησε το

@demifilolβρε κοριτσάκι μου τι έγινε με το μικρόβιο?  Άλλο καινούριο?  Πόσο συχνά σου κάνει καλλιέργεια?  Στη καλλιέργεια για να επιβεβαιωθεί αν έφυγε το άλλο στο βρήκε? Το καλό είναι ότι το βρίσκετε. Ο πόνος απ τη μια πλευρά πιο πιθανόν έντερο να είναι η ότι ανοίγουμε. Εγώ πάλι χθες σούβλιες από κάτω ένιωθα.Περαστικα Δημητρουλα μου

@ΕΥΑ!Άφησαν εποχή τα αγορογλυκα μου ε?  Χαχαχα

@MinakiGΚορίτσι μου σήμερα δεν είναι ο γάμος? Με το καλό. Με αυτά τα χθεσινά νέα διπλή χαραα 

Αγορομανα όμορφη Ευχαριστω !κανουμε πολύ συχνά καλλιέργειες επειδή έχω το ράμμα !εξαφανιστηκε το ένα μικρόβιο ήρθε άλλο !δ πειράζει ,θα το εξαφανισω κ αυτό !μαλλον το μωρό σε χτυπάει κάτω κ νιώθεις σούβλιες !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Αγορομανα όμορφη Ευχαριστω !κανουμε πολύ συχνά καλλιέργειες επειδή έχω το ράμμα !εξαφανιστηκε το ένα μικρόβιο ήρθε άλλο !δ πειράζει ,θα το εξαφανισω κ αυτό !μαλλον το μωρό σε χτυπάει κάτω κ νιώθεις σούβλιες !

Φυσικά και θα το αντιμετωπίσειςς.εκει θα κολλήσουμε?  Εσύ είσαι πιο δυνατή από το μικρόβιακι. Για τις σούβλιες μου είχε πει ότι είναι επειδη ανοίγουν όλα τα όργανα εσωτερικά. Πάντως ρε κορίτσια οι υπόλοιπες που κάνουμε μόνο 2 καλλιέργειες αρχή κ τέλος εγκυμοσύνης είναι οκ άραγε?  

@ΕΥΑ!Καλά Εννοειταιιι συν ότι άλλο βγαίνει σε μπλε χαχχαχα

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...