Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου, καλη και ευλογημενη Κυριακη να εχουμε!!! Εμεις σημερα φευγουμε, τελος οι διακοπουλες! Χτες παντως βουτηξα στη λιμνη χιχιχι! Ειχα βεβαια αγωνια αν αρεσει στο μωρο αλλα νομιζω καλα θα περασε! Ο αντρας μου με ελεγε υποβρυχιο, επειδη μεσα μου εχω εναν ανθρωπο τον οποιο βαζω κατω απο το νερο χαχαχα! Μετα με σηκωσε αγκαλια και ειπε.οτι ειναι ο aquaman γιατι το νερο του δινει δυναμεις εξτρα να με σηκωσει! Υπονοει κατι;;;;;;; Χαχαχχαα

@MinakiGη ωρα η καλη σημερα!!!!

@Eirini1988 καλο ταξιδι ο αντρουλης σου. Μη μου στεναχωριεσαι κοριτσακι μου. Για το καλο της οικογενειας σας ειναι αυτο τωρα, για να εχετε καλυτερες συνθηκες ζωης. Υπομονη και στο ενδιαμεσο ειμαστε ολες εδω παρεουλα και θα περασει ο καιρος!

@MumMaria συμπεθερουλα μου ξεκουραστηκες καθολου; Ευτυχως κοιμαται ο μικρος το βραδυ...Τουλαχιστον κοιμασαι παρα το τρεξιμο. Γυναικα κι εμεις ειχαμε να σου πω πριν τον ιο. Με 10+ ωρες δουλεια τη μερα και οι δυο μας, δεν γινονταν αλλιως. Τωρα ειναι περιερφη η κατασταση, αλλα οταβ λιγο ηρεμησει μη το απορριπτεις σαν ιδεα. Ναι μεν εξοδο εξτρα αλλα με δυο μωρα ισως χρειαστεις ενα χερι. 

@Alkyoni μου νομιζω με εξυπνες αποθηκευτικες ιδεες θα τα χωρεσετε ολα της μικρουλας!!! Εμεις σκεψου εχουμε μια.μικρη ντουλαπιτσα αλλα σκεφτομαι να οαρω μια συρταριερα, οχι παιδικη κανονικη για να εχει χωρι, απλα θα της βαλω αυτοκολλητα κτλ να γινει χαρουμενη.

@Geo81ελιωσα με το "μαμα βαλε μου κρεμουλα". Ελπιζω να ειχατε καλυτερο υπνο σημερα.

@Argyroula μου θα σου πω ευχες αυριο!!!! Ποσο χαιρομαι που ειστε τοσο ερωτευμενα! Θελω νναδω αντιδρασεις αυριο του Σπυρου σου με την εκπληξη!!! Μπραβο παντως που αντεξες να το εχεις μυστικο! Εμενα θα μου ξεφευγε σιγουρα κατι χαχαχχα!!!!!

Καλημερα κοριτσακι μου!!!! Τακτοποιηθηκατε μετα το ταξιδακι σας; Ελπιζω ναι!!!

Εγω παλι φοβάμαι ν μπω σε λίμνη δεν ξέρω χαχα.. Ναι ναι τώρα κάθομαι λίγο στ κωλο μ γτ περπατησα αρκετά κ είχα κατι ενοχλήσεις.. Ν κάνουμε κ τ καμπύλη τ τρίτη ν περασει κ αυτό!! 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar said:

Εγω παλι φοβάμαι ν μπω σε λίμνη δεν ξέρω χαχα.. Ναι ναι τώρα κάθομαι λίγο στ κωλο μ γτ περπατησα αρκετά κ είχα κατι ενοχλήσεις.. Ν κάνουμε κ τ καμπύλη τ τρίτη ν περασει κ αυτό!! 

Καλα μην νομιζεις ειναι πολυ μεγαλη λιμνη, δεν ειναι μια σταλια. Παντως θαλασσα δεν ειναι αλλα τι να κανουμε; Ρωτησα τη μαια και τη γιατρι βεβαια για να μπω χαχαχ!

Ξεκουραση Δεσποινακι ναι, εισαι κι εσυ σαν ολες μας δραστηρια αλλα νομιζω πρεπει να ριχνουμε ρυθμους!!! Καλη επιτυχια με την καμπυλη, ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλα μην νομιζεις ειναι πολυ μεγαλη λιμνη, δεν ειναι μια σταλια. Παντως θαλασσα δεν ειναι αλλα τι να κανουμε; Ρωτησα τη μαια και τη γιατρι βεβαια για να μπω χαχαχ!

Ξεκουραση Δεσποινακι ναι, εισαι κι εσυ σαν ολες μας δραστηρια αλλα νομιζω πρεπει να ριχνουμε ρυθμους!!! Καλη επιτυχια με την καμπυλη, ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

Εννοειται από το τπτ κατι είναι κ αυτο!! Να πηγαινετε όπου μπορείτε τώρα π είμαστε ακόμα ελαφριές  κ μόνες χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Θα δεις πως όλα θα τα καταφέρεις!!όλα γίνονται κ γίνονται ευκολότερα απ' ότι φαντάζεσαι.κι εγώ πέρσι αυτά σκεφτόμουν αλλά τώρα κ σπίτι,κ μωρό,κ δουλειά κ εγκυουλα,όλα συνδυάζονται.καποιες μέρες είναι πιο δύσκολες αλλά έχεις άλλη δύναμη.αυτη η γυναικεία δύναμη ,άλλο πράγμα ρε κορίτσια!!

Καλή επέτειο να έχετε,να τα χιλιασετε τα χρόνια σας κ να είστε πάντα αγαπημένοι,να δείχνετε κατανόηση,υπομονή κ να αγαπάτε ο ένας τον άλλον κάθε χρόνο που περνάει κ λιιιιγο περισσοτερο;) δεν πειράζει που θα είστε τα δύο σας,πάλι όμορφα θα περάσετε κ τι τέλεια ιδέα αυτή με την διακόσμηση κ τα μπαλόνια(κι εγώ κάτι ανάλογο είχα κάνει προπερσι,μαζί με διάφορα σημειωματάκια που είχα γράψει όμορφες αναμνήσεις μας από τα χρόνια που είμαστε μαζί αλλά κ φωτό μας κ τα είχα κρύψει σε διάφορα σημεία στο σπίτι,πλάκα είχε κ συγκίνηση φουλ)

Αχ τι ωραία ιδέαααα!!! Θα το στήσω κι εγώ έτσι! Ευχαριστώ!! Καλημέρα!!! 

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου, καλη και ευλογημενη Κυριακη να εχουμε!!! Εμεις σημερα φευγουμε, τελος οι διακοπουλες! Χτες παντως βουτηξα στη λιμνη χιχιχι! Ειχα βεβαια αγωνια αν αρεσει στο μωρο αλλα νομιζω καλα θα περασε! Ο αντρας μου με ελεγε υποβρυχιο, επειδη μεσα μου εχω εναν ανθρωπο τον οποιο βαζω κατω απο το νερο χαχαχα! Μετα με σηκωσε αγκαλια και ειπε.οτι ειναι ο aquaman γιατι το νερο του δινει δυναμεις εξτρα να με σηκωσει! Υπονοει κατι;;;;;;; Χαχαχχαα

@MinakiGη ωρα η καλη σημερα!!!!

@Eirini1988 καλο ταξιδι ο αντρουλης σου. Μη μου στεναχωριεσαι κοριτσακι μου. Για το καλο της οικογενειας σας ειναι αυτο τωρα, για να εχετε καλυτερες συνθηκες ζωης. Υπομονη και στο ενδιαμεσο ειμαστε ολες εδω παρεουλα και θα περασει ο καιρος!

@MumMaria συμπεθερουλα μου ξεκουραστηκες καθολου; Ευτυχως κοιμαται ο μικρος το βραδυ...Τουλαχιστον κοιμασαι παρα το τρεξιμο. Γυναικα κι εμεις ειχαμε να σου πω πριν τον ιο. Με 10+ ωρες δουλεια τη μερα και οι δυο μας, δεν γινονταν αλλιως. Τωρα ειναι περιερφη η κατασταση, αλλα οταβ λιγο ηρεμησει μη το απορριπτεις σαν ιδεα. Ναι μεν εξοδο εξτρα αλλα με δυο μωρα ισως χρειαστεις ενα χερι. 

@Alkyoni μου νομιζω με εξυπνες αποθηκευτικες ιδεες θα τα χωρεσετε ολα της μικρουλας!!! Εμεις σκεψου εχουμε μια.μικρη ντουλαπιτσα αλλα σκεφτομαι να οαρω μια συρταριερα, οχι παιδικη κανονικη για να εχει χωρι, απλα θα της βαλω αυτοκολλητα κτλ να γινει χαρουμενη.

@Geo81ελιωσα με το "μαμα βαλε μου κρεμουλα". Ελπιζω να ειχατε καλυτερο υπνο σημερα.

@Argyroula μου θα σου πω ευχες αυριο!!!! Ποσο χαιρομαι που ειστε τοσο ερωτευμενα! Θελω νναδω αντιδρασεις αυριο του Σπυρου σου με την εκπληξη!!! Μπραβο παντως που αντεξες να το εχεις μυστικο! Εμενα θα μου ξεφευγε σιγουρα κατι χαχαχχα!!!!!

Καλημερα κοριτσακι μου!!!! Τακτοποιηθηκατε μετα το ταξιδακι σας; Ελπιζω ναι!!!

Τέλειο το υποβρύχιο! Έχει δίκιο είμαστε υποβρύχια. Το σκεφτόμουν πολύ πως είναι σαν αίσθηση για τα μικρά κια, νομίζω πιο πολύ νιώθουμε εμείς σαν αυτά όταν βουτάμε στο νερό και χαλαρώνουμε. Χάχα! Ανυπομονώ μέχρι την επόμενη κατάδυση! Σήμερα ανοιχτά μαγαζιά οπότε ο δικός μου δουλεύει οπότε κι εγώ σπίτι! Να περάσετε τέλεια!!! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων θα σας ενημερώσω για τις αντιδράσεις του! 

  • Μου αρέσει 4

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Μαράκι εφόσον δουλευετε και οι δυο και δεν έχεις κάποιον δικό σ να σ βοηθάει δεν είναι παραλογη η σκέψη σ παντως.. Επίσης πολυ καλο τ ότι έχετε 2 εισοδήματα στ σπίτι.. Σκέψου το παντως και μπορείς να τ κανεις κ δοκιμαστικά στην αρχή γ ν δεις μέχρι που σας παιρνει!! 

Μωρέ έχουμε δύο εισοδήματα,απλά εγώ τώρα είμαι ημιαπασχοληση κ μετά που θα γεννήσω,θα θέλω λίγο να κάτσω με το μωρό..βασικά με τα μωρά κ τα δυο:grin: οπότε το σκέφτομαι αν αξίζει.επισης με την καραντίνα 3 μήνες δεν είχε καθόλου δουλειά ο άντρας μου ούτε εγώ κ μας πήγε πίσω αυτό οικονομικα:-? τεσπά,θα το δω μωρέ,δεν θα αγχωθω γι αυτό τωρα..

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου, καλη και ευλογημενη Κυριακη να εχουμε!!! Εμεις σημερα φευγουμε, τελος οι διακοπουλες! Χτες παντως βουτηξα στη λιμνη χιχιχι! Ειχα βεβαια αγωνια αν αρεσει στο μωρο αλλα νομιζω καλα θα περασε! Ο αντρας μου με ελεγε υποβρυχιο, επειδη μεσα μου εχω εναν ανθρωπο τον οποιο βαζω κατω απο το νερο χαχαχα! Μετα με σηκωσε αγκαλια και ειπε.οτι ειναι ο aquaman γιατι το νερο του δινει δυναμεις εξτρα να με σηκωσει! Υπονοει κατι;;;;;;; Χαχαχχαα

@MinakiGη ωρα η καλη σημερα!!!!

@Eirini1988 καλο ταξιδι ο αντρουλης σου. Μη μου στεναχωριεσαι κοριτσακι μου. Για το καλο της οικογενειας σας ειναι αυτο τωρα, για να εχετε καλυτερες συνθηκες ζωης. Υπομονη και στο ενδιαμεσο ειμαστε ολες εδω παρεουλα και θα περασει ο καιρος!

@MumMaria συμπεθερουλα μου ξεκουραστηκες καθολου; Ευτυχως κοιμαται ο μικρος το βραδυ...Τουλαχιστον κοιμασαι παρα το τρεξιμο. Γυναικα κι εμεις ειχαμε να σου πω πριν τον ιο. Με 10+ ωρες δουλεια τη μερα και οι δυο μας, δεν γινονταν αλλιως. Τωρα ειναι περιερφη η κατασταση, αλλα οταβ λιγο ηρεμησει μη το απορριπτεις σαν ιδεα. Ναι μεν εξοδο εξτρα αλλα με δυο μωρα ισως χρειαστεις ενα χερι. 

@Alkyoni μου νομιζω με εξυπνες αποθηκευτικες ιδεες θα τα χωρεσετε ολα της μικρουλας!!! Εμεις σκεψου εχουμε μια.μικρη ντουλαπιτσα αλλα σκεφτομαι να οαρω μια συρταριερα, οχι παιδικη κανονικη για να εχει χωρι, απλα θα της βαλω αυτοκολλητα κτλ να γινει χαρουμενη.

@Geo81ελιωσα με το "μαμα βαλε μου κρεμουλα". Ελπιζω να ειχατε καλυτερο υπνο σημερα.

@Argyroula μου θα σου πω ευχες αυριο!!!! Ποσο χαιρομαι που ειστε τοσο ερωτευμενα! Θελω νναδω αντιδρασεις αυριο του Σπυρου σου με την εκπληξη!!! Μπραβο παντως που αντεξες να το εχεις μυστικο! Εμενα θα μου ξεφευγε σιγουρα κατι χαχαχχα!!!!!

Καλημερα κοριτσακι μου!!!! Τακτοποιηθηκατε μετα το ταξιδακι σας; Ελπιζω ναι!!!

Αχ τέλος διακοπές;;;του χρόνου Ελλάδα σας εύχομαι!!!

Καλά ο άντρας σου πολύ γέλιο!!!χααχαααχααα

Just now, Argyroula είπε:

Αχ τι ωραία ιδέαααα!!! Θα το στήσω κι εγώ έτσι! Ευχαριστώ!! Καλημέρα!!! 

Τέλειο το υποβρύχιο! Έχει δίκιο είμαστε υποβρύχια. Το σκεφτόμουν πολύ πως είναι σαν αίσθηση για τα μικρά κια, νομίζω πιο πολύ νιώθουμε εμείς σαν αυτά όταν βουτάμε στο νερό και χαλαρώνουμε. Χάχα! Ανυπομονώ μέχρι την επόμενη κατάδυση! Σήμερα ανοιχτά μαγαζιά οπότε ο δικός μου δουλεύει οπότε κι εγώ σπίτι! Να περάσετε τέλεια!!! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων θα σας ενημερώσω για τις αντιδράσεις του! 

Χρόνια σας πολλαααααααα κ επίσημα για σήμερα!!!!ναι ναι κάντο,είναι πολύ ρομαντικό κ έχει την τσαχπινια του,μπορεί να του δίνεις κ hints μέχρι να τα βρει όλα,μέχρι το βράδυ θα ασχολείστε!!να περάσετε υπέροχα γλυκάκια μου!!!!:x

@MinakiG η ώρα η καλή!!!!να έχετε μια υπέροχη μέρα!να την θυμάστε γλυκά για πάντα!!!να το ευχαριστηθειτε!!:x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Μωρέ έχουμε δύο εισοδήματα,απλά εγώ τώρα είμαι ημιαπασχοληση κ μετά που θα γεννήσω,θα θέλω λίγο να κάτσω με το μωρό..βασικά με τα μωρά κ τα δυο:grin: οπότε το σκέφτομαι αν αξίζει.επισης με την καραντίνα 3 μήνες δεν είχε καθόλου δουλειά ο άντρας μου ούτε εγώ κ μας πήγε πίσω αυτό οικονομικα:-? τεσπά,θα το δω μωρέ,δεν θα αγχωθω γι αυτό τωρα..

Αχ τέλος διακοπές;;;του χρόνου Ελλάδα σας εύχομαι!!!

Καλά ο άντρας σου πολύ γέλιο!!!χααχαααχααα

Ναι καλε συμπεθερουλα μου το βλεπεις στην πραξη! Το πολυ πολυ να μην ειμαστε τοσο ψυχαναγκαστικες με το σπιτι. Ε και λιγο ακαταστατο να ειναι σιγα! Κι εμενα μου αρεσει το σπιτι καθαρο και τακτοποιημενο αλλα μου το ειπε.και η μαια οτι πρεπει αν αποδεχτω οτι με παιδι αυτο δεν γινεται!!! Σκεψου να ειχαμε και αν σιδερωναμε συμπεθερουλα μου και @Eirini1988 (νομιζω εμεις ειμαστε οι αχαιρευτες της παρεας) χαχαχχαα!!!!

Just now, MumMaria said:

Μωρέ έχουμε δύο εισοδήματα,απλά εγώ τώρα είμαι ημιαπασχοληση κ μετά που θα γεννήσω,θα θέλω λίγο να κάτσω με το μωρό..βασικά με τα μωρά κ τα δυο:grin: οπότε το σκέφτομαι αν αξίζει.επισης με την καραντίνα 3 μήνες δεν είχε καθόλου δουλειά ο άντρας μου ούτε εγώ κ μας πήγε πίσω αυτό οικονομικα:-? τεσπά,θα το δω μωρέ,δεν θα αγχωθω γι αυτό τωρα..

Αχ τέλος διακοπές;;;του χρόνου Ελλάδα σας εύχομαι!!!

Καλά ο άντρας σου πολύ γέλιο!!!χααχαααχααα

Αχ ναι του χρονου Ελλαδιτσα!!!!! Η καλυτερη ευχη!!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Μαρακι μου χρονια σου πολλα!!!ωραια εκπληξη τα αγορια σου!!με το καλο να υποδεχτειτε κ την μπεμπουλα σας!φιλια πολλα!!

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Χρονια πολλα χαρουμενα και ευτυχισμένα ααα... Με το καλό το μωρακι και να πανε ολα καλα στη ζωή σας... 

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Μαράκι μου πολύχρονη και ευτυχισμένη!!! Ότι επιθυμείς να το έχεις για σένα και την όμορφη οικογένεια σου! :wub:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!! Εκτός από τη μέση που με έχει τσακίσει λίγο τον τελευταίο καιρό, έχει αρχίσει τώρα να με πονάει και η πλάτη ψηλά! Ειδικά η δεξιά ωμοπλάτη είναι ώρες που δεν μπορώ να σταθώ αν δεν ξαπλώσω ή δεν μου κάνει ο άντρας μου μασάζ! Συμβαίνει αυτό σε καμία σας; Αν πονάω έτσι από τώρα σε λίγο τι θα γίνει;Τα μπάνια με βοήθησαν πολύ τις μέρες των διακοπών αλλά τώρα πάλι τα ίδια.. :(

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Χρόνια πολλά!!  Υγεία σε όλη την οικογένεια και να περάσετε όμορφα σήμερα! Πάντα να εχεις αισιοδοξία και χαρούμενη διαθεση οπως τωρα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου όμορφο!!!!! Να τα χιλιάσεις!!!! Με την όμορφη οικογένεια σου παρεούλα σήμερα και του χρόνου με δυο χεράκια πάνω στην τούρτα σου!!!! Να περάσεις υπέροχα σήμερα !!!

@Υβόννη μου καλή επιστροφή !!!! Του χρόνου θα είναι οι καλύτερες διακοπές!!! Καλά π άντρας σου θεός αχαχαχαχχαχα άκου υποβρύχιο χιχιχιχι αυτό με τον aquaman το λέει και ο δικός μου ... αλλά παλιότερα όταν ήμασταν τα δυο μας ... τώρα κυνηγάει τον μικρό οποτε νιώθει σαν το πατέρα του Ντένις του τρομερού αχαχαχαχ

@MinakiG η ώρα η καλή κοπέλα μου να περάσετε υπέροχα σήμερα !!!

@Argyroula Κορίτσι μου χαρούμενη επέτειο!!!!! Να περάσετε όμορφα ερωτευμένα πιτσουνάκια !!!

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μαράκι μου πολύχρονη και ευτυχισμένη!!! Ότι επιθυμείς να το έχεις για σένα και την όμορφη οικογένεια σου! :wub:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!! Εκτός από τη μέση που με έχει τσακίσει λίγο τον τελευταίο καιρό, έχει αρχίσει τώρα να με πονάει και η πλάτη ψηλά! Ειδικά η δεξιά ωμοπλάτη είναι ώρες που δεν μπορώ να σταθώ αν δεν ξαπλώσω ή δεν μου κάνει ο άντρας μου μασάζ! Συμβαίνει αυτό σε καμία σας; Αν πονάω έτσι από τώρα σε λίγο τι θα γίνει;Τα μπάνια με βοήθησαν πολύ τις μέρες των διακοπών αλλά τώρα πάλι τα ίδια.. :(

Σε καταλαβαίνω απόλυτα , δυστυχώς τα ίδια συμπτώματα έχω Ακριβώς και εγώ ... όσο βαδίζουμε στο τελευταίο τρίμηνο της εγκυμοσύνης θα νιώθεις και πιο άβολα .. έχουν μετατοπιστεί τα πάντα μέσα σου και έχουν πάρει άλλη θέση πιο «στριμωγμένη» και χτυπάνε σε διαφορά σημεία του σώματος μας! Γι αυτό και λένε το κολύμπι και η γιόγκα βοηθάει πολύ ! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 3
  • Χαχα 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...

@MumMaria χρονια πολλα..οτι επιθυμεις με υγεια κ με το καλο η μπεμπουλα..

@MinakiG η ωρα η καλη..να ειστε παντα ευτυχισμενοι..

@Argyroula χρονια σας πολλα..οσα χρονια κ αν περασουν να ειστε παντα αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι...

@Υβόννη καλο γυρισμο κ του χρονου να παμε διακοπες ολες μαζι Ελλαδιτσα..πεθανα στο γελιο με τον αντρα σου

  • Ευχαριστώ 3
  • Χαχα 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

ΝΑ τα εκατοστήσεις μαρακι ότι επιθυμείς κ ότι καλύτερο εύχομαι να περάσετε τέλεια!!!

κορίτσια εύχομαι σε όλες μια όμορφη κ χαρούμενη Κυριακή!!!τα πονάκια μας όλο κ κάπου θα τα έχουμε..Να περνάτε ομορφα κ να έχουμε καλά νέα όλες μας!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Χρονια πολλα Μαράκι μ με υγεια κ ευτυχία με τα δυο σ αγγελουδια!! Μετά τ καμπυλη αναπληρωσε τ κομμάτι της τουρτας!! 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...