Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , MumMaria είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Χρόνια πολλααααααα!!!! Να τα εκατοστήσεις!!! Καλό κουράγιο αύριο!!! Να περάσετε τέλεια σήμερα έστω και χωρίς τούρτα!! 

  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Το πινακακι μας!!!!!!:x:x:x

@Ninamc  31/10  κοριτσάκι

@Eirini1988  31/10  αγοράκι

@Υβόννη  02/11  αγοράκι

@VDPap  03/11  αγοράκι

@Ρούλα Γ.  03/11  κοριτσάκι

@MumMaria  04/11  κοριτσάκι

@demifilol  04/11  κοριτσάκι

@Gogo1994  05/11  αγοράκι

@Despoina Mar 05/11  κοριτσάκι

@Evitheodorou  05/11  κοριτσάκι

@Rebecca85  06/11  αγοράκι

@Anthi93  07/11  αγοράκι

@Nancy Zaf  09/11  αγοράκι

  @KarMar84  11/11  κοριτσάκι

@Argyroula  13/11  αγοράκι

@rosy87  14/11  κοριτσάκι

@ΕΥΑ!   14/11  αγοράκι

@magda15  17/11 κοριτσάκι

@MinakiG  18/11 αγοράκι

@Papakι  20/11 κοριτσάκι

@Ellizza  21/11  αγοράκι

@Lady_m  22/11  αγοράκι

@Φραουλίνο  23/11  κοριτσάκι

@Sousamaki  26/11  κοριτσάκι

@Geo81  27/11  κοριτσάκι

@Alkyoni  28/11  κοριτσάκι

@Sofaki_88  29/11  κοριτσάκι

@fairy-mary  01/12  αγοράκι

@Depykal  23/12  αγοράκι

@Καντι  26/12  αγοράκι

 

Και μάλιστα να σας πω ότι είμαστε 30 κορίτσια (στρογγυλοτατος αριθμός) και 15 περιμένουν αγοράκι κ οι υπόλοιπες 15 κοριτσάκι!η απόλυτη ισορροπία!ικανοποιήθηκε κάθε ψυχαναγκασμός μου!!αχαχαχαχαχα

Οποια κοπέλα την έκανα λάθος ή την ξέχασα,να μου το πείτε να το διορθώσω!!:grin: είπαμε pregnancy brain:grin:

Υπέροχα!!! Ευχαριστούμε πολύ για το πινακακι!!! Με το καλό να έρθουν τα μπεμπακια μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Το πινακακι μας!!!!!!:x:x:x

@Ninamc  31/10  κοριτσάκι

@Eirini1988  31/10  αγοράκι

@Υβόννη  02/11  αγοράκι

@VDPap  03/11  αγοράκι

@Ρούλα Γ.  03/11  κοριτσάκι

@MumMaria  04/11  κοριτσάκι

@demifilol  04/11  κοριτσάκι

@Gogo1994  05/11  αγοράκι

@Despoina Mar 05/11  κοριτσάκι

@Evitheodorou  05/11  κοριτσάκι

@Rebecca85  06/11  αγοράκι

@Anthi93  07/11  αγοράκι

@Nancy Zaf  09/11  αγοράκι

  @KarMar84  11/11  κοριτσάκι

@Argyroula  13/11  αγοράκι

@rosy87  14/11  κοριτσάκι

@ΕΥΑ!   14/11  αγοράκι

@magda15  17/11 κοριτσάκι

@MinakiG  18/11 αγοράκι

@Papakι  20/11 κοριτσάκι

@Ellizza  21/11  αγοράκι

@Lady_m  22/11  αγοράκι

@Φραουλίνο  23/11  κοριτσάκι

@Sousamaki  26/11  κοριτσάκι

@Geo81  27/11  κοριτσάκι

@Alkyoni  28/11  κοριτσάκι

@Sofaki_88  29/11  κοριτσάκι

@fairy-mary  01/12  αγοράκι

@Depykal  23/12  αγοράκι

@Καντι  26/12  αγοράκι

 

Και μάλιστα να σας πω ότι είμαστε 30 κορίτσια (στρογγυλοτατος αριθμός) και 15 περιμένουν αγοράκι κ οι υπόλοιπες 15 κοριτσάκι!η απόλυτη ισορροπία!ικανοποιήθηκε κάθε ψυχαναγκασμός μου!!αχαχαχαχαχα

Οποια κοπέλα την έκανα λάθος ή την ξέχασα,να μου το πείτε να το διορθώσω!!:grin: είπαμε pregnancy brain:grin:

Τελειοοο ευχαριστουμε μπήκε τ μυαλό μας σε μια τάξη τώρα χαχα

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Με το καλό να έρθει η μπεμπουλα σας!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Το πινακακι μας!!!!!!:x:x:x

@Ninamc  31/10  κοριτσάκι

@Eirini1988  31/10  αγοράκι

@Υβόννη  02/11  αγοράκι

@VDPap  03/11  αγοράκι

@Ρούλα Γ.  03/11  κοριτσάκι

@MumMaria  04/11  κοριτσάκι

@demifilol  04/11  κοριτσάκι

@Gogo1994  05/11  αγοράκι

@Despoina Mar 05/11  κοριτσάκι

@Evitheodorou  05/11  κοριτσάκι

@Rebecca85  06/11  αγοράκι

@Anthi93  07/11  αγοράκι

@Nancy Zaf  09/11  αγοράκι

  @KarMar84  11/11  κοριτσάκι

@Argyroula  13/11  αγοράκι

@rosy87  14/11  κοριτσάκι

@ΕΥΑ!   14/11  αγοράκι

@magda15  17/11 κοριτσάκι

@MinakiG  18/11 αγοράκι

@Papakι  20/11 κοριτσάκι

@Ellizza  21/11  αγοράκι

@Lady_m  22/11  αγοράκι

@Φραουλίνο  23/11  κοριτσάκι

@Sousamaki  26/11  κοριτσάκι

@Geo81  27/11  κοριτσάκι

@Alkyoni  28/11  κοριτσάκι

@Sofaki_88  29/11  κοριτσάκι

@fairy-mary  01/12  αγοράκι

@Depykal  23/12  αγοράκι

@Καντι  26/12  αγοράκι

 

Και μάλιστα να σας πω ότι είμαστε 30 κορίτσια (στρογγυλοτατος αριθμός) και 15 περιμένουν αγοράκι κ οι υπόλοιπες 15 κοριτσάκι!η απόλυτη ισορροπία!ικανοποιήθηκε κάθε ψυχαναγκασμός μου!!αχαχαχαχαχα

Οποια κοπέλα την έκανα λάθος ή την ξέχασα,να μου το πείτε να το διορθώσω!!:grin: είπαμε pregnancy brain:grin:

Μαρία μου τι τέλειο το πινακάκι ευχαριστούμε πολύ!!! Εμένα η πητ μετά την αυχενική άλλαξε και έγινε 28/11 αλλά έτσι κ αλλιώς θα πάω με προγραμματισμένη καισαρική οπότε με βλέπω μέχρι τις 20/11 το πολύ να έχω γεννήσει! Άστο έτσι λοιπόν και σε λίγο καιρό θα ξέρω ακριβώς την ημερομηνία! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μαρία μου τι τέλειο το πινακάκι ευχαριστούμε πολύ!!! Εμένα η πητ μετά την αυχενική άλλαξε και έγινε 28/11 αλλά έτσι κ αλλιώς θα πάω με προγραμματισμένη καισαρική οπότε με βλέπω μέχρι τις 20/11 το πολύ να έχω γεννήσει! Άστο έτσι λοιπόν και σε λίγο καιρό θα ξέρω ακριβώς την ημερομηνία! :)

Έγινε κοριτσάκι μου!!:grin: εσύ γιατί θα πας με καισαρική;το έχουμε ξαναπεί;σορυ,δεν θυμάμαι..:-?

Just now, Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Καλώς όρισες γλυκιά μου!με το καλό !να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!τσουπρα κι εσυ ε;;;;σουπερ:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Καλώς ήρθες κοπελα μ σ ευχομαι μια καλή Τελειομηνη κυηση.. Έκανες Β επιπέδου ν φανταστώ?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Με το καλό το πρώτο σου παιδάκι!!!!!! Έφερες μπροστά τα κορίτσια στο σκορ ;) αχαχχαχααχ

  • Χαχα 5

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου γυρισαμε παλι στο σπιτακι μας και νομιζω ο γιος μοιαζει στον πατερα του και θα ειναι σπιτογατος. Σε ολες τις διακοπες χαλαρα κινηση. Μολις γυρισαμε αρχισε τα κλωτσιδια. Δεν πειραζει, θα τους τραβολογαω εγω και τους δυο οπως κανω τωρα χαχχχα!

@MumMaria γλυκια μου συμπεθερουλα ευχομαι τα 33 να γινουν 1033 και του χρονου να γιορταζεις με τα δυο σου παιδακια αγκαλιτσα!!! Δευτερα γενεθλια σερι εγκυουλα, ποσο τελειο!!!!! Χιλια ευχαριστουμε για το πινακακι, συγκινηθηκα που μας ειδα ολες μαζι:x

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Καλώς όρισες κορίτσι μου, με το καλό η μπεμπούλα σας!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ανναμπελ88 said:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Καλωσηρθες κοριτσακι μου και με το καλο να παρεις τη μπεμπουλα σας αγκαλιτσα!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Έγινε κοριτσάκι μου!!:grin: εσύ γιατί θα πας με καισαρική;το έχουμε ξαναπεί;σορυ,δεν θυμάμαι..:-?

Καλώς όρισες γλυκιά μου!με το καλό !να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!τσουπρα κι εσυ ε;;;;σουπερ:x

Είχα πάθει μια αποκόλληση υαλοειδους στο μάτι μου στον 2ο μήνα και μετά τη βυθοσκόπηση δεν πήρα το οκ από τον οφθαλμίατρο για φυσιολογικό τοκετό! Κάτι είχαμε πει τότε αλλά μέσα σε όλα που να το θυμάσαι!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Είχα πάθει μια αποκόλληση υαλοειδους στο μάτι μου στον 2ο μήνα και μετά τη βυθοσκόπηση δεν πήρα το οκ από τον οφθαλμίατρο για φυσιολογικό τοκετό! Κάτι είχαμε πει τότε αλλά μέσα σε όλα που να το θυμάσαι!! 

Α την θυμάμαι την αποκόλληση κοπέλα μου αλλά δεν θυμόμουν ότι τελικά καταλήξατε σε καισαρική.αρα πας προγραμματισμένα,θα είσαι μια κιουρια!θα έχεις κάνει κ τα beaute σου κ θα σε δει το μπεμπέ στην πενα:P

πρίν από 32 λεπτά , Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Πες μου κοπέλα μου κ την πητ σου αν θες να σε προσθέσω στο πινακακι :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...