Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

18 hours ago, MumMaria said:

Και αυτό το σκέφτομαι Αλκυόνη μου!ότι με τον ιό που να βάζεις άτομο μέσα στο σπίτι,άσε άσε..

Για τα ρουχαλακια,θα βρεις χώρο,μην αγχώνεσαι,μπορείς να πάρεις μια συρτάριερα αν χωράει στο σπίτι κ μετά αν πάρεις κούνια να έχει από κάτω συρτάρια πχ, ή να πάρεις αποθηκευτικά κουτιά να βάλεις κάποια πράγματα σας κάτω από το κρεβάτι σας κ θα ανοίξει κι άλλο χώρος στην ντουλαπα;) γενικά θα βρεις τον τρόπο,δεν σε φοβαμαι:grin:

Πολλές φορές σκέφτομαι οτι μαζεύουμε τόσα πολλά πράγματα που στο τέλος δεν τα χρησιμοποιούμε. Ειπαμε με τον καλό μου να κάνουμε ένα καλό ξεκαθαρίσμα κ ότι δεν έχουμε χρησιμοποιήσει/ φορέσει εδώ κ ένα χρόνο να το δώσουμε.

 

9 hours ago, Υβόννη said:

Καλημερα κοριτσακια μου, καλη και ευλογημενη Κυριακη να εχουμε!!! Εμεις σημερα φευγουμε, τελος οι διακοπουλες! Χτες παντως βουτηξα στη λιμνη χιχιχι! Ειχα βεβαια αγωνια αν αρεσει στο μωρο αλλα νομιζω καλα θα περασε! Ο αντρας μου με ελεγε υποβρυχιο, επειδη μεσα μου εχω εναν ανθρωπο τον οποιο βαζω κατω απο το νερο χαχαχα! Μετα με σηκωσε αγκαλια και ειπε.οτι ειναι ο aquaman γιατι το νερο του δινει δυναμεις εξτρα να με σηκωσει! Υπονοει κατι;;;;;;; Χαχαχχαα

@MinakiGη ωρα η καλη σημερα!!!!

@Eirini1988 καλο ταξιδι ο αντρουλης σου. Μη μου στεναχωριεσαι κοριτσακι μου. Για το καλο της οικογενειας σας ειναι αυτο τωρα, για να εχετε καλυτερες συνθηκες ζωης. Υπομονη και στο ενδιαμεσο ειμαστε ολες εδω παρεουλα και θα περασει ο καιρος!

@MumMaria συμπεθερουλα μου ξεκουραστηκες καθολου; Ευτυχως κοιμαται ο μικρος το βραδυ...Τουλαχιστον κοιμασαι παρα το τρεξιμο. Γυναικα κι εμεις ειχαμε να σου πω πριν τον ιο. Με 10+ ωρες δουλεια τη μερα και οι δυο μας, δεν γινονταν αλλιως. Τωρα ειναι περιερφη η κατασταση, αλλα οταβ λιγο ηρεμησει μη το απορριπτεις σαν ιδεα. Ναι μεν εξοδο εξτρα αλλα με δυο μωρα ισως χρειαστεις ενα χερι. 

@Alkyoni μου νομιζω με εξυπνες αποθηκευτικες ιδεες θα τα χωρεσετε ολα της μικρουλας!!! Εμεις σκεψου εχουμε μια.μικρη ντουλαπιτσα αλλα σκεφτομαι να οαρω μια συρταριερα, οχι παιδικη κανονικη για να εχει χωρι, απλα θα της βαλω αυτοκολλητα κτλ να γινει χαρουμενη.

@Geo81ελιωσα με το "μαμα βαλε μου κρεμουλα". Ελπιζω να ειχατε καλυτερο υπνο σημερα.

@Argyroula μου θα σου πω ευχες αυριο!!!! Ποσο χαιρομαι που ειστε τοσο ερωτευμενα! Θελω νναδω αντιδρασεις αυριο του Σπυρου σου με την εκπληξη!!! Μπραβο παντως που αντεξες να το εχεις μυστικο! Εμενα θα μου ξεφευγε σιγουρα κατι χαχαχχα!!!!!

Καλημερα κοριτσακι μου!!!! Τακτοποιηθηκατε μετα το ταξιδακι σας; Ελπιζω ναι!!!

Ειρηνακι μου εύχομαι να είχατε ωραία επιστροφή!!! Μου άρεσε το υποβρύχιο ❤️

6 hours ago, MumMaria said:

Καλημέρα αγαπημένες μου!καλή Κυριακή να έχουμε!!!έχω γενέθλια σήμερα!!!γίνομαι 33!!απίστευτο μου φαίνεται!!ώρες ώρες νιώθω ακόμα 23!αχαχααχα.ο αντρουλης μου σήμερα έκλεισε το ξυπνητήρι κ με ξύπνησαν με πρωινό (καλά μην φανταστείτε,χαχα) στο κρεβάτι τα αγόρια μου στις 11 παρά!οπότε παραξεκουραστηκα!τώρα ετοιμαζόμαστε για καφεδάκι με την αδελφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι κ το παιδάκι τους,να τους κεράσω!του χρόνου θα κόψω κανονικά τούρτα με τα δύο μου παιδάκια!τώρα κάνω λίγο υπομονή,έχω κ την καμπύλη αύριο...μπλιαχ!σας φιλωωω

Μαρακι μου χρονια σου πολλά!!! Να είναι καλοξοδευτη η κάθε στιγμή στη ζωή σου. Του χρόνου θα έχεις δυο ζευγάρια χεράκια αγκαλιά!!! 
Να πάνε όλα καλά αύριο με την καμπύλη. Να έχεις καλά αποτελέσματα 

4 hours ago, Φραουλίνο said:

Μαράκι μου πολύχρονη και ευτυχισμένη!!! Ότι επιθυμείς να το έχεις για σένα και την όμορφη οικογένεια σου! :wub:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!! Εκτός από τη μέση που με έχει τσακίσει λίγο τον τελευταίο καιρό, έχει αρχίσει τώρα να με πονάει και η πλάτη ψηλά! Ειδικά η δεξιά ωμοπλάτη είναι ώρες που δεν μπορώ να σταθώ αν δεν ξαπλώσω ή δεν μου κάνει ο άντρας μου μασάζ! Συμβαίνει αυτό σε καμία σας; Αν πονάω έτσι από τώρα σε λίγο τι θα γίνει;Τα μπάνια με βοήθησαν πολύ τις μέρες των διακοπών αλλά τώρα πάλι τα ίδια.. :(

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κ εγώ. Θα πέρασει που θα πάει... 

1 hour ago, MumMaria said:

Το πινακακι μας!!!!!!:x:x:x

@Ninamc  31/10  κοριτσάκι

@Eirini1988  31/10  αγοράκι

@Υβόννη  02/11  αγοράκι

@VDPap  03/11  αγοράκι

@Ρούλα Γ.  03/11  κοριτσάκι

@MumMaria  04/11  κοριτσάκι

@demifilol  04/11  κοριτσάκι

@Gogo1994  05/11  αγοράκι

@Despoina Mar 05/11  κοριτσάκι

@Evitheodorou  05/11  κοριτσάκι

@Rebecca85  06/11  αγοράκι

@Anthi93  07/11  αγοράκι

@Nancy Zaf  09/11  αγοράκι

  @KarMar84  11/11  κοριτσάκι

@Argyroula  13/11  αγοράκι

@rosy87  14/11  κοριτσάκι

@ΕΥΑ!   14/11  αγοράκι

@magda15  17/11 κοριτσάκι

@MinakiG  18/11 αγοράκι

@Papakι  20/11 κοριτσάκι

@Ellizza  21/11  αγοράκι

@Lady_m  22/11  αγοράκι

@Φραουλίνο  23/11  κοριτσάκι

@Sousamaki  26/11  κοριτσάκι

@Geo81  27/11  κοριτσάκι

@Alkyoni  28/11  κοριτσάκι

@Sofaki_88  29/11  κοριτσάκι

@fairy-mary  01/12  αγοράκι

@Depykal  23/12  αγοράκι

@Καντι  26/12  αγοράκι

 

Και μάλιστα να σας πω ότι είμαστε 30 κορίτσια (στρογγυλοτατος αριθμός) και 15 περιμένουν αγοράκι κ οι υπόλοιπες 15 κοριτσάκι!η απόλυτη ισορροπία!ικανοποιήθηκε κάθε ψυχαναγκασμός μου!!αχαχαχαχαχα

Οποια κοπέλα την έκανα λάθος ή την ξέχασα,να μου το πείτε να το διορθώσω!!:grin: είπαμε pregnancy brain:grin:

Ευχαριστούμε πολύ για το πινακακι. Συγκινήθηκα... άτιμες ορμόνες 

1 hour ago, Ανναμπελ88 said:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας! Με το καλό το μωράκι σου 

  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου ναι μαι και εγώ. Γύρισαμε σπιτάκι. Απίστευτη ηρεμία στο χωριό αν γινόταν θα καθόμασταν κι άλλο. Αλλά πάμε αύριο ήρεμα κ αισιόδοξα για τη καμπύλη ζαχάρου πρωί πρωί. 

@MinakiGΝα ζήσετε κοριτσάκι μου περιμένουμε λεπτομέρειες με το καλό το μπεμπακι σας

@MumMariaΜαρία μου γενέθλιακιααα βλέπω. Χρόνια πολλά πολλά κορίτσι μου με όμορφες στιγμές γεμάτες αγάπη υγεία χαμόγελα κ του χρόνου με τα δύο σου ζιζανιακια. Εύχομαι να έχουμε ένα καλό αποτέλεσμα αύριο κορίτσι μου 

@Υβόννη@Υβόννη τα ίδια και εγώ χαλαρός ο μπεμπης το τριήμερο. Θέλει τη βολή του. Άντρες παιδί μου 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Α την θυμάμαι την αποκόλληση κοπέλα μου αλλά δεν θυμόμουν ότι τελικά καταλήξατε σε καισαρική.αρα πας προγραμματισμένα,θα είσαι μια κιουρια!θα έχεις κάνει κ τα beaute σου κ θα σε δει το μπεμπέ στην πενα:P

Πες μου κοπέλα μου κ την πητ σου αν θες να σε προσθέσω στο πινακακι :x

Ναι είχα πει να το ψάξω και άλλο και θα κάνω άλλη μια βυθοσκόπηση έτσι κ αλλιώς στον 7ο αλλά δύσκολο να αλλάξει κάτι! Μου είπε και ο γυναικολόγος μου ότι με τα μάτια δεν ρισκάρουμε και με καθυσηχασε σχετικά με την καισαρική γιατί το είχα πάρει λίγο βαριά.. Οπότε το πήρα απόφαση! Χάχαχα έτσι κιουρια θα πάω να μη με δει η κόρη μου πρώτη φορά απεριποιητη!! :-D

Καλά αποτελέσματα για αύριο κορίτσι μου, όλα να είναι καλά εύχομαι!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@MumMaria  Χρόνια σου πολλά, πολύχρονη κορίτσι μου!και του χρονου αγκαλίτσα με τα 2 μικράκια σου να χώνουν χεράκια στην τούρτα!! τέλειο το πινακάκι σου, επίσης ψυχαναγκαστική και εγω πριν διαβάσω καν το σχόλιο σου μέτρησα τα αγόρια και τα κορίτσια και λεω είμαστε ΘΕΕΣ μέχρι και αυτο καταφέραμε να τα έχουμε μισα μισα! χαχαχα! ευχαριστούμε πολύ Μαράκι!!! :)

  • Χαχα 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου  !! Ήρθε τελικά η περίοδος... αλλά δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνονται... Την άλλη Δευτέρα θα κάνω την υστεροσκοπηση . Άντε να γίνει και αυτό και μακάρι να είναι αυτό να ηρεμήσουμε... Τόσο χρόνια κάνεις δεν έβρισκε τίποτα... τουλάχιστον τώρα κάτι έχουμε να διορθώσουμε... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni said:

Πολλές φορές σκέφτομαι οτι μαζεύουμε τόσα πολλά πράγματα που στο τέλος δεν τα χρησιμοποιούμε. Ειπαμε με τον καλό μου να κάνουμε ένα καλό ξεκαθαρίσμα κ ότι δεν έχουμε χρησιμοποιήσει/ φορέσει εδώ κ ένα χρόνο να το δώσουμε.

 

Ειρηνακι μου εύχομαι να είχατε ωραία επιστροφή!!! Μου άρεσε το υποβρύχιο ❤️

Μαρακι μου χρονια σου πολλά!!! Να είναι καλοξοδευτη η κάθε στιγμή στη ζωή σου. Του χρόνου θα έχεις δυο ζευγάρια χεράκια αγκαλιά!!! 
Να πάνε όλα καλά αύριο με την καμπύλη. Να έχεις καλά αποτελέσματα 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κ εγώ. Θα πέρασει που θα πάει... 

Ευχαριστούμε πολύ για το πινακακι. Συγκινήθηκα... άτιμες ορμόνες 

Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας! Με το καλό το μωράκι σου 

Αχ κοριτσακι μου σε νιωθω με τις ντουλαπες! Επειδη εχουμε αλλαξει ως τωρα 4 σπιτια και 2 χωρες χωρις την Ελλαδα, αναγκαστικα κανουμε εκκαθαρισεις. Και καθε φορα παλι εχουμε σαβουρα! Μα πώς μαζευεται;;;;; Παντως σιγα σιγα θα τα κανεις ολα! Να σου πω οτι θα ηθελα πολυ να ημουν εκει να πετουσαμε μαζι; Λατρευω να κανω εκκαθαριση!!!! Βεβαια θα καναμε συνεχεια διαλειμματα γιατι δε θα αντεχαμε με τις κοιλιτσες και επειδη θα θελαμε να μιλησουμε χαχαχα!!!

Just now, Φραουλίνο said:

Ναι είχα πει να το ψάξω και άλλο και θα κάνω άλλη μια βυθοσκόπηση έτσι κ αλλιώς στον 7ο αλλά δύσκολο να αλλάξει κάτι! Μου είπε και ο γυναικολόγος μου ότι με τα μάτια δεν ρισκάρουμε και με καθυσηχασε σχετικά με την καισαρική γιατί το είχα πάρει λίγο βαριά.. Οπότε το πήρα απόφαση! Χάχαχα έτσι κιουρια θα πάω να μη με δει η κόρη μου πρώτη φορά απεριποιητη!! :-D

Καλά αποτελέσματα για αύριο κορίτσι μου, όλα να είναι καλά εύχομαι!! 

Φραουλινο μου καλο ναι, θα πας μια κιουρια!!!!!!!! Μην εχει και λαθος προτυπο ομορφιας το νεογεννητο χιχιχι!!! Κοριτσακι μου το σημαντικο ειναι να παρουμε γερα παιδακια αγκαλια και αν ειμαστε κι εμεις γερες να τα χαρουμε. Ευτυχως δε ζουμε στο 1800 και ναι σε πολλες περιπτωσεις η καισαρικη ειναι μονοδρομος. Και εχει και πολλα θετικα η καισαρικη! Οποτε μην μασας καθολου! Εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη δοξα τω Θεω και την απολαμβανεις και αυτο ειναι που μετραει! Χαιρομαι πολυ που το πηρες αποφαση και δε χαλας την ψυχολογια σου αλλο! Οπως παντα το θετικο μας Φραουλινο!

Just now, Tina90 said:

@Υβόννη σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου  !! Ήρθε τελικά η περίοδος... αλλά δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνονται... Την άλλη Δευτέρα θα κάνω την υστεροσκοπηση . Άντε να γίνει και αυτό και μακάρι να είναι αυτό να ηρεμήσουμε... Τόσο χρόνια κάνεις δεν έβρισκε τίποτα... τουλάχιστον τώρα κάτι έχουμε να διορθώσουμε... 

Ναι κοριτσακι μου μην μου στεναχωριεσαι! Θυμαμαι ακριβως πώς ενιωσα οταν ηρθε περιοδος πριν την εξωσωματικη...Αλλα φυσικα ολα γινονται για καποιο λογο! Και μη φοβασαι την οποια βοηθεια απο την επιστημη! Και στο λεω εγω που μεγαλυτερη φοβιτσιαρα δεν υπηρχε! Αμα εγω μπορεσα, μπορεις κι εσυ! Καλη επιτυχια με την υστεροσκοπηση! Να εισαι ηρεμη και αισιοδοξη οσο μπορεις, να προσεχεις τον εαυτο σου και σωματικα αλλα και την ψυχολογια σου και παμε δυνατα στην οποια προσπαθεια!! Εστιασου σε πραγματα που σε χαλαρωνουν, παρς αγκαλιτσα τον αντρουλη σου και θα δεις σε λιγο καιρο θα μας λες τα ευχαριστα!! Απειρη θετικη ενεργεια για να πανε ολα τελεια!!! Και θα πανε! Κανε το σταυρο σου και μη φοβασαι τιποτα!!!

Just now, Gogo1994 said:

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου ναι μαι και εγώ. Γύρισαμε σπιτάκι. Απίστευτη ηρεμία στο χωριό αν γινόταν θα καθόμασταν κι άλλο. Αλλά πάμε αύριο ήρεμα κ αισιόδοξα για τη καμπύλη ζαχάρου πρωί πρωί. 

@MinakiGΝα ζήσετε κοριτσάκι μου περιμένουμε λεπτομέρειες με το καλό το μπεμπακι σας

@MumMariaΜαρία μου γενέθλιακιααα βλέπω. Χρόνια πολλά πολλά κορίτσι μου με όμορφες στιγμές γεμάτες αγάπη υγεία χαμόγελα κ του χρόνου με τα δύο σου ζιζανιακια. Εύχομαι να έχουμε ένα καλό αποτέλεσμα αύριο κορίτσι μου 

@Υβόννη@Υβόννη τα ίδια και εγώ χαλαρός ο μπεμπης το τριήμερο. Θέλει τη βολή του. Άντρες παιδί μου 

Γωγουλα μου καλη ξεκουραση τωρα!!!!!!!! Αν και στο χωριο θα ηταν η απολυτη ξεκουραση! Καλη επιτυχια αυριο με την καμπυλη! Κι εσυ Μαρακι μας @MumMaria. Μην ξεχασετε να παρετε μαζι σας κατι να φατε μετα την εξεταση και πριν φυγετε κοριτσακια μου! Ευχομαι αν και ειστε μια γλυκα να ειναι οι καμπυλες αγλυκες!

Τελικα διαβασα οτι οταν κανουμε λεει δραστηριοτητες τα μωρα νανουριζονται! Αλλα κι εγω νομιζω Γωγουλα οτι ειναι αντρες και δε θελουν να ξεκουνησουν! Χαχαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Το πινακακι μας!!!!!!:x:x:x

@Ninamc  31/10  κοριτσάκι

@Eirini1988  31/10  αγοράκι

@Υβόννη  02/11  αγοράκι

@VDPap  03/11  αγοράκι

@Ρούλα Γ.  03/11  κοριτσάκι

@MumMaria  04/11  κοριτσάκι

@demifilol  04/11  κοριτσάκι

@Gogo1994  05/11  αγοράκι

@Despoina Mar 05/11  κοριτσάκι

@Evitheodorou  05/11  κοριτσάκι

@Rebecca85  06/11  αγοράκι

@Anthi93  07/11  αγοράκι

@Nancy Zaf  09/11  αγοράκι

  @KarMar84  11/11  κοριτσάκι

@Argyroula  13/11  αγοράκι

@rosy87  14/11  κοριτσάκι

@ΕΥΑ!   14/11  αγοράκι

@magda15  17/11 κοριτσάκι

@MinakiG  18/11 αγοράκι

@Papakι  20/11 κοριτσάκι

@Ellizza  21/11  αγοράκι

@Lady_m  22/11  αγοράκι

@Φραουλίνο  23/11  κοριτσάκι

@Sousamaki  26/11  κοριτσάκι

@Geo81  27/11  κοριτσάκι

@Alkyoni  28/11  κοριτσάκι

@Sofaki_88  29/11  κοριτσάκι

@fairy-mary  01/12  αγοράκι

@Depykal  23/12  αγοράκι

@Καντι  26/12  αγοράκι

 

Και μάλιστα να σας πω ότι είμαστε 30 κορίτσια (στρογγυλοτατος αριθμός) και 15 περιμένουν αγοράκι κ οι υπόλοιπες 15 κοριτσάκι!η απόλυτη ισορροπία!ικανοποιήθηκε κάθε ψυχαναγκασμός μου!!αχαχαχαχαχα

Οποια κοπέλα την έκανα λάθος ή την ξέχασα,να μου το πείτε να το διορθώσω!!:grin: είπαμε pregnancy brain:grin:

Μαλλον εστειλα ενα σχολιο αλλα δεν ηρθε..

Εγω μαλλον κοριτσακι τελικα θα ξερω και 100% στη β επιπεδου σε 10 μερες


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Το πινακακι μας!!!!!!:x:x:x

@Ninamc  31/10  κοριτσάκι

@Eirini1988  31/10  αγοράκι

@Υβόννη  02/11  αγοράκι

@VDPap  03/11  αγοράκι

@Ρούλα Γ.  03/11  κοριτσάκι

@MumMaria  04/11  κοριτσάκι

@demifilol  04/11  κοριτσάκι

@Gogo1994  05/11  αγοράκι

@Despoina Mar 05/11  κοριτσάκι

@Evitheodorou  05/11  κοριτσάκι

@Rebecca85  06/11  αγοράκι

@Anthi93  07/11  αγοράκι

@Nancy Zaf  09/11  αγοράκι

  @KarMar84  11/11  κοριτσάκι

@Argyroula  13/11  αγοράκι

@rosy87  14/11  κοριτσάκι

@ΕΥΑ!   14/11  αγοράκι

@magda15  17/11 κοριτσάκι

@MinakiG  18/11 αγοράκι

@Papakι  20/11 κοριτσάκι

@Ellizza  21/11  αγοράκι

@Lady_m  22/11  αγοράκι

@Φραουλίνο  23/11  κοριτσάκι

@Sousamaki  26/11  κοριτσάκι

@Geo81  27/11  κοριτσάκι

@Alkyoni  28/11  κοριτσάκι

@Sofaki_88  29/11  κοριτσάκι

@fairy-mary  01/12  κοριτσάκι

@Depykal  23/12  αγοράκι

@Καντι  26/12  αγοράκι

 

 

 

Just now, fairy-mary είπε:

Μαλλον εστειλα ενα σχολιο αλλα δεν ηρθε..

Εγω μαλλον κοριτσακι τελικα θα ξερω και 100% στη β επιπεδου σε 10 μερες

Στο αλλαξα;):x κ καλά αποτελέσματα στην β επιπέδου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μόλις τελείωσα από τη καμπυλη. Χαζοεξεταση.. Μετά από 10 λεπτά που το ήπια ζαλίστηκα αλλά μετά καλύτερα. Βέβαια στη γεύση μου άρεσε. Είχα παρεουλα μωρέ τη μανούλα κ ευτυχώς κάτσαμε στο μπαλκόνι του ιατρικού κ έβγαλα κ λίγο τη μασκα

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Ανναμπελ88 είπε:

Γειά σας κορίτσια, μόλις μπήκα στην ομάδα κ ειν η πρώτη φορά που γράφω.. Είμαι και εγώ στην 22η εβδομάδα κύησης κ περιμένω κοριτσάκι, το πρώτο μας παιδάκι <3

Καλως ήρθες ,,να έχεις μια τελειομηνη κύηση!!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις τελείωσα από τη καμπυλη. Χαζοεξεταση.. Μετά από 10 λεπτά που το ήπια ζαλίστηκα αλλά μετά καλύτερα. Βέβαια στη γεύση μου άρεσε. Είχα παρεουλα μωρέ τη μανούλα κ ευτυχώς κάτσαμε στο μπαλκόνι του ιατρικού κ έβγαλα κ λίγο τη μασκα

Καλημέρα !!!παει κ αυτή η εξέταση !!!καλα αποτελέσματα να έχεις !!! 
@MumMaria Μαράκι καλη επιτυχία κ σε σένα !!!ασπρο πάτο κ ολα καλα ν βγουν !

10 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Ναι είχα πει να το ψάξω και άλλο και θα κάνω άλλη μια βυθοσκόπηση έτσι κ αλλιώς στον 7ο αλλά δύσκολο να αλλάξει κάτι! Μου είπε και ο γυναικολόγος μου ότι με τα μάτια δεν ρισκάρουμε και με καθυσηχασε σχετικά με την καισαρική γιατί το είχα πάρει λίγο βαριά.. Οπότε το πήρα απόφαση! Χάχαχα έτσι κιουρια θα πάω να μη με δει η κόρη μου πρώτη φορά απεριποιητη!! :-D

Καλά αποτελέσματα για αύριο κορίτσι μου, όλα να είναι καλά εύχομαι!! 

Καλημέρα φραουλινο !καθολου άσχημα Δ είναι η καισαρική !!πολλες την επιλέγουν χωρίς να έχουν κάποιο θέμα !!η αδερφή μ έχει κάνει δυο κ πήγε όντως κυρια και βγήκε κυρια !!!Αυτο που μετράει είναι να είσαι εσυ καλα κ το μωρό !!

Καλημέρα κορίτσια !!!ελπιζω ν περάσατε καλα το σκ κ να έχουμε μια καλη εβδομάδα με ωραία νέα !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις τελείωσα από τη καμπυλη. Χαζοεξεταση.. Μετά από 10 λεπτά που το ήπια ζαλίστηκα αλλά μετά καλύτερα. Βέβαια στη γεύση μου άρεσε. Είχα παρεουλα μωρέ τη μανούλα κ ευτυχώς κάτσαμε στο μπαλκόνι του ιατρικού κ έβγαλα κ λίγο τη μασκα

Καλημέρα Γωγουλα!!!σου άρεσε στην γεύση;;;;;μάλλον θα σου βάλανε με γεύση πορτοκάλι ή φράουλα..εγώ κόντεψα να κεράσω αλλά τα κατάφερα..πριν λίγο το ήπια κ τώρα περιμένω ακριβώς έξω σε ένα παγκάκι κ θα ρθει ο αντρουλης με τον μικρό για να μου κάνουν παρέα.ευτυχως με άφησαν να βγω,γιατί αλλιώς με την μάσκα εκεί μέσα θα εσκαγα..καλά μας αποτελεσματα!!:-D

Just now, demifilol είπε:

Καλως ήρθες ,,να έχεις μια τελειομηνη κύηση!!!

Καλημέρα !!!παει κ αυτή η εξέταση !!!καλα αποτελέσματα να έχεις !!! 
@MumMaria Μαράκι καλη επιτυχία κ σε σένα !!!ασπρο πάτο κ ολα καλα ν βγουν !

Καλημέρα φραουλινο !καθολου άσχημα Δ είναι η καισαρική !!πολλες την επιλέγουν χωρίς να έχουν κάποιο θέμα !!η αδερφή μ έχει κάνει δυο κ πήγε όντως κυρια και βγήκε κυρια !!!Αυτο που μετράει είναι να είσαι εσυ καλα κ το μωρό !!

Καλημέρα κορίτσια !!!ελπιζω ν περάσατε καλα το σκ κ να έχουμε μια καλη εβδομάδα με ωραία νέα !!

Ευχαριστώ Δημητρούλα μου!!κάτσε να δω πως θα είμαι στο υπόλοιπο της ημέρας,γιατί κ πέρσι μια χαρά το ήπια αλλά μετά από ώρες άρχισα να νιώθω άρρωστη..τεσπά.μερα είναι κ θα περάσει..

Εσύ με τα πονακια που είχες,σου πέρασαν;πώς είσαι;

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!σκεφτόμασταν χθες με τον άντρα μου μέσα στην εβδομάδα να πάμε ένα διήμερο Καβάλα,να δούμε κ τους δικούς μου!!αλλά θα προτιμούσαμε όχι Σουκου για να μην βρούμε κίνηση κ να μην έχει κ κόσμο στις παραλίες!!

@Despoina Mar έχεις καμιά ωραία παραλία να προτείνεις;;;να μην έχει κόσμο αλλά κατά προτίμηση οργανωμένη;(για να μπορώ να πάω τουαλέτα αν θελήσω;;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις τελείωσα από τη καμπυλη. Χαζοεξεταση.. Μετά από 10 λεπτά που το ήπια ζαλίστηκα αλλά μετά καλύτερα. Βέβαια στη γεύση μου άρεσε. Είχα παρεουλα μωρέ τη μανούλα κ ευτυχώς κάτσαμε στο μπαλκόνι του ιατρικού κ έβγαλα κ λίγο τη μασκα

Παει κ αυτό Γωγακι, κ εγώ ετσι θ κάνω θ παρω τ μαμά μαζί γτ φοβάμαι μην ζαλιστω.. Τ αποτελέσματα ποτε βγαίνουν??? 

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα Γωγουλα!!!σου άρεσε στην γεύση;;;;;μάλλον θα σου βάλανε με γεύση πορτοκάλι ή φράουλα..εγώ κόντεψα να κεράσω αλλά τα κατάφερα..πριν λίγο το ήπια κ τώρα περιμένω ακριβώς έξω σε ένα παγκάκι κ θα ρθει ο αντρουλης με τον μικρό για να μου κάνουν παρέα.ευτυχως με άφησαν να βγω,γιατί αλλιώς με την μάσκα εκεί μέσα θα εσκαγα..καλά μας αποτελεσματα!!:-D

Ευχαριστώ Δημητρούλα μου!!κάτσε να δω πως θα είμαι στο υπόλοιπο της ημέρας,γιατί κ πέρσι μια χαρά το ήπια αλλά μετά από ώρες άρχισα να νιώθω άρρωστη..τεσπά.μερα είναι κ θα περάσει..

Εσύ με τα πονακια που είχες,σου πέρασαν;πώς είσαι;

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!σκεφτόμασταν χθες με τον άντρα μου μέσα στην εβδομάδα να πάμε ένα διήμερο Καβάλα,να δούμε κ τους δικούς μου!!αλλά θα προτιμούσαμε όχι Σουκου για να μην βρούμε κίνηση κ να μην έχει κ κόσμο στις παραλίες!!

@Despoina Mar έχεις καμιά ωραία παραλία να προτείνεις;;;να μην έχει κόσμο αλλά κατά προτίμηση οργανωμένη;(για να μπορώ να πάω τουαλέτα αν θελήσω;;)

Αχ υπομονή λίγο έμεινε ΕΕ.. Τ αποτελέσματα ποτε βγαίνουν??? Λοιπόν από αμμόλοφους να πατε στο blue,  οχι αυτό μέσα στη περαμο γτ έχει κ εκει, τ άλλο π είναι στη σειρά όλα τ beach bar   στους αμμόλοφους.. Πήγα 2 φορές μ την αδερφη μ κ την ανηψιά μ δεν είχε πολυ κόσμο κ είναι κ γ οικογένειες τέλεια ήταν.. Επίσης γ φαγητό στο 'απομερο'  η στο 'μουραγιο'... Όπου πας ακόμα κ σ αλλά περιμενω νέα!! Καλά ν περασετε:x

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMariaκαλαα αποτελέσματα Μαρία μου. Ναι γεύση πορτοκαλί είχε για αυτό μάλλον. @Despoina MarΔεσποινακι μου ευτυχώς το απογευματάκι βγαίνουν. Αντε να δούμε. Μωρέ μήπως φαω τωρα κανένα γλυκό καλού κακού μήπως μετά δε μπορώ?  Χαχα

@demifilolΔημητρουλα πως είσαι?  Πως πάμε με την αντιβιωση?  


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Παει κ αυτό Γωγακι, κ εγώ ετσι θ κάνω θ παρω τ μαμά μαζί γτ φοβάμαι μην ζαλιστω.. Τ αποτελέσματα ποτε βγαίνουν??? 

Αχ υπομονή λίγο έμεινε ΕΕ.. Τ αποτελέσματα ποτε βγαίνουν??? Λοιπόν από αμμόλοφους να πατε στο blue,  οχι αυτό μέσα στη περαμο γτ έχει κ εκει, τ άλλο π είναι στη σειρά όλα τ beach bar   στους αμμόλοφους.. Πήγα 2 φορές μ την αδερφη μ κ την ανηψιά μ δεν είχε πολυ κόσμο κ είναι κ γ οικογένειες τέλεια ήταν.. Επίσης γ φαγητό στο 'απομερο'  η στο 'μουραγιο'... Όπου πας ακόμα κ σ αλλά περιμενω νέα!! Καλά ν περασετε:x

Ευχαριστωωωωω!φαγητό σπιτικό εννοείται!!στην μανούλα!αλλά για μπάνιο θα σε ακούσω κ θα πάω αμμολοφους blue λοιπόν!!:-D θα σου πω εντυπώσεις!!

(Μουράγιο έχω πάει πιο παλια κ μου αρέσει πολύ)

Just now, Gogo1994 είπε:

@MumMariaκαλαα αποτελέσματα Μαρία μου. Ναι γεύση πορτοκαλί είχε για αυτό μάλλον. @Despoina MarΔεσποινακι μου ευτυχώς το απογευματάκι βγαίνουν. Αντε να δούμε. Μωρέ μήπως φαω τωρα κανένα γλυκό καλού κακού μήπως μετά δε μπορώ?  Χαχα

@demifilolΔημητρουλα πως είσαι?  Πως πάμε με την αντιβιωση?  

Εγώ πήρα μια τυροπιτουλα να φάω μετά γωγω μου,γιατί μετά το απόγευμα που θα βγούνε,το κόβω να κοπουνε όλα αυτά..κορίτσια εγώ δεν ελπίζω κ πολύ,μου το είπε κ ο γυναικολόγος ότι κατά πάσα θα κάνω,αφού έκανα ήδη μια φορά.δεν πειράζει,το μωράκι να είναι καλά!!δίαιτα κ πάλι διαιτα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...