Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θε

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θεός!

Τελεια νεάκια κορίτσι μ όλα καλά!! Να τη χαιρεσαιι

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θεός!

Τέλεια νεακια κορίτσι μ όλα καλά!! Να τη χαίρεσαι!! 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Sousamaki τέλειο το νινί σας!!!!!! Ποσό ωραία νέα κοπέλα μου!!!!! Μπράβο σας !!! @rosy87 μπαμπάτσικο και το δικό Σας το νινί!!!

@Depykalμε το καλό και εσυ κοπέλα μου να πας να δεις το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι!!!!η μπουμπού 750γρ κ μάλλον θα την στείλουμε ενόργανη όπως λέει κ ο γιατρός γιατί έκανε σπαγγατο εκείνη την στιγμή!κορίτσια είναι μια σουρλουλου,άλλαξε 5 στάσεις μέχρι να την μετρήσουμε!!όλα καλα με τις μετρήσεις,το νεφρακι μου είπε θα περιμένουμε 28η εβδομάδα από τον εμβρυολογο,ελπίζουμε να είναι πιο χαμηλά κ να μην φαίνεται.αμνιακο,πλακούντας κ τράχηλος μια χαρά.μαλλον δεν ήταν συσπάσεις αυτά που είχα αλλά το βάρος της μήτρας λόγω δεύτερης εγκυμοσύνης κ λίγο η κουραση.μου πήρε κ καλλιέργεια,να είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κανένα μικρόβιο,αν κ δεν το πιστεύει.α!επίσης κορίτσια πήρα 5 κιλά!!κ λιιιιγο με μάλωσε!:cry:

Το είδα αυτό που μου είπες.η πλάτη του κατεβαίνει καθόλου;μπορεί να κοιμηθεί κι εκεί άμα θέλει;

Αυτη η μπεμπα θα σας παρει τα μυαλα αν κ το εχει κανει ηδη απο οτι καταλαβαινω!ζωηρη απο τωρα χαχα!!με το καλο Μαρια μου!κ 5 κιλα δεν ειναι τιποτα πιστευω

4 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ σχεδόν !εχω ένα τσίμπημα/πονάκι  αριστερά στην κοιλιά μ κ Δ μπορώ να καταλάβω τι είναι !Η υπόλοιπη κοιλιά δεν σφίγγει !μαλλον τρελαινομαι !!με βλέπω στην γιατρό πάλι !

Πως εισαι Δημητρα;καπως καλυτερα απο το βραδυ;

11 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Κορίτσια είναι ΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!! Όλα καλά υγιέστατο !!! 

Με το καλο ο μπεμπης σας!!!Η ωρα η καλη σας ευχομαι!!

οποτε ακουω για αγορακι παντα σκεφτομαι τα μπλε γλυκα της @Gogo1994 :D

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2020 at 3:51 PM, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου..

Αχ ανυπομονω γι αυτες τις αγορες...σιγουρα θα χρειαστω κ εγω λιστα...

@MinakiG που μενεις κ θα γεννησεις στο μητερα;; εμας εδω στα Γιαννενα το μητερα ειναι το χειροτερο...Απο βρωμια,απο γιατρους,απο λαθη που γινονται.Νονιζω πως δεν εχουν ουτε  θερμοκοιτιδα..οποτε εγω θα γεννησω στο νοσοκομειο..

Αθήνα είμαι για αυτό το μητέρα μιλάω....

On 7/15/2020 at 4:42 PM, Rebecca85 said:

Καλημέρα! Και εγω στο μητερα θα γεννήσω! Αθήνα είσαι? @MumMaria θα με βάλεις και εμενα στη λίστα? 6/11  αγοράκι!

ναι ναι Αθήνα είμαι!! 

@MumMaria Κορίτσι μου εσύ δεν φτιάχνεις το πινακάκι; Πού θα το βρω;


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geo81 said:

Κορίτσι μου μάλλον είναι το αντεράκι σου... πάρε τη γιατρό και πες μας! Είμαστε μαζί σου!

@Φραουλίνο τι ωραία που είδατε τη μπεμπουλα σας!!! Μια χαρά είναι τα γραμ! Μετά την 24η εβδομάδα αρχίζουν και φορτσαρουν σε κιλάκια!!! Είναι και το πρώτο παιδάκι σου οπότε τώρα προσπαθεί να κάνω χώρο στη μήτρα για να χωρέσει η ναζιάρα!!!

@Alkyoni καλημέρα κορίτσι μου, να πάρεις όντως τη γνώμη ενός ορθοπαιδικού ! Θέλει κάτι να ανακουφιστείς!

@MinakiG Με το καλό ο γιοκας σου κορίτσι μου!!!!! Ήρθε το δωράκι σας πριν το γάμο!!! Χαλάλι που άργησαν τα αποκαλυπτήρια ! Με το καλό και ο γάμος σας!!!! Υγεία και ευτυχία !!!

Θα πάρω τον γιατρό το απόγευμα να του το πω ότι εξακολουθεί να με πονάει κ να μου πει αν χρειάζεται να πάω στον ορθοπεδικό. Πιστεύω πονάω γιατί κουράζομαι τόσες ώρες στη δουλειά. 56 ημέρες πριν μπορούμε να πάρουμε άδεια, καλά θυμάμαι; Αν ναι τότε πρέπει να κάνω υπομονή 2 1/5 μήνες ακόμα κλαψ 

2 hours ago, Υβόννη said:

Καλημερα αγαπημενες μου!!!! Να εχετε ολες μια υπεροχη μερα και αντε να ερθει το σκ αυριο να ξεκουραστειτε οσες ειστε στο τρεξιμο! Εδω εχει σημερα ηλιο και λεμε να παμε για κολυμπι στη λιμνη το μεσημερακι! Για να δουμε αν θα μπω!

@Φραουλίνομου αχ ποσο χαρηκα με τα νεα της μπεμπας σου!!!! Τι τσαχπινα ριναι αυτη!!! Εμενα ο μπεμπακος στη β'επιπεδοθ πριν 1 μηνα ακριβως ηταν 349γρ! Μια χαρα ειναι η κουκλα σου!!!! Με το καλο να την παρετε αγκαλιτσα ευχομαι!

@MinakiG γιος!!!!!!! Αγορομανα κι εσυ!!!!! Με το καλο κοριτσακι μου και η ωρα η καλη ατο γαμο σας!!! Ενας αθλητης λοιπον στην παρεα μας!!

@Alkyoni γλυκουλα μου εμενα με εχεο σωσει η γιογκα εγκυων. Κανω απο 4 μηνα καθε βδομαδα 2 φορες. Ρωτα τον ορθοπεδικο εννοειταο αλλα ρωτα και το γιατρο σου μηπως δινει το οκ ξεκινησεις γιογκα ή πιλατες. Νομιζω η μεση θα ανακουφιστει σιγουρα! Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες μας και το κοστος ειναο τα πονακια.

@demifilol κοριτσακι μου μην ανησυζεις. Παρε τη γιατρο εννοειται αλλα ειτε ειναι εντερο ειτε η μικρη καπου εχει σφινωθει και πιεζει. Ειμαι.σιγουρη δεν ειναι κατι. Περιμενουμε νεακια. 

Ειρηνακι μου εύχομαι να απολαμβάνεις το κάθε λεπτό. Είναι ωραία που είσαστε με τον ανδρουλη σου κ έχεις κ το μπεμπέ στην όμορφη κοιλιτσα! Να τραβήξετε φωτό να θυμάστε αυτές τις διακοπές! 

Να σου πω φοβόμουν να κάνω πολλά πολλά επειδή ο πλακούντας ήταν χαμηλά. Τώρα όμως που είμαστε οκ θα τον ρωτήσω μήπως κ μπορώ να κάνω γιόγκα ή πιλάτες.

1 hour ago, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαθηκα χθες αλλά ήρθε η ξαδέρφη μου από Ελβετία και μας έκανε έκπληξη όποτε το βράδυ μας μέχρι πολύ αργά το περάσαμε μαζί.. Δε φαντάζεστε ποσό χάρηκα που την είδα.. Τι όμορφα νέα διαβάζω από όλες σας..

Τα δικά μου νέα από το γιατρό είναι πολύ θετικά... Ο τράχηλος 28,7mm που σημαίνει ότι σταθεροποιήθηκε από την τελευταία φορά και είναι κλειστός. Ο γιατρός ήταν πολύ ικανοποιημένος. Μου ειπε πως η αγωγή που ακολουθούμε με πιάνει όποτε συνεχίζουμε έτσι. Μου πήρε και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ενδεχόμενο μικροβίου στον κόλπο. Ο μικρούλης μου ήταν μια τρέλα κορίτσια.. Κουνιόταν δεξιά κι αριστερά άλλαζε πλευρές.. Χαμός!! Ζυγίζει 710 γρ και είναι περίπου 35 εκατοστά!!! Ολόκληρο μωρό...

@MumMaria ποσό ωραία η περιγραφή της μπουμπους!!! Όλα είναι τέλεια και η μικρή ζωηρή και τροφαντή... Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο μεγάλο ταλέντο της ενόργανης... Χαχαχαχαχα

@MinakiG αυξανόμαστε οι αγορομανες!!! Με το καλό κορίτσι μου ο μπέμπης σου και η ώρα η καλή!

@Φραουλίνο υπέροχα και τα δικά σου νέα!!! Ολόκληρη κοπέλα η μπεμπουλα... Με το καλό όλα...

@demifilol μίλησες με τη γιατρό;; Λογικά απ το έντερο θα είναι. Κι εγώ τις προάλλες που είχα αντίστοιχα κάτι πονάκια εκεί ο γιατρός μου ειπε ότι ήταν το έντερο.. Μην ανησυχείς και μόλις μιλήσεις ενημέρωσε μας..

 

Ειρηνη μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Ωραία να έχουμε επισκέψεις από άτομα που αγαπάμε ειδικά αν αυτά τα άτομα βρίσκονται πολύ μακρυά μας. 35 πόντους;;; Στάνταρ θα μας γίνει μπασκετμπολίστας! Πολύ χάρηκα επίσης με τα νέα του τραχήλου. Δόξα τω Θεω 

22 minutes ago, MumMaria said:

Κοπέλα μου,μόλις μιλήσεις με την γιατρό,ενημέρωσε μας,όλα καλά θα είναι.τσιμπηματα,πονακια,μικροενοχλησεις,όλα αυτά είναι φυσιολογικά από την εβδομάδα μας κ πέρα ,μου είπε χθες ο γιατρός.:grin:

Δυστυχώς κι εγώ που εκανα βελονισμό πέρσι για την μέση μου,ο γιατρός μου είπε να τον σταματήσω.αλλα να ξέρεις η γιόγκα βοηθάει.κ κάτι άλλο εξίσου βοηθητικό είναι να πάρεις αυτές τις μπάλες τις μεγάλες κ να κάνεις κάποιες ασκησουλες στο σπίτι σου.(αυτή η μπάλα θα σε βοηθήσει πολύ κ όταν θα θες να κατέβει λιγάκι η μπουμπου σου για να εμπεδωθεί κ να πας για τοκετό)

Τι ωραία ειρηνακι μου!επιτέλους σας έκανε λίγο καλό καιρό ε;άντε καλή βόλτα κ καλό πρώτο μπάνιο..αν είναι πολύ κρύο το νεράκι,να το αποφύγεις,μην μπεις.μπορει να δημιουργήσει συσπασουλες.αντε καλές βουτιές!!!

Τι τέλεια νέα καλέ είναι αυτά!!!!!καλά ο γιος σου τρελά ζωηρός κ αυτός,φαντάζομαι χαιροσασταν να τον βλέπετε!!!!και πήρε κ τα γραμμαριακια του,τέλεια!μάλλον βέβαια παραμένει η δικιά μου η χοντρούλα της παρέας!χαχαχααχα!

Κ για τον τράχηλο πολύ χάρηκα,μπράβο!παίρνεις κουράγιο έτσι να κάνεις λίγο υπομονουλα ακόμα!όλα καλά θα πάνε!!

Να περάσεις τέλεια με την ξαδελφούλα σου!αυτές οι εκπλήξεις ρε παιδί μου,τι χαρά μεγάλη!!σε είδε κ από κοντά με την κοιλίτσα σου!!:x

Μαρακι μου ευελπιστω να μου επιτρέψει να κάνω γιόγκα ή πιλάτες. Πραγματικά έχω αναγκη να ξεπιαστω! Από εκεί που ήμουν στην ενέργεια πριν το τελευταίο διάστημα είναι λες κ είμαι σε αδράνεια με το να μην γυμνάζομαι. Μάλλον διαμαρτύρεται το σώμα μου, τι να πω... Τώρα σκέφτηκα ότι ισως μπορεί να φταίει κ το γεγονός ότι κοιμάμαι μόνο από την μια πλευρά εδώ κ πέντε μήνες  

Just now, Sousamaki said:

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θεός!

Τέλεια σουσαμακι!!!! Γυριστρουλα κ η δικη σου η μπουμπου! 

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου..ευτυχως σε 5 μερες εχω κ εγω ραντεβου να δω το μωρακι μου κ πως παει το αιματωμα...κ μετα θα εχω να περιμενω κ εγω την β επιπεδου

Άντε να έρθει η μέρα! Όλα θα είναι καλά! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαθηκα χθες αλλά ήρθε η ξαδέρφη μου από Ελβετία και μας έκανε έκπληξη όποτε το βράδυ μας μέχρι πολύ αργά το περάσαμε μαζί.. Δε φαντάζεστε ποσό χάρηκα που την είδα.. Τι όμορφα νέα διαβάζω από όλες σας..

Τα δικά μου νέα από το γιατρό είναι πολύ θετικά... Ο τράχηλος 28,7mm που σημαίνει ότι σταθεροποιήθηκε από την τελευταία φορά και είναι κλειστός. Ο γιατρός ήταν πολύ ικανοποιημένος. Μου ειπε πως η αγωγή που ακολουθούμε με πιάνει όποτε συνεχίζουμε έτσι. Μου πήρε και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ενδεχόμενο μικροβίου στον κόλπο. Ο μικρούλης μου ήταν μια τρέλα κορίτσια.. Κουνιόταν δεξιά κι αριστερά άλλαζε πλευρές.. Χαμός!! Ζυγίζει 710 γρ και είναι περίπου 35 εκατοστά!!! Ολόκληρο μωρό...

@MumMaria ποσό ωραία η περιγραφή της μπουμπους!!! Όλα είναι τέλεια και η μικρή ζωηρή και τροφαντή... Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο μεγάλο ταλέντο της ενόργανης... Χαχαχαχαχα

@MinakiG αυξανόμαστε οι αγορομανες!!! Με το καλό κορίτσι μου ο μπέμπης σου και η ώρα η καλή!

@Φραουλίνο υπέροχα και τα δικά σου νέα!!! Ολόκληρη κοπέλα η μπεμπουλα... Με το καλό όλα...

@demifilol μίλησες με τη γιατρό;; Λογικά απ το έντερο θα είναι. Κι εγώ τις προάλλες που είχα αντίστοιχα κάτι πονάκια εκεί ο γιατρός μου ειπε ότι ήταν το έντερο.. Μην ανησυχείς και μόλις μιλήσεις ενημέρωσε μας..

 

Τι ωραία νέα !!τι μπέμπης θα είναι αυτός !!!τι ευχάριστη έκπληξη !!!τι τράχηλος τέλειος !!!ολα τέλεια !!!απολαυσε το με την αγωγή σου !!

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θεός!

Ελπιζω τωρα να σου έφυγε το αγχος !!!να χαίρεσαι την μπουμπου σου !!!

  • Ευχαριστώ 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Αθήνα είμαι για αυτό το μητέρα μιλάω....

ναι ναι Αθήνα είμαι!! 

@MumMaria Κορίτσι μου εσύ δεν φτιάχνεις το πινακάκι; Πού θα το βρω;

Ναι εγώ εγώ!περίμενα το φύλο κ θα κάτσω σημερα-αυριο να το καθαρό γράψω κ χρονολογικα σύμφωνα με πητ.εδω θα το αναρτήσω.θα το δειιιις!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ναι εγώ εγώ!περίμενα το φύλο κ θα κάτσω σημερα-αυριο να το καθαρό γράψω κ χρονολογικα σύμφωνα με πητ.εδω θα το αναρτήσω.θα το δειιιις!!

Υπέροχα ;)

 


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Θα πάρω τον γιατρό το απόγευμα να του το πω ότι εξακολουθεί να με πονάει κ να μου πει αν χρειάζεται να πάω στον ορθοπεδικό. Πιστεύω πονάω γιατί κουράζομαι τόσες ώρες στη δουλειά. 56 ημέρες πριν μπορούμε να πάρουμε άδεια, καλά θυμάμαι; Αν ναι τότε πρέπει να κάνω υπομονή 2 1/5 μήνες ακόμα κλαψ 

Ειρηνακι μου εύχομαι να απολαμβάνεις το κάθε λεπτό. Είναι ωραία που είσαστε με τον ανδρουλη σου κ έχεις κ το μπεμπέ στην όμορφη κοιλιτσα! Να τραβήξετε φωτό να θυμάστε αυτές τις διακοπές! 

Να σου πω φοβόμουν να κάνω πολλά πολλά επειδή ο πλακούντας ήταν χαμηλά. Τώρα όμως που είμαστε οκ θα τον ρωτήσω μήπως κ μπορώ να κάνω γιόγκα ή πιλάτες.

Ειρηνη μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Ωραία να έχουμε επισκέψεις από άτομα που αγαπάμε ειδικά αν αυτά τα άτομα βρίσκονται πολύ μακρυά μας. 35 πόντους;;; Στάνταρ θα μας γίνει μπασκετμπολίστας! Πολύ χάρηκα επίσης με τα νέα του τραχήλου. Δόξα τω Θεω 

Μαρακι μου ευελπιστω να μου επιτρέψει να κάνω γιόγκα ή πιλάτες. Πραγματικά έχω αναγκη να ξεπιαστω! Από εκεί που ήμουν στην ενέργεια πριν το τελευταίο διάστημα είναι λες κ είμαι σε αδράνεια με το να μην γυμνάζομαι. Μάλλον διαμαρτύρεται το σώμα μου, τι να πω... Τώρα σκέφτηκα ότι ισως μπορεί να φταίει κ το γεγονός ότι κοιμάμαι μόνο από την μια πλευρά εδώ κ πέντε μήνες  

Τέλεια σουσαμακι!!!! Γυριστρουλα κ η δικη σου η μπουμπου! 

Άντε να έρθει η μέρα! Όλα θα είναι καλά! 

Καλέ εσύ γιατί κοιμάσαι από μια πλευρά μόνο;έτσι σε βολεύει;;

Just now, demifilol είπε:

Τι ωραία νέα !!τι μπέμπης θα είναι αυτός !!!τι ευχάριστη έκπληξη !!!τι τράχηλος τέλειος !!!ολα τέλεια !!!απολαυσε το με την αγωγή σου !!

Ελπιζω τωρα να σου έφυγε το αγχος !!!να χαίρεσαι την μπουμπου σου !!!

Μίλησες με την γιατρό συμπεθέρα μου;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήρα τηλ την γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ Γτ πιστεύει ότι είναι η θέση του μωρού και έχω αυτά τα τσιμπηματάκια !προσπαθησε να μου εξηγήσει ότι οι συσπάσεις είναι :όταν η κοιλιά μας γίνεται σκληρή σαν μπάλα και ότι θα το καταλάβω !βεβαια συνεχίζω κ έχω τσιμπηματάκια !Δεν θα ηρεμήσω σε αυτήν την κυηση καθόλου !!Η καλλιέργεια μου Δ βγήκε καθαρή ,έχω άλλο μικρόβιο αυτή τη φορά και ξεκίνησα αντιβίωση πάλι !!Μακαρι να μπορούσα να επιβεβαιώσω την τελειομηνη μου κυηση !!Γιαυτο κορίτσια σας θερμοπαρακαλώ ,,,περάστε όσο μπορειτε καλα ,,,χωρίς αγχος ,,και ευχομαι σε όλες μας τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!! Συγγνώμη που γράφω εδώ σε εσάς , θέλω μόνο μια ερώτηση μιας και είστε όλες εγκυουλες !!  Είχε κάποια κοπέλα οταν έμεινε έγκυος,  την αναμενόμενη ημέρα περιόδου ροζ σαν αίμα στο σκούπισμα μόνο?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια πήρα τηλ την γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ Γτ πιστεύει ότι είναι η θέση του μωρού και έχω αυτά τα τσιμπηματάκια !προσπαθησε να μου εξηγήσει ότι οι συσπάσεις είναι :όταν η κοιλιά μας γίνεται σκληρή σαν μπάλα και ότι θα το καταλάβω !βεβαια συνεχίζω κ έχω τσιμπηματάκια !Δεν θα ηρεμήσω σε αυτήν την κυηση καθόλου !!Η καλλιέργεια μου Δ βγήκε καθαρή ,έχω άλλο μικρόβιο αυτή τη φορά και ξεκίνησα αντιβίωση πάλι !!Μακαρι να μπορούσα να επιβεβαιώσω την τελειομηνη μου κυηση !!Γιαυτο κορίτσια σας θερμοπαρακαλώ ,,,περάστε όσο μπορειτε καλα ,,,χωρίς αγχος ,,και ευχομαι σε όλες μας τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Ναι ακριβώς κ εμένα έτσι μου την εξήγησε την σύσπαση ο γιατρός!!

Θα περάσει κ αυτό το σκ*τομικρόβιο κοπέλα μου κ μια χαρά θα φτάσεις στον μήνα σου!!!θα το δεις!!!το πιστεύω!αφού η μπουμπού σου καλοπερναει εκεί,όλο βόλτες μου είναι!χααχαχαα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια πήρα τηλ την γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ Γτ πιστεύει ότι είναι η θέση του μωρού και έχω αυτά τα τσιμπηματάκια !προσπαθησε να μου εξηγήσει ότι οι συσπάσεις είναι :όταν η κοιλιά μας γίνεται σκληρή σαν μπάλα και ότι θα το καταλάβω !βεβαια συνεχίζω κ έχω τσιμπηματάκια !Δεν θα ηρεμήσω σε αυτήν την κυηση καθόλου !!Η καλλιέργεια μου Δ βγήκε καθαρή ,έχω άλλο μικρόβιο αυτή τη φορά και ξεκίνησα αντιβίωση πάλι !!Μακαρι να μπορούσα να επιβεβαιώσω την τελειομηνη μου κυηση !!Γιαυτο κορίτσια σας θερμοπαρακαλώ ,,,περάστε όσο μπορειτε καλα ,,,χωρίς αγχος ,,και ευχομαι σε όλες μας τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Δημητρουλα μου ταλαιπωρεισαι αρκετα αλλα μην σε παρει απο κατω. Ακολουθεις τις συμβουλες του γιατρου σου κ εφοσον χρειαζεται αντιβιωση ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη.αισιοδοξια κ ολες θα εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ακριβώς κ εμένα έτσι μου την εξήγησε την σύσπαση ο γιατρός!!

Θα περάσει κ αυτό το σκ*τομικρόβιο κοπέλα μου κ μια χαρά θα φτάσεις στον μήνα σου!!!θα το δεις!!!το πιστεύω!αφού η μπουμπού σου καλοπερναει εκεί,όλο βόλτες μου είναι!χααχαχαα

Γύρισε πάλι με τα πόδια κάτω !!!τι θα γίνει με αυτές τις τσούπρες μας ;;;

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Συγγνώμη που γράφω εδώ σε εσάς , θέλω μόνο μια ερώτηση μιας και είστε όλες εγκυουλες !!  Είχε κάποια κοπέλα οταν έμεινε έγκυος,  την αναμενόμενη ημέρα περιόδου ροζ σαν αίμα στο σκούπισμα μόνο?? 

Είχα εγώ 3-4 μέρες μετά την αναμενόμενη περίοδο στο σκούπισμα λίγο ροζ κ μετά λίγο καφέ.μιλησα με τον γιατρό ,ξεκίνησα προγεστερόνη κ τελικά όλα ήταν καλά.σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...