Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια παίζει να πήρα 2 φορες τα βραδινά μ χάπια! δλδ αντί για 1 σίδηρο πήρα 2 και αντί για 2 μαγνήσια πήρα 4!  δεν είμαι σίγουρη βέβαια μάλλον οχι αλλά δεν παίρνω κ όρκο ! δεν νομίζω βέβαια να προκαλέσει πρόβλημα αλλά για καλό κ για κακό!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι!!!!η μπουμπού 750γρ κ μάλλον θα την στείλουμε ενόργανη όπως λέει κ ο γιατρός γιατί έκανε σπαγγατο εκείνη την στιγμή!κορίτσια είναι μια σουρλουλου,άλλαξε 5 στάσεις μέχρι να την μετρήσουμε!!όλα καλα με τις μετρήσεις,το νεφρακι μου είπε θα περιμένουμε 28η εβδομάδα από τον εμβρυολογο,ελπίζουμε να είναι πιο χαμηλά κ να μην φαίνεται.αμνιακο,πλακούντας κ τράχηλος μια χαρά.μαλλον δεν ήταν συσπάσεις αυτά που είχα αλλά το βάρος της μήτρας λόγω δεύτερης εγκυμοσύνης κ λίγο η κουραση.μου πήρε κ καλλιέργεια,να είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κανένα μικρόβιο,αν κ δεν το πιστεύει.α!επίσης κορίτσια πήρα 5 κιλά!!κ λιιιιγο με μάλωσε!:cry:

Το είδα αυτό που μου είπες.η πλάτη του κατεβαίνει καθόλου;μπορεί να κοιμηθεί κι εκεί άμα θέλει;

 Τέλεια νέα Μαράκι μ, όλα καλά κ μεγαλώνουν τ μικρούλια μας!! 

Just now, Φραουλίνο είπε:

@MumMaria μου τι ωραία η μπεμπούλα σου, σας έκανε και γυμναστικες επιδείξεις φανταστική!!! :)

Και εμείς πήγαμε για υπέρηχο κορίτσια μου και η δικιά μας ή μπουμπού τσαλιμια μόνο! Πιπιλαγε δάχτυλο, μας γύρναγε τον ποπό της σταυρωνε ποδαράκια χαμός! Ο γιατρός λέει είναι πολύ κινητικό μωρό και αυτό είναι καλό, κάθε φορά στον υπέρηχο δίνει ρεσιτάλ χωρίς να έχω φάει γλυκά κλπ.

Επίσης το θεϊκό ήταν ότι όπου έβαζε ο γιατρος τον υπέρηχο κλωτσαγε πάνω του!! Γέλια ο γιατρός το είχε βρει παιχνίδι!!! 330 γραμμάρια η δικια μου, μας είπε μια χαρά είναι αλλά εμένα με αυτά που ακούω από εσάς τις υπόλοιπες μάλλον αδυνατουλα μου φαίνεται! Σημασία έχει ότι πάλι λιώσαμε κορίτσια δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα!!! :wub:

Τι όμορφα νέα κοπέλα μ.. Αχ αυτές οι κόρες οι τσαχπινες μας έχουν παρει τ μυαλά!! 

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια είναι ΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!! Όλα καλά υγιέστατο !!! 

Να τον χαίρεσαι το παλικαρι σ κοπέλα μ!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωραία νέα κορίτσια τι όμορφα είδατε τα κοριτσάκια σας είναι καλά και τσαχπινικα @MumMaria και @Φραουλίνο παντα καλά νέα!!@MinakiG τι ωράια αγοράκι λοιπόν γερό να είναι!!!Να συνεχίσουμε με καλά νέα κορίτσια!!

@Demifilol μεγάλωσε η μπεμπουλα υπομονή κ όλα θα πάνε καλά!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ σχεδόν !εχω ένα τσίμπημα/πονάκι  αριστερά στην κοιλιά μ κ Δ μπορώ να καταλάβω τι είναι !Η υπόλοιπη κοιλιά δεν σφίγγει !μαλλον τρελαινομαι !!με βλέπω στην γιατρό πάλι !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ σχεδόν !εχω ένα τσίμπημα/πονάκι  αριστερά στην κοιλιά μ κ Δ μπορώ να καταλάβω τι είναι !Η υπόλοιπη κοιλιά δεν σφίγγει !μαλλον τρελαινομαι !!με βλέπω στην γιατρό πάλι !

Μήπως είναι το έντερο κορίτσι μου; Θα δεις που θα είναι απ αυτό. Πάρε την τηλ να δούμε τι θα σου πει 

6 hours ago, demifilol said:

Εγώ την ρώτησα για βελονισμό η ρεφλεξολογια κ μου είπε όχι καλύτερα !αλλα εγώ έχω κ θέμα κ είπε να μην το ρισκάρουμε !ισως ένας ορθοπεδικός σου δείξει κάποιες ασκήσεις !η κάποιες κινήσεις από την γιόγκα σου πει η ειρηνη !σιγουρα υπάρχει κάτι που μπορείς να κανεις !υπαρχει νομίζω κ μια ζώνη εγκυμοσύνης αλλα Δ ξέρω με τη ζέστη αν σε βολέψει !ρωτησε τον γιατρό κ θα σε καθοδηγήσει !!

Να σου πω το φοβόμουν ότι δεν κανει ο βελονισμός τώρα αλλά είχα μια ελπίδα μήπως και... Μάλλον θα ήταν καλύτερα να πάω σε ένα ορθοπεδικό να δω τι θα μου πει

6 hours ago, Φραουλίνο said:

@MumMaria μου τι ωραία η μπεμπούλα σου, σας έκανε και γυμναστικες επιδείξεις φανταστική!!! :)

Και εμείς πήγαμε για υπέρηχο κορίτσια μου και η δικιά μας ή μπουμπού τσαλιμια μόνο! Πιπιλαγε δάχτυλο, μας γύρναγε τον ποπό της σταυρωνε ποδαράκια χαμός! Ο γιατρός λέει είναι πολύ κινητικό μωρό και αυτό είναι καλό, κάθε φορά στον υπέρηχο δίνει ρεσιτάλ χωρίς να έχω φάει γλυκά κλπ.

Επίσης το θεϊκό ήταν ότι όπου έβαζε ο γιατρος τον υπέρηχο κλωτσαγε πάνω του!! Γέλια ο γιατρός το είχε βρει παιχνίδι!!! 330 γραμμάρια η δικια μου, μας είπε μια χαρά είναι αλλά εμένα με αυτά που ακούω από εσάς τις υπόλοιπες μάλλον αδυνατουλα μου φαίνεται! Σημασία έχει ότι πάλι λιώσαμε κορίτσια δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα!!! :wub:

Φραουλινο μου πολύ ωραία τα νέα σου!!! Αχ αυτές οι κόρες!!!Βλέπω τους πατεράδες να λιώνουν σαν το βούτυρο χιχι  Κ εμένα από γρμ πάνω κάτω στα ίδια είναι! Κάποια στιγμή θα αφρατεψουν κ οι δικιες μας! 

5 hours ago, MinakiG said:

Κορίτσια είναι ΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!! Όλα καλά υγιέστατο !!! 

Σούπερ!!!! Με το καλό ο κανακαρης σας λοιπόν!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ σχεδόν !εχω ένα τσίμπημα/πονάκι  αριστερά στην κοιλιά μ κ Δ μπορώ να καταλάβω τι είναι !Η υπόλοιπη κοιλιά δεν σφίγγει !μαλλον τρελαινομαι !!με βλέπω στην γιατρό πάλι !

Κορίτσι μου μάλλον είναι το αντεράκι σου... πάρε τη γιατρό και πες μας! Είμαστε μαζί σου!

@Φραουλίνο τι ωραία που είδατε τη μπεμπουλα σας!!! Μια χαρά είναι τα γραμ! Μετά την 24η εβδομάδα αρχίζουν και φορτσαρουν σε κιλάκια!!! Είναι και το πρώτο παιδάκι σου οπότε τώρα προσπαθεί να κάνω χώρο στη μήτρα για να χωρέσει η ναζιάρα!!!

@Alkyoni καλημέρα κορίτσι μου, να πάρεις όντως τη γνώμη ενός ορθοπαιδικού ! Θέλει κάτι να ανακουφιστείς!

@MinakiG Με το καλό ο γιοκας σου κορίτσι μου!!!!! Ήρθε το δωράκι σας πριν το γάμο!!! Χαλάλι που άργησαν τα αποκαλυπτήρια ! Με το καλό και ο γάμος σας!!!! Υγεία και ευτυχία !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Μήπως είναι το έντερο κορίτσι μου; Θα δεις που θα είναι απ αυτό. Πάρε την τηλ να δούμε τι θα σου πει 

Να σου πω το φοβόμουν ότι δεν κανει ο βελονισμός τώρα αλλά είχα μια ελπίδα μήπως και... Μάλλον θα ήταν καλύτερα να πάω σε ένα ορθοπεδικό να δω τι θα μου πει

Φραουλινο μου πολύ ωραία τα νέα σου!!! Αχ αυτές οι κόρες!!!Βλέπω τους πατεράδες να λιώνουν σαν το βούτυρο χιχι  Κ εμένα από γρμ πάνω κάτω στα ίδια είναι! Κάποια στιγμή θα αφρατεψουν κ οι δικιες μας! 

Σούπερ!!!! Με το καλό ο κανακαρης σας λοιπόν!!! 

Μαλλον το έντερο είναι !!θα δούμε τι θα μου πει !

Ρωτησε τον όμως μήπως επιτρέπεται σε εσένα ο βελονισμός !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!! Να εχετε ολες μια υπεροχη μερα και αντε να ερθει το σκ αυριο να ξεκουραστειτε οσες ειστε στο τρεξιμο! Εδω εχει σημερα ηλιο και λεμε να παμε για κολυμπι στη λιμνη το μεσημερακι! Για να δουμε αν θα μπω!

@Φραουλίνομου αχ ποσο χαρηκα με τα νεα της μπεμπας σου!!!! Τι τσαχπινα ριναι αυτη!!! Εμενα ο μπεμπακος στη β'επιπεδοθ πριν 1 μηνα ακριβως ηταν 349γρ! Μια χαρα ειναι η κουκλα σου!!!! Με το καλο να την παρετε αγκαλιτσα ευχομαι!

@MinakiG γιος!!!!!!! Αγορομανα κι εσυ!!!!! Με το καλο κοριτσακι μου και η ωρα η καλη ατο γαμο σας!!! Ενας αθλητης λοιπον στην παρεα μας!!

@Alkyoni γλυκουλα μου εμενα με εχεο σωσει η γιογκα εγκυων. Κανω απο 4 μηνα καθε βδομαδα 2 φορες. Ρωτα τον ορθοπεδικο εννοειταο αλλα ρωτα και το γιατρο σου μηπως δινει το οκ ξεκινησεις γιογκα ή πιλατες. Νομιζω η μεση θα ανακουφιστει σιγουρα! Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες μας και το κοστος ειναο τα πονακια.

@demifilol κοριτσακι μου μην ανησυζεις. Παρε τη γιατρο εννοειται αλλα ειτε ειναι εντερο ειτε η μικρη καπου εχει σφινωθει και πιεζει. Ειμαι.σιγουρη δεν ειναι κατι. Περιμενουμε νεακια. 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαθηκα χθες αλλά ήρθε η ξαδέρφη μου από Ελβετία και μας έκανε έκπληξη όποτε το βράδυ μας μέχρι πολύ αργά το περάσαμε μαζί.. Δε φαντάζεστε ποσό χάρηκα που την είδα.. Τι όμορφα νέα διαβάζω από όλες σας..

Τα δικά μου νέα από το γιατρό είναι πολύ θετικά... Ο τράχηλος 28,7mm που σημαίνει ότι σταθεροποιήθηκε από την τελευταία φορά και είναι κλειστός. Ο γιατρός ήταν πολύ ικανοποιημένος. Μου ειπε πως η αγωγή που ακολουθούμε με πιάνει όποτε συνεχίζουμε έτσι. Μου πήρε και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ενδεχόμενο μικροβίου στον κόλπο. Ο μικρούλης μου ήταν μια τρέλα κορίτσια.. Κουνιόταν δεξιά κι αριστερά άλλαζε πλευρές.. Χαμός!! Ζυγίζει 710 γρ και είναι περίπου 35 εκατοστά!!! Ολόκληρο μωρό...

@MumMaria ποσό ωραία η περιγραφή της μπουμπους!!! Όλα είναι τέλεια και η μικρή ζωηρή και τροφαντή... Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο μεγάλο ταλέντο της ενόργανης... Χαχαχαχαχα

@MinakiG αυξανόμαστε οι αγορομανες!!! Με το καλό κορίτσι μου ο μπέμπης σου και η ώρα η καλή!

@Φραουλίνο υπέροχα και τα δικά σου νέα!!! Ολόκληρη κοπέλα η μπεμπουλα... Με το καλό όλα...

@demifilol μίλησες με τη γιατρό;; Λογικά απ το έντερο θα είναι. Κι εγώ τις προάλλες που είχα αντίστοιχα κάτι πονάκια εκεί ο γιατρός μου ειπε ότι ήταν το έντερο.. Μην ανησυχείς και μόλις μιλήσεις ενημέρωσε μας..

 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαθηκα χθες αλλά ήρθε η ξαδέρφη μου από Ελβετία και μας έκανε έκπληξη όποτε το βράδυ μας μέχρι πολύ αργά το περάσαμε μαζί.. Δε φαντάζεστε ποσό χάρηκα που την είδα.. Τι όμορφα νέα διαβάζω από όλες σας..

Τα δικά μου νέα από το γιατρό είναι πολύ θετικά... Ο τράχηλος 28,7mm που σημαίνει ότι σταθεροποιήθηκε από την τελευταία φορά και είναι κλειστός. Ο γιατρός ήταν πολύ ικανοποιημένος. Μου ειπε πως η αγωγή που ακολουθούμε με πιάνει όποτε συνεχίζουμε έτσι. Μου πήρε και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ενδεχόμενο μικροβίου στον κόλπο. Ο μικρούλης μου ήταν μια τρέλα κορίτσια.. Κουνιόταν δεξιά κι αριστερά άλλαζε πλευρές.. Χαμός!! Ζυγίζει 710 γρ και είναι περίπου 35 εκατοστά!!! Ολόκληρο μωρό...

@MumMaria ποσό ωραία η περιγραφή της μπουμπους!!! Όλα είναι τέλεια και η μικρή ζωηρή και τροφαντή... Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο μεγάλο ταλέντο της ενόργανης... Χαχαχαχαχα

@MinakiG αυξανόμαστε οι αγορομανες!!! Με το καλό κορίτσι μου ο μπέμπης σου και η ώρα η καλή!

@Φραουλίνο υπέροχα και τα δικά σου νέα!!! Ολόκληρη κοπέλα η μπεμπουλα... Με το καλό όλα...

@demifilol μίλησες με τη γιατρό;; Λογικά απ το έντερο θα είναι. Κι εγώ τις προάλλες που είχα αντίστοιχα κάτι πονάκια εκεί ο γιατρός μου ειπε ότι ήταν το έντερο.. Μην ανησυχείς και μόλις μιλήσεις ενημέρωσε μας..

 

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαθηκα χθες αλλά ήρθε η ξαδέρφη μου από Ελβετία και μας έκανε έκπληξη όποτε το βράδυ μας μέχρι πολύ αργά το περάσαμε μαζί.. Δε φαντάζεστε ποσό χάρηκα που την είδα.. Τι όμορφα νέα διαβάζω από όλες σας..

Τα δικά μου νέα από το γιατρό είναι πολύ θετικά... Ο τράχηλος 28,7mm που σημαίνει ότι σταθεροποιήθηκε από την τελευταία φορά και είναι κλειστός. Ο γιατρός ήταν πολύ ικανοποιημένος. Μου ειπε πως η αγωγή που ακολουθούμε με πιάνει όποτε συνεχίζουμε έτσι. Μου πήρε και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ενδεχόμενο μικροβίου στον κόλπο. Ο μικρούλης μου ήταν μια τρέλα κορίτσια.. Κουνιόταν δεξιά κι αριστερά άλλαζε πλευρές.. Χαμός!! Ζυγίζει 710 γρ και είναι περίπου 35 εκατοστά!!! Ολόκληρο μωρό...

@MumMaria ποσό ωραία η περιγραφή της μπουμπους!!! Όλα είναι τέλεια και η μικρή ζωηρή και τροφαντή... Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο μεγάλο ταλέντο της ενόργανης... Χαχαχαχαχα

@MinakiG αυξανόμαστε οι αγορομανες!!! Με το καλό κορίτσι μου ο μπέμπης σου και η ώρα η καλή!

@Φραουλίνο υπέροχα και τα δικά σου νέα!!! Ολόκληρη κοπέλα η μπεμπουλα... Με το καλό όλα...

@demifilol μίλησες με τη γιατρό;; Λογικά απ το έντερο θα είναι. Κι εγώ τις προάλλες που είχα αντίστοιχα κάτι πονάκια εκεί ο γιατρός μου ειπε ότι ήταν το έντερο.. Μην ανησυχείς και μόλις μιλήσεις ενημέρωσε μας..

 

Διπλη χαρά χθες κορίτσι μου !!!! Πανέμορφα νέα!!! Μια χαρά ο τράχηλος!! Και ο μπέμπης σας το θηριακι !!!!! Και τι ωραία η αδερφούλα σου που ήρθε και σου έκανε έκπληξη!!!! Πάντα χαρές κοπέλα μου!!!

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, demifilol είπε:

Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ σχεδόν !εχω ένα τσίμπημα/πονάκι  αριστερά στην κοιλιά μ κ Δ μπορώ να καταλάβω τι είναι !Η υπόλοιπη κοιλιά δεν σφίγγει !μαλλον τρελαινομαι !!με βλέπω στην γιατρό πάλι !

Κοπέλα μου,μόλις μιλήσεις με την γιατρό,ενημέρωσε μας,όλα καλά θα είναι.τσιμπηματα,πονακια,μικροενοχλησεις,όλα αυτά είναι φυσιολογικά από την εβδομάδα μας κ πέρα ,μου είπε χθες ο γιατρός.:grin:

πρίν από 37 λεπτά , Alkyoni είπε:

Μήπως είναι το έντερο κορίτσι μου; Θα δεις που θα είναι απ αυτό. Πάρε την τηλ να δούμε τι θα σου πει 

Να σου πω το φοβόμουν ότι δεν κανει ο βελονισμός τώρα αλλά είχα μια ελπίδα μήπως και... Μάλλον θα ήταν καλύτερα να πάω σε ένα ορθοπεδικό να δω τι θα μου πει

Φραουλινο μου πολύ ωραία τα νέα σου!!! Αχ αυτές οι κόρες!!!Βλέπω τους πατεράδες να λιώνουν σαν το βούτυρο χιχι  Κ εμένα από γρμ πάνω κάτω στα ίδια είναι! Κάποια στιγμή θα αφρατεψουν κ οι δικιες μας! 

Σούπερ!!!! Με το καλό ο κανακαρης σας λοιπόν!!! 

Δυστυχώς κι εγώ που εκανα βελονισμό πέρσι για την μέση μου,ο γιατρός μου είπε να τον σταματήσω.αλλα να ξέρεις η γιόγκα βοηθάει.κ κάτι άλλο εξίσου βοηθητικό είναι να πάρεις αυτές τις μπάλες τις μεγάλες κ να κάνεις κάποιες ασκησουλες στο σπίτι σου.(αυτή η μπάλα θα σε βοηθήσει πολύ κ όταν θα θες να κατέβει λιγάκι η μπουμπου σου για να εμπεδωθεί κ να πας για τοκετό)

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου!!!! Να εχετε ολες μια υπεροχη μερα και αντε να ερθει το σκ αυριο να ξεκουραστειτε οσες ειστε στο τρεξιμο! Εδω εχει σημερα ηλιο και λεμε να παμε για κολυμπι στη λιμνη το μεσημερακι! Για να δουμε αν θα μπω!

@Φραουλίνομου αχ ποσο χαρηκα με τα νεα της μπεμπας σου!!!! Τι τσαχπινα ριναι αυτη!!! Εμενα ο μπεμπακος στη β'επιπεδοθ πριν 1 μηνα ακριβως ηταν 349γρ! Μια χαρα ειναι η κουκλα σου!!!! Με το καλο να την παρετε αγκαλιτσα ευχομαι!

@MinakiG γιος!!!!!!! Αγορομανα κι εσυ!!!!! Με το καλο κοριτσακι μου και η ωρα η καλη ατο γαμο σας!!! Ενας αθλητης λοιπον στην παρεα μας!!

@Alkyoni γλυκουλα μου εμενα με εχεο σωσει η γιογκα εγκυων. Κανω απο 4 μηνα καθε βδομαδα 2 φορες. Ρωτα τον ορθοπεδικο εννοειταο αλλα ρωτα και το γιατρο σου μηπως δινει το οκ ξεκινησεις γιογκα ή πιλατες. Νομιζω η μεση θα ανακουφιστει σιγουρα! Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες μας και το κοστος ειναο τα πονακια.

@demifilol κοριτσακι μου μην ανησυζεις. Παρε τη γιατρο εννοειται αλλα ειτε ειναι εντερο ειτε η μικρη καπου εχει σφινωθει και πιεζει. Ειμαι.σιγουρη δεν ειναι κατι. Περιμενουμε νεακια. 

Τι ωραία ειρηνακι μου!επιτέλους σας έκανε λίγο καλό καιρό ε;άντε καλή βόλτα κ καλό πρώτο μπάνιο..αν είναι πολύ κρύο το νεράκι,να το αποφύγεις,μην μπεις.μπορει να δημιουργήσει συσπασουλες.αντε καλές βουτιές!!!

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαθηκα χθες αλλά ήρθε η ξαδέρφη μου από Ελβετία και μας έκανε έκπληξη όποτε το βράδυ μας μέχρι πολύ αργά το περάσαμε μαζί.. Δε φαντάζεστε ποσό χάρηκα που την είδα.. Τι όμορφα νέα διαβάζω από όλες σας..

Τα δικά μου νέα από το γιατρό είναι πολύ θετικά... Ο τράχηλος 28,7mm που σημαίνει ότι σταθεροποιήθηκε από την τελευταία φορά και είναι κλειστός. Ο γιατρός ήταν πολύ ικανοποιημένος. Μου ειπε πως η αγωγή που ακολουθούμε με πιάνει όποτε συνεχίζουμε έτσι. Μου πήρε και καλλιέργεια για να αποκλείσουμε ενδεχόμενο μικροβίου στον κόλπο. Ο μικρούλης μου ήταν μια τρέλα κορίτσια.. Κουνιόταν δεξιά κι αριστερά άλλαζε πλευρές.. Χαμός!! Ζυγίζει 710 γρ και είναι περίπου 35 εκατοστά!!! Ολόκληρο μωρό...

@MumMaria ποσό ωραία η περιγραφή της μπουμπους!!! Όλα είναι τέλεια και η μικρή ζωηρή και τροφαντή... Αναμένουμε λοιπόν το επόμενο μεγάλο ταλέντο της ενόργανης... Χαχαχαχαχα

@MinakiG αυξανόμαστε οι αγορομανες!!! Με το καλό κορίτσι μου ο μπέμπης σου και η ώρα η καλή!

@Φραουλίνο υπέροχα και τα δικά σου νέα!!! Ολόκληρη κοπέλα η μπεμπουλα... Με το καλό όλα...

@demifilol μίλησες με τη γιατρό;; Λογικά απ το έντερο θα είναι. Κι εγώ τις προάλλες που είχα αντίστοιχα κάτι πονάκια εκεί ο γιατρός μου ειπε ότι ήταν το έντερο.. Μην ανησυχείς και μόλις μιλήσεις ενημέρωσε μας..

 

Τι τέλεια νέα καλέ είναι αυτά!!!!!καλά ο γιος σου τρελά ζωηρός κ αυτός,φαντάζομαι χαιροσασταν να τον βλέπετε!!!!και πήρε κ τα γραμμαριακια του,τέλεια!μάλλον βέβαια παραμένει η δικιά μου η χοντρούλα της παρέας!χαχαχααχα!

Κ για τον τράχηλο πολύ χάρηκα,μπράβο!παίρνεις κουράγιο έτσι να κάνεις λίγο υπομονουλα ακόμα!όλα καλά θα πάνε!!

Να περάσεις τέλεια με την ξαδελφούλα σου!αυτές οι εκπλήξεις ρε παιδί μου,τι χαρά μεγάλη!!σε είδε κ από κοντά με την κοιλίτσα σου!!:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θεός!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Πολύ όμορφα τα νέα που διαβάζω! @Φραουλίνο ωραίο συναίσθημα να θαυμάζεις τη μικρή τσαχπινα στον υπέρηχο! Μη συγκρίνεις επίσης γραμμάρια θα σου πει ο γιατρός αν κάτι δεν του αρέσει, κάθε μωρό έχει το δικό του Ρυθμό ανάπτυξης. Εμένα ας πούμε από την αρχή ζυγίζει περίπου 150 γραμμάρια παραπάνω από το μέσο όρο. 

@MumMaria πάντα τέτοια να ακούς κορίτσι ευχάριστα νέα για να χαίρεστε, να τη βλέπετε στον υπέρηχο κ να σας τρελαίνει! Τα 5 κιλά που λες μου φαίνονται νορμάλ. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να παίρνω πλέον 1 κιλό την εβδομάδα ( εδώ και 1 μήνα) ενώ τρώω ακριβώς το ίδιο με πριν.. μου φαίνονται πολλά άλλα περιμένω κ το ραντεβού με ενδοκρινολόγο να δω εάν παίζει κάτι άλλο...

@Sousamaki ζωηρή και η δική σας ε;!! Παίρνετε μια μεγάλη ανάσα πάει κ η β επιπέδου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!

μολις γυρίσαμε από β επιπέδου..

πολυ άγχος είχα..την είδαμε όμως τη μπουμπου,όλο στριφογυρνούσε..411 γραμμάρια..

τωρα θα τη δούμε ξανά σε κανα μήνα στον γιατρό ,πρώτα ο θεός!

Αχ τι καλά σουσαμακι μου!!!μια χαρά η μικρή σας!!πάει κ αυτό το άγχος!έφυγε!!:-D:x

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου..ευτυχως σε 5 μερες εχω κ εγω ραντεβου να δω το μωρακι μου κ πως παει το αιματωμα...κ μετα θα εχω να περιμενω κ εγω την β επιπεδου

Σου εύχομαι αν όχι να έχει φύγει,να έχει μειωθεί πολύ πολύ πολύ!!κ το μωράκι σου να είναι κ αυτό σούπερ!:-D

Just now, rosy87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Πολύ όμορφα τα νέα που διαβάζω! @Φραουλίνο ωραίο συναίσθημα να θαυμάζεις τη μικρή τσαχπινα στον υπέρηχο! Μη συγκρίνεις επίσης γραμμάρια θα σου πει ο γιατρός αν κάτι δεν του αρέσει, κάθε μωρό έχει το δικό του Ρυθμό ανάπτυξης. Εμένα ας πούμε από την αρχή ζυγίζει περίπου 150 γραμμάρια παραπάνω από το μέσο όρο. 

@MumMaria πάντα τέτοια να ακούς κορίτσι ευχάριστα νέα για να χαίρεστε, να τη βλέπετε στον υπέρηχο κ να σας τρελαίνει! Τα 5 κιλά που λες μου φαίνονται νορμάλ. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να παίρνω πλέον 1 κιλό την εβδομάδα ( εδώ και 1 μήνα) ενώ τρώω ακριβώς το ίδιο με πριν.. μου φαίνονται πολλά άλλα περιμένω κ το ραντεβού με ενδοκρινολόγο να δω εάν παίζει κάτι άλλο...

@Sousamaki ζωηρή και η δική σας ε;!! Παίρνετε μια μεγάλη ανάσα πάει κ η β επιπέδου! 

Ρε συ μάλλον είναι οι εβδομάδες κ μεγαλώνει απότομα κ η μήτρα αλλά κ το μπεμπακι κ μπαίνουν κ τα κιλά μαζεμένα..ρωτά κ τον ενδοκρινολόγο αλλά δεν χρειάζεται άγχος.ο,τι είναι,θα φανει;)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...