Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κοριτσαρες καλημέρααα!!! Σας διάβασα αναλυτικά έχω να στείλω ευχές συγχαρητήριες για διπλώματα για υπέροχα δώρα για καλά αποτελέσματα!! Και υπομονουλα σε όσες προσπαθούν παραπάνω!! @MumMaria εκνευριστικό το λιγότερο!! Εγώ μόνο μέσω mail, δεν μπορώ να συνεννοηθώ με κανέναν αυτό ο διάστημα! Νομίζω λόγω κορονοϊου έχουν απότρελαθεί!

Κορίτσια μου χθες ήταν υπεροχααα!! Όλη μέρα έκλαιγα!! Του έφτιαξα πολύ ωραία πραγματάκια!! Έφαγα γλυκά τούρτες και αρκετό φαγητό!! Σημερα έχει αποτοξίνωση!! Αυτές τις μέρες ο μικρός με ξυπνάει το πρωί με κλωτσιδι και δεν μπορώ να ξανακοιμηθω... Σκατουλι! 

  • Μου αρέσει 6

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Παίρνω που λέτε πουρνο πουρνο τηλ στα euromedica ,μου λένε βγήκανε χθες τα αποτελέσματα αλλά έχει θέμα το δίκτυο μας κ δεν μπορούμε να τα στείλουμε.ωραια,λέω εγώ,γίνεται να περάσει ο άντρας μου να τα πάρει το μεσημεράκι; Όχι,μου λέει αυτή,εσείς αυτοπροσώπως!! Άρα τώρα πρέπει να τελειώσει ο άντρας μου απογευμα από την δουλειά για να περάσω να τα πάρω!!!:evil: και ρε κορίτσια δεν είναι κ δίπλα,κ της είπα κ της άλλης ότι κρατάω μωρό κ είμαι κ έγκυος κ μου είπε ότι δεν επιτρέπεται να τα πάρει κάποιος άλλος,ενώ στην τελική δικό τους ήταν το λάθος με το δίκτυο.πφφφφ! Σκέφτηκα να τον βάλω στο καρότσι κ να πάω,αλλά ρε σεις τι θα κάνω;θα τον βάλω μέσα στο μικροβιολογικό;;ε δεν θέλω!!οπότε αναμονη:???:

Άλλο νέο τώρα...θυμαααααστε που σας έλεγα για μια τραπεζαρία ΙΚΕΑ κ κάτι ραφακια;;;ε ο αντρουλης μου ο μάστορας,δεν κατάφερε ποτέ να το συναρμολογήσει κ ήρθαν σημερα από ικεα .το τραπέζι μια χαρά,φτάνουμε στα ράφια κ μου λένε χρειάζονται κ ράγες..που εγώ είχα ρωτήσει όμως την κοπέλα από κει κ μου είχε πει ότι δεν χρειάζονται!ε να μην τα πολυλογω δεν μου τα βάλανε!κ έχω 3 κουτιά eket συναρμολογημένα να στέκονται στο πάτωμα μου!τους λέω επειδή είμαι έγκυος,μπορώ να παραγγείλω τις 3 ράγες on line;; Ναι ναι μου λένε!μπαίνω τωρα,δεν γίνεται on line παραγγελία στις ράγες.λεω οκ ,θα στείλω τον άντρα μου στα ΙΚΕΑ να μου τις πάρει..κ βλέπω 0 απόθεμα στης Θεσσαλονίκης κ θαααααα σας ειδοποιήσουμε όταν ξαναέρθουν!!

Ουφ!γκρινιαξα κ ηρέμησα!!!

Απαραδεκτοι κ οι δυο ιδίως στ μικροβιολογικό.. Αχ υπομονή λοιπόν μέχρι τ απόγευμα αναγκαστικά... Είναι οι μέρες π σ σπανε τ νευρα.. 

  • Λυπημένη/-ος 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου διαβάζω τα νέα σας στο καθιερωμένο διαλλειματακι μου.

Μαρακι μου για το μικροβιολογικό θα πω μόνο μια λέξη! Απαράδεκτοι! Οκ εντάξει καταλαβαίνουμε τα προσωπικά δεδομένα, αλλά μιλάμε για μια καμπύλη ζαχαρου! Έλεος 

Ειρηνακι μου ο άνδρας σου είναι όλα τα λεφτά! Μα μετρητή ζαχαρου!! Χαχα   
Λες να μου έρθει κ εμένα κανένα τέτοιο δώρο από τον δικό μου μετά την εξέταση;

Γωγουλα μου συγχαρητήρια για το δίπλωμα! Εσυ θα οδηγήσεις το mini bus του χρόνου! 

Αργυρουλα μπραβο που περασετε όμορφα κ γεμάτη εκπλήξεις την ημέρα σας! Πάντα αγαπημένοι!!!

Δέσποινα καλά αποτελέσματα! 
 
Φιλια σε όλες σας από το νότο! 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 2

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα!! Από 24η μέχρι 28η ιδανικά.. Εγώ την είχα κάνει στη 15η αλλά επειδή έβγαινε λίγο τσιμπημένο το πρωινό σάκχαρο και είναι λίγο ψείρα η ενδοκρινολογος μου! Θα την επαναλάβω βέβαια τέλος Αυγούστου γιατι μετά την 20η εβδομάδα μπορεί να απορυθμιστεί το σύστημα λόγω εγκυμοσύνης.. 

@MumMaria κορίτσι μου πολύ τυπικούς τους βρίσκω! Και δεν τα λένε και από το τηλέφωνο αυτό είναι το χειρότερο!! Εντάξει όμως λίγο υπομονή και σε λίγες ώρες θα ξέρεις..

@Υβόννη φοβερό το δωράκι αλλά ακόμα πιο φοβερός ο Αντρουλης σου που το έκανε και δώρο χαχαχα

Καλημερα Φραουλινο μας! Ναι καλα θα κανεις να επαναλαβεις για να εισαι σιγουρη! Αν θες βεβαια εχω μηχανακι να σε μετρησω χαχαχαχα!!! Να σε ρωτησω, το τελειο βιβλιο που μας ειπες χτες ειναι ξενο; Αν ναι, μπορεις να στειλεις τιτλο πρωτοτυπου αν δε σε βαζω στον κοπο; Γιατι εδω να βρω ελληνικο βιβλιο πολυ χλωμο!!! Εχεις δικιο οτι καλυτερα να διαβασουμε ενα βιβλιο παρα ιντερνετ. Μια πληροφορια θες με 100 καρδιακα βγαινεις με οσα διαβαζεις!!!!!!

Just now, Argyroula said:

Κοριτσαρες καλημέρααα!!! Σας διάβασα αναλυτικά έχω να στείλω ευχές συγχαρητήριες για διπλώματα για υπέροχα δώρα για καλά αποτελέσματα!! Και υπομονουλα σε όσες προσπαθούν παραπάνω!! @MumMaria εκνευριστικό το λιγότερο!! Εγώ μόνο μέσω mail, δεν μπορώ να συνεννοηθώ με κανέναν αυτό ο διάστημα! Νομίζω λόγω κορονοϊου έχουν απότρελαθεί!

Κορίτσια μου χθες ήταν υπεροχααα!! Όλη μέρα έκλαιγα!! Του έφτιαξα πολύ ωραία πραγματάκια!! Έφαγα γλυκά τούρτες και αρκετό φαγητό!! Σημερα έχει αποτοξίνωση!! Αυτές τις μέρες ο μικρός με ξυπνάει το πρωί με κλωτσιδι και δεν μπορώ να ξανακοιμηθω... Σκατουλι! 

Καλημερα ερωτευμενα πιτσουνακια!! Μα λεμε κι εμεις πού χαθηκε χτες το κοριτσι; Πόσος ερωτας πια; Κοριτσακι μου πολυ χαρηκα που περασατε τελεια και καλα κανεις και κλαις, αρκει να ειναι δακρυα συγκινησης οπως τα χτεσινα!!!!!!!! Παντα ετσι να ειστε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα ευχομαι!!!!!! Αχ ξεκινησε απο τωρα ε; Εχω εκδικηση για την εφηβεια ομως! Ηλεκτρικη σκουπα Σαββατο 8 το πρωι! Το εκανε η μαμα μου αλλα ισως επαιρνε το αιμα της πισω για τα κλωτσιδια μου χιχιχιχιχιχ! Πολυ χαιρομαι που ξυπνας ομως τοσο γλυκα απο το γιοκα σου!! Ο μπαμπας διπλα να υποθεσω ροχαλιζε;

Just now, Alkyoni said:

Κορίτσια μου διαβάζω τα νέα σας στο καθιερωμένο διαλλειματακι μου.

Μαρακι μου για το μικροβιολογικό θα πω μόνο μια λέξη! Απαράδεκτοι! Οκ εντάξει καταλαβαίνουμε τα προσωπικά δεδομένα, αλλά μιλάμε για μια καμπύλη ζαχαρου! Έλεος 

Ειρηνακι μου ο άνδρας σου είναι όλα τα λεφτά! Μα μετρητή ζαχαρου!! Χαχα   
Λες να μου έρθει κ εμένα κανένα τέτοιο δώρο από τον δικό μου μετά την εξέταση;

Γωγουλα μου συγχαρητήρια για το δίπλωμα! Εσυ θα οδηγήσεις το mini bus του χρόνου! 

Αργυρουλα μπραβο που περασετε όμορφα κ γεμάτη εκπλήξεις την ημέρα σας! Πάντα αγαπημένοι!!!

Δέσποινα καλά αποτελέσματα! 
 
Φιλια σε όλες σας από το νότο! 

Αλκυονη μας καλημερα!!!!! Ελπιζω να εισαι χαλαρα στη δουλεια και να μη σε τρεχουν αλλιως θα ερθουμε ολες εκει με τις ορμονες μας και θα σου πω για ποτε θα παρεις αδειουλα χιχιχχιχι! Καλη δυναμη κοριτσακι μου!

Ελπιζω να ειναι τελεια η καμπυλη σου και το δωρακι αν ειναι κανενα παγωτακι! Χιχιχιχιχιχιχι!

Απειρα φιλακια και καλη επιστροφη το απογευμα σπιτακι σου!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου....

Υπομονη τωρα για τα αποτελεσματα..Συγχαρητηρια για το διπλωμα κ καλα αποτελεσματα στις εξετασεις..

Ωραιο το δωρακι,τουλαχιστον ειχε κ αφιερωση.μχαχαχααχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar said:

Απαραδεκτοι κ οι δυο ιδίως στ μικροβιολογικό.. Αχ υπομονή λοιπόν μέχρι τ απόγευμα αναγκαστικά... Είναι οι μέρες π σ σπανε τ νευρα.. 

εσυ Δεσποινακι μου σημερα θα τα παρεις;

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου....

Υπομονη τωρα για τα αποτελεσματα..Συγχαρητηρια για το διπλωμα κ καλα αποτελεσματα στις εξετασεις..

Ωραιο το δωρακι,τουλαχιστον ειχε κ αφιερωση.μχαχαχααχα

Γεια σου κοριτσακι μας! Ετοιμη για αυριο να δεις το παιδακι σου;; Να μας πεις νεα οπωσδηποτε!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Φραουλινο μας! Ναι καλα θα κανεις να επαναλαβεις για να εισαι σιγουρη! Αν θες βεβαια εχω μηχανακι να σε μετρησω χαχαχαχα!!! Να σε ρωτησω, το τελειο βιβλιο που μας ειπες χτες ειναι ξενο; Αν ναι, μπορεις να στειλεις τιτλο πρωτοτυπου αν δε σε βαζω στον κοπο; Γιατι εδω να βρω ελληνικο βιβλιο πολυ χλωμο!!! Εχεις δικιο οτι καλυτερα να διαβασουμε ενα βιβλιο παρα ιντερνετ. Μια πληροφορια θες με 100 καρδιακα βγαινεις με οσα διαβαζεις!!!!!!

Καλημερα ερωτευμενα πιτσουνακια!! Μα λεμε κι εμεις πού χαθηκε χτες το κοριτσι; Πόσος ερωτας πια; Κοριτσακι μου πολυ χαρηκα που περασατε τελεια και καλα κανεις και κλαις, αρκει να ειναι δακρυα συγκινησης οπως τα χτεσινα!!!!!!!! Παντα ετσι να ειστε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα ευχομαι!!!!!! Αχ ξεκινησε απο τωρα ε; Εχω εκδικηση για την εφηβεια ομως! Ηλεκτρικη σκουπα Σαββατο 8 το πρωι! Το εκανε η μαμα μου αλλα ισως επαιρνε το αιμα της πισω για τα κλωτσιδια μου χιχιχιχιχιχ! Πολυ χαιρομαι που ξυπνας ομως τοσο γλυκα απο το γιοκα σου!! Ο μπαμπας διπλα να υποθεσω ροχαλιζε;

What to expect when you are expecting!!! Το ίδιο έχω και εγώ! Οδηγεί με καθησυχαστικό τρόπο την αναγνώστρια μέλλουσα μανούλα!!! Το συστήνω και εγώ ανεπιφύλακτα !!!

Συγχαρητηρια για το δίπλωμα !!!@Gogo1994

@MumMaria Μας έφαγε το GDPR  .... τα ίδια τραβάω κ εγώ κάθε φορά με τα διαγνωστικά ... υπομονή!! 

Just now, Υβόννη είπε:

εσυ Δεσποινακι μου σημερα θα τα παρεις;

Γεια σου κοριτσακι μας! Ετοιμη για αυριο να δεις το παιδακι σου;; Να μας πεις νεα οπωσδηποτε!!!!

Γελάω με το δωροοοοοο.... αχαχαχαχαχ 

περσι είχα πάρει και εγώ το ίδιο από τον άντρα μου σαν το Μαράκι Αχαχχαχαχα  

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

What to expect when you are expecting!!! Το ίδιο έχω και εγώ! Οδηγεί με καθησυχαστικό τρόπο την αναγνώστρια μέλλουσα μανούλα!!! Το συστήνω και εγώ ανεπιφύλακτα !!!

Συγχαρητηρια για το δίπλωμα !!!@Gogo1994

@MumMaria Μας έφαγε το GDPR  .... τα ίδια τραβάω κ εγώ κάθε φορά με τα διαγνωστικά ... υπομονή!! 

Ευχαριστω γλυκουλα μου!! Εχω να τελειωσω κατι πραγματα για τη δουλεια πριν την αδεια αλλα θα ηθελα να διαβαζω κατι χαλαρο τα βραδακια! Καλο το Αρλεκιν αλλα οκ ποση υποκουλτουρα χαχαχα! Θα ψαξω αυτο το βιβλιο λοιπον και εχω και αλλο ενα που μου προτειναν καπου σημειωσει!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Φραουλινο μας! Ναι καλα θα κανεις να επαναλαβεις για να εισαι σιγουρη! Αν θες βεβαια εχω μηχανακι να σε μετρησω χαχαχαχα!!! Να σε ρωτησω, το τελειο βιβλιο που μας ειπες χτες ειναι ξενο; Αν ναι, μπορεις να στειλεις τιτλο πρωτοτυπου αν δε σε βαζω στον κοπο; Γιατι εδω να βρω ελληνικο βιβλιο πολυ χλωμο!!! Εχεις δικιο οτι καλυτερα να διαβασουμε ενα βιβλιο παρα ιντερνετ. Μια πληροφορια θες με 100 καρδιακα βγαινεις με οσα διαβαζεις!!!!!!

Καλημερα ερωτευμενα πιτσουνακια!! Μα λεμε κι εμεις πού χαθηκε χτες το κοριτσι; Πόσος ερωτας πια; Κοριτσακι μου πολυ χαρηκα που περασατε τελεια και καλα κανεις και κλαις, αρκει να ειναι δακρυα συγκινησης οπως τα χτεσινα!!!!!!!! Παντα ετσι να ειστε μεχρι τα βαθεια σας γεραματα ευχομαι!!!!!! Αχ ξεκινησε απο τωρα ε; Εχω εκδικηση για την εφηβεια ομως! Ηλεκτρικη σκουπα Σαββατο 8 το πρωι! Το εκανε η μαμα μου αλλα ισως επαιρνε το αιμα της πισω για τα κλωτσιδια μου χιχιχιχιχιχ! Πολυ χαιρομαι που ξυπνας ομως τοσο γλυκα απο το γιοκα σου!! Ο μπαμπας διπλα να υποθεσω ροχαλιζε;

Αλκυονη μας καλημερα!!!!! Ελπιζω να εισαι χαλαρα στη δουλεια και να μη σε τρεχουν αλλιως θα ερθουμε ολες εκει με τις ορμονες μας και θα σου πω για ποτε θα παρεις αδειουλα χιχιχχιχι! Καλη δυναμη κοριτσακι μου!

Ελπιζω να ειναι τελεια η καμπυλη σου και το δωρακι αν ειναι κανενα παγωτακι! Χιχιχιχιχιχιχι!

Απειρα φιλακια και καλη επιστροφη το απογευμα σπιτακι σου!

Το απάντησε η @Geo81 αυτό είναι!! Πολύ καλό και μετά έχει και άλλο βιβλίο, τι να περιμένεις στον πρώτο χρόνο του μωρού σου! Αν και αυτό με την εγκυμοσύνη φτάνει και μέχρι τις πρώτες εβδομάδες στο σπίτι, δεν θυμάμαι πόσες ακριβώς γιατί δεν το έχω μπροστά μου μπορώ να δω μετά και να σου πω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είναι τρεις μέρες τώρα που μετά το φαγητό με πιάνει ταχυκαρδία κ αρρυθμία μαζί να το πω ... τη μια χτυπάει πολύ δυνατά και γρήγορα και μετά πάει κάπως αργά ... δεν ξερω πως αλλιώς να το πω , πρόσφατα έκανα ντόπλερ καρδιάς μαζί με έναν υπέρηχο στήθους γιατί μου το είχε ζητήσει ο γιατρός μου & δεν βρέθηκε κάτι, έχει καμία άλλη τέτοιο σύμπτωμα ;


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσια είναι τρεις μέρες τώρα που μετά το φαγητό με πιάνει ταχυκαρδία κ αρρυθμία μαζί να το πω ... τη μια χτυπάει πολύ δυνατά και γρήγορα και μετά πάει κάπως αργά ... δεν ξερω πως αλλιώς να το πω , πρόσφατα έκανα ντόπλερ καρδιάς μαζί με έναν υπέρηχο στήθους γιατί μου το είχε ζητήσει ο γιατρός μου & δεν βρέθηκε κάτι, έχει καμία άλλη τέτοιο σύμπτωμα ;

Εγώ ακριβώς το ίδιο! Εδώ και δύο τρεις μέρες μόλις ξαπλώνω λιγο καναπέ να χαλαρώσω νιώθω την καρδιά μου ακριβώς όπως λες και παίρνω βαθιά ανάσα και μετά από λίγο περνάει! Επίσης νιώθω τους παλμούς μου σε όλο μου το σώμα καμιά φορά ακόμα και στα δάχτυλα των ποδιών κυρίως όταν ηρεμώ.. Δεν ξέρω τι γίνεται μήπως είναι επειδή αυξάνεται σε ποσότητα το αίμα μας και επηρεάζεται η κυκλοφορία;; 

Λοιπόν εγώ εδώ και λίγες μέρες κορίτσια παθαίνω και το άλλο.. Όταν είμαι όρθια νιώθω καμια φορά να μου φεύγουν τσισα.. συγνώμη :oops: Το παθαίνει αυτό καμιά σας; Βρέχεται λίγο το εσώρουχο, όχι σε σημείο να φανεί και στο ρούχο, λίγο αλλά νιώθω άβολα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Κορίτσια είναι τρεις μέρες τώρα που μετά το φαγητό με πιάνει ταχυκαρδία κ αρρυθμία μαζί να το πω ... τη μια χτυπάει πολύ δυνατά και γρήγορα και μετά πάει κάπως αργά ... δεν ξερω πως αλλιώς να το πω , πρόσφατα έκανα ντόπλερ καρδιάς μαζί με έναν υπέρηχο στήθους γιατί μου το είχε ζητήσει ο γιατρός μου & δεν βρέθηκε κάτι, έχει καμία άλλη τέτοιο σύμπτωμα ;

Εγω κοριτσακι μου! Το τσεκαρα κι εγω και η γιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ συνηθισμενο στην εγκυμοσυνη. Σκεψου μια μερα ειχα 96 παλμους σε κατασταση ηρεμιας. Ειναι λεει συνηθισμενο συμπτωμα και συμβαινει επεθδη το αιμα τωρα ειναι σε πολυ μεγαλυτερη ποσοτητα. Μην ανησυχεις καθολου! Εννοειται ρωτας κι εσυ το γιατρο αλλα ειναι πολυ συνηθισμενο απ'οσο διαβασα μετα κι εγω (οχι που δε θ ατο εψαχνα και μονο μου χαχα).

@Φραουλίνομου δεν το εχω παθει ακομη αλλα νομιζω και αυτο ειναι στανταρ. Τη μικρη τη νιωθεις να σε χτυπαει χαμηλα; Μηπως εχει τα ποδαρακια της στην κυστη και κλωτσαει εκει; Γιατι κι εμενα οριακα ειναι ωρες ωρες να μου φυγουν λιγο οταν με κλωτσαει χαμηλα.


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Εγώ ακριβώς το ίδιο! Εδώ και δύο τρεις μέρες μόλις ξαπλώνω λιγο καναπέ να χαλαρώσω νιώθω την καρδιά μου ακριβώς όπως λες και παίρνω βαθιά ανάσα και μετά από λίγο περνάει! Επίσης νιώθω τους παλμούς μου σε όλο μου το σώμα καμιά φορά ακόμα και στα δάχτυλα των ποδιών κυρίως όταν ηρεμώ.. Δεν ξέρω τι γίνεται μήπως είναι επειδή αυξάνεται σε ποσότητα το αίμα μας και επηρεάζεται η κυκλοφορία;; 

Λοιπόν εγώ εδώ και λίγες μέρες κορίτσια παθαίνω και το άλλο.. Όταν είμαι όρθια νιώθω καμια φορά να μου φεύγουν τσισα.. συγνώμη :oops: Το παθαίνει αυτό καμιά σας; Βρέχεται λίγο το εσώρουχο, όχι σε σημείο να φανεί και στο ρούχο, λίγο αλλά νιώθω άβολα!! 

Αμα φταρνιστώ φραουλινο αστα να πανεεεε... είναι σύνηθες στις εβδομάδες μας η ψιλό ακράτεια Γιατί τώρα εκκρίνεται η ριλαξίνη στον οργανισμό μας και μας προετοιμάζει για τον τοκετό ... και που να δεις μετά τη γέννα... 

δυστυχως εγώ τώρα με Τρίτη γεννα δεν ξέρω τι θα γίνει :( στο εξάμηνο μετά τη γεννα του γιου μου έκανα ασκήσεις kegel για να επανέλθει το μυικό σύστημα 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

εσυ Δεσποινακι μου σημερα θα τα παρεις;

Γεια σου κοριτσακι μας! Ετοιμη για αυριο να δεις το παιδακι σου;; Να μας πεις νεα οπωσδηποτε!!!!

Ναι μέχρι τ μεσημέρι μ είπαν γ ν δουμε.. Καλά γτ δωρακι δεν έχω λόγια χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

εσυ Δεσποινακι μου σημερα θα τα παρεις;

Γεια σου κοριτσακι μας! Ετοιμη για αυριο να δεις το παιδακι σου;; Να μας πεις νεα οπωσδηποτε!!!!

Πανετοιμη...παρακαλαω να περασει το σημερα...ευτυχως εχω στις 3 το μεσημερι ραντεβου κ οχι απογευμα..εννοειται θα σας πω τα νεα.. 

Επισης σκεφτομαι επειδη συνηθως την προγεστερονη την βαζω τετοια ωρα αυριο να την αφησω για απογευμα,μην μου κανει κ κανεναν κολπικο υπερηχο κ τρεχει αυτο το πραγμα...δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα..

  • Μου αρέσει 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...