Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Τωρα το διαβασα με τον ιατρικο συλλογο, συγγνωμη κοριτσακι μου! Ουφ αμαν θα μας σκασουν πια! Λοιπον μη μασας, στησε καμερα! Αν εχετε δηλαδη εξοπλισμο παρε και στησε. Αφου το επιτρεπουν αυτο, κανενα θεμα! Δεν νομιζω να εισαι η μονη που θα το κανει. Ρωτα τον βεβαια για καλο και για κακο, μην κουβαλατε τζαμπα, αλλα ειλικρινα δε χωρανε ντροπες. Με αυτον τον ιο πια μας εχουν τρελανει! Δε θα δωσει και γλωσσοφιλο στο γιατρο ο αντρας μας, με τη μασκουλα του θα ειναι μεσα σιγα πια! Τελοσπαντων!!!!

Μπραβο Μαρακι μου!!!!!!!!!! Περιμενουμε τα υπολοιπα νεακια σου!!! Συνηλθε η γευση σου απο τη γλυκοζη; Νομιζω τωρα σε πειραξε πολυ λιγοτερο απο περισυ ή κανω λαθος;

Καμία σχέση.ειμαι μια χαρά.κ κατά την διάρκεια κ μετέπειτα.θα φανεί..δεν αγχώνομαι συμπεθερα μου.ο,τι είναι,αρκεί να το ξέρουμε κ πράττουμε αναλόγως.τξν τυροπιτουλα μου την έφαγα κ ένα μπισκοτάκι μετά το μεσημεριανό!;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Εγώ είχα κάτι πονακια χαμηλά κ θέλαμε να αποκλείσουμε κάποιο μικρόβιο.γι αυτό έκανα.εγωβτο ζήτησα από τον γιατρο.ο γιατρός κ που με είδε μου το είπε ότι δεν πιστεύει από την κλινική εικόνα να έχω κατι.κ είναι η πρώτη καλλιέργεια που κάνω στην εγκυμοσύνη.κ πέρσι μόνο στο τέλος είχα κάνει.

Αα εντάξει οκ κατάλαβα! Τέλεια πάντως που όλα είναι μια χαρά!!! Πάμε για τα υπόλοιπα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μ τελείωσα με την αντιβίωση ,έβαλα κ το υποθετακι μου και θα δούμε !μην αγχώνεστε όσες δεν κανετε καλλιέργεια συχνά !οι γιατροί σας ξέρουν καλύτερα !Πηγα στη γιατρό σήμερα ,ο τράχηλος μ σταθερός εκεί ,,αμετακίνητος φτου φτου σε αντίθεση με την Μπέμπα αεικίνητη !!!ειναι καλα κ η μικρή μ 820 Γρ !!θα πάω ξανά σε δυο εβδομάδες !!!εκτος απρόοπτου !ο γιος μου είχε δυο εβδομάδες γύψο ,σήμερα τον βγάλαμε !!οποτε ολα βαίνουν καλως !!καλη συνεχεια σε όλες μας !!

  • Μου αρέσει 8

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Και εμένα το ίδιο μου είπε με τη καλλιέργεια κ ανησυχώ λίγο. Αν έχουμε κ τώρα κάτι κ δε το ξέρουμε? 

Μπράβο Μαράκι να είδες ξεκίνησαν τα καλά νεακια. Πως είσαι εσυ τώρα? Νιώθεις καμμια αδιαθεσία? 

Μην ανησυχείς Γωγώ!η γυναικολόγος σου μπορεί να κρίνει από την κλινική εικόνα των υπερήχων κ επίσης πολλές φορές φαίνεται κ στην γενική ούρων αν κάτι δεν πάει καλά.αν δεν έχεις πονακια κ ο τράχηλος είναι κλειστός,δεν έχεις να φοβηθεί τίποτα.κι εγώ από υπερβολή το έκανα,γιατί κ δεν είχα κάνει ως τώρα στην εγκυμοσύνη κ για τους πόνους που είχα χαμηλά.

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μ τελείωσα με την αντιβίωση ,έβαλα κ το υποθετακι μου και θα δούμε !μην αγχώνεστε όσες δεν κανετε καλλιέργεια συχνά !οι γιατροί σας ξέρουν καλύτερα !Πηγα στη γιατρό σήμερα ,ο τράχηλος μ σταθερός εκεί ,,αμετακίνητος φτου φτου σε αντίθεση με την Μπέμπα αεικίνητη !!!ειναι καλα κ η μικρή μ 820 Γρ !!θα πάω ξανά σε δυο εβδομάδες !!!εκτος απρόοπτου !ο γιος μου είχε δυο εβδομάδες γύψο ,σήμερα τον βγάλαμε !!οποτε ολα βαίνουν καλως !!καλη συνεχεια σε όλες μας !!

Άντε έστρωσε κ ο Γιαννάκης μας!!!!καλό ποδόσφαιρο από δω κ πέρα!αχ αχ αχαχαχα

Α!είχες γιατρό ε;τέλειος ο τράχηλος,μπράβο συμπεθερουλα μου!κ βλέπω κ η μπουμπού ανεπτυγμένη!άντε μην είναι μόνο η δικιά μου η χοντρούλα της παρέας!αχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια για ακούστε τιμές να μου πειτε

70 mg πριν τη ληψη

Στα 60 λεπτά 126mg

Και στα 120 λεπτά 104mg

Γωγουλα νομίζω είσαι καλά.τα όρια δεν τα έχεις μπροστά σου;

Κάτσε πάω να ψάξω τα περσινά μου τώρα που κοιμάται ο Βασιλάκος

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Γωγουλα νομίζω είσαι καλά.τα όρια δεν τα έχεις μπροστά σου;;

Όχι δε γράφει 

Στο ιντερνέτ που το έψαξα σε ιατρικά σαιτ λέει όρια 92, 180 κ 153 αντίστοιχα 

Just now, MumMaria είπε:

Γωγουλα νομίζω είσαι καλά.τα όρια δεν τα έχεις μπροστά σου;

Κάτσε πάω να ψάξω τα περσινά μου τώρα που κοιμάται ο Βασιλάκος

Α ευχαριστώ βρε Μαρία μου σε ξεσηκωνω


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια για ακούστε τιμές να μου πειτε

70 mg πριν τη ληψη

Στα 60 λεπτά 126mg

Και στα 120 λεπτά 104mg

Συμφωνα με το χαρτι μου θελεις πριν τη ληψη αναμεσα σε 60-91 (εισαι οκ), στα 60 λεπτα αναμεσα σε 60-179 (εισαι οκ) και στα 120 αναμεσα σε 60-152 (εισαι οκ)!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Όχι δε γράφει 

Στο ιντερνέτ που το έψαξα σε ιατρικά σαιτ λέει όρια 92, 180 κ 153 αντίστοιχα 

Εμένα στη δικιά μου τα όρια ήταν 95, 180 και 155..Μια χαρά είναι η καμπύλη σου κορίτσι μου μπράβο!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Όχι δε γράφει 

Στο ιντερνέτ που το έψαξα σε ιατρικά σαιτ λέει όρια 92, 180 κ 153 αντίστοιχα 

Α ευχαριστώ βρε Μαρία μου σε ξεσηκωνω

Λοιπόν εγώ πέρσι με διαβήτη κύησης είχα 77,201,169 αντίστοιχα.πηγα ενδοκρινολόγο κ μου είπε νηστείας μικρότερο από 92,στην ώρα μικρότερο από 180 ,στο 2ωρο μικρότερο από 153

Αααααααντε την σκαπουλαρες!!!χααχααχαχαχα!θα το τρως το γλυκάκι σου που κ που!!!:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, demifilol said:

Κορίτσια μ τελείωσα με την αντιβίωση ,έβαλα κ το υποθετακι μου και θα δούμε !μην αγχώνεστε όσες δεν κανετε καλλιέργεια συχνά !οι γιατροί σας ξέρουν καλύτερα !Πηγα στη γιατρό σήμερα ,ο τράχηλος μ σταθερός εκεί ,,αμετακίνητος φτου φτου σε αντίθεση με την Μπέμπα αεικίνητη !!!ειναι καλα κ η μικρή μ 820 Γρ !!θα πάω ξανά σε δυο εβδομάδες !!!εκτος απρόοπτου !ο γιος μου είχε δυο εβδομάδες γύψο ,σήμερα τον βγάλαμε !!οποτε ολα βαίνουν καλως !!καλη συνεχεια σε όλες μας !!

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!! Εκει να μεινει ο τραχηλος μεχρι τον 9 μηνα!!!!! Αχ τι ωραια μπουτακια θα εχετε μωρε εσεις!!!!!!!!! Με το καλο ο Γιαννακης τωρα να τρεξει και να παιξει!!!!!!!! Παει και η αντιβιωση!!!!!!!! Πολυ χαιρομαι Δημητρουλα μου!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια για ακούστε τιμές να μου πειτε

70 mg πριν τη ληψη

Στα 60 λεπτά 126mg

Και στα 120 λεπτά 104mg

Γωγοτλα μου ειναι μια χαρα η καμπυλη σου!!!!!!!!!! Παει και αυτο!!!!!!!!!! Με βαση τα χαρτια απο ολες μας εισαι τελεια και καμια τιμη σου δεν ειναι οριακη!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Λοιπόν εγώ πέρσι με διαβήτη κύησης είχα 77,201,169 αντίστοιχα.πηγα ενδοκρινολόγο κ μου είπε νηστείας μικρότερο από 92,στην ώρα μικρότερο από 180 ,στο 2ωρο μικρότερο από 153

Αααααααντε την σκαπουλαρες!!!χααχααχαχαχα!θα το τρως το γλυκάκι σου που κ που!!!:-D

Χαχαχα η αλήθεια είναι άλλους περιορισμούς δεν άντεχα αν κ φοβάμαι τη γιατρό μήπως δεν είναι αρκετά ικανοποιημένη ούτε με αυτά. Θα πάρω σ ελιγο τον ενδοκρινολογο έτσι κ αλλιώς για το θυροειδη κ θα του πω κ αυτά να δούμε. Αντε Μαρία σε λίγο να ξέρουμε κ τα δικά σου 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Εμένα στη δικιά μου τα όρια ήταν 95, 180 και 155..Μια χαρά είναι η καμπύλη σου κορίτσι μου μπράβο!! 

Εμενα με συμφερουν τα δικα σου ορια Φραουλινο μου χαχαχα για το νηστειας:P

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...