Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εύχομαι να πάτε 35!!! 🙏Μέχρι τότε θα είσαι στην κλινικη/νοσοκομείο για να σε παρακολουθούν?? 

      ναι δεν μπορώ να βγάλω καθόλου το όρο , 1 με πιάνουν πονοι και 2 θα εχω αίμα από την περιδεση 

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα, να ξεκουραστηκατε και να ειστε κεφατες και χαρουμενες!! Καλη επιτυχια @MumMariaμας, ευχομαι να αξιζε η βραδινη αναμονη και να ειναι ολα τελεια με την καμπυλη σου!!!!

Κοριτσια μου εμενα ο αντρουλης μου λιγο πριν ηρθε με ενα πακετακι δωρακι! Ειχε και καρτουλα με αφιερωση! Ποσο ρομαντικο ε; Ξερετε τι δωρο μου πηρε; Ενα μετρητη για το ζαχαρο!!!!!!!!! Πρακτικο και βολικο δε μπορω να πω! Χαχαχαχαχαχαχα

Αχ τι γλυκούλης μωρέ!!!:???:κι εμένα πέρσι ειρήνη μου ίδιο δώρο μου είχε πάρει!!!χααχαχααχαα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Παίρνω που λέτε πουρνο πουρνο τηλ στα euromedica ,μου λένε βγήκαμε χθες τα αποτελέσματα αλλά έχει θέμα το δίκτυο μας κ δεν μπορούμε να τα στείλουμε.ωραια,λέω εγώ,γίνεται να περάσει ο άντρας μου να τα πάρει το μεσημεράκι; Όχι,μου λέει αυτή,εσείς αυτοπροσώπως!! Άρα τώρα πρέπει να τελειώσει ο άντρας μου απογευμα από την δουλειά για να περάσω να τα πάρω!!!:evil: και ρε κορίτσια δεν είναι κ δίπλα,κ της είπα κ της άλλης ότι κρατάω μωρό κ είμαι κ έγκυος κ μου είπε ότι δεν επιτρέπεται να τα πάρει κάποιος άλλος,ενώ στην τελική δικό τους ήταν το λάθος με το δίκτυο.πφφφφ! Σκέφτηκα να τον βάλω στο καρότσι κ να πάω,αλλά ρε σεις τι θα κάνω;θα τον βάλω μέσα στο μικροβιολογικό;;ε δεν θέλω!!οπότε αναμονη:???:

Άλλο νέο τώρα...θυμαααααστε που σας έλεγα για μια τραπεζαρία ΙΚΕΑ κ κάτι ραφακια;;;ε ο αντρουλης μου ο μάστορας,δεν κατάφερε ποτέ να το συναρμολογήσει κ ήρθαν σημερα από ικεα .το τραπέζι μια χαρά,φτάνουμε στα ράφια κ μου λένε χρειάζονται κ ράγες..που εγώ είχα ρωτήσει όμως την κοπέλα από κει κ μου είχε πει ότι δεν χρειάζονται!ε να μην τα πολυλογω δεν μου τα βάλανε!κ έχω 3 κουτιά eket συναρμολογημένα να στέκονται στο πάτωμα μου!τους λέω επειδή είμαι έγκυος,μπορώ να παραγγείλω τις 3 ράγες on line;; Ναι ναι μου λένε!μπαίνω τωρα,δεν γίνεται on line παραγγελία στις ράγες.λεω οκ ,θα στείλω τον άντρα μου στα ΙΚΕΑ να μου τις πάρει..κ βλέπω 0 απόθεμα στης Θεσσαλονίκης κ θαααααα σας ειδοποιήσουμε όταν ξαναέρθουν!!

Ουφ!γκρινιαξα κ ηρέμησα!!!

Καλημερα Μαρακι μου! Ελεος με το ιατρειο....Κι εγω τουρκος θα γινομουν στη θεση σου...Οχι Μαρακι μη μπεις με το μωρο τωρα στο ιατρειο και ταλαιπωρηθεις και με ζεστη κτλ. Κανε λιγο υπομονη ακομη. Πραγματικα ομως ουτε κρατικα μυστικα πια αυτη η καμπυλη!

Ρε συ κριμα με τις ραγες. Να σου πω, αν παραγγειλεις απο αλλου εχει μεταφορικα απειρα; Θελει δικες τους ραγες συγκεκριμενες ή μπορεις και ασχετες; Παντως με γεια η τραπεζαρια!!!!!!! Να την εγκαινιασετε Μαρακι μου αντε και του χρονου να εχει γυρω της δυο παιδικα καρεκλακια και απειρα φαγητα σκορπια απο τα παιδακια σας!!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια μ μόλις τελείωσα την εξέταση.. Τελικά ενώ τ σκεφτόμουν δεν ήταν τπτ :-P

Μπράβο δεσποινακι μου κ καλά αποτελέσματα!!πριν από μένα μάλλον θα τα πάρεις!!χααχαχαα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχ τι γλυκούλης μωρέ!!!:???:κι εμένα πέρσι ειρήνη μου ίδιο δώρο μου είχε πάρει!!!χααχαχααχαα

Χαχαχαχαχα μα τι ρομαντισμος!!!!!1 Εν τω μεταξυ αληθεια το πηρε σαν δωρο, δεν μου εκανε πλακα! Ειχε και καρτουλα με αφιερωση και ολα! Ρε τους συμπεθερους!!

Just now, Despoina Mar said:

Καλημερα κορίτσια μ μόλις τελείωσα την εξέταση.. Τελικά ενώ τ σκεφτόμουν δεν ήταν τπτ :-P

Μπραβο Δεσποινακι μου!!!! Τελικα μαλλον κατι εχουν κανει στη γλυκοζη και πινεται πλεον καλυτερα! Καλα αποτελεσματα τωρα και οσο γλυκια εισαι εσυ τοσο αγλυκη να ειναι η καμπυλη χιχιχιχιχι!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Μαρακι μου! Ελεος με το ιατρειο....Κι εγω τουρκος θα γινομουν στη θεση σου...Οχι Μαρακι μη μπεις με το μωρο τωρα στο ιατρειο και ταλαιπωρηθεις και με ζεστη κτλ. Κανε λιγο υπομονη ακομη. Πραγματικα ομως ουτε κρατικα μυστικα πια αυτη η καμπυλη!

Ρε συ κριμα με τις ραγες. Να σου πω, αν παραγγειλεις απο αλλου εχει μεταφορικα απειρα; Θελει δικες τους ραγες συγκεκριμενες ή μπορεις και ασχετες; Παντως με γεια η τραπεζαρια!!!!!!! Να την εγκαινιασετε Μαρακι μου αντε και του χρονου να εχει γυρω της δυο παιδικα καρεκλακια και απειρα φαγητα σκορπια απο τα παιδακια σας!!!!!

Πραγματικά ομως,με αυτήν την καμπύλη!!!τι να πω;;;κ άλλες χρονιές άφηναν τον άντρα μου να μου παίρνει τις εξετάσεις!δεν ξέρω τι τους έπιασε τώρα;!

Η τραπεζαρία ωραιότατη!!αλλά για τις ράγες δεν ξέρω,σκέφτηκα να φωνάξω έναν φίλο μας που πιάνουν τα χέρια του(σε αντίθεση με του καλού μου) να μας πει,αν μπορούν να μπουν έτσι,αν χρειάζεται σώνει κ ντε ράγα..κ να μας τα περάσει κιόλας να τελειωνουμε

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχαχα μα τι ρομαντισμος!!!!!1 Εν τω μεταξυ αληθεια το πηρε σαν δωρο, δεν μου εκανε πλακα! Ειχε και καρτουλα με αφιερωση και ολα! Ρε τους συμπεθερους!!

Μπραβο Δεσποινακι μου!!!! Τελικα μαλλον κατι εχουν κανει στη γλυκοζη και πινεται πλεον καλυτερα! Καλα αποτελεσματα τωρα και οσο γλυκια εισαι εσυ τοσο αγλυκη να ειναι η καμπυλη χιχιχιχιχι!

Καλέ κι εμένα σου λέω!!!γραμματακι μαζί με τον μετρητή!χααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. 

@MumMariaβρε Μαρία εγώ νευριασα κ μόνο που τα άκουσα. Πόσο μάλλον εσύ που στα πρήξανε όλοι πρωί πρωί. Καλά στο ιατρικό απαράδεκτοι. Θα πρέπει να κάνουν κ εξαιρέσεις. Επίσης γιατί δε δίνουν εξουσιοδότηση. Εμάς δίνει το affidea.οσο για το ικεα οκ ότι να ναι. Μήπως όντως να βρεις από αλλού? 

 

@Υβόννηνταξειιιι το δώρο όλα τα λεφτά. Όχι πρωτοτυπήσε. Α μωρέ γλυκούλης που το σκεφτηκε

Εγώ κορίτσια δίνω σήματα μαζί με 18χρονα τι καλά εγώ μεγαλωμπεμπεκα κ με κοιλίτσα χαχαχα

 

@Despoina Marαντε πάει κ αυτό καλά αποτελέσματα γλυκούλα Δέσποινα. Ελπίζω να μην είναι γλυκουλια τα αποτελέσματα. Εσένα τι γεύση ήταν? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Πραγματικά ομως,με αυτήν την καμπύλη!!!τι να πω;;;κ άλλες χρονιές άφηναν τον άντρα μου να μου παίρνει τις εξετάσεις!δεν ξέρω τι τους έπιασε τώρα;!

Η τραπεζαρία ωραιότατη!!αλλά για τις ράγες δεν ξέρω,σκέφτηκα να φωνάξω έναν φίλο μας που πιάνουν τα χέρια του(σε αντίθεση με του καλού μου) να μας πει,αν μπορούν να μπουν έτσι,αν χρειάζεται σώνει κ ντε ράγα..κ να μας τα περάσει κιόλας να τελειωνουμε

Καλα Μαρακι μου μη σκας τωρα εσυ αλλο. Θα τα μαθεις τα νεα το απογευμα. Παντως πολυ καλα κανεις και δεν πας τωρα. Δεν αξιζει η ταλαιπωρια ουτε για σενα ουτε για το Βασιλακη για λιγες ωρες αναμονης. Παλι καλα παντως που δεν ηταν εξεταση για χοριακη! Φανταζεσαι; Θα τους ειχα πνιξει χαχαχα!!!

Ναι ωραια ιδεα με το φιλο σου!!!! Να μας πεις τα νεακια! Ποσο χαιρομαι με τα νεα πραγματα στο σπιτι!!! Καλοριζικαααααααααααααααα

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. 

@MumMariaβρε Μαρία εγώ νευριασα κ μόνο που τα άκουσα. Πόσο μάλλον εσύ που στα πρήξανε όλοι πρωί πρωί. Καλά στο ιατρικό απαράδεκτοι. Θα πρέπει να κάνουν κ εξαιρέσεις. Επίσης γιατί δε δίνουν εξουσιοδότηση. Εμάς δίνει το affidea.οσο για το ικεα οκ ότι να ναι. Μήπως όντως να βρεις από αλλού? 

 

@Υβόννηνταξειιιι το δώρο όλα τα λεφτά. Όχι πρωτοτυπήσε. Α μωρέ γλυκούλης που το σκεφτηκε

Εγώ κορίτσια δίνω σήματα μαζί με 18χρονα τι καλά εγώ μεγαλωμπεμπεκα κ με κοιλίτσα χαχαχα

 

@Despoina Marαντε πάει κ αυτό καλά αποτελέσματα γλυκούλα Δέσποινα. Ελπίζω να μην είναι γλυκουλια τα αποτελέσματα. Εσένα τι γεύση ήταν? 

Καλη επιτυχια σωφερινα μας!!!!!! Του χρονου που θα μαζευτουμε ολες μαζι οπως ειπαμε, εσυ θα οδηγησεις  Γωγουλα μου να παμε στα κλαμπακια! Πολυ καλα κανεις με το διπλωμα! Νομιζω τωρα με το παιδι θα σου χρειαστει παρα πολυ! Αχ σε εκανα εικονα σε λιγο καιρο με το αμαξακι σου και πισω ενα καρεκλακι με ενα μπουμπουκακι!!!!!

Πρωτοτυπο δωρακι και πρακτικο ναι δε μπορω να πω!!! Παντως ειναι οντως πιο ευχρηστο απο το δικο του μηχανακι! Οταν μετριεσαι βγαζει  ενα μηλαρακι στην οθονη και μεσα στο μηλαρακι εχει την τιμη χαχαχα!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. 

@MumMariaβρε Μαρία εγώ νευριασα κ μόνο που τα άκουσα. Πόσο μάλλον εσύ που στα πρήξανε όλοι πρωί πρωί. Καλά στο ιατρικό απαράδεκτοι. Θα πρέπει να κάνουν κ εξαιρέσεις. Επίσης γιατί δε δίνουν εξουσιοδότηση. Εμάς δίνει το affidea.οσο για το ικεα οκ ότι να ναι. Μήπως όντως να βρεις από αλλού? 

 

@Υβόννηνταξειιιι το δώρο όλα τα λεφτά. Όχι πρωτοτυπήσε. Α μωρέ γλυκούλης που το σκεφτηκε

Εγώ κορίτσια δίνω σήματα μαζί με 18χρονα τι καλά εγώ μεγαλωμπεμπεκα κ με κοιλίτσα χαχαχα

 

@Despoina Marαντε πάει κ αυτό καλά αποτελέσματα γλυκούλα Δέσποινα. Ελπίζω να μην είναι γλυκουλια τα αποτελέσματα. Εσένα τι γεύση ήταν? 

Κι εμένα ρε συ μου δίνανε εξουσιοδότηση κ πήγαινε ο άντρας μου αλλά επειδή δεν την έκανα χθες από κοντά(γιατί μου είπανε ότι θα τα στείλουνε με μέιλ) τώρα δεν μπορώ να το κάνω τηλεφωνικά.αυτο λέω κι εγώ..να το ήξερα,χθες πριν φύγω θα έκανα μια εξουσιοδότηση κ θα πήγαινε ο άντρας μου σήμερα μια στιγμή με το μηχανάκι!!τεσπά...

Καλή επιτυχία σου Γωγώ μου!!!να είσαι συγκεντρωμένη κ όλα καλά θα πάνε!πότε τα μαθαίνεις;εκείνη την στιγμή;

Just now, Υβόννη είπε:

Καλα Μαρακι μου μη σκας τωρα εσυ αλλο. Θα τα μαθεις τα νεα το απογευμα. Παντως πολυ καλα κανεις και δεν πας τωρα. Δεν αξιζει η ταλαιπωρια ουτε για σενα ουτε για το Βασιλακη για λιγες ωρες αναμονης. Παλι καλα παντως που δεν ηταν εξεταση για χοριακη! Φανταζεσαι; Θα τους ειχα πνιξει χαχαχα!!!

Ναι ωραια ιδεα με το φιλο σου!!!! Να μας πεις τα νεακια! Ποσο χαιρομαι με τα νεα πραγματα στο σπιτι!!! Καλοριζικαααααααααααααααα

Ευχαριστώ συμπεθέρα!σας περιμένουμε να σας κάνει ο γκουρμεδιαρης άντρας μου το τραπέζι!μετά την γέννα για να μπορούμε να φάμε κ άνετα!χααχααχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Περασαααα κορίτσια. Αντε του χρόνου θα σας πάω όπου θέλετε. Μόλις έπιασα τη κοιλίτσα μου κάποια στιγμή έπεσε η ερώτηση για το καθίσματακι το παιδικό. Ποση επικοινωνία με το γιο μουυυυ

  • Μου αρέσει 8
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια !!!ομιλιτικοτατες σήμερα !!!Μαρακι υπομονη ,,σου ξεκίνησε περίεργα η μέρα !!Δεσποινακι καλα αποτελέσματα να έχεις !Συγχαρητηρια Γωγω μ ,,καλες βόλτες !!Αλκυονη μου για καλό γίνεται ,,,υπομονη κ σε σένα !!Ειρηνουλα μ ένα τέτοιο δώρο ήθελαν όλες ,,,,αλλα τουλάχιστον έχεις ωραία αφιέρωση !!!! 
Φραουλινο να χαρείς τον υπέρηχο μαζί με τον άντρα σου κ τα τρίποδα !!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Περασαααα κορίτσια. Αντε του χρόνου θα σας πάω όπου θέλετε. Μόλις έπιασα τη κοιλίτσα μου κάποια στιγμή έπεσε η ερώτηση για το καθίσματακι το παιδικό. Ποση επικοινωνία με το γιο μουυυυ

Τηλεπάθεια από τώρα Γωγουλα!!!μάνα κ γιος!!! Μπραβοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria υπομονή!!!τι να κανεις;;;!;!; Μας έφαγε η προστασία προσωπικών δεδομένων..δεν παίζονται οι άνθρωποι..

κοριτσια να σας ρωτήσω..την καμπύλη από ποια βδομάδα την κάνουμε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

@MumMaria υπομονή!!!τι να κανεις;;;!;!; Μας έφαγε η προστασία προσωπικών δεδομένων..δεν παίζονται οι άνθρωποι..

κοριτσια να σας ρωτήσω..την καμπύλη από ποια βδομάδα την κάνουμε;

Καλημέρα!! Από 24η μέχρι 28η ιδανικά.. Εγώ την είχα κάνει στη 15η αλλά επειδή έβγαινε λίγο τσιμπημένο το πρωινό σάκχαρο και είναι λίγο ψείρα η ενδοκρινολογος μου! Θα την επαναλάβω βέβαια τέλος Αυγούστου γιατι μετά την 20η εβδομάδα μπορεί να απορυθμιστεί το σύστημα λόγω εγκυμοσύνης.. 

@MumMaria κορίτσι μου πολύ τυπικούς τους βρίσκω! Και δεν τα λένε και από το τηλέφωνο αυτό είναι το χειρότερο!! Εντάξει όμως λίγο υπομονή και σε λίγες ώρες θα ξέρεις..

@Υβόννη φοβερό το δωράκι αλλά ακόμα πιο φοβερός ο Αντρουλης σου που το έκανε και δώρο χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. 

@MumMariaβρε Μαρία εγώ νευριασα κ μόνο που τα άκουσα. Πόσο μάλλον εσύ που στα πρήξανε όλοι πρωί πρωί. Καλά στο ιατρικό απαράδεκτοι. Θα πρέπει να κάνουν κ εξαιρέσεις. Επίσης γιατί δε δίνουν εξουσιοδότηση. Εμάς δίνει το affidea.οσο για το ικεα οκ ότι να ναι. Μήπως όντως να βρεις από αλλού? 

 

@Υβόννηνταξειιιι το δώρο όλα τα λεφτά. Όχι πρωτοτυπήσε. Α μωρέ γλυκούλης που το σκεφτηκε

Εγώ κορίτσια δίνω σήματα μαζί με 18χρονα τι καλά εγώ μεγαλωμπεμπεκα κ με κοιλίτσα χαχαχα

 

@Despoina Marαντε πάει κ αυτό καλά αποτελέσματα γλυκούλα Δέσποινα. Ελπίζω να μην είναι γλυκουλια τα αποτελέσματα. Εσένα τι γεύση ήταν? 

Νερο με γλυκόζη σε πλαστικό ποτηρι ήταν.. Σ αλλά από ότι ξέρω δίνουν αυτό τ έτοιμο τ μπουκαλάκι μ τ χυμό.. 

Just now, Gogo1994 είπε:

Περασαααα κορίτσια. Αντε του χρόνου θα σας πάω όπου θέλετε. Μόλις έπιασα τη κοιλίτσα μου κάποια στιγμή έπεσε η ερώτηση για το καθίσματακι το παιδικό. Ποση επικοινωνία με το γιο μουυυυ

Ααα τελειαααα πολυ σημαντικό τ δίπλωμα για μια γυναίκα παντως!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...