Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni said:

Ειρηνη μου σε περιμένω να συνεχίσουμε μαζί την εκκαθάριση!

 

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσια μου!!!

Άντε κορίτσι μου να σου πει ότι μπορείς να πας καμία βολτούλα 

Κ εμας αν δεν μας αφήσει να μπει μέσα ο  ανδρας μου κάτι τέτοιο σκεφτόμασταν. Φαντάζομαι το ύφος του γιατρού που θα μας βλέπει να στήνουμε το τρίποδο χαχα 

Γωγουλα μου ούτε εγώ έχω κανει. Την επόμενη φορά θα του ζητήσω να μου κανει όμως 

Τέλεια τα νέα σου!!! Δόξα τω Θεω. 

Γωγω μου τέλεια τα αποτελέσματα σου!!! Μπραβο!!! Είσαι ζαχαρένια μόνο στη χάρη!!! 

Καλως το το κοριτσι μας!!! Πώς ειναι σημερα κοριτσακι μου η μεση στη δουλεια; Ελπιζω καλυτερα! Ερχομαι για εκκαθαριση και φτιαξε χυμο να πιουμε (το μονο που μπορουμε χαχαχα)!!!

Να παρεις τριποδο εννοειται!!!! Εγω θα το εκανα ανετα αν δεν τον αφηναν να μπει στη β΄επιπεδου!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Μαρακι είναι σαν να ακούω τον γιατρό να εξιστορεί στη σύζυγο το βράδυ που γυρίζει σπίτι τις ιστορίες της ημέρας χαχα  Πρωταγωνίστριες της ημέρας θα είμαστε! 

Πήγα να σου βάλω φατσούλα να ξεκαρδιζεται,αλλά το τερμάτισα μάλλον πάλι σήμερα κ δεν με αφήνουν από το φορουμ:evil:

Οπότε σου βάζω εδώ  :-D:-D:-D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Καλως το το κοριτσι μας!!! Πώς ειναι σημερα κοριτσακι μου η μεση στη δουλεια; Ελπιζω καλυτερα! Ερχομαι για εκκαθαριση και φτιαξε χυμο να πιουμε (το μονο που μπορουμε χαχαχα)!!!

Να παρεις τριποδο εννοειται!!!! Εγω θα το εκανα ανετα αν δεν τον αφηναν να μπει στη β΄επιπεδου!

Καλύτερα είμαι Ειρηνη μου. Γύρισα πριν καμία ώρα από τη δουλειά κ έχω οριζοντιωθει να τεντώσω το κορμί. 
Ελα εσυ κ θα φτιάξω ένα χυμό σπέσιαλ!!! 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Καλύτερα είμαι Ειρηνη μου. Γύρισα πριν καμία ώρα από τη δουλειά κ έχω οριζοντιωθει να τεντώσω το κορμί. 
Ελα εσυ κ θα φτιάξω ένα χυμό σπέσιαλ!!! 

Καλα κανεις, τεντωσου εκει!!! Καλη ξεκουραση τωρα!! Χυμος και εκκαθαριση και φυσικα κουτσομπολιο στο ενδιαμεσο! Δεν εχω καλυτερο χιχιιχιχιχι!

Just now, MumMaria said:

Καλά ναι ,εμένα τα χέρια μου τρυπητηρια σημερα,κ έχω κ τον γιο μου που του έκαναν εντύπωση τα τσιροτα κ ήθελε σώνει κ ντε να μου τα βγάλει!

Γλυκουλακι μου!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Eμενα ηταν 95, 157, 90 και ξανακοιταξαμε το 95 την επομενη μερα και ηταν 89. Μου το ειπαν τα κοριτσια εδω κι εμενα να μη μενω νηστικη και οντως βοηθαει. Γιατι ειχα να φαω πολυ ωρα η αληθεα ειναι πριν την καμπυλη.  Απλα μωρε Φραουλινο μου εδω κανουν υπερηχους πολυ αραια. Σκεψου ειναι τρεις μονο στο συνολο να γινουν αλλα εγω ξεκαθαρισα οτι θελω καθε φορα υπερηχο. Και ξερεις, εχω εγνοια λιγο μηπως αν το μωρο παρει παραξενα βαρος δεν το δουνε! Αλλα τελοσπαντων μην ειμαι ψειρας κι εγω!!!

Ναι το καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά από ότι κατάλαβα από τα λεγόμενα της δικιάς μου δεν επηρεάζεται το μωρό στην πραγματικότητα με ένα 95αρι νηστείας όταν όλα τα άλλα είναι καλά και από ότι βλέπω μια χαρά ήταν οι άλλες τιμές σου στην καμπυλη! Επίσης εσύ το μετράς κιόλας με το μηχανάκι οπότε έχεις βρει φόρμουλες να μην ανεβαίνει το νηστείας άρα δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου κορίτσι μου! Ξέρουν και εκεί οι γιατροί τι κάνουν αν χρειαζόταν πιο εντατική παρακολούθηση θα το έκαναν!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση; Κανει κάποια από εσάς αντιπηκτική;

Εγω που ειμαι τοσο καιρο ξαπλα δεν μου ειπανε να κανω..μου ειπαν να κανω καμια βολτα μεσα στο σπιτι για να μην παθω θρομβοση..βεβαια αν μου πει την τεταρτη να ξανα κατσω ξαπλα θα ρωτησω γιατι γενικα εχω ακουσει απο αλλες κοπελες που ηταν ξαπλα οτι εκαναν


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση; Κανει κάποια από εσάς αντιπηκτική;

Ακόμα κ εγώ δεν κάνω ένεση !γιαυτο πηγαίνω από κρεβάτι καναπέ !τωρα εάν έχεις θέμα θρομβοφιλιας ,κανεις την ένεση !

 

υγ σας Ευχαριστω όλες για τα καλα σας λόγια !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Κορίτσια μου να σας κάνω μια ερώτηση; Κανει κάποια από εσάς αντιπηκτική;

Ναι εγώ κάνω Δυστυχώς! Και θα τις συνεχισω μέχρι τη γέννα . Ποναει αρκετά και βγαζω αιμα κάθε φορα! Κάνεις και εσύ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 είπε:

Ναι εγώ κάνω Δυστυχώς! Και θα τις συνεχισω μέχρι τη γέννα . Ποναει αρκετά και βγαζω αιμα κάθε φορα! Κάνεις και εσύ?

Γτ κανεις εάν έπιτρεπεται ;έχεις κάποιο είδος θρομβοφιλιας ;


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, demifilol είπε:

Γτ κανεις εάν έπιτρεπεται ;έχεις κάποιο είδος θρομβοφιλιας ;

Δε ξέρω αν έχω γιατί δεν έκανα καποια εξέταση... Απλά επειδή είμαι από εξωσωματικη μου την εδωσαν προληπτικά από ότι έχω καταλάβει  και θα την κάνω σε όλη τη διάρκεια.. Επίσης μου είπαν ότι λόγω αυτής πρέπει να πάω με προγραμματισμένο τοκετό γιατί δε πρέπει 24 ώρες μετά την ενεση να κάνουμε επισκληριδιο. Κανει κάποια άλλη κοπέλα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Ναι το καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά από ότι κατάλαβα από τα λεγόμενα της δικιάς μου δεν επηρεάζεται το μωρό στην πραγματικότητα με ένα 95αρι νηστείας όταν όλα τα άλλα είναι καλά και από ότι βλέπω μια χαρά ήταν οι άλλες τιμές σου στην καμπυλη! Επίσης εσύ το μετράς κιόλας με το μηχανάκι οπότε έχεις βρει φόρμουλες να μην ανεβαίνει το νηστείας άρα δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου κορίτσι μου! Ξέρουν και εκεί οι γιατροί τι κάνουν αν χρειαζόταν πιο εντατική παρακολούθηση θα το έκαναν!

Ευχαριστω πολυ Φραουλινο μου!! Ο αντρας μου λεει συνεχεια να μη συγκρινω με την Ελλαδα και οτι εδω εχουν αλλο συστημα μεν αλλα παλι γεννανε παιδια χαχαχα! Εγω ομως θελω να τα κατλαβαινω ολα και εδω δεν εξηγουν αναλυτικα παντα και εκει αρχιζω και το ψαχνω εξτρα σαν γνωστη ψυχακιας που ειμαι χαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αχου τη μεγάλωσεεε η μπουμπούκα φτάνει σε λιγο το κιλακι μωρέ. Περαστικά στον ομορφουλη σου

Τέλει ααα ένα μπλε γλυκακι γ όλες μας τώρα χαχα

  • Χαχα 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 είπε:

Δε ξέρω αν έχω γιατί δεν έκανα καποια εξέταση... Απλά επειδή είμαι από εξωσωματικη μου την εδωσαν προληπτικά από ότι έχω καταλάβει  και θα την κάνω σε όλη τη διάρκεια.. Επίσης μου είπαν ότι λόγω αυτής πρέπει να πάω με προγραμματισμένο τοκετό γιατί δε πρέπει 24 ώρες μετά την ενεση να κάνουμε επισκληριδιο. Κανει κάποια άλλη κοπέλα?

Από τη στιγμή που το παίρνεις προληπτικά Ισως σου το σταμάτησει ο γιατρός με το που μπεις στον μήνα σου !Υπομονη σου ευχομαι !ολα για καλό γίνονται !

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

@Gogo1994 σούπερ η καμπύλη σου!!! 
@MumMaria με το καλό να βγει και η δικιά σου κορίτσι μου!!! Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά! Και εγώ πέρσι ήμουν στο όριο στη δεύτερη μέτρηση είχα 175 και με έβαλε σε δίαιτα.. εγβ είχα και την τρίωρη.. που σημαίνει 4 φορές τρύπημα και περισσότερη γλυκόζη μπλιαχ... το ίδιο μου είπε θα κάνω και φέτος!

εννοείται θα στήσετε τρίποδα κορίτσια για τις β επιπέδου !!! 
@demifilolΠάει και η αντιβίωση , και μια χαρά ο τράχηλος!!! Και μπαμπάτσικη μπεμπάρα!!!!! Πήραν όλα το δρόμο τους Δήμητρα!!!! Καλά γκολ στο Γιαννάκη τώρα που έβγαλε το γύψο!!!

Just now, Alkyoni είπε:

Καλύτερα είμαι Ειρηνη μου. Γύρισα πριν καμία ώρα από τη δουλειά κ έχω οριζοντιωθει να τεντώσω το κορμί. 
Ελα εσυ κ θα φτιάξω ένα χυμό σπέσιαλ!!! 

Σε νιώθω φίλη μουυυυυ!!!!! Έκατσα μισή ώρα μετά που γύρισα από τη δουλειά μέχρι να γυρίσει ο Ταλιμπάν με το σχολικό !!!!! Για πες χυμό με τιιιιι;;;; Πεθαινωω για φυσικούς χυμούς με απολααααα

Λοιπόν για την β επιπέδου δεν χρειάζεται καμία αιματολογική εξέταση! Βλέπουμε όλα τα όργανα του παιδιού γιατί έχει ολοκληρωθεί η οργανογεννεση και αν βρεθεί κάτι ύποπτο σε παραπέμπουν σε αμνιο! 
Όσο για τις καισαρικές έχουν γίνει τώρα τόσο ασφαλείς , σου κάνουν και μια κοιλιοπλαστική μαζί και είσαι όρθια λίγες ώρες μετά απ όσο ξέρω από φίλες που γέννησαν έτσι! Και δεν σε κάνει λιγότερο μανούλα από όλες τις υπόλοιπες ο τρόπος που θα γεννήσεις !!!! Πάνω από όλα η υγεία μας και η υγεία του παιδιού !!!

  • Μου αρέσει 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...