Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Ρε κορίτσια δεν μου στείλανε τίποτα..λέτε να τους τηλ;9 κλεινουνε.ο άντρας μου λέει να περιμένω μέχρι αύριο αλλά μου είχαν πει απόγευμα.

Να πάρεις τηλ !μηπως σε ξέχασαν !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 said:

Ναι εγώ κάνω Δυστυχώς! Και θα τις συνεχισω μέχρι τη γέννα . Ποναει αρκετά και βγαζω αιμα κάθε φορα! Κάνεις και εσύ?

Ξεκίνησα να κάνω αντιπηκτική λίγες ημέρες πριν την εμβρυομεταφορα κ θα την κάνω μέχρι κ λίγες ημέρες μετά την γεννα. Δεν ήξερα ότι πρέπει να πάμε με προγραμματισμένο τοκετό. Δεν μου το έχει πει ο γιατρός. Μου το κρατάει για έκπληξη μάλλον. Τι δόση κανεις; Εγώ έκανα 4500 αλλά μετά τα αποτελέσματα της τελευταίας anti xa μου το έκανε 4000. Κ εγώ κάποιες μέρες πονάω αρκετά. Έχει σκληρύνει κ η κοιλιά κ μου είναι πιο δύσκολο. 
 

 

Just now, Geo81 said:

@Gogo1994 σούπερ η καμπύλη σου!!! 
@MumMaria με το καλό να βγει και η δικιά σου κορίτσι μου!!! Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά! Και εγώ πέρσι ήμουν στο όριο στη δεύτερη μέτρηση είχα 175 και με έβαλε σε δίαιτα.. εγβ είχα και την τρίωρη.. που σημαίνει 4 φορές τρύπημα και περισσότερη γλυκόζη μπλιαχ... το ίδιο μου είπε θα κάνω και φέτος!

εννοείται θα στήσετε τρίποδα κορίτσια για τις β επιπέδου !!! 
@demifilolΠάει και η αντιβίωση , και μια χαρά ο τράχηλος!!! Και μπαμπάτσικη μπεμπάρα!!!!! Πήραν όλα το δρόμο τους Δήμητρα!!!! Καλά γκολ στο Γιαννάκη τώρα που έβγαλε το γύψο!!!

Σε νιώθω φίλη μουυυυυ!!!!! Έκατσα μισή ώρα μετά που γύρισα από τη δουλειά μέχρι να γυρίσει ο Ταλιμπάν με το σχολικό !!!!! Για πες χυμό με τιιιιι;;;; Πεθαινωω για φυσικούς χυμούς με απολααααα

Λοιπόν για την β επιπέδου δεν χρειάζεται καμία αιματολογική εξέταση! Βλέπουμε όλα τα όργανα του παιδιού γιατί έχει ολοκληρωθεί η οργανογεννεση και αν βρεθεί κάτι ύποπτο σε παραπέμπουν σε αμνιο! 
Όσο για τις καισαρικές έχουν γίνει τώρα τόσο ασφαλείς , σου κάνουν και μια κοιλιοπλαστική μαζί και είσαι όρθια λίγες ώρες μετά απ όσο ξέρω από φίλες που γέννησαν έτσι! Και δεν σε κάνει λιγότερο μανούλα από όλες τις υπόλοιπες ο τρόπος που θα γεννήσεις !!!! Πάνω από όλα η υγεία μας και η υγεία του παιδιού !!!

Είσαι πολύ φίλη τελικά χαχα! Φυσικό χυμό με απ’ όλα!!! Κ βιολογικά φρούτα παρακαλώ, όχι ότι κ ότι. 
 

Just now, MumMaria said:

Ρε κορίτσια δεν μου στείλανε τίποτα..λέτε να τους τηλ;9 κλεινουνε.ο άντρας μου λέει να περιμένω μέχρι αύριο αλλά μου είχαν πει απόγευμα.

Πάρε τους τηλ. Αυτοί μπορεί να ξεχάστηκαν. 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ρε κορίτσια δεν μου στείλανε τίποτα..λέτε να τους τηλ;9 κλεινουνε.ο άντρας μου λέει να περιμένω μέχρι αύριο αλλά μου είχαν πει απόγευμα.

Εννοειται να παρεις! Ισως ξεχαστηκαν, συμβαινει γενικα

Just now, Geo81 said:

@Gogo1994 σούπερ η καμπύλη σου!!! 
@MumMaria με το καλό να βγει και η δικιά σου κορίτσι μου!!! Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά! Και εγώ πέρσι ήμουν στο όριο στη δεύτερη μέτρηση είχα 175 και με έβαλε σε δίαιτα.. εγβ είχα και την τρίωρη.. που σημαίνει 4 φορές τρύπημα και περισσότερη γλυκόζη μπλιαχ... το ίδιο μου είπε θα κάνω και φέτος!

εννοείται θα στήσετε τρίποδα κορίτσια για τις β επιπέδου !!! 
@demifilolΠάει και η αντιβίωση , και μια χαρά ο τράχηλος!!! Και μπαμπάτσικη μπεμπάρα!!!!! Πήραν όλα το δρόμο τους Δήμητρα!!!! Καλά γκολ στο Γιαννάκη τώρα που έβγαλε το γύψο!!!

Σε νιώθω φίλη μουυυυυ!!!!! Έκατσα μισή ώρα μετά που γύρισα από τη δουλειά μέχρι να γυρίσει ο Ταλιμπάν με το σχολικό !!!!! Για πες χυμό με τιιιιι;;;; Πεθαινωω για φυσικούς χυμούς με απολααααα

Λοιπόν για την β επιπέδου δεν χρειάζεται καμία αιματολογική εξέταση! Βλέπουμε όλα τα όργανα του παιδιού γιατί έχει ολοκληρωθεί η οργανογεννεση και αν βρεθεί κάτι ύποπτο σε παραπέμπουν σε αμνιο! 
Όσο για τις καισαρικές έχουν γίνει τώρα τόσο ασφαλείς , σου κάνουν και μια κοιλιοπλαστική μαζί και είσαι όρθια λίγες ώρες μετά απ όσο ξέρω από φίλες που γέννησαν έτσι! Και δεν σε κάνει λιγότερο μανούλα από όλες τις υπόλοιπες ο τρόπος που θα γεννήσεις !!!! Πάνω από όλα η υγεία μας και η υγεία του παιδιού !!!

Αχ κοριτσακι μου αυτο το μισαωρακι μεχρι να ερθει το σχολικο θα ειναι η οαση σου να υποθεσω! Μα τι τελειο που εχετε σχολικο!!!! Αλλιως θα σε ετρωγαν οι δρομοι κι εσενα πανω κατω! 

Κι εγω φαν των χυμων!!!! Βεβαια στην εγκυμοσυνη μου φερνουν αναγουλα οι συνθετοι συνδυασμοι, οποτε το παω συντηρητικα, αλλα μολις γεννησω χαμος θα γινει χαχαχα!

Just now, Alkyoni said:

Ξεκίνησα να κάνω αντιπηκτική λίγες ημέρες πριν την εμβρυομεταφορα κ θα την κάνω μέχρι κ λίγες ημέρες μετά την γεννα. Δεν ήξερα ότι πρέπει να πάμε με προγραμματισμένο τοκετό. Δεν μου το έχει πει ο γιατρός. Μου το κρατάει για έκπληξη μάλλον. Τι δόση κανεις; Εγώ έκανα 4500 αλλά μετά τα αποτελέσματα της τελευταίας anti xa μου το έκανε 4000. Κ εγώ κάποιες μέρες πονάω αρκετά. Έχει σκληρύνει κ η κοιλιά κ μου είναι πιο δύσκολο. 
 

 

Είσαι πολύ φίλη τελικά χαχα! Φυσικό χυμό με απ’ όλα!!! Κ βιολογικά φρούτα παρακαλώ, όχι ότι κ ότι. 
 

Πάρε τους τηλ. Αυτοί μπορεί να ξεχάστηκαν. 

Κουραγιο με τις ενεσεις κοριτσακια μου. Ειναι για καλο σκοπο οποτε υπομονη...Η κοιλιτσα σκληρυνε ε; Εχει μια μπεμπουλα μεσα γι'αυτο!!!! Κι εμενα ειναι ετσι και ολο προσπαθω να καταλαβω που ειναι το σωματακι του αλλα ακομη δεν μπορω να τον βρω καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Πήρα τηλ κ δεν μου απάντησαν ποτέ!ίσως να κλεινουνε νωρίτερα απ' ότι λένε στο ίντερνετ,ξέρω γω;αύριο πρωί θα ξαναπάρω..

Τι να πω... κάνε υπομονή μέχρι αύριο τότε Μαρακι μου! 

Just now, Υβόννη said:

Εννοειται να παρεις! Ισως ξεχαστηκαν, συμβαινει γενικα

Αχ κοριτσακι μου αυτο το μισαωρακι μεχρι να ερθει το σχολικο θα ειναι η οαση σου να υποθεσω! Μα τι τελειο που εχετε σχολικο!!!! Αλλιως θα σε ετρωγαν οι δρομοι κι εσενα πανω κατω! 

Κι εγω φαν των χυμων!!!! Βεβαια στην εγκυμοσυνη μου φερνουν αναγουλα οι συνθετοι συνδυασμοι, οποτε το παω συντηρητικα, αλλα μολις γεννησω χαμος θα γινει χαχαχα!

Κουραγιο με τις ενεσεις κοριτσακια μου. Ειναι για καλο σκοπο οποτε υπομονη...Η κοιλιτσα σκληρυνε ε; Εχει μια μπεμπουλα μεσα γι'αυτο!!!! Κι εμενα ειναι ετσι και ολο προσπαθω να καταλαβω που ειναι το σωματακι του αλλα ακομη δεν μπορω να τον βρω καλα!!!

Έχει σκληρύνει Ειρηνη μου. Ούτε έχω μπορώ να καταλάβω όμως. Νομιζω είναι νωρις ακόμα για εμένα. 

  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήρα τηλ στο γιατρό που θα κάνω τη Β επιπέδου να δω μήπως μου βρουν ραντεβού νωρίτερα.. Δεν μου βρήκαν αλλά στο τέλος χωρίς να ρωτήσω τπτ μου λέει η μαία "αα και αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι τότε θα μπορεί να μπει και ο σύζυγος, εδώ και τρεις μέρες έχουν ξεκινήσει γιατί άλλαξε η οδηγία" :D Κορίτσια αν την είχα μπροστά μου θα τη φιλούσα τι χαρά ήταν αυτή, και ο άντρας μου καταχάρηκε τι ωραία!!! Ελπίζω μόνο να μην αλλάξει κάτι γιατί τώρα το δέσαμε σχοινί κορδόνι χαχαχα

@Υβόννη μου δίκιο έχει ο άντρας σου και εκεί μια χαρα παιδιά κάνουν οι άνθρωποι και καταλαβαίνω το ψάξιμο που κάνεις εννοείται και εγώ τέτοια είμαι :-P αλλά ψύχραιμα γιατί πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς τόσο νομίζω, είναι όλα μια χαρά με το μωρακι σου και δεν πρόκειται να υπάρξει θέμα από τόσο μικρές αποκλίσεις στις τιμές!!

@MumMaria μου δεν πειράζει αφού δεν τους πρόλαβες μωρέ αύριο πρωί αλλά γενικά και αυτοί έτσι πνίγονται στη δουλειά και ξεχνιούνται εμένα μου λένε πάντα μέχρι τις 20:00 κ εγώ από τις 18:30 ξεκινάω τα τηλέφωνα! Σχεδόν πάντα έχουν ήδη βγει όταν παίρνω.. 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Alkyoni εγώ κάνω την ivor την 3500. Πονάω κάθε φορα και βγαζω αιμα. Βαζω μετά χαζαπλαστ ακόμα και γάζα καμία φορά για να σταματησει. Και εμένα δεν μου είχαν πει για προγραμματισμένο  μέχρι που τους ρώτησα γιατί το είχα ακούσει σε άλλη περίπτωση. Βεβαια αν θέλεις να γεννήσεις χωρίς επισκληριδιο δεν υπάρχει θέμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Πήρα τηλ κ δεν μου απάντησαν ποτέ!ίσως να κλεινουνε νωρίτερα απ' ότι λένε στο ίντερνετ,ξέρω γω;αύριο πρωί θα ξαναπάρω..

Μαρακι μου δεν πειραζει! Αυριο θα ξερουμε! Το.πολυ πολυ να το ριξεις λιγο εξω και στο βραδινο φαγητακι χιχιχιχιχι!!! Περιμενουμε νεακια αυριο!!! 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια πήρα τηλ στο γιατρό που θα κάνω τη Β επιπέδου να δω μήπως μου βρουν ραντεβού νωρίτερα.. Δεν μου βρήκαν αλλά στο τέλος χωρίς να ρωτήσω τπτ μου λέει η μαία "αα και αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι τότε θα μπορεί να μπει και ο σύζυγος, εδώ και τρεις μέρες έχουν ξεκινήσει γιατί άλλαξε η οδηγία" :D Κορίτσια αν την είχα μπροστά μου θα τη φιλούσα τι χαρά ήταν αυτή, και ο άντρας μου καταχάρηκε τι ωραία!!! Ελπίζω μόνο να μην αλλάξει κάτι γιατί τώρα το δέσαμε σχοινί κορδόνι χαχαχα

@Υβόννη μου δίκιο έχει ο άντρας σου και εκεί μια χαρα παιδιά κάνουν οι άνθρωποι και καταλαβαίνω το ψάξιμο που κάνεις εννοείται και εγώ τέτοια είμαι :-P αλλά ψύχραιμα γιατί πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς τόσο νομίζω, είναι όλα μια χαρά με το μωρακι σου και δεν πρόκειται να υπάρξει θέμα από τόσο μικρές αποκλίσεις στις τιμές!!

@MumMaria μου δεν πειράζει αφού δεν τους πρόλαβες μωρέ αύριο πρωί αλλά γενικά και αυτοί έτσι πνίγονται στη δουλειά και ξεχνιούνται εμένα μου λένε πάντα μέχρι τις 20:00 κ εγώ από τις 18:30 ξεκινάω τα τηλέφωνα! Σχεδόν πάντα έχουν ήδη βγει όταν παίρνω.. 

 

 

Τι χαρά είναι αυτή φραουλινο μου;;!!θα πετάει ο άντρας σου ε;;;δεν θα αλλάξει,δεν θα αλλάξει,θα προλάβετε κ θα πάτε μαζί στην β επιπέδου σου κοπέλα μου!!!άντε γλύτωσε το τρίποδο κ τις σκηνοθετικές οδηγίες ο γιατρός!αχαχαχαχααχ

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου δεν πειραζει! Αυριο θα ξερουμε! Το.πολυ πολυ να το ριξεις λιγο εξω και στο βραδινο φαγητακι χιχιχιχιχι!!! Περιμενουμε νεακια αυριο!!! 

Ναι καλέ,ίσως κι εγώ έπρεπε να πάρω κατά τις 8 αλλά οκ.οντως γινόταν χαμός σημερα εκεί..αύριο λοιπον;)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alkyoni said:

Τι να πω... κάνε υπομονή μέχρι αύριο τότε Μαρακι μου! 

Έχει σκληρύνει Ειρηνη μου. Ούτε έχω μπορώ να καταλάβω όμως. Νομιζω είναι νωρις ακόμα για εμένα. 

Ειναι μικρουλια μωρε ολα τα μωρακια μας ακομη και οσες ειμαστε και στο πρωτο παιδακι εχουμε πιο σκληρα τοιχωματα! Προσπαθω παντως να τον ψιλαφησω λιγο και ο αντρας μου κανει παρστηρηση να μην ενοχλω το υπαιδι χαχχα! Αρχισαμεεεε

Just now, Φραουλίνο said:

Κορίτσια πήρα τηλ στο γιατρό που θα κάνω τη Β επιπέδου να δω μήπως μου βρουν ραντεβού νωρίτερα.. Δεν μου βρήκαν αλλά στο τέλος χωρίς να ρωτήσω τπτ μου λέει η μαία "αα και αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι τότε θα μπορεί να μπει και ο σύζυγος, εδώ και τρεις μέρες έχουν ξεκινήσει γιατί άλλαξε η οδηγία" :D Κορίτσια αν την είχα μπροστά μου θα τη φιλούσα τι χαρά ήταν αυτή, και ο άντρας μου καταχάρηκε τι ωραία!!! Ελπίζω μόνο να μην αλλάξει κάτι γιατί τώρα το δέσαμε σχοινί κορδόνι χαχαχα

@Υβόννη μου δίκιο έχει ο άντρας σου και εκεί μια χαρα παιδιά κάνουν οι άνθρωποι και καταλαβαίνω το ψάξιμο που κάνεις εννοείται και εγώ τέτοια είμαι :-P αλλά ψύχραιμα γιατί πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς τόσο νομίζω, είναι όλα μια χαρά με το μωρακι σου και δεν πρόκειται να υπάρξει θέμα από τόσο μικρές αποκλίσεις στις τιμές!!

@MumMaria μου δεν πειράζει αφού δεν τους πρόλαβες μωρέ αύριο πρωί αλλά γενικά και αυτοί έτσι πνίγονται στη δουλειά και ξεχνιούνται εμένα μου λένε πάντα μέχρι τις 20:00 κ εγώ από τις 18:30 ξεκινάω τα τηλέφωνα! Σχεδόν πάντα έχουν ήδη βγει όταν παίρνω.. 

 

 

Τςλεια νεαααααα!!!!!! Θα γλιτωσεις και το τριποδο χαχαχχα! Ποσο χαρηκα Φραουλινο μου!!! Δε θα το παρουν πισω μην ανησυχεις!!!! Θα περιμενουμε α να μας πεις αντιδρασεις αντρουλη! Βρε λες να φερει.εκεινος το τριποδο ετσι και αλλιως να αποθανατισει την κορακλα; 

Κοριτσακι μου ευχαριστω πολυ πολυ για τα λογια σου! Γενικα ειμαι ηρεμη αλλα καμια φορα προσπαθω να βγαλω ακρη με τους γιατρους, γιατι δεν μιλαω και τελεια τη γλωσσα και δεν καταλαβαινω τα παντα στο βαθμο που θελω αλλα ουτε προλαβαινω μα ρωτησω εξονυχιστικα ολες τις αποριες μου! Η γιατρος μου γελαει οποτε βγαζω τη λιστα μου χαχαχα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Τι χαρά είναι αυτή φραουλινο μου;;!!θα πετάει ο άντρας σου ε;;;δεν θα αλλάξει,δεν θα αλλάξει,θα προλάβετε κ θα πάτε μαζί στην β επιπέδου σου κοπέλα μου!!!άντε γλύτωσε το τρίποδο κ τις σκηνοθετικές οδηγίες ο γιατρός!αχαχαχαχααχ

Ναι καλέ,ίσως κι εγώ έπρεπε να πάρω κατά τις 8 αλλά οκ.οντως γινόταν χαμός σημερα εκεί..αύριο λοιπον;)

Χάχαχα πετάει δεν λες τίποτα!! :wub:

Just now, Υβόννη είπε:

Ειναι μικρουλια μωρε ολα τα μωρακια μας ακομη και οσες ειμαστε και στο πρωτο παιδακι εχουμε πιο σκληρα τοιχωματα! Προσπαθω παντως να τον ψιλαφησω λιγο και ο αντρας μου κανει παρστηρηση να μην ενοχλω το υπαιδι χαχχα! Αρχισαμεεεε

Τςλεια νεαααααα!!!!!! Θα γλιτωσεις και το τριποδο χαχαχχα! Ποσο χαρηκα Φραουλινο μου!!! Δε θα το παρουν πισω μην ανησυχεις!!!! Θα περιμενουμε α να μας πεις αντιδρασεις αντρουλη! Βρε λες να φερει.εκεινος το τριποδο ετσι και αλλιως να αποθανατισει την κορακλα; 

Κοριτσακι μου ευχαριστω πολυ πολυ για τα λογια σου! Γενικα ειμαι ηρεμη αλλα καμια φορα προσπαθω να βγαλω ακρη με τους γιατρους, γιατι δεν μιλαω και τελεια τη γλωσσα και δεν καταλαβαινω τα παντα στο βαθμο που θελω αλλα ουτε προλαβαινω μα ρωτησω εξονυχιστικα ολες τις αποριες μου! Η γιατρος μου γελαει οποτε βγαζω τη λιστα μου χαχαχα

Μη δίνεις ιδέες είναι ικανός να φέρει ολόκληρη παραγωγή και να με κάνει ρεζίλι! Χαχαχαχα εννοείται ότι θα μάθετε αντιδράσεις!! 

Καταλαβαίνω απόλυτα τι λες για τους γιατρούς και αυτό που αισθάνεσαι, είμαι σίγουρη ότι θα ένιωθα και εγώ το ίδιο αλλά έχε τους εμπιστοσύνη και έτσι κ αλλιώς όλα πάνε περίφημα κοριτσάκι μου και μέχρι να πεις κύμινο θα κρατάς αγκαλίτσα το γιόκα σου!! Πάντως εγώ κορίτσια έχω πάρει ένα βιβλίο που είναι φανταστικό! "Τι να περιμένεις όσο είσαι έγκυος" λέγεται και μιλάει για τα πάντα όλα μέσα, πραγματική εγκυκλοπαιδεια!, το συστήνω ανεπιφύλακτα αντί του ίντερνετ που μόνο να μας κατατρομαζει ξέρει.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Παίρνω που λέτε πουρνο πουρνο τηλ στα euromedica ,μου λένε βγήκανε χθες τα αποτελέσματα αλλά έχει θέμα το δίκτυο μας κ δεν μπορούμε να τα στείλουμε.ωραια,λέω εγώ,γίνεται να περάσει ο άντρας μου να τα πάρει το μεσημεράκι; Όχι,μου λέει αυτή,εσείς αυτοπροσώπως!! Άρα τώρα πρέπει να τελειώσει ο άντρας μου απογευμα από την δουλειά για να περάσω να τα πάρω!!!:evil: και ρε κορίτσια δεν είναι κ δίπλα,κ της είπα κ της άλλης ότι κρατάω μωρό κ είμαι κ έγκυος κ μου είπε ότι δεν επιτρέπεται να τα πάρει κάποιος άλλος,ενώ στην τελική δικό τους ήταν το λάθος με το δίκτυο.πφφφφ! Σκέφτηκα να τον βάλω στο καρότσι κ να πάω,αλλά ρε σεις τι θα κάνω;θα τον βάλω μέσα στο μικροβιολογικό;;ε δεν θέλω!!οπότε αναμονη:???:

Άλλο νέο τώρα...θυμαααααστε που σας έλεγα για μια τραπεζαρία ΙΚΕΑ κ κάτι ραφακια;;;ε ο αντρουλης μου ο μάστορας,δεν κατάφερε ποτέ να το συναρμολογήσει κ ήρθαν σημερα από ικεα .το τραπέζι μια χαρά,φτάνουμε στα ράφια κ μου λένε χρειάζονται κ ράγες..που εγώ είχα ρωτήσει όμως την κοπέλα από κει κ μου είχε πει ότι δεν χρειάζονται!ε να μην τα πολυλογω δεν μου τα βάλανε!κ έχω 3 κουτιά eket συναρμολογημένα να στέκονται στο πάτωμα μου!τους λέω επειδή είμαι έγκυος,μπορώ να παραγγείλω τις 3 ράγες on line;; Ναι ναι μου λένε!μπαίνω τωρα,δεν γίνεται on line παραγγελία στις ράγες.λεω οκ ,θα στείλω τον άντρα μου στα ΙΚΕΑ να μου τις πάρει..κ βλέπω 0 απόθεμα στης Θεσσαλονίκης κ θαααααα σας ειδοποιήσουμε όταν ξαναέρθουν!!

Ουφ!γκρινιαξα κ ηρέμησα!!!

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου! Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα, να ξεκουραστηκατε και να ειστε κεφατες και χαρουμενες!! Καλη επιτυχια @MumMariaμας, ευχομαι να αξιζε η βραδινη αναμονη και να ειναι ολα τελεια με την καμπυλη σου!!!!

Κοριτσια μου εμενα ο αντρουλης μου λιγο πριν ηρθε με ενα πακετακι δωρακι! Ειχε και καρτουλα με αφιερωση! Ποσο ρομαντικο ε; Ξερετε τι δωρο μου πηρε; Ενα μετρητη για το ζαχαρο!!!!!!!!! Πρακτικο και βολικο δε μπορω να πω! Χαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 10

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...