Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μ τελείωσα με την αντιβίωση ,έβαλα κ το υποθετακι μου και θα δούμε !μην αγχώνεστε όσες δεν κανετε καλλιέργεια συχνά !οι γιατροί σας ξέρουν καλύτερα !Πηγα στη γιατρό σήμερα ,ο τράχηλος μ σταθερός εκεί ,,αμετακίνητος φτου φτου σε αντίθεση με την Μπέμπα αεικίνητη !!!ειναι καλα κ η μικρή μ 820 Γρ !!θα πάω ξανά σε δυο εβδομάδες !!!εκτος απρόοπτου !ο γιος μου είχε δυο εβδομάδες γύψο ,σήμερα τον βγάλαμε !!οποτε ολα βαίνουν καλως !!καλη συνεχεια σε όλες μας !!

Μπράβο κορίτσι μου τι όμορφα νέα με τον τράχηλο και η μπεμπα σου εκεί χορευταρου και τα κιλακια της τέλεια!! Καλή ανάρρωση στο αγοράκι σου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 said:

Χαχαχα η αλήθεια είναι άλλους περιορισμούς δεν άντεχα αν κ φοβάμαι τη γιατρό μήπως δεν είναι αρκετά ικανοποιημένη ούτε με αυτά. Θα πάρω σ ελιγο τον ενδοκρινολογο έτσι κ αλλιώς για το θυροειδη κ θα του πω κ αυτά να δούμε. Αντε Μαρία σε λίγο να ξέρουμε κ τα δικά σου 

Οχι μια χαρα εισαι, γι'αυτο σου εγραψα και τα κατωτερα ορια, συμφωνα με το Γερμανικο χαρτι μου βεβαια. Καμια τιμη σου δεν ειναι οριακη! Με το καλο τωρα και το Μαρακι μας @MumMaria

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μ τελείωσα με την αντιβίωση ,έβαλα κ το υποθετακι μου και θα δούμε !μην αγχώνεστε όσες δεν κανετε καλλιέργεια συχνά !οι γιατροί σας ξέρουν καλύτερα !Πηγα στη γιατρό σήμερα ,ο τράχηλος μ σταθερός εκεί ,,αμετακίνητος φτου φτου σε αντίθεση με την Μπέμπα αεικίνητη !!!ειναι καλα κ η μικρή μ 820 Γρ !!θα πάω ξανά σε δυο εβδομάδες !!!εκτος απρόοπτου !ο γιος μου είχε δυο εβδομάδες γύψο ,σήμερα τον βγάλαμε !!οποτε ολα βαίνουν καλως !!καλη συνεχεια σε όλες μας !!

Αχου τη μεγάλωσεεε η μπουμπούκα φτάνει σε λιγο το κιλακι μωρέ. Περαστικά στον ομορφουλη σου

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Υβόννη said:

Αχ κοριτσακι μου σε νιωθω με τις ντουλαπες! Επειδη εχουμε αλλαξει ως τωρα 4 σπιτια και 2 χωρες χωρις την Ελλαδα, αναγκαστικα κανουμε εκκαθαρισεις. Και καθε φορα παλι εχουμε σαβουρα! Μα πώς μαζευεται;;;;; Παντως σιγα σιγα θα τα κανεις ολα! Να σου πω οτι θα ηθελα πολυ να ημουν εκει να πετουσαμε μαζι; Λατρευω να κανω εκκαθαριση!!!! Βεβαια θα καναμε συνεχεια διαλειμματα γιατι δε θα αντεχαμε με τις κοιλιτσες και επειδη θα θελαμε να μιλησουμε χαχαχα!!!

Φραουλινο μου καλο ναι, θα πας μια κιουρια!!!!!!!! Μην εχει και λαθος προτυπο ομορφιας το νεογεννητο χιχιχι!!! Κοριτσακι μου το σημαντικο ειναι να παρουμε γερα παιδακια αγκαλια και αν ειμαστε κι εμεις γερες να τα χαρουμε. Ευτυχως δε ζουμε στο 1800 και ναι σε πολλες περιπτωσεις η καισαρικη ειναι μονοδρομος. Και εχει και πολλα θετικα η καισαρικη! Οποτε μην μασας καθολου! Εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη δοξα τω Θεω και την απολαμβανεις και αυτο ειναι που μετραει! Χαιρομαι πολυ που το πηρες αποφαση και δε χαλας την ψυχολογια σου αλλο! Οπως παντα το θετικο μας Φραουλινο!

Ναι κοριτσακι μου μην μου στεναχωριεσαι! Θυμαμαι ακριβως πώς ενιωσα οταν ηρθε περιοδος πριν την εξωσωματικη...Αλλα φυσικα ολα γινονται για καποιο λογο! Και μη φοβασαι την οποια βοηθεια απο την επιστημη! Και στο λεω εγω που μεγαλυτερη φοβιτσιαρα δεν υπηρχε! Αμα εγω μπορεσα, μπορεις κι εσυ! Καλη επιτυχια με την υστεροσκοπηση! Να εισαι ηρεμη και αισιοδοξη οσο μπορεις, να προσεχεις τον εαυτο σου και σωματικα αλλα και την ψυχολογια σου και παμε δυνατα στην οποια προσπαθεια!! Εστιασου σε πραγματα που σε χαλαρωνουν, παρς αγκαλιτσα τον αντρουλη σου και θα δεις σε λιγο καιρο θα μας λες τα ευχαριστα!! Απειρη θετικη ενεργεια για να πανε ολα τελεια!!! Και θα πανε! Κανε το σταυρο σου και μη φοβασαι τιποτα!!!

Γωγουλα μου καλη ξεκουραση τωρα!!!!!!!! Αν και στο χωριο θα ηταν η απολυτη ξεκουραση! Καλη επιτυχια αυριο με την καμπυλη! Κι εσυ Μαρακι μας @MumMaria. Μην ξεχασετε να παρετε μαζι σας κατι να φατε μετα την εξεταση και πριν φυγετε κοριτσακια μου! Ευχομαι αν και ειστε μια γλυκα να ειναι οι καμπυλες αγλυκες!

Τελικα διαβασα οτι οταν κανουμε λεει δραστηριοτητες τα μωρα νανουριζονται! Αλλα κι εγω νομιζω Γωγουλα οτι ειναι αντρες και δε θελουν να ξεκουνησουν! Χαχαχαχα!!

Ειρηνη μου σε περιμένω να συνεχίσουμε μαζί την εκκαθάριση!

3 hours ago, Gogo1994 said:

Καλημέρα κορίτσια μόλις τελείωσα από τη καμπυλη. Χαζοεξεταση.. Μετά από 10 λεπτά που το ήπια ζαλίστηκα αλλά μετά καλύτερα. Βέβαια στη γεύση μου άρεσε. Είχα παρεουλα μωρέ τη μανούλα κ ευτυχώς κάτσαμε στο μπαλκόνι του ιατρικού κ έβγαλα κ λίγο τη μασκα

 

2 hours ago, MumMaria said:

Καλημέρα Γωγουλα!!!σου άρεσε στην γεύση;;;;;μάλλον θα σου βάλανε με γεύση πορτοκάλι ή φράουλα..εγώ κόντεψα να κεράσω αλλά τα κατάφερα..πριν λίγο το ήπια κ τώρα περιμένω ακριβώς έξω σε ένα παγκάκι κ θα ρθει ο αντρουλης με τον μικρό για να μου κάνουν παρέα.ευτυχως με άφησαν να βγω,γιατί αλλιώς με την μάσκα εκεί μέσα θα εσκαγα..καλά μας αποτελεσματα!!:-D

Ευχαριστώ Δημητρούλα μου!!κάτσε να δω πως θα είμαι στο υπόλοιπο της ημέρας,γιατί κ πέρσι μια χαρά το ήπια αλλά μετά από ώρες άρχισα να νιώθω άρρωστη..τεσπά.μερα είναι κ θα περάσει..

Εσύ με τα πονακια που είχες,σου πέρασαν;πώς είσαι;

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!σκεφτόμασταν χθες με τον άντρα μου μέσα στην εβδομάδα να πάμε ένα διήμερο Καβάλα,να δούμε κ τους δικούς μου!!αλλά θα προτιμούσαμε όχι Σουκου για να μην βρούμε κίνηση κ να μην έχει κ κόσμο στις παραλίες!!

@Despoina Mar έχεις καμιά ωραία παραλία να προτείνεις;;;να μην έχει κόσμο αλλά κατά προτίμηση οργανωμένη;(για να μπορώ να πάω τουαλέτα αν θελήσω;;)

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσια μου!!!

Just now, Depykal said:

@Υβόννη μου ναι εχω την τεταρτη υπερηχο κ περιμενω πως κ πως μπας κ μπορεσω να παω κ εγω καμια βολτιτσα...σ ευχαριστω παρα πολυ...

Γενικα εχω αρκετες μερες να δω καφε υγρα κ τα πονακια που εχω ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα κ οχι καθημερινα οποτε ελπιζω ναναι ολα καλα.

Εντωμεταξυ κ σε μας στο νοσοκομειο δεν τον αφηνουν τον αντρα μου να μπει μεσα,ερχεται κ με παιρνει μια μαια απ το διαδρομο κ τον εχω ολο γκρινια οχι μονο που δεν βλεπει το μωρο αλλα κ που θελει να γνωρισει τον γιατρο..ευτυχως ομως την β επιπεδου θα την κανω σε εξωτερικο γιατρο κ εκει θα τον αφησουν οπως κ στην αυχενικη..

Άντε κορίτσι μου να σου πει ότι μπορείς να πας καμία βολτούλα 

Just now, Φραουλίνο said:

Αααχ βρε κορίτσια τι πονεμένη ιστορία και αυτή!! Εμένα δεν τον αφήνουν ούτε στη Β επιπέδου να μπει! Σε ιδιώτη θα πάω σε αυτόν που έκανα και την αυχενική αλλά δεν δέχεται! Μόνο στους απλούς υπερήχους μπαίνει ο καημένος ο άντρας μου αλλά δεν υπάρχει σύγκριση! 

Μου είπαν αν θέλω μπορώ να βιντεοσκοπησω εγώ τον υπέρηχο γιατί αυτοί απαγορεύεται από τον ιατρικό σύλλογο να δώσουν το βίντεο! Μάλλον λόγω ιδιωτικού ιατρείου και όχι μαιευτηριου δεν ξέρω! Γενικά ο συγκεκριμένος γιατρός είναι πολύ καλός και λεπτομερής αλλά και πολύ πολύ αυστηρός με τους κανονισμούς! Κανει αυχενικές και β επιπέδου στο Μητέρα και στο Λητώ εκτός από το ιατρείο του και μάλλον είναι επηρεασμένος με τις υπερβολές.. 

Μου λέει λοιπόν ο άντρας μου αα επιτρέπεται να το βιντεοσκοπησεις;; Ωραία θα πάρεις μου λέει κανονική κάμερα και θα τη στησεις εκεί, όχι κινητό και βλακειες! :unsure: Ρεζίλι θα γίνω κορίτσια, θα γελάει ο κόσμος!!

Κ εμας αν δεν μας αφήσει να μπει μέσα ο  ανδρας μου κάτι τέτοιο σκεφτόμασταν. Φαντάζομαι το ύφος του γιατρού που θα μας βλέπει να στήνουμε το τρίποδο χαχα 

Just now, Gogo1994 said:

Και εμένα το ίδιο μου είπε με τη καλλιέργεια κ ανησυχώ λίγο. Αν έχουμε κ τώρα κάτι κ δε το ξέρουμε? 

Μπράβο Μαράκι να είδες ξεκίνησαν τα καλά νεακια. Πως είσαι εσυ τώρα? Νιώθεις καμμια αδιαθεσία? 

Γωγουλα μου ούτε εγώ έχω κανει. Την επόμενη φορά θα του ζητήσω να μου κανει όμως 

Just now, demifilol said:

Κορίτσια μ τελείωσα με την αντιβίωση ,έβαλα κ το υποθετακι μου και θα δούμε !μην αγχώνεστε όσες δεν κανετε καλλιέργεια συχνά !οι γιατροί σας ξέρουν καλύτερα !Πηγα στη γιατρό σήμερα ,ο τράχηλος μ σταθερός εκεί ,,αμετακίνητος φτου φτου σε αντίθεση με την Μπέμπα αεικίνητη !!!ειναι καλα κ η μικρή μ 820 Γρ !!θα πάω ξανά σε δυο εβδομάδες !!!εκτος απρόοπτου !ο γιος μου είχε δυο εβδομάδες γύψο ,σήμερα τον βγάλαμε !!οποτε ολα βαίνουν καλως !!καλη συνεχεια σε όλες μας !!

Τέλεια τα νέα σου!!! Δόξα τω Θεω. 
Καλη ανάρρωση κ στο καμάρι σου 

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια για ακούστε τιμές να μου πειτε

70 mg πριν τη ληψη

Στα 60 λεπτά 126mg

Και στα 120 λεπτά 104mg

Γωγω μου τέλεια τα αποτελέσματα σου!!! Μπραβο!!! Είσαι ζαχαρένια μόνο στη χάρη!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχα η αλήθεια είναι άλλους περιορισμούς δεν άντεχα αν κ φοβάμαι τη γιατρό μήπως δεν είναι αρκετά ικανοποιημένη ούτε με αυτά. Θα πάρω σ ελιγο τον ενδοκρινολογο έτσι κ αλλιώς για το θυροειδη κ θα του πω κ αυτά να δούμε. Αντε Μαρία σε λίγο να ξέρουμε κ τα δικά σου 

Κοίτα η δικιά σου επειδή είναι αρκετά αυστηρή,μπορεί να σου πει καμία υπερβολή πάλι αλλά τουλάχιστον εσύ θα ξέρεις ότι μωρό κ μαμά είστε μια χαρά!θα στα πει κ ο ενδοκρινολόγος σου!!

Εμένα ίσως είναι πιο αργά το απογευμα τα αποτελέσματα γιατί εκτός του ότι πήγα πιο αργά,έκανα κ για τοξόπλασμα κ κάτι αλλά που μου είπαν ότι αργούν λιγάκι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Ειρηνη μου σε περιμένω να συνεχίσουμε μαζί την εκκαθάριση!

 

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσια μου!!!

Άντε κορίτσι μου να σου πει ότι μπορείς να πας καμία βολτούλα 

Κ εμας αν δεν μας αφήσει να μπει μέσα ο  ανδρας μου κάτι τέτοιο σκεφτόμασταν. Φαντάζομαι το ύφος του γιατρού που θα μας βλέπει να στήνουμε το τρίποδο χαχα 

Γωγουλα μου ούτε εγώ έχω κανει. Την επόμενη φορά θα του ζητήσω να μου κανει όμως 

Τέλεια τα νέα σου!!! Δόξα τω Θεω. 

Γωγω μου τέλεια τα αποτελέσματα σου!!! Μπραβο!!! Είσαι ζαχαρένια μόνο στη χάρη!!! 

Χαχα αλκυονη μου μα πόσο πιο γλυκιά?  Δε γινόταν άλλο. 

Θα τη ρωτήσω κ γω για τη καλλιέργεια αν κ στην αρχή είχε πει πάλι κατά τη 30η βδομαδα

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εμενα με συμφερουν τα δικα σου ορια Φραουλινο μου χαχαχα για το νηστειας:P

Χάχαχα εγώ στη δικιά μου είχα 90, 117 και 83 και μου είπαν φανταστική καμπυλη!! Τώρα τι να πω.. :rolleyes:

Για το νηστείας μου έχουμε καταλήξει οτι απλά δεν πρέπει να μένω πάνω από 8 ώρες νηστική! Παρόλα αυτά η ενδοκρινολογος μου είπε ότι δεν τρέχει τίποτα και να ανεβαίνει το σάκχαρο για λίγο στο 95 με 100..Πανω από όλα παίζει ρόλο η καμπύλη και να παρακολουθούμε το βάρος του μωρού.. Αν αυτά είναι καλά δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοίτα η δικιά σου επειδή είναι αρκετά αυστηρή,μπορεί να σου πει καμία υπερβολή πάλι αλλά τουλάχιστον εσύ θα ξέρεις ότι μωρό κ μαμά είστε μια χαρά!θα στα πει κ ο ενδοκρινολόγος σου!!

Εμένα ίσως είναι πιο αργά το απογευμα τα αποτελέσματα γιατί εκτός του ότι πήγα πιο αργά,έκανα κ για τοξόπλασμα κ κάτι αλλά που μου είπαν ότι αργούν λιγάκι παραπάνω

Μα για αυτοοο θα πάρω πρώτα τον ενδοκρινολογο. Μη με τρελάνει χωρίς λόγο έλεος. 

Κατάλαβα Μαρία μου θα περιμένουμε να μας πεις. Εμένα γενικές πάλι την άλλη φορά θα μου γράψει. Πόσα τσιμπήματα πια? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ειρηνη μου σε περιμένω να συνεχίσουμε μαζί την εκκαθάριση!

 

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσια μου!!!

Άντε κορίτσι μου να σου πει ότι μπορείς να πας καμία βολτούλα 

Κ εμας αν δεν μας αφήσει να μπει μέσα ο  ανδρας μου κάτι τέτοιο σκεφτόμασταν. Φαντάζομαι το ύφος του γιατρού που θα μας βλέπει να στήνουμε το τρίποδο χαχα 

Γωγουλα μου ούτε εγώ έχω κανει. Την επόμενη φορά θα του ζητήσω να μου κανει όμως 

Τέλεια τα νέα σου!!! Δόξα τω Θεω. 

Γωγω μου τέλεια τα αποτελέσματα σου!!! Μπραβο!!! Είσαι ζαχαρένια μόνο στη χάρη!!! 

Βρε άντε στηστε τα τρίποδα εκεί κ αφήστε τις ντροπες,σιγαααα!κάθε μέρα περνάμε αυτήν την περίοδο της εγκυμοσύνης;;;!!θέλουμε να την αποθανατισουμε κύριε,πως να το κάνουμε;;;κ ο καημένος ο πατέρας να μην δει κ αυτός το σπλάχνο του λιγάκι δηλαδή;;

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Χαχα αλκυονη μου μα πόσο πιο γλυκιά?  Δε γινόταν άλλο. 

Θα τη ρωτήσω κ γω για τη καλλιέργεια αν κ στην αρχή είχε πει πάλι κατά τη 30η βδομαδα

Να σου πω κάτι; Της έχω εμπιστοσύνη της δικιάς σου. Μόνο καλά λόγια λένε γι αυτήν όλοι. Θα στο είχε πει αν χρειαζόταν. 
Βεβαια δεν χάνουμε τίποτα να τους ρωτήσουμε 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχα αλκυονη μου μα πόσο πιο γλυκιά?  Δε γινόταν άλλο. 

Θα τη ρωτήσω κ γω για τη καλλιέργεια αν κ στην αρχή είχε πει πάλι κατά τη 30η βδομαδα

Ναι ναι εκεί στις 30 κ μετά,κάνουμε μια καλλιέργεια κυρίως για στρεπτόκοκκο για να σιγουρεψουμε ότι το μωράκι μπορεί να περάσει άφοβα από τον κόλπο στην γεννα;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Χάχαχα εγώ στη δικιά μου είχα 90, 117 και 83 και μου είπαν φανταστική καμπυλη!! Τώρα τι να πω.. :rolleyes:

Για το νηστείας μου έχουμε καταλήξει οτι απλά δεν πρέπει να μένω πάνω από 8 ώρες νηστική! Παρόλα αυτά η ενδοκρινολογος μου είπε ότι δεν τρέχει τίποτα και να ανεβαίνει το σάκχαρο για λίγο στο 95 με 100..Πανω από όλα παίζει ρόλο η καμπύλη και να παρακολουθούμε το βάρος του μωρού.. Αν αυτά είναι καλά δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. 

Eμενα ηταν 95, 157, 90 και ξανακοιταξαμε το 95 την επομενη μερα και ηταν 89. Μου το ειπαν τα κοριτσια εδω κι εμενα να μη μενω νηστικη και οντως βοηθαει. Γιατι ειχα να φαω πολυ ωρα η αληθεα ειναι πριν την καμπυλη.  Απλα μωρε Φραουλινο μου εδω κανουν υπερηχους πολυ αραια. Σκεψου ειναι τρεις μονο στο συνολο να γινουν αλλα εγω ξεκαθαρισα οτι θελω καθε φορα υπερηχο. Και ξερεις, εχω εγνοια λιγο μηπως αν το μωρο παρει παραξενα βαρος δεν το δουνε! Αλλα τελοσπαντων μην ειμαι ψειρας κι εγω!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Χάχαχα εγώ στη δικιά μου είχα 90, 117 και 83 και μου είπαν φανταστική καμπυλη!! Τώρα τι να πω.. :rolleyes:

Για το νηστείας μου έχουμε καταλήξει οτι απλά δεν πρέπει να μένω πάνω από 8 ώρες νηστική! Παρόλα αυτά η ενδοκρινολογος μου είπε ότι δεν τρέχει τίποτα και να ανεβαίνει το σάκχαρο για λίγο στο 95 με 100..Πανω από όλα παίζει ρόλο η καμπύλη και να παρακολουθούμε το βάρος του μωρού.. Αν αυτά είναι καλά δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. 

Αχ αχ αχ!τι τιμές είναι αυτές κοριτσια μου;!φτου φτου φτου!εγώ τι να πω με το 200 πέρσι;;;:???: άντε να δούμε φέτος!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Βρε άντε στηστε τα τρίποδα εκεί κ αφήστε τις ντροπες,σιγαααα!κάθε μέρα περνάμε αυτήν την περίοδο της εγκυμοσύνης;;;!!θέλουμε να την αποθανατισουμε κύριε,πως να το κάνουμε;;;κ ο καημένος ο πατέρας να μην δει κ αυτός το σπλάχνο του λιγάκι δηλαδή;;

Μαρακι είναι σαν να ακούω τον γιατρό να εξιστορεί στη σύζυγο το βράδυ που γυρίζει σπίτι τις ιστορίες της ημέρας χαχα  Πρωταγωνίστριες της ημέρας θα είμαστε! 

  • Χαχα 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μα για αυτοοο θα πάρω πρώτα τον ενδοκρινολογο. Μη με τρελάνει χωρίς λόγο έλεος. 

Κατάλαβα Μαρία μου θα περιμένουμε να μας πεις. Εμένα γενικές πάλι την άλλη φορά θα μου γράψει. Πόσα τσιμπήματα πια? 

Καλά ναι ,εμένα τα χέρια μου τρυπητηρια σημερα,κ έχω κ τον γιο μου που του έκαναν εντύπωση τα τσιροτα κ ήθελε σώνει κ ντε να μου τα βγάλει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...