Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλη εβδομάδα να έχουμε όλες... Κάτι μου λέει πως πέρα από την @demifilol μπορεί να έχουμε κι αλλά γεννητούρια μες στη βδομάδα...

@Despoina Mar λογικά προπαρασκευαστικά πονάκια είναι. Κι εγώ χθες δεν κοιμήθηκα πολύ. Είχα πονάκια και πετρώματα. Σήμερα ξύπνησα με έναν διάχυτο πόνο περιόδου. Για να δούμε...

Ααα να τη κ η άλλη Τσουπρα.. Τότε μάλλον εσυ έχεις σειρά γτ εγώ πετρωματα δεν έχω.. Γίνεται να ξεκινήσει τοκετός χωρίς συσπάσεις? :roll:


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Ααα να τη κ η άλλη Τσουπρα.. Τότε μάλλον εσυ έχεις σειρά γτ εγώ πετρωματα δεν έχω.. Γίνεται να ξεκινήσει τοκετός χωρίς συσπάσεις? :roll:

Καλομελέτα κι έρχεται χαχαχαχα... Νομίζω πως χωρίς συσπάσεις δεν ξεκινάει τοκετός. Βέβαια εγώ η αλήθεια είναι πως επειδή είχα συσπάσεις από τον έκτο πλέον δεν τις δίνω και πολύ σημασία..

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα άρχισαν τα πονακια μέσα στην νύχτα. Εδώ και 3 μέρες ξυπνάω με αυτά και πετρώματα. Βέβαια στο ντομπλερ την Παρασκευή δεν μου είπαν τίποτα ούτε για συσπάσεις ούτε σχολίασαν τα πονακια κάπως ούτε για τράχηλο μου είπαν τίποτα! Οπότε απλά τα θεωρώ φυσιολογικά και συνεχίζουμε. Κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι. Λοιπον είχα τελευταία περίοδο 9 Φεβρουαρίου, οπότε η ΠΗΤ μου βγαίνει 15 νοεμβριου. Όμως αυτό σημαίνει ότι είχα ωορρηξια γύρω στις 23 Φεβρουαρίου. Εγώ όμως ξέρω γιατί έχω πολύ έντονα συμπτώματα ότι είχα δύο ωορρηξιες εκείνο τον μήνα όπως και πολλούς άλλους μήνες μια γύρω στις 15 κι άλλη μια γύρω στις 25.επισης νταξει πείτε με τρελή θυμάμαι πότε είχαμε επαφές και δεν ήταν κοντά στην δεύτερη ωορρηξια. Η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν εγώ είχα την σύλληψη κοντά στις 10 που θεωρώ ότι όντως έγινε τα πράγματα με την ΠΗΤ αλλάζουν πολύ! Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Δηλαδή παίζει αν πχ στις 15 δεν έχει κατέβει να μπουμε μέσα αλλά το μωρό να έχει περάσει ήδη το διάστημα που θα έπρεπε να έχει βγει? Το ξέρω ότι ακούγομαι λίγο της υπερβολής. Απλά σήμερα ξύπνησα από τις 5.30 (με τα πονακια που είπαμε) και άρχισα για κάποιον λόγο να σκέφτομαι αυτό το θέμα. Το έχω το μυαλό μου καιρό αλλά τώρα που άρχισαν να μου λένε για μεγάλο μωρό κλπ το ξανασκεφτηκα και εννοείται θα το συζητήσω με τον γιατρό μου. Απλά το μοιράζομαι και μαζι σας! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 said:

Καλομελέτα κι έρχεται χαχαχαχα... Νομίζω πως χωρίς συσπάσεις δεν ξεκινάει τοκετός. Βέβαια εγώ η αλήθεια είναι πως επειδή είχα συσπάσεις από τον έκτο πλέον δεν τις δίνω και πολύ σημασία..

Ειρηνακι και @Despoina Mar λετε κοριτσακια μου να ειστε οι επομενες; Οτι και να ειναι με το καλο!!!!! Πονακια και συσπασεις ειναι καλο σημαδι, οτι προετοιμαζεται το συστημα!!! Για να δουμε!! Ξεκινησαμε.κοριτσια μου!!! 

Just now, Argyroula said:

Κι εμένα άρχισαν τα πονακια μέσα στην νύχτα. Εδώ και 3 μέρες ξυπνάω με αυτά και πετρώματα. Βέβαια στο ντομπλερ την Παρασκευή δεν μου είπαν τίποτα ούτε για συσπάσεις ούτε σχολίασαν τα πονακια κάπως ούτε για τράχηλο μου είπαν τίποτα! Οπότε απλά τα θεωρώ φυσιολογικά και συνεχίζουμε. Κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι. Λοιπον είχα τελευταία περίοδο 9 Φεβρουαρίου, οπότε η ΠΗΤ μου βγαίνει 15 νοεμβριου. Όμως αυτό σημαίνει ότι είχα ωορρηξια γύρω στις 23 Φεβρουαρίου. Εγώ όμως ξέρω γιατί έχω πολύ έντονα συμπτώματα ότι είχα δύο ωορρηξιες εκείνο τον μήνα όπως και πολλούς άλλους μήνες μια γύρω στις 10 κι άλλη μια γύρω στις 25.επισης νταξει πείτε με τρελή θυμάμαι πότε είχαμε επαφές και δεν ήταν κοντά στην δεύτερη ωορρηξια. Η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν εγώ είχα την σύλληψη κοντά στις 10 που θεωρώ ότι όντως έγινε τα πράγματα με την ΠΗΤ αλλάζουν πολύ! Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Δηλαδή παίζει αν πχ στις 15 δεν έχει κατέβει να μπουμε μέσα αλλά το μωρό να έχει περάσει ήδη το διάστημα που θα έπρεπε να έχει βγει? Το ξέρω ότι ακούγομαι λίγο της υπερβολής. Απλά σήμερα ξύπνησα από τις 5.30 (με τα πονακια που είπαμε) και άρχισα για κάποιον λόγο να σκέφτομαι αυτό το θέμα. Το έχω το μυαλό μου καιρό αλλά τώρα που άρχισαν να μου λένε για μεγάλο μωρό κλπ το ξανασκεφτηκα και εννοείται θα το συζητήσω με τον γιατρό μου. Απλά το μοιράζομαι και μαζι σας! 

Καλημερα Αργυρουλα μας!!!!! Λοιοπον λογω εξωσωματικης η δικη μου ωορηξια και συλληψη ξερω ακριβως οτι εγινε 10/2! Οποτε αν καπου τοτε ηταν η δικη σου συλληψη ναι παιζει να ειναι μεγαλυτερος ο.μικρουλης!!! Μη σε απασχολει η ημερομηνια. Αυτο που κοιτανε στο τελος γενικα ειναι ποσο καλα ειναι το μωρο στην κοιλιτσα. Αν ειναι πιο μπροστα τελικα ο μικρος και πρεπει να βγει αλλα δνε εχει κανει κινηση, θα το δουν στον πλακουντα εκεινοι. Μη σε προβληματιζει αυτο! Δε θα πει κανεις α εχει ΠΗΤ πιο μετα θα το αφησουμε μεσα το παιδι! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Γέννησα κορίτσια μου!!! Μια μπεμπουλα 2220γρ, ασπρουλα και μαλλιαρή! Δεν την γλύτωσα δυστυχώς την καισαρική γτ ο λώρος ήταν σε άθλια κατάσταση, πολύ λεπτός και στριφογυριστος με αποτέλεσμα να πέφτουν πάλι οι παλμοί κ να κινδυνεύσει το μωρό... Το κακό είναι ότι την πήραν στα νεογνά για παρακολούθηση και δεν την έχω μαζί μου αλλά όλα καλά δόξα τω Θεό να λέμε! Σας φιλώ και σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Με το καλό κορίτσιαααα!

Να σας ζησει η ζουζουνα σας!!!!! Γερή κ δυνατή να ειναι κ καλοτυχη στη ζωη της!!!!! Ξεκουρασου κι εσυ τωρα κ συντομα μαμα κ κορη θα ειστε αυτοκολλητες!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ειρηνακι και @Despoina Mar λετε κοριτσακια μου να ειστε οι επομενες; Οτι και να ειναι με το καλο!!!!! Πονακια και συσπασεις ειναι καλο σημαδι, οτι προετοιμαζεται το συστημα!!! Για να δουμε!! Ξεκινησαμε.κοριτσια μου!!! 

Καλημερα Αργυρουλα μας!!!!! Λοιοπον λογω εξωσωματικης η δικη μου ωορηξια και συλληψη ξερω ακριβως οτι εγινε 10/2! Οποτε αν καπου τοτε ηταν η δικη σου συλληψη ναι παιζει να ειναι μεγαλυτερος ο.μικρουλης!!! Μη σε απασχολει η ημερομηνια. Αυτο που κοιτανε στο τελος γενικα ειναι ποσο καλα ειναι το μωρο στην κοιλιτσα. Αν ειναι πιο μπροστα τελικα ο μικρος και πρεπει να βγει αλλα δνε εχει κανει κινηση, θα το δουν στον πλακουντα εκεινοι. Μη σε προβληματιζει αυτο! Δε θα πει κανεις α εχει ΠΗΤ πιο μετα θα το αφησουμε μεσα το παιδι! 

Χαχαχχα τώρα έτσι όπως το είπες έχεις δίκιο αλλά το έκανα εικόνα για αυτο γελάω! "όχι κυρία μου θα στο αφήσουμε μέσα το παιδί μέχρι τις 15 τέλος"! 

Ωραία σ ευχαριστώ για την απάντηση σου! 

  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MommyLN said:

Καλημερα κορίτσια καλή μας εβδομάδα!! 

@Despoina Mar τι πονος ακριβώς συνεχομενος? Ρωτάω γιατί και εγώ ποναω κάθε μα ΚΑΘΕ μερα απο την πεμπτη.. Και όσο περνανε οι μέρες τόσο πιο πολυ ποναω.. Αφου λεω θα γεννήσω δεν μπορεί και μετά από καμια ωρα ηρεμώ σιγά σιγά.. Συσπάσεις έχω αρκετές κάθε μέρα αλλά τώρα έχουν γίνει και επίπονες μαζί με πονους περιοδου.. Απλά ακανονιστες μέσα στην ημέρα.. 

Να το και το αλλο το κοριτσι μας εδω με τα πονακια!!! Προετοιμαζεσαι κι εσυ κοριτσακι μου! Απο δω και περα νομιζω ετσι θα παει! Βεβαια νομιζω αν γενναμε θα ειναι εντονοι πολυ οι πονοι! Αλλα.πλησιαζουμε! Εμενα βρε κοριτσια αυτη εξναι η αγωνια μου! Πώς θα καταλαβω οτι γενναω;;;; Ολοι λενε θα το καταλαβεις ειναι σαφες οτσν ερθει! Τι να πω; Θα δουμε! Χιχιχι

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κι εμένα άρχισαν τα πονακια μέσα στην νύχτα. Εδώ και 3 μέρες ξυπνάω με αυτά και πετρώματα. Βέβαια στο ντομπλερ την Παρασκευή δεν μου είπαν τίποτα ούτε για συσπάσεις ούτε σχολίασαν τα πονακια κάπως ούτε για τράχηλο μου είπαν τίποτα! Οπότε απλά τα θεωρώ φυσιολογικά και συνεχίζουμε. Κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι. Λοιπον είχα τελευταία περίοδο 9 Φεβρουαρίου, οπότε η ΠΗΤ μου βγαίνει 15 νοεμβριου. Όμως αυτό σημαίνει ότι είχα ωορρηξια γύρω στις 23 Φεβρουαρίου. Εγώ όμως ξέρω γιατί έχω πολύ έντονα συμπτώματα ότι είχα δύο ωορρηξιες εκείνο τον μήνα όπως και πολλούς άλλους μήνες μια γύρω στις 10 κι άλλη μια γύρω στις 25.επισης νταξει πείτε με τρελή θυμάμαι πότε είχαμε επαφές και δεν ήταν κοντά στην δεύτερη ωορρηξια. Η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν εγώ είχα την σύλληψη κοντά στις 10 που θεωρώ ότι όντως έγινε τα πράγματα με την ΠΗΤ αλλάζουν πολύ! Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Δηλαδή παίζει αν πχ στις 15 δεν έχει κατέβει να μπουμε μέσα αλλά το μωρό να έχει περάσει ήδη το διάστημα που θα έπρεπε να έχει βγει? Το ξέρω ότι ακούγομαι λίγο της υπερβολής. Απλά σήμερα ξύπνησα από τις 5.30 (με τα πονακια που είπαμε) και άρχισα για κάποιον λόγο να σκέφτομαι αυτό το θέμα. Το έχω το μυαλό μου καιρό αλλά τώρα που άρχισαν να μου λένε για μεγάλο μωρό κλπ το ξανασκεφτηκα και εννοείται θα το συζητήσω με τον γιατρό μου. Απλά το μοιράζομαι και μαζι σας!

Αργυρούλα μου η δικιά μου σύλληψη έγινε ή 8 ή 9 Φεβρουαρίου (ξέρω σίγουρα γιατί ήταν οι μόνες δυο μέρες που ήρθαμε σε επαφή). Τελευταία περίοδος 25/1 και τελική ημερομηνία μου δίνει 30/10. Αυτό που ξέρω είναι ότι οι ημερομηνίες σύλληψης γενικά παίζουν γι αυτό το λόγο  οι εμβρυολογοι ελέγχουν και την ανάπτυξη του εμβρύου για μια πιο ασφαλή πρόβλεψη. Συζήτησε το πάντως με το γιατρό σου για να μην το έχεις στο μυαλό σου και πιστεύω θα σου λύσει τις απορίες σου... Μην αγχώνεσαι πάντως οι γιατροί ελέγχουν τα πάντα και αν δουν ότι το μωρό πρέπει να βγει δεν θα περιμένουν να πάει 15 ο μήνας...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

Χαχαχχα τώρα έτσι όπως το είπες έχεις δίκιο αλλά το έκανα εικόνα για αυτο γελάω! "όχι κυρία μου θα στο αφήσουμε μέσα το παιδί μέχρι τις 15 τέλος"! 

Ωραία σ ευχαριστώ για την απάντηση σου! 

Κι εγω γελαω τωρα ετσινοπως το εγραψες αχαχαχα! Μην ανησυχεις Αργυρουλα μου με αυτα, γι αυτο στο τελος μας βλεπουν τοσο συχνα. Να δουν αν το παιδι ειναι καλα μεσα στην κοιλιτσα! Ακομα και τα τεμπελικα μωρακια που δεν θελουν να βγουν μονα τους αν δεν περνανε καλα θα τα παρουν!! Ολα τελεια θα πανε θα δεις!!! Λογικη η απορια με την ωορρηξια παντως! Εχεις δικιο γιατι στη φυσιολογικη συλληψη οντως πού να ξερεις; Καναμε και σεξ καποτε συχνα οποτε ολα.παιζουν χιχιχιχ

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη μας εβδομαδα!!!!! Εχουμε ηδη το πρωτο μας μωρακι! @KarMar84 ευχομαι να εισαι καλα σωματικα κοριτσακι μου και με το καλο να παρεις αγκαλια τη μπεμπουλα μας!!!! 

Μεγαλη μερα αυριο κοριτσια μου! Γενναει πρωτα ο Θεος η @demifilol μας! Το κοριτσι που εδωσε νομιζω απο τους μεγαλυτερους αγωνες στην ομαδα μας! Ξαπλα τοσους μηνες χωρις να γκρινιαξει ποτε, να κοιμαται στο σπιτι της πεθερας αντι το δικο της και ενω ολες θελαμε μια βολτα να ξεσκασουμε και δεν μας εφτανε και αυτο, εκεινη χαιροταν σαν παιδακι επειδη κοιμηθηκε μια μερα σπιτι της αν θυμαστε! Μπηκε για περιδεση και μας εγραφε απο το νοσοκομειο συμβουλες στα δικα μας! Εδωσε αγωνα να μη σκεφτεται τις απωλειες αλλα να δει μπροστα! Ξεπερασε ολα τα στατιστικα του μικρου τραχηλου και γενναει αυριο τελειομηνα!!!! Καλη λευτερια κυριολεκτικα Δημητρουλα μας!!! Σε θαυμαζω, σε εκτιμω απστευτα και σε ευχαριστω! Γιατι καθε φορα που πηγαινα να γκρινιαξω για τον ιο, για τους υπερηχους που πηγαινα μονη μου, για την ξενιτια κτλ σκεφτομουν εσενα! Το δικο σου αγωνα! Τη δικη σου υπομονη! Το δικο σου μαθημα ζωης στο να ειμαστε ευγνωμονες στην εγκυμοσυνη μας και να εστιαζομαστε στο θαυμα της ζωης και οχι στα υπολοιπα!!!! Με κανενα πονο αυριο και γρηγορα την μπεμπα.σου αγκαλιτσα να παρεις! Θα σε περιμενουμε!!!!

Καλημερα σε ολες!!Ειρηνη μου δεν θα μπορουσες να τα ελεγες καλυτερα για το κοριτσι μας! Η Δημητρα εχει τον απεριοριστο σεβασμο μου κ την αγαπη μου,αυριο ειναι η μερα της,θα κρατησει στην αγκαλιτσα της την μπουμπου της!

  • Μου αρέσει 5

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, KarMar84 said:

Γέννησα κορίτσια μου!!! Μια μπεμπουλα 2220γρ, ασπρουλα και μαλλιαρή! Δεν την γλύτωσα δυστυχώς την καισαρική γτ ο λώρος ήταν σε άθλια κατάσταση, πολύ λεπτός και στριφογυριστος με αποτέλεσμα να πέφτουν πάλι οι παλμοί κ να κινδυνεύσει το μωρό... Το κακό είναι ότι την πήραν στα νεογνά για παρακολούθηση και δεν την έχω μαζί μου αλλά όλα καλά δόξα τω Θεό να λέμε! Σας φιλώ και σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Με το καλό κορίτσιαααα!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!! τι ωραία που ξεκίνησε ρε κορίτσια με γεννητούρια!!! @KarMar84 κορίτσι μου να σας ζήσει η μπεμπουλα σας! Να ναι γερή και τυχερή, να την πάρετε σύντομα στην αγκαλιά σας! Εύχομαι ολες τις τύχες στον δρόμο της! απίστευτο κορίτσια ξεκίνησαμε.. πότε λεγαμε για αναγούλες, για πρώτους υπέρηχους με σποράκια στις κοιλιές, αυχενικές και πότε φτάσαμε εδω... τι υπέροχο ταξίδι!!! :wub: ολες μας με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Eirini1988 και @Υβόννη κορίτσια μου ευχαριστώ! Οπότε αν εγώ δεν έχω τι να κάνω και θέλω τώρα να υπολογίσω ποτέ γεννάω με βάση το πότε είχα επαφές (ΗΤΡΕΛΗ) αρχίζω και μετράω από την ημέρα επαφής 40 εβδομάδες? Ψάχνω να βρω στο ίντερνετ μηχανή υπολογισμού με βάση την ωορρηξια και δεν βρίσκω. Ενώ άμα ψάχνεις τι είναι το σπυρακι κάτω από το πηγούνι μια χαρά σου βγάζει 1800 άρθρα με τα πάντα! Χάχα! 

  • Χαχα 4

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

@Eirini1988 και @Υβόννη κορίτσια μου ευχαριστώ! Οπότε αν εγώ δεν έχω τι να κάνω και θέλω τώρα να υπολογίσω ποτέ γεννάω με βάση το πότε είχα επαφές (ΗΤΡΕΛΗ) αρχίζω και μετράω από την ημέρα επαφής 40 εβδομάδες? Ψάχνω να βρω στο ίντερνετ μηχανή υπολογισμού με βάση την ωορρηξια και δεν βρίσκω. Ενώ άμα ψάχνεις τι είναι το σπυρακι κάτω από το πηγούνι μια χαρά σου βγάζει 1800 άρθρα με τα πάντα! Χάχα! 

Αχχααχαχα σπυρακι στο πιγουνι αχαχαχχαχ! Ξερεις τι; Εχει τετοιους υπολογιστες, αλλα για την εξωσωματικη και ποτε εβαλαν το εμβρυακι στην κοιλιτσα...εμενα πχ η συλληψη ηταν 10/2 ημερα Δευτερα γι'αυτο αλλαζω βδομαδα καθε Δευτερα! Αν θες υπολογισε με βαση τη συλληψη του γιοκα μου και αφαιρεσε ή προσθεσε στο τικερακι μου αντιστοιχα μερες!

Αχχχχ σε λιγο θα ψαχνουμε στο ιντερνετ τι σημαινει να χεζει το μωρο 5 φορες και οχι 6! Αν εχουμε χρονο βεβαια!!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλη εβδομάδα να έχουμε όλες... Κάτι μου λέει πως πέρα από την @demifilol μπορεί να έχουμε κι αλλά γεννητούρια μες στη βδομάδα...

@Despoina Mar λογικά προπαρασκευαστικά πονάκια είναι. Κι εγώ χθες δεν κοιμήθηκα πολύ. Είχα πονάκια και πετρώματα. Σήμερα ξύπνησα με έναν διάχυτο πόνο περιόδου. Για να δούμε...

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα.Ειρηνακι εσύ έβλεπα όνειρο ότι έχεις σειρά  κ βλέπω αυτό με το πόνο περιόδου...για να δούμε οντωςς.Γενικα κ εγώ τόσο που το σκέφτομαι λέω θα σπάσουν τα νερά χαχα.Αλλα έχω αύριο ραντεβού κ θα κάνω οοοολεςς μου τις ερωτήσεις

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...