Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρες βροχερές κορίτσια κ από εδώ

@demifilolη μεγάλη μέρα κορίτσι μου...όλες σε σκεφτόμαστε τόσο πολύ.Περιμενω πως και πως τα όμορφα νέα σου.Με το καλό γλυκιά μου Δημητρούλα 

Εγώ έχω γιατρό σήμερα άντε να δούμε μήπως μάθω κανένα νέο πότε θα γνωρίσω κ εγώ τον μικρούλη μου

Αχ νιώθω λες και γερνάω εγώ σήμερα... Πολυ θα το θελα... Χαχαχα

Να χει καλη και ευκολη γεννά το κορίτσι μας!!! 

Και εγώ γιατρό και περιμενω πως κ πως.. Δεν κρατιεμαιιι

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nina13 είπε:

Αχ νιώθω λες και γερνάω εγώ σήμερα... Πολυ θα το θελα... Χαχαχα

Να χει καλη και ευκολη γεννά το κορίτσι μας!!! 

Και εγώ γιατρό και περιμενω πως κ πως.. Δεν κρατιεμαιιι

Τέλεια Νίνα μουυ και το ειρηνακι μας έχει @Υβόννη δε ξέρω μήπως ξεχνάω κ κάποια άλλη.Αντεεε ρε κορίτσια να δούμε...Είμαι περίεργη κ πόσες συσπάσεις κάνω γιατί εγώ δε πολυνιωθω κάτι


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου από την βροχερή Θεσσαλονίκη!χθες βράδυ μας σάπισε στην κυριολεξία,ελπίζω να μην πάει έτσι όλη την εβδομάδα.

Σήμερα είναι η μέρα @demifilol !να πάνε όλα ονειρεμένα κορίτσι μου κ σε λίγο να κρατάς την κορούλα σου αγκαλιά!!!!έχεις τις θετικές μας σκέψεις!!!τα κατάφερες!!!:x

@Gogo1994 καλό γιατρό κ να θαυμασεις τον γιοκα σου:x 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Τέλεια Νίνα μουυ και το ειρηνακι μας έχει @Υβόννη δε ξέρω μήπως ξεχνάω κ κάποια άλλη.Αντεεε ρε κορίτσια να δούμε...Είμαι περίεργη κ πόσες συσπάσεις κάνω γιατί εγώ δε πολυνιωθω κάτι

Εγώ από συσπάσεις και πονακια μια χαρά παω.. Αλλά ακόμα τίποτα χαχαχ

Αντε αντε να δεις το μπεμπακι να ηρεμήσεις κ εσυ!!! 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Με το καλο η @demifilol μας σημερα! Να εχεις μια ονειρεμενη γεννα κοριτσι μου!!

@Gogo1994 με το καλο κοριτσακι μου σημερα! Λες να κλεισετε και ημερομηνια; Θα ειναι ολα μια χαρα παντως με τον μικρουλη σου! Θα εχει μεγαλωσει ο γλυκουλης μας! 

@Nina13με το καλο κι εσυ κοπελα μου σημερα και να δεις το κοριτσακι σου!

@Marilou77φυσικα εκανες αθλο κοριτσι μου!!!! Εισαι κι εσυ μια αγωνιστρια! Πλεον να πανε ολα ευκολα ευχομαι!!! Ασε τον εκει ακομη τον μπεμπακο.μας στην κοιλιτσα! Θα σου πει ημερομηνια την επομενη φορα χιχι! Αυτη τη φορα το βρακι το εδωσες στο Χρηστο;

Κοριτσια μου εγω χτες πηγα για περπατημα με τον αντρα μου, πατησα ενα καστανο και τσουυυπ επεσα κατω...Πηγαμε νοσοκομειο για σιγουρια, μια χαρα ειναι το μωρο και ο πλακουντας και δεν εκανα συσπασεις. Μου εκαναν ντοπλερ, υπερηχο και ολα. 3321γρ πηγε!!! Οποτε θα παρω τη γιατρο σε.λιγο που ανοιγει μηοως παω αλλη μερα εφοσον ειδα το παιδι χτες. Τρομαξα πολυ οτσν επεσα αλλα τελος καλο ολα καλα. Και επισης ειδε τον υπερηχο και ο αντρας μου!!!! Δεν εχει ξαναδει πλην της β'επιπεδου και τον πρωτο χτυπο καρδιας!

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Με το καλο η @demifilol μας σημερα! Να εχεις μια ονειρεμενη γεννα κοριτσι μου!!

@Gogo1994 με το καλο κοριτσακι μου σημερα! Λες να κλεισετε και ημερομηνια; Θα ειναι ολα μια χαρα παντως με τον μικρουλη σου! Θα εχει μεγαλωσει ο γλυκουλης μας! 

@Nina13με το καλο κι εσυ κοπελα μου σημερα και να δεις το κοριτσακι σου!

@Marilou77φυσικα εκανες αθλο κοριτσι μου!!!! Εισαι κι εσυ μια αγωνιστρια! Πλεον να πανε ολα ευκολα ευχομαι!!! Ασε τον εκει ακομη τον μπεμπακο.μας στην κοιλιτσα! Θα σου πει ημερομηνια την επομενη φορα χιχι! Αυτη τη φορα το βρακι το εδωσες στο Χρηστο;

Κοριτσια μου εγω χτες πηγα για περπατημα με τον αντρα μου, πατησα ενα καστανο και τσουυυπ επεσα κατω...Πηγαμε νοσοκομειο για σιγουρια, μια χαρα ειναι το μωρο και ο πλακουντας και δεν εκανα συσπασεις. Μου εκαναν ντοπλερ, υπερηχο και ολα. 3341γρ πηγε!!! Οποτε θα παρω τη γιατρο σε.λιγο που ανοιγει μηοως παω αλλη μερα εφοσον ειδα το παιδι χτες. Τρομαξα πολυ οτσν επεσα αλλα τελος καλο ολα καλα. Και επισης ειδε τον υπερηχο και ο αντρας μου!!!! Δεν εχει ξαναδει πλην της β'επιπεδου και τον πρωτο χτυπο καρδιας!

Ειρηνη μου ευτυχως δεν χτυπησες,κοιτα στα καλα καθουμενα. μεγαλωσε αρκετα αυτος ο μπεμπης!!!:wub:τελεια που τον ειδε κ ο αντρας σου.

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Ειρηνη μου ευτυχως δεν χτυπησες,κοιτα στα καλα καθουμενα. μεγαλωσε αρκετα αυτος ο μπεμπης!!!:wub:τελεια που τον ειδε κ ο αντρας σου.

Χτυπησα στο γονατο.και το χερι μονο Ευακι μου. Ενστικτωδως εβαλα γονατο και χερι! Παλι καλα! Βεβαια μου ειπαν στο νοσοκομειο οτι ειναι ασφαλη τα μωρα στην κοιλιτσα μας απο κραδασμους! Ομως αν δεν τσεκαραμε οτι ολα καλα, εγω δε θα ηρεμουσα!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χτυπησα στο γονατο.και το χερι μονο Ευακι μου. Ενστικτωδως εβαλα γονατο και χερι! Παλι καλα! Βεβαια μου ειπαν στο νοσοκομειο οτι ειναι ασφαλη τα μωρα στην κοιλιτσα μας απο κραδασμους! Ομως αν δεν τσεκαραμε οτι ολα καλα, εγω δε θα ηρεμουσα!!!

Κοριτσι Μ παλι καλά π δεν ήταν τπτ χειρότερο... Όλα καλά με τον μπέμπη τον είδε κ  ο αντρούλης σ... Καλε παιδαρος κ αυτός ειναιιι

Καλημερα κορίτσια εγώ μόλις γυρισα απο τον εξωτερικό γιατρο Μ.. Εκανα ξανά ουρά να δουμε αν έφυγε η ουρολοίμωξη επίσης Μ είπε ότι αν ξαναβγεί μικρόβιο προτεινει να μην ξαναπαρω αντιβίωση.. Όλα καλά ευτυχώς η μικρή είναι 3340..κ θ Μ ξαναδεί την άλλη πεμπτη.. Αντε πλησιαζουμεεε καλεεε

  • Μου αρέσει 6

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sadri09 said:

Εχω παει κ αρκετες φορες... Λεω να κανω ενα τεστακι αυριο :)

Μακάρι να σου πάνε τα πράγματα οπος τα θελεις.

Εγώ πέρσι το έχασα στο δεύτερο μήνα, εννοώ φέτος μέχρι τώρα μου έχουν πάει όλα τέλεια, δόξα το Θεό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου....περιμενουμε πολλα νεακια σημερα...

Κοριτσια θεμα ενδοεπικοινωνια...εχετε να προτεινετε κατι;;;

Εμείς πήραμε της Philips με την κάμερα. Καλό φαίνεται αλλά δεν το έχουμε δοκιμάσει στην πράξη ακόμη. Το στήσαμε πάνω από την κούνια, μιας κι έχει βάση για τον τοίχο.... 

@demifilol περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις! Έχεις σίγουρα την ενέργεια και τη έγνοια μας. Όλα να πάνε καλά! 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου....περιμενουμε πολλα νεακια σημερα...

Κοριτσια θεμα ενδοεπικοινωνια...εχετε να προτεινετε κατι;;;

Phillips Avent εγγύηση! Μεγάλη ασύρματη εμβέλεια , γερή (την έχει πετάξει ο Γιώργος άπειρες φορές κάτω) είναι λίγο ακριβή , αλλά εμάς τα έχει ήδη βγάλει τα λεφτά της!

Καλούς υπερήχους σήμερα σε όλα τα κορίτσια μας!!!! @Υβόννη κορίτσι μου τι τρομάρα θα πήρες; Όλα καλά όμως τώρα είδες και τον Ραφαηλ❤️ 
Περιμένω να σκάσει το μήνυμα της @demifilol ❤️❤️❤️❤️

Just now, Alexandra P. είπε:

Εμείς πήραμε της Philips με την κάμερα. Καλό φαίνεται αλλά δεν το έχουμε δοκιμάσει στην πράξη ακόμη. Το στήσαμε πάνω από την κούνια, μιας κι έχει βάση για τον τοίχο.... 

@demifilol περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις! Έχεις σίγουρα την ενέργεια και τη έγνοια μας. Όλα να πάνε καλά! 

 

Με προλαβες χιχιχιχχι

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurela είπε:

Μακάρι να σου πάνε τα πράγματα οπος τα θελεις.

Εγώ πέρσι το έχασα στο δεύτερο μήνα, εννοώ φέτος μέχρι τώρα μου έχουν πάει όλα τέλεια, δόξα το Θεό 

Eκανα ενα τεστακι σημερα αρνητικο... Δν πειραζει.. Παλι εξετασεις... Θελω νεο ντουλαπι για ιατρικους φακελους χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Με το καλο η @demifilol μας σημερα! Να εχεις μια ονειρεμενη γεννα κοριτσι μου!!

@Gogo1994 με το καλο κοριτσακι μου σημερα! Λες να κλεισετε και ημερομηνια; Θα ειναι ολα μια χαρα παντως με τον μικρουλη σου! Θα εχει μεγαλωσει ο γλυκουλης μας! 

@Nina13με το καλο κι εσυ κοπελα μου σημερα και να δεις το κοριτσακι σου!

@Marilou77φυσικα εκανες αθλο κοριτσι μου!!!! Εισαι κι εσυ μια αγωνιστρια! Πλεον να πανε ολα ευκολα ευχομαι!!! Ασε τον εκει ακομη τον μπεμπακο.μας στην κοιλιτσα! Θα σου πει ημερομηνια την επομενη φορα χιχι! Αυτη τη φορα το βρακι το εδωσες στο Χρηστο;

Κοριτσια μου εγω χτες πηγα για περπατημα με τον αντρα μου, πατησα ενα καστανο και τσουυυπ επεσα κατω...Πηγαμε νοσοκομειο για σιγουρια, μια χαρα ειναι το μωρο και ο πλακουντας και δεν εκανα συσπασεις. Μου εκαναν ντοπλερ, υπερηχο και ολα. 3321γρ πηγε!!! Οποτε θα παρω τη γιατρο σε.λιγο που ανοιγει μηοως παω αλλη μερα εφοσον ειδα το παιδι χτες. Τρομαξα πολυ οτσν επεσα αλλα τελος καλο ολα καλα. Και επισης ειδε τον υπερηχο και ο αντρας μου!!!! Δεν εχει ξαναδει πλην της β'επιπεδου και τον πρωτο χτυπο καρδιας!

Αχ μωρε Ειρηνακι...τουλαχιστον ειδες τον μπεμπουκο σου που μεγαλωσε κ ειναι ολα καλα...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Με το καλο η @demifilol μας σημερα! Να εχεις μια ονειρεμενη γεννα κοριτσι μου!!

@Gogo1994 με το καλο κοριτσακι μου σημερα! Λες να κλεισετε και ημερομηνια; Θα ειναι ολα μια χαρα παντως με τον μικρουλη σου! Θα εχει μεγαλωσει ο γλυκουλης μας! 

@Nina13με το καλο κι εσυ κοπελα μου σημερα και να δεις το κοριτσακι σου!

@Marilou77φυσικα εκανες αθλο κοριτσι μου!!!! Εισαι κι εσυ μια αγωνιστρια! Πλεον να πανε ολα ευκολα ευχομαι!!! Ασε τον εκει ακομη τον μπεμπακο.μας στην κοιλιτσα! Θα σου πει ημερομηνια την επομενη φορα χιχι! Αυτη τη φορα το βρακι το εδωσες στο Χρηστο;

Κοριτσια μου εγω χτες πηγα για περπατημα με τον αντρα μου, πατησα ενα καστανο και τσουυυπ επεσα κατω...Πηγαμε νοσοκομειο για σιγουρια, μια χαρα ειναι το μωρο και ο πλακουντας και δεν εκανα συσπασεις. Μου εκαναν ντοπλερ, υπερηχο και ολα. 3321γρ πηγε!!! Οποτε θα παρω τη γιατρο σε.λιγο που ανοιγει μηοως παω αλλη μερα εφοσον ειδα το παιδι χτες. Τρομαξα πολυ οτσν επεσα αλλα τελος καλο ολα καλα. Και επισης ειδε τον υπερηχο και ο αντρας μου!!!! Δεν εχει ξαναδει πλην της β'επιπεδου και τον πρωτο χτυπο καρδιας!

Υβόννη μου το βρακι το εδωσα στην εμβρυολογο που μου μετρησε τραχηλο, τωρα δε χρειαστηκε, ευτυχως, :tongue: μονο υπερηχο στη κοιλια καναμε. Αμαν βρε κορίτσι μου τι πηγες να παθεις στα καλα καθουμενα, σε διαβαζα κ κανω ενα ιιιιχχχ κ γυρνάει ο Χρήστος κ μου λεει τι επαθες, το εκανα ολο εικονα ευτυχως ολα καλα κ ειδε κ ο μελλοντικός πατερας τον γιο του, παντως η αληθεια ειναι θελει προσοχη !!!!!

Αχ δεν ξερω εγω ήλπιζα επειδή ειναι κ μεγαλο το μωρο δε θα υπαρχει προβλημα κ για νωριτερα, αλλα με βλεπει για το Νοέμβρη, σταματησα κ την προγεστερόνη υποθετο παλι καλα γιατι δυσκολευομουν καθε βραδυ με τη κοιλουμπα ...... νιωθω λιγο τυψεις γιατι ηθελα να βγει νωριτερα, επειδη πραγματικα τα βραδια δεν κοιμάμαι απο τη δύσπνοια κ δεν ξερω πως θα αντεξω κι αλλο, λετε να μην ειμαι καλη μανα; ολες θυσιαζονται για τα παιδια τους κι εγω κοιταω που δεν μπορω να κοιμηθω, παντως χωρις ιχνος υπερβολης υποφερω!!!!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...