Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Όταν τελείωσε την αντιβίωση δεν έκανε επανεξέταση ;θα περιμένετε 3 μήνες;νομίζω ότι η επανεξέταση πρέπει να γίνει άμεσα ,είναι ισχυρό μικρόβιο και επηρεάζει γενικά.παει σε ουρολόγο σωστά;

      Ναι ο ουρολόγος μας είπε να κάνει επανεξετάσει σε 3μηνες γιατί δεν θα δείξει νωρίτερα 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Gogo1994 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.

Μην αγχώνεσαι καθόλου που δεν άκουσες ξυπνητήρι.Ειναι ένα μεταβατικό στάδιο κ αφού δε ξύπνησε μόνος του δε το έχει ανάγκη.ωριμαζει κ εγκέφαλος κ δε ξυπνάνε πια συχνά το βράδυ κάποια μωράκια.

Επίσης αυτό με τα καλά συμβαίνει συχνά μπορεί κ 3 μέρες κ μια βδομάδα έτυχε σε μια φίλη.Εμενα πολλές φορές κάνει ανά 3 μέρες

Τελεια τα νέα κορίτσι.. Όλα πήγαν καλά ευτυχώς!! Κ εμένα Μ ήρθε περιοδος προχθες!!  Κορίτσια τ σίδηρο Γ ποσο καιρό σας  τ έγραψαν μετά τ γεννά?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου δόξα το Θεό είναι φυσιολογικα τα λευκά του.Μια Χαρα όλα.

Σας υπερευχαριστω όλες για ακόμα μια φορά που είστε στήριγμα κ πάντα εδώ.Να σφιζουν από υγεία τα μωράκια σας κ όλα τα μωράκια του κόσμου.Να τα φροντίζει η Παναγίτσα.

@Argyroula Αργυρώ μου ναι για ουρικό θυροειδή κυρίως κ για να κοιτάξουμε αν αυξήσουμε το σίδηρο.Βεβαια τον είχα κόψει τόσες μέρες για να τις κάνω κ τώρα τζιφος.αντε πάλι από την αρχή με τη περίοδο

Μπράβοοο!!!! (καρδούλες και φατσουλες ανακούφισης) 

Just now, Geo81 είπε:

Πότε θα το ζησω αυτό κι εγώ !!!!!!!!!! Τέλειος ο μικρός σας !!!

Αχχχχ.... Μιτου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια κάτι που παρατήρησα...Θυμάστε που είχαμε δράματα στο θηλασμό πριν λίγες μέρες κλαμματα κ τέτοια...ήταν όταν είχα περίοδο κ σήμερα λοιπόν πάλι τα ίδια...μήπως όντως αλλάζει γεύση το γάλα η γίνεται κάτι?


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Γωγουλα πολυ χαρηκα με το μωρακι σου...

Τι κανετε κοριτσια μου;;εμενα ο μπεμπης αρχισε να μειωνει τις φορες που κανει κακα κ το καημενο ζοριζεται,σφιγγεται κ ποναει...χτες το βραδυ δεν ακουσα το ξυπνητηρι κ εμεινε 7 ωρες χωρις φαγητο κ επειδη δεν ειχε κατουρησει απ την τελευταια φορα που τον αλλαξα με επιασαν τυψεις οτι δεν το ταισα κ επαθε αφυδατωση...κατα τα αλλα βαραινει κ θελει περισσοτερο αγκαλια κ ορθιος οχι ξαπλωτος...

Ούτε μας κάνει κακά. Εδώ και 1 εβδομάδα μαζί με όλα τα άλλα δράματά μας κάνει κακά οριακά μια φορά την ημέρα. Πριν λίγο κλείσαμε σχεδόν 2 24ωρα. Η παιδίατρος μου είπε να μην αγχώνομαι και ότι μπορεί (τουλάχιστον για τα θηλαζοντα ισχύει αυτό) να κάνουν και 1 εβδομάδα... Εγώ όμως αγχώνομαι. Ε αφου δεν ξύπνησε κορίτσι μου από μόνο του μια χαρά το μπεμπακι σου το καλό!!! Τίποτα δεν έπαθε! Θα πάω τώρα στο δικό μου και θα του πω αυτό το σωστό και παιδαγωγικό "τα άλλα μπεμπακια κοιμούνται το βράδυ. Εσύ γιατί δεν κοιμάσαι (με φωνή υστερίας)". 

Just now, Despoina Mar είπε:

Τελεια τα νέα κορίτσι.. Όλα πήγαν καλά ευτυχώς!! Κ εμένα Μ ήρθε περιοδος προχθες!!  Κορίτσια τ σίδηρο Γ ποσο καιρό σας  τ έγραψαν μετά τ γεννά?? 

Οσο θηλάζω μου είπε ο γιατρός σίδηρο και ασβέστιο..θελω να πάω να κάνω εξετασεις κι εγώ τώρα γιατί ζαλίζομαι! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Argyroula είπε:

Ούτε μας κάνει κακά. Εδώ και 1 εβδομάδα μαζί με όλα τα άλλα δράματά μας κάνει κακά οριακά μια φορά την ημέρα. Πριν λίγο κλείσαμε σχεδόν 2 24ωρα. Η παιδίατρος μου είπε να μην αγχώνομαι και ότι μπορεί (τουλάχιστον για τα θηλαζοντα ισχύει αυτό) να κάνουν και 1 εβδομάδα... Εγώ όμως αγχώνομαι. Ε αφου δεν ξύπνησε κορίτσι μου από μόνο του μια χαρά το μπεμπακι σου το καλό!!! Τίποτα δεν έπαθε! Θα πάω τώρα στο δικό μου και θα του πω αυτό το σωστό και παιδαγωγικό "τα άλλα μπεμπακια κοιμούνται το βράδυ. Εσύ γιατί δεν κοιμάσαι (με φωνή υστερίας)". 

Οσο θηλάζω μου είπε ο γιατρός σίδηρο και ασβέστιο..θελω να πάω να κάνω εξετασεις κι εγώ τώρα γιατί ζαλίζομαι! 

Χαχαχαχααχχα.ελπιζω να συνεχισει ετσι..Εμενα επειδη πινει σκομη μου ειπε τουλαχιστον μια φορα τη μερα..στις 1 κλεινει 24ωρο..ελπιζω να τα κανει μεχρι τοτε...στα θηλαζοντα ξερω κ εγω οτι ειναι φυσιολογικο γιατι τα αποροφαει ο οργανισμος...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Ούτε μας κάνει κακά. Εδώ και 1 εβδομάδα μαζί με όλα τα άλλα δράματά μας κάνει κακά οριακά μια φορά την ημέρα. Πριν λίγο κλείσαμε σχεδόν 2 24ωρα. Η παιδίατρος μου είπε να μην αγχώνομαι και ότι μπορεί (τουλάχιστον για τα θηλαζοντα ισχύει αυτό) να κάνουν και 1 εβδομάδα... Εγώ όμως αγχώνομαι. Ε αφου δεν ξύπνησε κορίτσι μου από μόνο του μια χαρά το μπεμπακι σου το καλό!!! Τίποτα δεν έπαθε! Θα πάω τώρα στο δικό μου και θα του πω αυτό το σωστό και παιδαγωγικό "τα άλλα μπεμπακια κοιμούνται το βράδυ. Εσύ γιατί δεν κοιμάσαι (με φωνή υστερίας)". 

Οσο θηλάζω μου είπε ο γιατρός σίδηρο και ασβέστιο..θελω να πάω να κάνω εξετασεις κι εγώ τώρα γιατί ζαλίζομαι! 

Και γω ζαλίζομαι κορίτσια αλλά περιμένω να το ξαναελεγξω κ να μου πει.Δε μου είπε Δεσποινάκι για πόσο είπε θα το ελέγχουμε...τώρα με τη περίοδο φαντάζομαι έχουμε πιο πολύ ανάγκη

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Χαχαχαχααχχα.ελπιζω να συνεχισει ετσι..Εμενα επειδη πινει σκομη μου ειπε τουλαχιστον μια φορα τη μερα..στις 1 κλεινει 24ωρο..ελπιζω να τα κανει μεχρι τοτε...στα θηλαζοντα ξερω κ εγω οτι ειναι φυσιολογικο γιατι τα αποροφαει ο οργανισμος...

Αχ σου εύχομαι και να τα κάνει και να συνεχίσει έτσι!!! 

Just now, Gogo1994 είπε:

Ρε κορίτσια κάτι που παρατήρησα...Θυμάστε που είχαμε δράματα στο θηλασμό πριν λίγες μέρες κλαμματα κ τέτοια...ήταν όταν είχα περίοδο κ σήμερα λοιπόν πάλι τα ίδια...μήπως όντως αλλάζει γεύση το γάλα η γίνεται κάτι?

Καλέ λες?? Το έχω διαβάσει αλλά εδώ το λέγαμε η @Geo81 έλεγε ότι δεν έιναι ενεργοποιημενη η γεύση κάτι τέτοιο? Πάντως αν ισχύει είμαι σίγουρη για την πλεκτάνη που κρύβεται από πίσω... Σου λέει θα κλαίω σαν τρελό και δεν θα τρώω να κουράζεται και να αγχώνεται η μανούλα και μην και σκεφτεί τώρα που έχει περίοδο να ξαναμεινει έγκυος και ασχολούνται με άλλο μπεμπακι. Τσσσ...εχω όρεξη από την αϋπνία θα είναι... 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Αχ σου εύχομαι και να τα κάνει και να συνεχίσει έτσι!!! 

Καλέ λες?? Το έχω διαβάσει αλλά εδώ το λέγαμε η @Geo81 έλεγε ότι δεν έιναι ενεργοποιημενη η γεύση κάτι τέτοιο? Πάντως αν ισχύει είμαι σίγουρη για την πλεκτάνη που κρύβεται από πίσω... Σου λέει θα κλαίω σαν τρελό και δεν θα τρώω να κουράζεται και να αγχώνεται η μανούλα και μην και σκεφτεί τώρα που έχει περίοδο να ξαναμεινει έγκυος και ασχολούνται με άλλο μπεμπακι. Τσσσ...εχω όρεξη από την αϋπνία θα είναι... 

Χαχαχαχα καλέ ναι ζηλιαρακια είναι θέλουν αποκλειστικοτητααα.Ασε που είναι κ σκορπακια τα περισσότερα.Ξερεις εσύ σκορπίνα @Argyroula

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Χαχαχαχα καλέ ναι ζηλιαρακια είναι θέλουν αποκλειστικοτητααα.Ασε που είναι κ σκορπακια τα περισσότερα.Ξερεις εσύ σκορπίνα @Argyroula

Καλημερααα και εμένα από το σαραντισμο κάνει 1 με δυο φορες τ ημέρα το πολυ κακακια.. Και εγώ ζαλίζομαι ώρες ώρες 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερααα και εμένα από το σαραντισμο κάνει 1 με δυο φορες τ ημέρα το πολυ κακακια.. Και εγώ ζαλίζομαι ώρες ώρες 

Καλημεραααα λοιπόν σήμερα εμείς αλλάξαμε κλάμα

Έγινε πιο ουρλιαχτό στριγγλιζει κ απαιτεί χαχα οπότε @Argyroula μη πεις κάτι στο μπέμπη ότι είναι ήσυχα τα αλλαα μοεμπακια άκυρο :D

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιααααα κοιμήθηκε 6 ώρες έφαγε και ξανακοιμηθηκε άλλες 3 ώρες!!! Αχχχ κοιμήθηκα κι εγώ επιτέλους... Κατά τ άλλα κακά νοτ ακόμα...Να... πολυ καλό του έκανε που τον μαλωσα χθες (χιχι δεν το έκανα προφανώς το γράφω μην ξεφτιλιστουμε σε κάνεναν παραέξω). 

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημεραααα λοιπόν σήμερα εμείς αλλάξαμε κλάμα

Έγινε πιο ουρλιαχτό στριγγλιζει κ απαιτεί χαχα οπότε @Argyroula μη πεις κάτι στο μπέμπη ότι είναι ήσυχα τα αλλαα μοεμπακια άκυρο :D

Αχ μαζί γράφαμε... Χαχχαχαχα

Κι εμάς εδώ και 1 εβδομάδα έχει αλλάξει κλάμα και κάνει σαν να τον σφάζουμε κατευθείαν δεν έχει πλέον γκρινιτσα πριν.παει από το 0 στο 1000.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Argyroula είπε:

Κορίτσιααααα κοιμήθηκε 6 ώρες έφαγε και ξανακοιμηθηκε άλλες 3 ώρες!!! Αχχχ κοιμήθηκα κι εγώ επιτέλους... Κατά τ άλλα κακά νοτ ακόμα...Να... πολυ καλό του έκανε που τον μαλωσα χθες (χιχι δεν το έκανα προφανώς το γράφω μην ξεφτιλιστουμε σε κάνεναν παραέξω). 

Αχ μαζί γράφαμε... Χαχχαχαχα

Κι εμάς εδώ και 1 εβδομάδα έχει αλλάξει κλάμα και κάνει σαν να τον σφάζουμε κατευθείαν δεν έχει πλέον γκρινιτσα πριν.παει από το 0 στο 1000.

Τι συγκινητικό όμως κάθε μέρα κάνουν καινουρια πραγματακια.. Αγου, ήχους τσιρίδες ουρλιαχτά χαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...επιτελους το πρωι καναμε τα κακα μας...γεμισε ολη η πανα...μπλιαχ...αλλαξαμε γαλα πηραμε για κολικους κ δυσκηλιοτητα..για να δουμε πως θα παει τωρα...σαλακια ξεκινησε να εχει περισσοτερα τωρα..

Αχ κοριτσια μου μου γελαει κ λιωνω...οταν ειναι να κλαψει βεβαια κ μενα κατευθειαν ουρλιαζει..παει η γλυκια η γκρινια που τον καλμαρα σιγα σιγα...εχει μαθει τωρα κ θελει αγκαλια ορθιος κ γυρναει το κεφαλακι του σαν να κοιταει τριγυρω..δεν νομιζω να βλεπει ομως κ πολλα..χαχααχα

Ρε κοριτσια δακρυα ποτε αρχιζουν να βγαζουν;;


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...επιτελους το πρωι καναμε τα κακα μας...γεμισε ολη η πανα...μπλιαχ...αλλαξαμε γαλα πηραμε για κολικους κ δυσκηλιοτητα..για να δουμε πως θα παει τωρα...σαλακια ξεκινησε να εχει περισσοτερα τωρα..

Αχ κοριτσια μου μου γελαει κ λιωνω...οταν ειναι να κλαψει βεβαια κ μενα κατευθειαν ουρλιαζει..παει η γλυκια η γκρινια που τον καλμαρα σιγα σιγα...εχει μαθει τωρα κ θελει αγκαλια ορθιος κ γυρναει το κεφαλακι του σαν να κοιταει τριγυρω..δεν νομιζω να βλεπει ομως κ πολλα..χαχααχα

Ρε κοριτσια δακρυα ποτε αρχιζουν να βγαζουν;;

Αχ ντεπυ μου εμένα βγάζει τώρα τελευταία με το τσιριγμα αυτοοοο δακρυακια

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...