Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Αχαχαχα κι εγω ετσι εκανα Γωγουλα με το θερμομετρο! Τσεκαρα καθε τρεις και λιγο και επισης πηγα να κλαψω κι εγω! Συν οτι ο μικρος ηθελε στηθος και εγω πηγα με το φορεματακι μου (η μονη εξοδος ειναι ο παιδιατρος , λεω ας ντυθω αχαχαχα) και δεν εβγαινε το στηθος και ξεβρακωθηκα κανονικα! Καταλαβες τι θα λεει τωρα η παιδιατρος σγις φιλες της ε; Ηρθε μια τρελη αχαχαχα!

Νομιζω αφου ως τωρα δεν εκανε πυρετουλη τελος τη γλιτωσατε! Εμενα δεν μου ειπε καν ντεπον η Γερμανιδα εδω...Μου λεει μονο αν δεις πανω απο 39. Καθενας τα δικα του παλι οπως στην εγκυμοσυνη κοριτσια μου!

@Despoina Mar δεν το ηξερα αυτο με το εμβολιο που κανει πυρετο! Καλα που το ειπες, θα ρωτησω οταν ξαναπαμε. Ο αντρας μου λεει εφοσον ξερουμε οτι ειναι απο το εμβολιο δεν πρεπει να ανησυχω με τον πυρετο αλλα κι εγω το σκεφτομαι...

Ειρήνη μου πολύ φίλη μου είσαι...και γω κοκέτα στο γιατρό χαχα αλλά έχω κ το μπιμπερακι μήπως χρειαστεί

Α επίσης κορίτσια να σας πω ότι ο δικός μας γιατροςυ είπε να κάνουμε επίσκεψη κ σε ορθοπεδικό κ σε ΩΡΛ κ γενικές αίματος.στους 2 - 3 μήνες λέει είναι καλό να γίνονται

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Ειρήνη μου πολύ φίλη μου είσαι...και γω κοκέτα στο γιατρό χαχα αλλά έχω κ το μπιμπερακι μήπως χρειαστεί

Α επίσης κορίτσια να σας πω ότι ο δικός μας γιατροςυ είπε να κάνουμε επίσκεψη κ σε ορθοπεδικό κ σε ΩΡΛ κ γενικές αίματος.στους 2 - 3 μήνες λέει είναι καλό να γίνονται

@Υβόννη ααα κορίτσια δλδ πανω απο 37.8 θεωρείται πυρετος? Ξέχασα ν ρωτησω


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι! Σκεψου το 38 ειναι δεκατα για τα μωρακια!

Αααα καλά π τ είπατε γτ θα είχα φρικαρει αν έβλεπα κ 37 χαχα.. Το εξαπλο εμβολιο δεν κάνατε κ εσεις??  Επίσης σας είπε να το μετράτε από το πωπο?? 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Αααα καλά π τ είπατε γτ θα είχα φρικαρει αν έβλεπα κ 37 χαχα.. Το εξαπλο εμβολιο δεν κάνατε κ εσεις??  Επίσης σας είπε να το μετράτε από το πωπο?? 

Ένα που είναι για πολλά κοκκυτη ηπατίτιδα δε θυμάμαι τα άλλα κ ένα πόσιμο για γαστρεντερίτιδα

Δε ρώτησα από πού να το μετράω αλλά του βάζω στη μασχάλη

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Ένα που είναι για πολλά κοκκυτη ηπατίτιδα δε θυμάμαι τα άλλα κ ένα πόσιμο για γαστρεντερίτιδα

Δε ρώτησα από πού να το μετράω αλλά του βάζω στη μασχάλη

Μπραβο βρε Γωγουλα κι εμενα εδωσε ποσιμο και δεν καταλαβα ακριβως αλλα ναι γαστρεντεριτιδα ειναι!

Κοκκιτης, τετανος, διφθεριτιδα, πολυομυελιτιδα, ινφλουενσα, ηπατιτιδα, πνευμονιοκοκκος, Rotavirus δεν ξερω πώς μεταφραζεται! Εδω στη Γερμανια ηταν σε δυο δοσεις τα εμβολια, ενα στο καθε μπουτακι.

 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Μπραβο βρε Γωγουλα κι εμενα εδωσε ποσιμο και δεν καταλαβα ακριβως αλλα ναι γαστρεντεριτιδα ειναι!

Κοκκιτης, τετανος, διφθεριτιδα, πολυομυελιτιδα, ινφλουενσα, ηπατιτιδα, πνευμονιοκοκκος, Rotavirus δεν ξερω πώς μεταφραζεται! Εδω στη Γερμανια ηταν σε δυο δοσεις τα εμβολια, ενα στο καθε μπουτακι.

 

Ααα εμεις κάναμε ένα μόνο ενεσιμο το εξαπλο.. Τ επόμενο μήνα θα κάνουμε του πνευμονιοκοκκου κ τ Μάρτιο τη δευτερη δόση του εξαπλου @Gogo1994


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πως τα πατε??? Είμαστε όλες χαμένες ε??? Τουλάχιστον καλοπερναμεεε χαχαχαχ

Πως είναι τα μικρά σας? Είστε όλες καλά? Εμείς μια χαρά τα παμε.. Περνάει το πρωτο δυσκολο τρίμηνο... Πάμε βουρ για τα επόμενα Ααααα

Περιμένω πως και πως να κόψω την αποστείρωση και να παμε στις κρεμες και τα φαγητά... Δεν τα χορταινω τα παιδακια μου σας λέω... Πληρότητα... Μια λέξη τα λέει όλα... 

Σας φιλω!!!! Παμε δυνατά κορίτσια στον πολυτιμο αγώνα μας.... 

  • Μου αρέσει 5

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!! Εμείς παλευουμε με τους κολικους κάποιες μέρες καλά κάποιες πολυ χάλια.. Ελπίζω να περασουν συντομα.. Μεσα στη μέρα κοιμάται μισαωρα η καμια ωρα τ πολυ.. Τ βράδυ κάνει ένα συνεχόμενο 5 η 6 ωρο ευτυχώς μάλλον από τ ταλαιπωρία της.. Φιλακιααα

  • Μου αρέσει 4

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...εμεις χτες γιναμε 1 μηνων..αυριο εχουμε ραντεβου με την παιδιατρο...εμενα κοιμαται αρκετα μεσα στη μερα μπορω να πω κ το βραδυ ξυπναει ανα 4-5  ωρες για φαγητο..βεβαια εχει κολλημα με την πιπιλα,την πιανει με το χερακι του κ την τραβαει κ μετα κλαιει γιατι την θελει κ μετα παλι τα ιδια..το απογευμα κ το βραδυ μολις φαει κλαιει για λιγο κ γινεται σαν τοξο αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο ομως,ελπιζω να μεινει ετσι κ να μην εχει περισσοτερους κολικους...πινει 120 ml σταθερα αλλα νομιζω οτι θελει κ αλλο οποτε θα το ρωτησω κ αυτο αυριο αν ειναι να του δινω παραπανω...επισης με εσωσε ενας ηχος στο youtube σαν αποροφητηρας γιατι δεν κοιμοταν μονος του το βραδυ ηθελε αγκαλια κ με αυτον μολις τον βαζω στην κουνια μετα απο 2 λεπτα κοιμαται..

Εγω απ την αλλη ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα αλλα η αυπνια με σκοτωνει..

  • Μου αρέσει 6

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια 

πως είστε;

εχω καιρό να γράψω αλλά ζω έναν εφιάλτη.

το μωρό είναι πολύ ανήσυχο δε κοιμάται με τίποτα τυχαίνει να είναι ξύπνιο απο τις 2 τη νύχτα μέχρι 7 το πρωί.

ξεκινησα να δίνω περισσότερο συμπλήρωμα μήπως πεινούσε τώρα έχουμε πάει στα 150-180 τη μέρα, όταν δίνω εμένα με πιάνουν οι τύψεις κάθομαι μετά και κλαίω και γενικά η ψυχολογία μου στα πατώματα.

εχω και τη μεγάλη που κάποιες μέρες πραγματικά δε προλαβαίνω να της δώσω σημασία καθόλου και μετά με πιάνουν οι τύψεις και γι αυτό.

παντως το μωρό δεν ηρεμεί κάποιες φορές ούτε με το γάλα, η γιατρός που ήρθε μου είπε πως δεν έχει κολικούς δε ξέρω τι άλλο να κάνω είμαι σε απόγνωση και δε θέλω να κόψω και το θηλασμό όχι ότι θεωρείται και αποκλειστικός θηλασμός πλέον αυτό...

 

  • Μου αρέσει 3

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια βλέπω όλες λίγο πολύ έχουμε τις δυσκολίες μας.Θελω να σας πω το πόνο μου.Λοιπον αρχικά κάποια άλλη σας έχει πει ο παιδίατρος να κάνετε εξέταση αίματος? 

Εμείς κάναμε σήμερα κ τα πολύμορφο πυρήνα στα λευκά αιμοσφαιρια είναι πολύ χαμηλά.Και είναι πολύ επιρρεπής στις λοιμώξεις λέει.Η φαίνεται σαν να περνάει κάτι χωρίς συμπτώματα.Εκει το μυαλό μου πήγε αμέσως στο εμβόλιο κορίτσια που έχουν περάσει μόνο 4 ημέρες.Οτι ίσως αυτό του τα κατέβασε.

Ο παιδίατρος λοιπόν μια λέει να μην ανησυχούμε είναι συχνό μια ότι παραειναι λίγα.Μας τρέλανε λίγο Δευτερομενουλες έχετε καμμία ιδέα? Σας έχει τύχει? 

Πήγαμε κ σε ορθοπεδικό και σε ωριλα και είναι όλα καλά  

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fairy-mary said:

Καλησπέρα κορίτσια 

πως είστε;

εχω καιρό να γράψω αλλά ζω έναν εφιάλτη.

το μωρό είναι πολύ ανήσυχο δε κοιμάται με τίποτα τυχαίνει να είναι ξύπνιο απο τις 2 τη νύχτα μέχρι 7 το πρωί.

ξεκινησα να δίνω περισσότερο συμπλήρωμα μήπως πεινούσε τώρα έχουμε πάει στα 150-180 τη μέρα, όταν δίνω εμένα με πιάνουν οι τύψεις κάθομαι μετά και κλαίω και γενικά η ψυχολογία μου στα πατώματα.

εχω και τη μεγάλη που κάποιες μέρες πραγματικά δε προλαβαίνω να της δώσω σημασία καθόλου και μετά με πιάνουν οι τύψεις και γι αυτό.

παντως το μωρό δεν ηρεμεί κάποιες φορές ούτε με το γάλα, η γιατρός που ήρθε μου είπε πως δεν έχει κολικούς δε ξέρω τι άλλο να κάνω είμαι σε απόγνωση και δε θέλω να κόψω και το θηλασμό όχι ότι θεωρείται και αποκλειστικός θηλασμός πλέον αυτό...

 

Κοριτσι μου γλυκο...Δεν μπορω καν να φανταστω πως ειναι να εχεις δυι μωρακια και το ενα να ειναι ανησυχο. Εχεις δικιο οτι ωρες ωρες πρεπει ειναι εφιαλτης. Το μωρακι αν καταλαβα καλα δε φαινεται να πειναει ή να ποναει. Να σε ρωτησω; Οσο ειναι ξυπνια γκρινιαζει;  Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι με το συμπληρωμα εχεις ενα μεγαλο πλεονεκτημα. Μπορει καποια γευματα να τα δινει ισως ο αντρας σου! Σκεφτομουν μηπως τα βραδια μοιρσζατε.λιγο την αυπνια. Πχ 12-3 να εμενε ο ενας ξυπνιος και 3-7 ο αλλος. Ειναι και οι ορμονες κοριτσι μου τωρα και μοιαζουν ολα πολυ χειροτερα. Παντως το συμπληρωμα δεν ειναι κατι κακο.κοριτσακι μου γλυκο. Ο στοχος ειναι να ειναι το παιδακι χορτατο. Μαλιστα αν ειναι μεικτη η διατροφη σας ισως εχεις και περισσοτερο χρονο για τη μεγαλη σου. Θα βρειτε ενα ρυθμο θα δεις κοριτσι μου!

 

 

 

 

Just now, Gogo1994 said:

Γεια σας κορίτσια βλέπω όλες λίγο πολύ έχουμε τις δυσκολίες μας.Θελω να σας πω το πόνο μου.Λοιπον αρχικά κάποια άλλη σας έχει πει ο παιδίατρος να κάνετε εξέταση αίματος? 

Εμείς κάναμε σήμερα κ τα πολύμορφο πυρήνα στα λευκά αιμοσφαιρια είναι πολύ χαμηλά.Και είναι πολύ επιρρεπής στις λοιμώξεις λέει.Η φαίνεται σαν να περνάει κάτι χωρίς συμπτώματα.Εκει το μυαλό μου πήγε αμέσως στο εμβόλιο κορίτσια που έχουν περάσει μόνο 4 ημέρες.Οτι ίσως αυτό του τα κατέβασε.

Ο παιδίατρος λοιπόν μια λέει να μην ανησυχούμε είναι συχνό μια ότι παραειναι λίγα.Μας τρέλανε λίγο Δευτερομενουλες έχετε καμμία ιδέα? Σας έχει τύχει? 

Πήγαμε κ σε ορθοπεδικό και σε ωριλα και είναι όλα καλά  

Γωγουλα μου γλυκια θα ξανακανετε την εξεταση;  Ισως οντως ειναι απο το εμβολιο γιατι αυτη ειναι η δραση του εμβολιου. Περνας κατι με μινιμουμ συμπτωματων. Ο παιδιατρος τι προτεινει; Πιστευω αν επαναλαβετε σε.λιγες.μερες θα ειναι ολα μια χαρα!

 

 

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

πως είστε;

εχω καιρό να γράψω αλλά ζω έναν εφιάλτη.

το μωρό είναι πολύ ανήσυχο δε κοιμάται με τίποτα τυχαίνει να είναι ξύπνιο απο τις 2 τη νύχτα μέχρι 7 το πρωί.

ξεκινησα να δίνω περισσότερο συμπλήρωμα μήπως πεινούσε τώρα έχουμε πάει στα 150-180 τη μέρα, όταν δίνω εμένα με πιάνουν οι τύψεις κάθομαι μετά και κλαίω και γενικά η ψυχολογία μου στα πατώματα.

εχω και τη μεγάλη που κάποιες μέρες πραγματικά δε προλαβαίνω να της δώσω σημασία καθόλου και μετά με πιάνουν οι τύψεις και γι αυτό.

παντως το μωρό δεν ηρεμεί κάποιες φορές ούτε με το γάλα, η γιατρός που ήρθε μου είπε πως δεν έχει κολικούς δε ξέρω τι άλλο να κάνω είμαι σε απόγνωση και δε θέλω να κόψω και το θηλασμό όχι ότι θεωρείται και αποκλειστικός θηλασμός πλέον αυτό...

 

Καλημερα υπομονή μόνο!! Εγώ σκέφτομαι μήπως έχετε κολικους.. Εμένα στην αρχή ήταν παρα πολυ ανυσηχη, άρχισε να μην κάθεται στο στήθος και να κλαίει κ αερίζοταν.. Σφιγγοταν.. Εκεί αρχισα να δίνω συμπλήρωμα.. Φυσικά κ τώρα πινει πιο πολυ ξένο αλλά τουλάχιστον έχω καταφέρει να μην κόψω το θηλασμο.. Παρατηρα λίγο τα σημάδια σε περιπτωση π είναι κολικοι.. Εμένα έπινε κ παλι γκρίνιαζε όπως κ τώρα κάποιες μέρες.. Γενικά και εμένα είναι πολυ ζωηρή η μικρή κ μαζί με τους κολικους με έχει ξετιναξει δεν κάθομαι λεπτό.. Φαντάζομαι εσας με δυο παιδακια.. 

7 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κορίτσια βλέπω όλες λίγο πολύ έχουμε τις δυσκολίες μας.Θελω να σας πω το πόνο μου.Λοιπον αρχικά κάποια άλλη σας έχει πει ο παιδίατρος να κάνετε εξέταση αίματος? 

Εμείς κάναμε σήμερα κ τα πολύμορφο πυρήνα στα λευκά αιμοσφαιρια είναι πολύ χαμηλά.Και είναι πολύ επιρρεπής στις λοιμώξεις λέει.Η φαίνεται σαν να περνάει κάτι χωρίς συμπτώματα.Εκει το μυαλό μου πήγε αμέσως στο εμβόλιο κορίτσια που έχουν περάσει μόνο 4 ημέρες.Οτι ίσως αυτό του τα κατέβασε.

Ο παιδίατρος λοιπόν μια λέει να μην ανησυχούμε είναι συχνό μια ότι παραειναι λίγα.Μας τρέλανε λίγο Δευτερομενουλες έχετε καμμία ιδέα? Σας έχει τύχει? 

Πήγαμε κ σε ορθοπεδικό και σε ωριλα και είναι όλα καλά  

Γωγουλα συμφωνο με Υβόννη.. Πιστευω οτι ειναι από τ εμβόλιο αυτή είναι η χρήση τ.. Μικρή δόση της αρωσστειας..  Αλλιώς τι? Να περναει καμια ίωση ας πουμε?? Γ εξετάσεις Μ είπε εμάς στον χρόνο πανω θα κανουμε

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια μου !σημερα γίναμε τριών !!!απιστευτο κ όμως αληθινό !!!τρωμε καλα ,κοιμομαστε καλα ,επικοινωνούμε με κάποιο τρόπο ,γίνομαστε μικρές δεσποινίδες σιγά σιγά !!!θηλαζω βέβαια συχνά αλλα όταν θα μπουν οι στέρεες θα είμαστε ακόμα καλύτερα !!ευχομαι ολα τα μωράκια (εκτος της karmar που είναι ήδη )μόλις φτάσουν τους τρεις μήνες να έχουν προσαρμοστεί πλήρως κ στη διατροφή κ στον ύπνο !!

On 12/1/2021 at 1:08 ΠΜ, Nina13 είπε:

Κορίτσια πως τα πατε??? Είμαστε όλες χαμένες ε??? Τουλάχιστον καλοπερναμεεε χαχαχαχ

Πως είναι τα μικρά σας? Είστε όλες καλά? Εμείς μια χαρά τα παμε.. Περνάει το πρωτο δυσκολο τρίμηνο... Πάμε βουρ για τα επόμενα Ααααα

Περιμένω πως και πως να κόψω την αποστείρωση και να παμε στις κρεμες και τα φαγητά... Δεν τα χορταινω τα παιδακια μου σας λέω... Πληρότητα... Μια λέξη τα λέει όλα... 

Σας φιλω!!!! Παμε δυνατά κορίτσια στον πολυτιμο αγώνα μας.... 

Σιγά σιγά απολαυσε τη κάθε στιγμή !!!χαιρομαι που είστε καλα καλη συνεχεια ν έχετε !!!

On 12/1/2021 at 3:01 ΜΜ, Despoina Mar είπε:

Καλημεραααα!! Εμείς παλευουμε με τους κολικους κάποιες μέρες καλά κάποιες πολυ χάλια.. Ελπίζω να περασουν συντομα.. Μεσα στη μέρα κοιμάται μισαωρα η καμια ωρα τ πολυ.. Τ βράδυ κάνει ένα συνεχόμενο 5 η 6 ωρο ευτυχώς μάλλον από τ ταλαιπωρία της.. Φιλακιααα

Ελπιζω κ εγώ ότι σε λίγο καιρό θα σταματήσουν τα πονάκια σας κ θα ηρεμήσει η τσουπρα σου !!

21 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...εμεις χτες γιναμε 1 μηνων..αυριο εχουμε ραντεβου με την παιδιατρο...εμενα κοιμαται αρκετα μεσα στη μερα μπορω να πω κ το βραδυ ξυπναει ανα 4-5  ωρες για φαγητο..βεβαια εχει κολλημα με την πιπιλα,την πιανει με το χερακι του κ την τραβαει κ μετα κλαιει γιατι την θελει κ μετα παλι τα ιδια..το απογευμα κ το βραδυ μολις φαει κλαιει για λιγο κ γινεται σαν τοξο αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο ομως,ελπιζω να μεινει ετσι κ να μην εχει περισσοτερους κολικους...πινει 120 ml σταθερα αλλα νομιζω οτι θελει κ αλλο οποτε θα το ρωτησω κ αυτο αυριο αν ειναι να του δινω παραπανω...επισης με εσωσε ενας ηχος στο youtube σαν αποροφητηρας γιατι δεν κοιμοταν μονος του το βραδυ ηθελε αγκαλια κ με αυτον μολις τον βαζω στην κουνια μετα απο 2 λεπτα κοιμαται..

Εγω απ την αλλη ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα αλλα η αυπνια με σκοτωνει..

Φτου φτου έτσι κ καλύτερα να συνεχίσετε !επανηλθαν οι ορμόνες σου κ είσαι καλα ,ακούω !να χαρείς τη μητρότητα κοπέλα μ !ευτυχως βρήκες κόλπο με τον ύπνο του !

16 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

πως είστε;

εχω καιρό να γράψω αλλά ζω έναν εφιάλτη.

το μωρό είναι πολύ ανήσυχο δε κοιμάται με τίποτα τυχαίνει να είναι ξύπνιο απο τις 2 τη νύχτα μέχρι 7 το πρωί.

ξεκινησα να δίνω περισσότερο συμπλήρωμα μήπως πεινούσε τώρα έχουμε πάει στα 150-180 τη μέρα, όταν δίνω εμένα με πιάνουν οι τύψεις κάθομαι μετά και κλαίω και γενικά η ψυχολογία μου στα πατώματα.

εχω και τη μεγάλη που κάποιες μέρες πραγματικά δε προλαβαίνω να της δώσω σημασία καθόλου και μετά με πιάνουν οι τύψεις και γι αυτό.

παντως το μωρό δεν ηρεμεί κάποιες φορές ούτε με το γάλα, η γιατρός που ήρθε μου είπε πως δεν έχει κολικούς δε ξέρω τι άλλο να κάνω είμαι σε απόγνωση και δε θέλω να κόψω και το θηλασμό όχι ότι θεωρείται και αποκλειστικός θηλασμός πλέον αυτό...

 

Κοπέλα μ ο παιδίατρος της κλινικής μας είχε πει ότι ένα μωρό κλαίει όταν πεινάει ,όταν θέλει άλλαγμα η όταν ποναει !σιγουρα δεν έχει κολικούς ;;μήπως ν έπαιρνες μια άλλη γνώμη ;;!καλη δύναμη ,καλη συνεχεια ,ας είσαι αισιόδοξη κ ολα θα στρώσουν με τον καιρό !

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...