Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Άγχος ή καθυστέρηση;


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια, είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα να μοιραστώ κάτι μαζί σας.. 

Έχω πόνους περιόδου χωρίς να έχω περίοδο και με 2μερες καθυστέρηση. Η περίοδος μου σταθερή πιο πολύ πεθαίνεις. Κάθε απάντηση πολύτιμη. Σας ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε...βασικά δεν μας έδωσες σχεδόν κανένα στοιχείο..όπως το λες είναι σαν μια απλή περίοδος με μικρή καθυστέρηση κ πόνους κλασσικούς περιόδου..

Είχες ελεύθερες επαφές αυτό το μήνα ή φοβάσαι για ατύχημα? Πότε είχες τελευταία περίοδο κ πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου? Νιωθεις κάποιο άλλο πιθανό σύμπτωμα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Renez είπε:

Ε...βασικά δεν μας έδωσες σχεδόν κανένα στοιχείο..όπως το λες είναι σαν μια απλή περίοδος με μικρή καθυστέρηση κ πόνους κλασσικούς περιόδου..

Είχες ελεύθερες επαφές αυτό το μήνα ή φοβάσαι για ατύχημα? Πότε είχες τελευταία περίοδο κ πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου? Νιωθεις κάποιο άλλο πιθανό σύμπτωμα?

Καλημέραααα. Εύχομαι να έχετε μια όμορφη μέρα. 

Έχω ελεύθερες επαφές, τελευταία περίοδο είχα δει 12 Μαρτίου και ο κύκλος μου είναι 28 μέρες. Κάποιο άλλο σύμπτωμα είναι το στήθος μου πρισμένοο.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Tzoe είπε:

Καλημέραααα. Εύχομαι να έχετε μια όμορφη μέρα. 

Έχω ελεύθερες επαφές, τελευταία περίοδο είχα δει 12 Μαρτίου και ο κύκλος μου είναι 28 μέρες. Κάποιο άλλο σύμπτωμα είναι το στήθος μου πρισμένοο.. 

Έτσι μάλιστα κυρία μου,να μπούμε κ εμεις στο κλίμα!! Φυσικά κ έχεις πιθανότητες εφόσον έχετε κ επαφές κ τις γόνιμες ημέρες λογικά.. 

Εγώ απορώ εφόσον σήμερα είναι 3 η ημέρα καθυστερήση γτ κρατιεσαι κ δε τρέχεις να πάρεις ένα τεστ????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έτσι μάλιστα κυρία μου,να μπούμε κ εμεις στο κλίμα!! Φυσικά κ έχεις πιθανότητες εφόσον έχετε κ επαφές κ τις γόνιμες ημέρες λογικά.. 

Εγώ απορώ εφόσον σήμερα είναι 3 η ημέρα καθυστερήση γτ κρατιεσαι κ δε τρέχεις να πάρεις ένα τεστ????

Αρχικα με λένε Ιωάννα και χάρηκα για την γνωριμία. 

Λέω να περιμένω καμία 2 μέρες ακόμα. Αν και από υπομονή άλλο τίποτα. :P

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα το στήθος που σε πονάει μια εβδομάδα είναι πολύ καλό σημάδι γιατί συνήθως όταν είναι να μας έρθει περίοδος πονάει 2 μέρες πριν κ τέλος έρχεται περίοδος. Μια εβδομάδα και με καθυστέρηση είναι ύποπτο. Επίσης και οι πόνοι περιόδου. Όμως, όταν θέλουμε μια εγκυμοσύνη το σώμα μας παίζει πολλά παιχνίδια! Τεστ γρήγορα!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριάννα μου γειά σου. 

Το. Θέμα είναι ότι επειδή είχα προβλήματα γυναικολογικα από τα 14 κ έχω κανει ένα χειρουργείο φοβάμαι μήπως απλά είναι ολα του μυαλού μου. Στο λέω αυτό επειδή έχω αλλάξει πολλούς και πολλές γυναικολογους κάποιος είπαν ότι θα είναι δύσκολο να πιάσω μωράκι κ επειδή είμαι αρραβωνιασμενη  το εδωω έναν φόβο. Ελπίζω να καταλαβαίνεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marianna1986 είπε:

Καλά το ότι σου είπαν ότι είναι δύσκολο να κάνεις μωράκι δεν λέει κάτι. Άμα είναι να σου κάτσει θα σου κάτσει! Προσπαθείτε καιρό; Ποσο χρονών είσαι;

Δεν προσπαθώ καιρό η αλήθεια είναι ούτε το έχω στο μυαλό μου είμαι 24 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα καλύτερα που δεν το σκέφτεσαι!

Λοιπόν αν θες το απόγευμα πήγαινε πάρε ένα τεστ για να το κάνεις αύριο πρωί.

Αλλιώς μπορείς το απόγευμα κατά τις 5 να πας σε ένα μικροβιολογικό και να κάνεις μια χοριακη. Σε μια δυο ώρες θα ξέρεις εκτός αν σου πουν πως θα βγει αύριο αλλά πες πως ο γιατρός σου σου είπε πως πρέπει να μάθεις άμεσα.

 


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν αντεχεις τότε περίμενε! Απλά από Παρασκευή κλείνουν μικροβιολογικά και φαρμακεία θα είναι μόνο σε εφημερία. Πάρε ένα τεστ απλά να υπάρχει κ κάντο οπότε θες!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzoe είπε:

Συνήθως η περίοδος μου είναι σταθερή δεν είχα ποτέ καθυστερηση για αυτό που κίνησε τηνν περιέργεια. Μήπως να περιμένω λίγο ακόμα μπας και; 

Άσε μας παιδάκι μου να περιμένεις!! 

Μας κάνεις εμάς κ αγωνιούμε πιο πολύ από εσένα!! Κ τώρα να το κάνεις το τεστ με 3 μέρες καθυστέρηση μια χαρά θα δείξει (αρκεί να μην έχεις πιει πολλά υγρά πριν) άντε πάρε ένα να μας φύγει η αγωνία!!

Παρεπιπτόντως ,χάρηκα Ιωάννα μου :-)

Just now, marianna1986 είπε:

Αν αντεχεις τότε περίμενε! Απλά από Παρασκευή κλείνουν μικροβιολογικά και φαρμακεία θα είναι μόνο σε εφημερία. Πάρε ένα τεστ απλά να υπάρχει κ κάντο οπότε θες!

Κατά προτίμηση σήμερα ή αύριο χαχχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...