Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Άγχος ή καθυστέρηση;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Δλδ πλέον η ωοθήκη δουλεύει κανονικά η στην ουσια εκείνη είναι σαν να μην υπαρχει; 

Δ νομιζω οτι υπάρχει λόγος να αναφέρεις την καθυστέρηση στους γονείς σου. Τους έδωσες αναφορά ότι έχεις ελεύθερες επαφές; 

(τώρα αν μένεις ακομη με τους γονεις σου, δ ξέρουν τον σύντροφο σου, κ σε ενδεχόμενη εγκυμοσυνη θα χρειαστεις την δική τους ενίσχυση είναι άλλο θεμα, βγάζω συμπεράσματα ισως άκυρα, αλλα κ εσύ μας τα λες με το σταγονόμετρο) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vikib είπε:

Δλδ πλέον η ωοθήκη δουλεύει κανονικά η στην ουσια εκείνη είναι σαν να μην υπαρχει; 

Δ νομιζω οτι υπάρχει λόγος να αναφέρεις την καθυστέρηση στους γονείς σου. Τους έδωσες αναφορά ότι έχεις ελεύθερες επαφές; 

(τώρα αν μένεις ακομη με τους γονεις σου, δ ξέρουν τον σύντροφο σου, κ σε ενδεχόμενη εγκυμοσυνη θα χρειαστεις την δική τους ενίσχυση είναι άλλο θεμα, βγάζω συμπεράσματα ισως άκυρα, αλλα κ εσύ μας τα λες με το σταγονόμετρο) 

Όχι δεν την έβγαλα στο πρώτο χειρουργείο διότι ήμουν μικρή. Δουλεύει κανονικά όχι όπως η αριστερή αλλά δουλεύει. 

Γνωρίζουν τον σύντροφο μου είμαι αρραβωνιασμενη μαζί του. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzoe είπε:

Όχι δεν την έβγαλα στο πρώτο χειρουργείο διότι ήμουν μικρή. Δουλεύει κανονικά όχι όπως η αριστερή αλλά δουλεύει. 

Γνωρίζουν τον σύντροφο μου είμαι αρραβωνιασμενη μαζί του. 

Εφοσον λοιπόν έχεις δύο λειτουργικές ωοθήκες κ εναν σταθερό κύκλο, κ καλές εξετάσεις δ νομιζω οτι υπάρχει λόγος να ανησυχεις ότι θα δυσκολευτείς 

Είσαι μικρή κ μολις ξεκινησατε

Οταν με το καλο θα έχετε ευχάριστα θα τα πεις κ στους γονείς σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzoe είπε:

Όχι δεν την έβγαλα στο πρώτο χειρουργείο διότι ήμουν μικρή. Δουλεύει κανονικά όχι όπως η αριστερή αλλά δουλεύει. 

Γνωρίζουν τον σύντροφο μου είμαι αρραβωνιασμενη μαζί του. 

Κανε το τεστακι σου και δες το αποτέλεσμα μετά είναι δικό σου θέμα αν θα πεις κάτι στους δικούς σου δηλαδή εμένα μπορεί να θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος αλλά εσύ να έχεις τέτοια σχέση μαζί τους που τα λέτε όλα μα όλα και να νιώθει ετσι ασφάλεια είναι καθαρά δική σου απόφαση δεν τρέχει κάτι πεις η οχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blonde είπε:

Εγώ είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! 

Συγχαρητήρια κορίτσι. Εύχομαι να είναι ένας όμορφο υγιής πλάσματακι όμορφο και νοστιμουληηηη!!! Με ένα πόνο 

Just now, marianna1986 είπε:

Τελικά το τεστ το έκανες ή θα περιμένεις αύριο το πρωί; 

Εγώ έχω ένα κορίτσι κ τώρα ειμαι έγκυος στο δεύτερο.

Θα το κάνω σε λίγο γτ έπινα καφέ πριν και περιμένω να πάω τουαλέτα για να μην έχω πολλά υγρά!!! Να σου ζήσουν με υγεία και όπως ποθείς να τα δεις και τα 2σου παιδάκια!! Με ένν πόνο κ σε σένα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzoe είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι. Εύχομαι να είναι ένας όμορφο υγιής πλάσματακι όμορφο και νοστιμουληηηη!!! Με ένα πόνο 

Θα το κάνω σε λίγο γτ έπινα καφέ πριν και περιμένω να πάω τουαλέτα για να μην έχω πολλά υγρά!!! Να σου ζήσουν με υγεία και όπως ποθείς να τα δεις και τα 2σου παιδάκια!! Με ένν πόνο κ σε σένα!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα κι εσύ!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tzoe είπε:

Κορίτσια σσας ευχαριστώ πολύ για όλα, ήθελα να ρωτήσω και κάποιον εκτός. 

Εσείς έχετε παιδάκια; 

Και εγώ στο πρώτο μου είμαι..27 χρονών..

Αγάπη μου το σε ποιον θα το πεις είναι καθαρά δικό σου θέμα. Ο μόνος που οφείλεις να τον ενημερώσεις εξ αρχής είναι ο πατέρας κ μαζί αποφασίζετε ποτέ κ σε ποιον θα το πείτε! 

Κ εγώ 4.5 μήνες που είμαι έγκυος συμμετέχω εδώ στο φόρουμ κ έχω εκπλαγεί με το πόσο καλά παιδιά (εκτός της ομαδαρας μου "μανουλες Οκτωβρίου 2020)υπάρχουν εδώ μέσα κ πρόθυμα να απαντήσουν σε κάθε απορία σου κ να είναι κοντά σου σε όλο σου το ταξίδι.. οπότε ρωτά ότι θες οπότε θες,πάντα κάποια θα είναι εδώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...