Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, dpilo είπε:

Καλημέρα κοριτσούδια μου! Βασικά καλησπέρα! Σήμερα είμαι άυπνη... Γενικά δεν έχω θέμα με τον ύπνο! Καθόλου... αλλά χτες είχα τον απάλευτο! 

ΥΓ. Πεινάω!!! Θέλω να φάω το σύμπαν όλο!!!

Κι εγώ σήμερα κοιμήθηκα 11 με 12 τα μεσάνυχτα όπου ξύπνησα για κατούρημα, και μετά ξανακπιμηθηκα στις 6 το πρωί με πολύ προσπάθεια, ως τις 8 γιατί έπρεπε να ξυπνήσω τις μικρές να κάνουν μαθήματα!! Ευτυχώς τον πήρα λίγο το μεσημέρι την ώρα της τηλεκπαιδευσης και δεν είναι σαν το ζόμπι.. Είναι για να συνηθίζουμε τα ξενύχτια σιγά σιγά!!! 

Και εγώ τρώω και θέλω να τρώω συνεχεια! Έχω σιχαθεί τον εαυτό μου!! Να δω που θα φτάσω ως τη γέννα!!

1 ώρα πρίν, butterfly1986 είπε:

τελικα φτιάξατε δύο βαλίτσες όσες θα είστε σε ιδιωτικό μαιευτήριο. 

Σε δημόσιο γέννησα και τα κορίτσια μου και  μωρό τώρα, οπότε εγώ θέλω 2 βαλίτσες (τύπου χειραποσκευή) Αλλα από όσες φίλες έχω που γέννησαν σε κλινική με μια ήταν μια χαρά!

Just now, enjoy είπε:

@Maria mariaa θετικη σκεψη!!! Μπορει ο υπερυχο να τον δειχνει 2 κιλα και στην πραγματικοτητα να ειναι παραπανω... συνηθως τα μωρακια γεννιουνται πιο μεγαλα...

Αυτό ισχύει, στη μεγάλη μου ο τελευταίος υπέρηχος την έδειχνε 2500 περίπου και λίγες μέρες μετά γεννήθηκε 3180. Υπάρχει πάντα απόκλιση, είτε προς τα πανω ειτε και προς τα κάτω όμως μπορεί..

  • Μου αρέσει 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Lottaki είπε:

Καλησπέρα φουσκιτσες!!

Κ γω αύριο λέω να την κάνω τη βαλίτσα, είχα βάλει τις πυτζάμες για πλύσιμο που είχαν έρθει την προηγούμενη εβδομάδα. Μια βαλίτσα θα κάνω(ιδιωτικό μαιευτήριο ), έτσι κ αλλιώς για το μωρό είναι 2 ρουχαλάκια κ η φόρμα εξόδου που είναι σαν υπνοσακος να μην πουντιασει.χωρανε ! Επίσης μου είπε ο γιατρός προχθές ότι με φυσιολογικό όπως πάμε (με το καλο) ότι γένναμε κ την επόμενη μας διώχνουν. Οπότε 1 διανυκτερευση. Α!! Επίσης έμαθα από κοπέλα που γέννησε πρόσφατα με καραντίνα κ εκείνη ότι προβλέπουν με ένα ποσό κάπου 15 ευρώ πχ να τρώει κ ο συνοδός το ίδιο φαγητό με την μαμά. Λόγω κλειστής εστίασης (για το Μητέρα αυτο)

Συγγνώμη αυτό που σε διώχνουν στο ένα βράδυ σου είπαν αν είναι υποχρεωτικό?????η αν κόβουν κάτι στην τιμή. Γιατι μου φαίνεται λίγο κοροϊδία αν με τα ίδια λεφτά που έμενες 4-5 μέρες τώρα μένεις 2. Άσε που το θεωρώ πολύ περίεργο να φεύγεις στο 24 Ώρο.ουτε να συνέλθουμε δεν θα προλάβουμε... :-/

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Lottaki είπε:

Ενα ένα τα θυμάμαι στη συγκεκριμένη έγινε ένα λάθος κ τελικά πλήρωσε στο τέλος το ποσό σε τρίκλινο αλλά (επειδή δεν την ξέρω Κ καλά Δεν ήθελα να επιμείνω) έκανε καισαρική αντί φτ Κ επίσης είχε κ κάτι έξτρα εξετάσεις από τις εξετάσεις που κάνουν οπότε της ήρθε το ίδιο σαν αν έμενε 3 μέρες. Σόρρυ που το παρέλειψα αλλά είμαι τόσο κουρασμένη σήμερα δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου το μυαλό μου επίσης θολό....Όπως στην ταινία ,Κ το μυαλό μου είναι θολό! Πωπωπω! Χαχαχαχα !

Απίστευτο μου φαίνεται κ εμένα κορίτσια ! Πάλι Πωπωπω!!!

Κάτσε τώρα είδα καλύτερα τι έγραψες!! Δηλαδή αυτή η κοπέλα που λες έκανε καισαρική κι έφυγε στις 2 μέρες?????


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lottaki είπε:

Καλησπέρα φουσκιτσες!!

Κ γω αύριο λέω να την κάνω τη βαλίτσα, είχα βάλει τις πυτζάμες για πλύσιμο που είχαν έρθει την προηγούμενη εβδομάδα. Μια βαλίτσα θα κάνω(ιδιωτικό μαιευτήριο ), έτσι κ αλλιώς για το μωρό είναι 2 ρουχαλάκια κ η φόρμα εξόδου που είναι σαν υπνοσακος να μην πουντιασει.χωρανε ! Επίσης μου είπε ο γιατρός προχθές ότι με φυσιολογικό όπως πάμε (με το καλο) ότι γένναμε κ την επόμενη μας διώχνουν. Οπότε 1 διανυκτερευση. Α!! Επίσης έμαθα από κοπέλα που γέννησε πρόσφατα με καραντίνα κ εκείνη ότι προβλέπουν με ένα ποσό κάπου 15 ευρώ πχ να τρώει κ ο συνοδός το ίδιο φαγητό με την μαμά. Λόγω κλειστής εστίασης (για το Μητέρα αυτο)

@Lottaki εμένα δεν μου έχει πει κάτι τέτοιο. Ότι μας διώχνουν την επόμενη. Δλδ συγνώμη θα τα σκάσουμε σόρρυ κιόλας για 3 μέρες, εγώ προσωπικά θέλω και βοήθεια γιατί δεν ξέρω την τύφλα μου και θα μου πουν φύγε??? Θα τη ρωτήσω τη Δευτέρα που έχω ραντεβού. Προβληματίστηκα τωρα. Btw κι εγώ για φυσιολογικό πάω.

Link to comment
Share on other sites

Στο φυσιολογικό τοκετό την επόμενη είσαι μια χαρά να πας στο σπίτι σου.Δεν είναι να μένεις τώρα σε νοσοκομεία με τον κορονοιο.

Και στην καισαρική 1-2.μέρες.έιναι το δράμα.Μετα σηκώνεσαι κανονικά.Όποτε είναι λογικές οι 2 διανυκτερεύσεις.

Εννοείται ότι πληρώνεις μια διανυκτέρευση ή δύο.Όποτε σούπερ,καλύτερα να πάμε σπιτάκι μας πιο γρήγορα.

Όσο για τη βοήθεια,σου δείχνουν όπως όπως στα γρήγορα τα πάντα,όποτε δε βασίζεσαι εκεί.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Maria mariaa είπε:

Και εγω συμπάσχω από την αϋπνία...Και εγω πήρα από το Celestino πήρα και μια ρόμπα φλις αμέσως τα έστειλαν...Εγω ξάπλα έχω κάτι ψιλό πονάκια με πονάει η μέση μου...Με το καλό το μωράκι σου!!Τι χαρτιά κατέβασες;;

Καλημερα Καλές Γιορτές και καλή ξεκουραση να έχεις!!Εγω πήρα στο μπέμπη ένα πλεκτό μπλουζάκι από τα Ζαρα ζακαρ και ένα παντελονι κοτλε τύπου καγκουρό..Εγω βαλίτσα σήμερα θα φτιάξουμε δλδ η μαμά μου 

Γεια σου @vivi24 εμενα εχτές μου έκαναν   πολλες εξετάσεις και έκαναν και στο μπέμπη μου τακογραφο(κάπως ετσι) βρήκαν ανεβάζει και ο μικρός Πάλμους και μου ειπε αερολιν εισπνοή πάλι γιατί έχω θέμα με άσθμα..Και εγω ανεβάζω παλμούς 

@Lottaki Καλησπέρα με το καλό όλα και Εσυ!!αααα δν το ήξερα μια ημέρα...Σας ειπαν για Covid,εμενα μου ειπαν 48 πριν αρνητικό τεστ 

@Marian91 Καλησπέρα τι κανεις;;Πες μας τα νέα σου με το μωρό...

Σου έχουν πει οι ταχυκαρδίες αν είναι επικίνδυνες για φυσιολογικό ??? από τι προέρχονται??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Στο φυσιολογικό τοκετό την επόμενη είσαι μια χαρά να πας στο σπίτι σου.Δεν είναι να μένεις τώρα σε νοσοκομεία με τον κορονοιο.

Και στην καισαρική 1-2.μέρες.έιναι το δράμα.Μετα σηκώνεσαι κανονικά.Όποτε είναι λογικές οι 2 διανυκτερεύσεις.

Εννοείται ότι πληρώνεις μια διανυκτέρευση ή δύο.Όποτε σούπερ,καλύτερα να πάμε σπιτάκι μας πιο γρήγορα.

Όσο για τη βοήθεια,σου δείχνουν όπως όπως στα γρήγορα τα πάντα,όποτε δε βασίζεσαι εκεί.

Να σου πω την αλήθεια εγώ θα προτιμούσα να μείνω  τουλάχιστον 3-4 μέρες ειδικά αν έχω έχω κάνει καίσαρ ικη να συνέλθω λιγο. Στο σπίτι έχω αλλά 2 τρίχρονα να με περιμένουν τα οποία δε νομίζω ότι κατανοούν πλήρως τι σημαίνει έχω κάνει χειρουργείο και  ποναω . Άσε που θα είναι μια καλή ευκαιρία να γνωριστώ με το νεο μωράκι μου και να του αφιερώθω πλήρως έστω και για λίγες μερες..

  • Μου αρέσει 4

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, vivi24 είπε:

Κορίτσια και εγώ γύρισα από τον γιατρό...πολλές εξετάσεις ούρων αίματος κολπικές έκανα και τριπλεξ καρδιάς... κουραστική μέρα.... 2300 ο μπέμπης...ταχυκαρδία μου βρήκαν... και πια ήπια ασβεστωση.... εσείς έχετε κάνει τριπλεξ ??? 

Εκανα κ γω τριπλεξ.. Ολα καλα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!!! 

Είχα κάτι συναντήσεις με βιντεοκλήση κ άργησα να σας διαβασω. Θα απαντήσω σε όλες!

1. Η κοπέλα εκείνη μπήκε Τετάρτη, έκανε καισαρική τελικά κ Παρασκευή έφυγε. Δεν έχω το θάρρος να ρωτήσω αν το κυνήγησε κ εκείνη αυτό. 

2. Ότι μένουν μια μέρα οι γυναίκες του φτ μου το είπε ο γιατρός μου αλλά σαν ευκολία λόγω covid.Όχι ότι είναι υποχρεωτικό απ ότι κατάλαβα. Του εκανε ο άντρας μου την εξής ερώτηση "Τί κατάσταση υπάρχει τώρα στο νοσοκομείο γιατρε; " Κ απάντησε αυτά που σας γράφω.  Ότι εφόσον όλα καλά κ φτ υπάρχει η μέρα του τοκετού κ την επόμενη φεύγουν οι γυναίκες. Μόνο ενας συνοδός εννοείται κ το τεστ των 48ώρων που το ξεραμε.

3. Δε ρώτησα το γιατρό αν σου κόβουν το ποσό αλλά πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα πληρώνεις αφού δε μένεις  .Αλλιώς είναι αντιδεοντολογικο! Στο ποσό που ξέρουμε για το Μητέρα είναι πακέτο 3 διανυκτερεύσεων αν μείνεις 1 πάει πολύ να τα κρατήσουν. Γιατί αν ήταν μια μέρα μόνο η διαφορά πες άντε είναι οι εξετάσεις του μωρού που δεν είναι στην τιμή κ κάτι έξτρα που γίνονται. 

Η αλήθεια είναι ότι κ εμένα μου ήρθε κάπως! Πρώτη φορά μαμά κ δε θα ξέρω τι να κάνω...εκεί μια χαρά είσαι κ στα φέρνουν όλα έτοιμα. Αλλά έμαθα από μαία γνωστή μια φίλης μου που είναι στο Ρέα ότι το κάνουν αυτό γιατί το προσωπικό δεν κάνει κάθε μέρα τεστ covid. Οπότε είναι η πολιτική τους με μάσκες κ οι λεχώνες επισης για να μην εκτίθενται σε κινδύνους. Άρα θέλουν να μειωθούν οι πιθανότητες να γίνει κάτι κακο

 

Σας ευχαριστώ όλές για τις ευχές σας !! Χιχι! Ξέχασα πριν να το αναφέρω. Με το καλό όλες μας κ όσες έχουν θεματάκια τις επόμενες ημέρες να είναι όλα καλύτερα εύχομαι. Θέλετε να πούμε τι βάλατε στη βαλιτσα; διάβαζα πάλι ένα άρθρο κ οκ νιώθω ότι δε μου λείπει κάτι. 

  • Μου αρέσει 2

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vivi24 είπε:

Οι παλμοί σου πόσοι ήταν σου είπαν ??

Δεν μ ειπαν αλλα οι παλμοι ειναι υψηλοι στην εγκυμοσυνη ουτως η αλλως! Ειχα φτασει κ 92 μεγιστο στον 7ο μηνα.. Εσενα ποσοι ηταν? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Κορίτσια μου!!! 

Είχα κάτι συναντήσεις με βιντεοκλήση κ άργησα να σας διαβασω. Θα απαντήσω σε όλες!

1. Η κοπέλα εκείνη μπήκε Τετάρτη, έκανε καισαρική τελικά κ Παρασκευή έφυγε. Δεν έχω το θάρρος να ρωτήσω αν το κυνήγησε κ εκείνη αυτό. 

2. Ότι μένουν μια μέρα οι γυναίκες του φτ μου το είπε ο γιατρός μου αλλά σαν ευκολία λόγω covid.Όχι ότι είναι υποχρεωτικό απ ότι κατάλαβα. Του εκανε ο άντρας μου την εξής ερώτηση "Τί κατάσταση υπάρχει τώρα στο νοσοκομείο γιατρε; " Κ απάντησε αυτά που σας γράφω.  Ότι εφόσον όλα καλά κ φτ υπάρχει η μέρα του τοκετού κ την επόμενη φεύγουν οι γυναίκες. Μόνο ενας συνοδός εννοείται κ το τεστ των 48ώρων που το ξεραμε.

3. Δε ρώτησα το γιατρό αν σου κόβουν το ποσό αλλά πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα πληρώνεις αφού δε μένεις  .Αλλιώς είναι αντιδεοντολογικο! Στο ποσό που ξέρουμε για το Μητέρα είναι πακέτο 3 διανυκτερεύσεων αν μείνεις 1 πάει πολύ να τα κρατήσουν. Γιατί αν ήταν μια μέρα μόνο η διαφορά πες άντε είναι οι εξετάσεις του μωρού που δεν είναι στην τιμή κ κάτι έξτρα που γίνονται. 

Η αλήθεια είναι ότι κ εμένα μου ήρθε κάπως! Πρώτη φορά μαμά κ δε θα ξέρω τι να κάνω...εκεί μια χαρά είσαι κ στα φέρνουν όλα έτοιμα. Αλλά έμαθα από μαία γνωστή μια φίλης μου που είναι στο Ρέα ότι το κάνουν αυτό γιατί το προσωπικό δεν κάνει κάθε μέρα τεστ covid. Οπότε είναι η πολιτική τους με μάσκες κ οι λεχώνες επισης για να μην εκτίθενται σε κινδύνους. Άρα θέλουν να μειωθούν οι πιθανότητες να γίνει κάτι κακο

 

Σας ευχαριστώ όλές για τις ευχές σας !! Χιχι! Ξέχασα πριν να το αναφέρω. Με το καλό όλες μας κ όσες έχουν θεματάκια τις επόμενες ημέρες να είναι όλα καλύτερα εύχομαι. Θέλετε να πούμε τι βάλατε στη βαλιτσα; διάβαζα πάλι ένα άρθρο κ οκ νιώθω ότι δε μου λείπει κάτι. 

Εγώ μέχρι τώρα έχω βάλει στη βαλίτσα 

Νυχτικα- πυτζάμες,κάλτσες, βρακιά,σερβιετες λοχείας και κανονικές,επιθέματα στήθους,κοχύλια,οδοντόκρεμα, σαμπουάν,υγρά μαντηλάκια,πετσέτες 

Θέλω ακόμη να βάλω 

Παντόφλες, οδοντόβουρτσα,χτένα,ρούχα εξόδου δικά μου,ρούχα εξόδου του μωρου, φορτιστής,κινητό 

Αυτά σε γενικές γραμμές. Εσύ τι έχεις βάλει???γιατί σίγουρα όλο και κάτι θα μου διαφεύγει....

 

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lottaki είπε:

Κορίτσια μου!!! 

Είχα κάτι συναντήσεις με βιντεοκλήση κ άργησα να σας διαβασω. Θα απαντήσω σε όλες!

1. Η κοπέλα εκείνη μπήκε Τετάρτη, έκανε καισαρική τελικά κ Παρασκευή έφυγε. Δεν έχω το θάρρος να ρωτήσω αν το κυνήγησε κ εκείνη αυτό. 

2. Ότι μένουν μια μέρα οι γυναίκες του φτ μου το είπε ο γιατρός μου αλλά σαν ευκολία λόγω covid.Όχι ότι είναι υποχρεωτικό απ ότι κατάλαβα. Του εκανε ο άντρας μου την εξής ερώτηση "Τί κατάσταση υπάρχει τώρα στο νοσοκομείο γιατρε; " Κ απάντησε αυτά που σας γράφω.  Ότι εφόσον όλα καλά κ φτ υπάρχει η μέρα του τοκετού κ την επόμενη φεύγουν οι γυναίκες. Μόνο ενας συνοδός εννοείται κ το τεστ των 48ώρων που το ξεραμε.

3. Δε ρώτησα το γιατρό αν σου κόβουν το ποσό αλλά πραγματικά πιστεύω ότι δεν θα πληρώνεις αφού δε μένεις  .Αλλιώς είναι αντιδεοντολογικο! Στο ποσό που ξέρουμε για το Μητέρα είναι πακέτο 3 διανυκτερεύσεων αν μείνεις 1 πάει πολύ να τα κρατήσουν. Γιατί αν ήταν μια μέρα μόνο η διαφορά πες άντε είναι οι εξετάσεις του μωρού που δεν είναι στην τιμή κ κάτι έξτρα που γίνονται. 

Η αλήθεια είναι ότι κ εμένα μου ήρθε κάπως! Πρώτη φορά μαμά κ δε θα ξέρω τι να κάνω...εκεί μια χαρά είσαι κ στα φέρνουν όλα έτοιμα. Αλλά έμαθα από μαία γνωστή μια φίλης μου που είναι στο Ρέα ότι το κάνουν αυτό γιατί το προσωπικό δεν κάνει κάθε μέρα τεστ covid. Οπότε είναι η πολιτική τους με μάσκες κ οι λεχώνες επισης για να μην εκτίθενται σε κινδύνους. Άρα θέλουν να μειωθούν οι πιθανότητες να γίνει κάτι κακο

 

Σας ευχαριστώ όλές για τις ευχές σας !! Χιχι! Ξέχασα πριν να το αναφέρω. Με το καλό όλες μας κ όσες έχουν θεματάκια τις επόμενες ημέρες να είναι όλα καλύτερα εύχομαι. Θέλετε να πούμε τι βάλατε στη βαλιτσα; διάβαζα πάλι ένα άρθρο κ οκ νιώθω ότι δε μου λείπει κάτι. 

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Επειδή κι εγώ στο Μητέρα θα γεννήσω, έχουμε ρωτήσει αλλά ποτέ δεν μας είπε για πρόωρη αποχώρηση! Τη Δευτέρα που έχω το ραντεβού θα ρωτήσω λεπτομέρειες και θα σας πω. Εγώ θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο ότι δεν έχει αλλάξει κάτι κι αν θελήσω από μόνη να φύγω τότε αλλάζει το πράγμα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρώτησε να δούμε Κ εσένα τι θα σου πει η γιατρός σου . Λογικά θα μπορείς να μείνεις αν θες ,μια φίλη μου πριν 2 χρόνια έμεινε κ επιπλέον μέρα με καισαρική που ήταν γιατί ένιωθε ότι δε θα μπορούσε να ανταπεξέλθει! Όποτε να πουν όχι δε νομίζω. Αλλά από τις είκασιες καλύτερα να μας τα πουν από μέσα. 

Εγώ έχω κάνει τη λίστα για να τα βάλω, αύριο θα μου κατεβάσει τη βαλίτσα απλά τα έχω σε μια ντουλάπα έτοιμα, επιπλέον έχω μια πάνα αγκαλιάς, ρόμπα, μακιγιάζ (Όχι κάτι τρελό, κονσιλερ ,μολύβι, ρουζ, μάσκαρα κ μια σκιά ) τους φακούς μου +υγρο( γιατί θα πάω με τα γυαλιά μου) ,αμυγδαλελαιο (μου είπε η μαία να το έχω γιατί έχει να κάνει τα μαγικά της) +γαντακια για το μωρό . Δεν θα πάρω σερβιέτες λοχείας αφού δίνουν εκεί, θα έχω κάποιες περιόδου που έτσι κ αλλιώς πάντα έπαιρνα τις τεράστιες κ Επίσης δε θα πάρω για εμένα αλλά ρούχα αφού θα έχω αυτά που θα μπω. Δεν το σκέφτομαι καλά το τελευταίο;

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klegeo είπε:

Δεν μ ειπαν αλλα οι παλμοι ειναι υψηλοι στην εγκυμοσυνη ουτως η αλλως! Ειχα φτασει κ 92 μεγιστο στον 7ο μηνα.. Εσενα ποσοι ηταν? 

εμένα έχουν φτάσει και 112... Η αλήθεια είναι ότι τυχαία το διαπίστωσα και μου ανέφερε σήμερα ή καρδιολόγος ότι μπορεί να κάνω ταχυκαρδίες και να μην το καταλαβαίνω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...