Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Εμέμα καπως έχουν ελαττωθεί οι καούρες και τρωω τον αμπακο! Ευτυχώς εχω παρει 12 κιλά σύνολο και πάω στα 13. Μεσα στα όρια... όσο για τον ύπνο μαύρα χάλια!!!Γυρνάω απο δω, γυρνάω απο κει... πονάει η πλατη, τα ισχύα... καταφέρνω λίγο να κοιμηθώ και ξυπνάω για τουαλέτα και φτου κ απ την αρχή! 
@Maria mariaa πώς είσαι σήμερα με τις συσπάσεις; Ηρέμησαν καθόλου;;; Να προσπαθείς να πηγαίνεις συχνα τουαλέτα να αδειάζεις την κύστη σου και θέλει πολύ νερό.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fotini82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εμέμα καπως έχουν ελαττωθεί οι καούρες και τρωω τον αμπακο! Ευτυχώς εχω παρει 12 κιλά σύνολο και πάω στα 13. Μεσα στα όρια... όσο για τον ύπνο μαύρα χάλια!!!Γυρνάω απο δω, γυρνάω απο κει... πονάει η πλατη, τα ισχύα... καταφέρνω λίγο να κοιμηθώ και ξυπνάω για τουαλέτα και φτου κ απ την αρχή! 
@Maria mariaa πώς είσαι σήμερα με τις συσπάσεις; Ηρέμησαν καθόλου;;; Να προσπαθείς να πηγαίνεις συχνα τουαλέτα να αδειάζεις την κύστη σου και θέλει πολύ νερό.

Καλησπέρα κοριτσάκια! Συμπάσχω με όλα αυτά που λες, έτσι ακριβώς είναι κ εμένα ο ύπνος μου. Ακριβώς σαν να το έγραφα εγώ....

Τελειώνουμε το δωμάτιο κ γίνεται τόσο όμορφο, γεμάτο αγάπη :x ...συγκινούμαι 

Πήρα κ τα click away μου,2 παραγγελίες θα είναι έτοιμες σε 2 μέρες οποτε θα τα εχω κ αυτά. Πήραμε σχεδόν ότι χρειαζόμαστε, ελάχιστα έμειναν για ολοκλήρωση. Οπότε ηρέμησα κ από εκεί.:)

Μαρία τι νεα;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Fotini82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εμέμα καπως έχουν ελαττωθεί οι καούρες και τρωω τον αμπακο! Ευτυχώς εχω παρει 12 κιλά σύνολο και πάω στα 13. Μεσα στα όρια... όσο για τον ύπνο μαύρα χάλια!!!Γυρνάω απο δω, γυρνάω απο κει... πονάει η πλατη, τα ισχύα... καταφέρνω λίγο να κοιμηθώ και ξυπνάω για τουαλέτα και φτου κ απ την αρχή! 
@Maria mariaa πώς είσαι σήμερα με τις συσπάσεις; Ηρέμησαν καθόλου;;; Να προσπαθείς να πηγαίνεις συχνα τουαλέτα να αδειάζεις την κύστη σου και θέλει πολύ νερό.

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!!Ειναι συσπάσεις και από το πρωί μου έβαλε όρους να τς μειώσει και κρέμα κολπικά και θα ξανά κατέβω μετά τα Χριστούγεννα πάλι γιατί είναι μικρούλης σε κιλά είναι 2050 γρμ και είπαμε να κάτσω λίγο ξάπλα να πάρει κάποια γράμμ ακόμη... γιατί εάν δν φτάσει 2300 θα μπει μονάδα όποτε όσες ημέρες κάτσει τόσο καλυτερα τώρα γυρίζουμε σας Ευχαριστω όλες!!!:wub:

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Και εγώ μια από τα ίδια και πείνα και καούρες φουλ και το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ όλες πάνω κάτω τα ίδια περνάμε... Maria κοπέλα εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Γιατί να μπει μονάδα είναι δεδομένο αυτό; εμένα ο πρώτος μου γεννήθηκε πρόωρα 2100 και δεν μπήκε πουθενά όλα καλά ήταν.. κάθε περίπτωση είναι διαφορετικη βέβαια..  Εύχομαι και πάλι όλα καλά με το καλό να το κρατήσεις αγκαλίτσα.. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Maria mariaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!!Ειναι συσπάσεις και από το πρωί μου έβαλε όρους να τς μειώσει και κρέμα κολπικά και θα ξανά κατέβω μετά τα Χριστούγεννα πάλι γιατί είναι μικρούλης σε κιλά είναι 2050 γρμ και είπαμε να κάτσω λίγο ξάπλα να πάρει κάποια γράμμ ακόμη... γιατί εάν δν φτάσει 2300 θα μπει μονάδα όποτε όσες ημέρες κάτσει τόσο καλυτερα τώρα γυρίζουμε σας Ευχαριστω όλες!!!:wub:

Ξάπλα λοιπόν κορίτσι μου!!!τώρα να παθεις οξεία τεμπελίτιδα!Έχεις καποιον να σε βοηθάει; Μαγείρεμα κλπ.. Όλα θα πάνε καλά... εμένα η πρώτη μου γεννήθηκε κούτσικο 1800 γρ. Μόνο και έκατσε 21 ημέρες θερμοκοιτίδα! Αν τη δείτε τώρα είναι μια γυναικάρα που με βοηθάει πολύ με τη 2η εγκυμοσύνη μου! Όλα καλά, ήδη είναι ασφαλές το νινάκι σου!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Dhmh4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Και εγώ μια από τα ίδια και πείνα και καούρες φουλ και το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ όλες πάνω κάτω τα ίδια περνάμε... Maria κοπέλα εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Γιατί να μπει μονάδα είναι δεδομένο αυτό; εμένα ο πρώτος μου γεννήθηκε πρόωρα 2100 και δεν μπήκε πουθενά όλα καλά ήταν.. κάθε περίπτωση είναι διαφορετικη βέβαια..  Εύχομαι και πάλι όλα καλά με το καλό να το κρατήσεις αγκαλίτσα.. 

Καλησπέρα μου ειπε ότι στο νοσοκομείο μέχρι 2300 το βάζουν στν μονάδα όποτε μου λέει κάτσε ξάπλα και παρε κάποια γραμ ακόμη λίγη υπομονή..Σε ευχαριστω παρα πολυ..ξάπλα  λίγες ημέρες ακόμη έτσι και αλλιώς από την αρχή είμαι ξάπλα

πρίν από 5 λεπτά , Fotini82 είπε:

Ξάπλα λοιπόν κορίτσι μου!!!τώρα να παθεις οξεία τεμπελίτιδα!Έχεις καποιον να σε βοηθάει; Μαγείρεμα κλπ.. Όλα θα πάνε καλά... εμένα η πρώτη μου γεννήθηκε κούτσικο 1800 γρ. Μόνο και έκατσε 21 ημέρες θερμοκοιτίδα! Αν τη δείτε τώρα είναι μια γυναικάρα που με βοηθάει πολύ με τη 2η εγκυμοσύνη μου! Όλα καλά, ήδη είναι ασφαλές το νινάκι σου!! 

Σε ευχαριστω παρα πολυ εύχομαι τα καλυτερα και σε εσένα!!Ξαπλα είμαι από την αρχή λίγο υπομονή θα κάνω και θα έρθουν οι ημέρες!!!

7 ώρες πρίν, Lottaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια! Συμπάσχω με όλα αυτά που λες, έτσι ακριβώς είναι κ εμένα ο ύπνος μου. Ακριβώς σαν να το έγραφα εγώ....

Τελειώνουμε το δωμάτιο κ γίνεται τόσο όμορφο, γεμάτο αγάπη :x ...συγκινούμαι 

Πήρα κ τα click away μου,2 παραγγελίες θα είναι έτοιμες σε 2 μέρες οποτε θα τα εχω κ αυτά. Πήραμε σχεδόν ότι χρειαζόμαστε, ελάχιστα έμειναν για ολοκλήρωση. Οπότε ηρέμησα κ από εκεί.:)

Μαρία τι νεα;

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου και γρήγορα να γεμίσει το σπιτι σου χαρές!!!Και εμείς το φτιάξαμε και δεν μπορώ να το πιστεύω ότι κοντεύουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2020 at 5:47 ΠΜ, myrina είπε:

Τα τύπωσα κι εγω, τα περισσότερα τα είχα, το μόνο που έκανα αίτημα στο ermis είναι η ληξιαρχική πράξη γάμου, την οποία επίσης την είχα και σε αντίγραφο επικυρωμένο από ΚΕΠ  αλλά από το 2013, και είπα ας έχω μια πιο πρόσφατη. Κυριακή βράδυ έκανα την αίτηση στο ermis, Δευτέρα πρωί ήταν στο email μου! Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης είχα πρόσφατο, γιατί το είχα χρειαστεί για τις μετακινήσεις των κοριτσιών στο σχολείο, αυτό το μικρό διάστημα που συνέχισαν να πηγαίνουν τώρα ενώ είχαμε lockdown, αντίγραφα των ταυτοτήτων εμένα και του συζύγου, και για το ΑΜΚΑ μπήκα και τύπωσα από τη σελίδα amka εκεί που λέει "έχω ΑΜΚΑ?". Είμαι λίγο φρικιό με τη γραφειοκρατία, αλλά προτιμώ να έχω περισσότερα κι ας μη χρειαστούν, γιατί δεν ξέρεις που θα πέσεις.. Επίσης το ντοσιε με όλες τις εξετάσεις της εγκυμοσύνης έχω βάλει μέσα στην βαλίτσα του μαιευτήριου καθώς και το βιβλιάριο υγείας..

Μίλησα με την παιδίατρο, δεν μου είπε κάτι το ιδιαίτερο. Αυτό που μου είχε πει ήδη για το τριπλό εμβόλιο (κοκκύτη, διφθερίτιδας, τετανου), το οποίο και το εκανα σχεδόν ένα μήνα πριν. Το μόνο που μου είπε ότι έχει αλλάξει από όταν γέννησα τα κορίτσια (7 και 8μιση χρόνια πριν) είναι ότι πλέον σου δίνουν αμέσως το μωρό να το βάλεις στο στήθος, το οποίο είναι πολύ καλό! Αν και εμένα και στη μικρή που το είχα ζητήσει μου την έδωσαν και την έβαλα ενώ ακόμα ήμουν στο χειρουργείο μέσα! Κατά τα άλλα μπάνιο κάθε μέρα μου είπε, κανονικα οπως και στα κορίτσια, και στη βδομάδα πανω (το αργότερο) το πάω να το ζυγισει, αν θέλω και νωρίτερα λέει. Σχετικά με το covid δεν μου είπε κάτι άλλο, δεν υπάρχει κάποια οδηγια σχετικά με τα νεογνά. Α επίσης επειδή η μεγάλη μου είχε αλλεργία στα γαλακτοκομικά σαν νεογέννητο (μέσω εμένα ότι έτρωγα την πείραζε) και είχε κάνει επεισόδια, όταν το ανακαλύψαμε έκανα αποχή από γαλακτοκομικά μέχρι σχεδόν το χρόνο, θηλαζαμε αποκλειστικά ευτυχώς, αλλά εξαιτίας αυτού προληπτικά μου ειχε πει η παιδίατρος να κόψω γαλακτοκομικά και στη μικρή από την πρώτη μέρα που θα γεννήσω, και έτσι και έκανα, σε αυτήν τα ξεκίνησα πιο νωρίς όμως μετά, όταν ξεκίνησε στέρεες τροφές εκεί στο εξάμηνο. Οπότε μου είπε η παιδίατρος να κάνω το ίδιο και τώρα με το μωράκι, δλδ μόλις γεννήσω προληπτικά να κόψω γαλακτοκομικά παλι.

Εμενα το καλοκαίρι με είχε πιάσει αυτό με φρούτα και λαχανικά, και κυρίως ήθελα να τρώω ντακους!!! Τωρα με έχει βγάλει στον υδατάνθρακα, και ενώ μου είπε να τους κοψω γιατί στις τελευταίες εξετάσεις είχα λιγο τσιμπημενο σάκχαρο (99) παρολο η καμπύλη νωρίτερα είχα βγει καλή.. Ομως δεν μπορώ να συμμαζευτω με τίποτα.. Ευτυχώς δεν έχω πάρει κιλα κατά τη διάρκεια, αλλά αν συνεχίσω έτσι δεν με βλέπω καλα.. Τωρα μου έχει μυρίσει παστίτσιο :razz:

Για ομάδα στο FB το είχα προτείνει κι εγώ παλιότερα αλλά δεν υπηρξε ανταπόκριση.. Θα σας ενδιέφερε να κάνουμε κι εμείς? Εμένα προσωπικά με βολεύει περισσότερο (είχαμε με της μεγάλης τις μαμαδες Αυγούστου 2012) και μοιραζόμασταν φωτογραφίες κοκ, και έχουμε ακόμα επαφή, όχι τόσο συχνή βέβαια οπως τοτε, αλλά είναι όμορφο να βλέπουμε πως μεγαλώνουν μαζί τα παιδάκια μας! Επίσης αυτό που μου τη σπάει εδώ είναι ότι ούτε καν ένα λινκ δεν μπορουμε να βάλουμε, εγώ τουλάχιστον όσες φορές έχω προσπαθήσει να βάλω λινκ μου κόβει το ποστ.. Και φυσικά ούτε φωτογραφίες, πχ όταν μιλάμε για ψώνια κοκ.. 

Εγώ σύμφωνη για ομάδα φβ!

Καλημέρα κοριτσούδια μου! Βασικά καλησπέρα! Σήμερα είμαι άυπνη... Γενικά δεν έχω θέμα με τον ύπνο! Καθόλου... αλλά χτες είχα τον απάλευτο! 

Σήμερα πήγαμε γιατρουλη! Ο μπέμπης φουλ ζωηρός... Κλωτσούσε απίστευτα και κουνούσε το κεφάλι του δεξιά αριστερά. Όπως καταλαβαίνετε τζιφος και πάλι οι φωτό. 

Εμείς το σκ φτιάξαμε βαλίτσα! Λείπουν λίγα πράγματα τα οποία περιμένω από κούριερ. 

Τα χαρτιά είναι έτοιμα όλα κατεβασμένα από gov. 

 

Εν τω μεταξύ παρήγγειλα ένα νυχτικό από celestino Παρασκευή και σήμερα ήρθε! Απίστευτο!!!

Πώς είστε εσείς κορίτσια μου???

 

ΥΓ. Πεινάω!!! Θέλω να φάω το σύμπαν όλο!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!πρώτη μέρα αδειας σήμερα!!!τι ωραία που είναι!!εγώ σήμερα έφτιαξα τη βαλίτσα μου αλλά λείπουν ακόμη κάποια πράγματακια από μέσα που μάλλον τελευταία στιγμή θα τα βάλω.τελικα φτιάξατε δύο βαλίτσες όσες θα είστε σε ιδιωτικό μαιευτήριο. Εγώ λέω μηπως να βάλω κ τα ρούχα του μωρού στη δικιά μου απλά σε ξεχωριστή θήκη.αφου είναι μικροσκοπικά τα ρουχαλακια. Φυσικά δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμη τι ρούχα εξόδου να του παρω.το άφησα για πιο μετά.καλα ούτε τα δικά μου αποφάσισα αλλά οκ!

  • Μου αρέσει 3

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγώ γύρισα από τον γιατρό...πολλές εξετάσεις ούρων αίματος κολπικές έκανα και τριπλεξ καρδιάς... κουραστική μέρα.... 2300 ο μπέμπης...ταχυκαρδία μου βρήκαν... και πια ήπια ασβεστωση.... εσείς έχετε κάνει τριπλεξ ??? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φουσκιτσες!!

Κ γω αύριο λέω να την κάνω τη βαλίτσα, είχα βάλει τις πυτζάμες για πλύσιμο που είχαν έρθει την προηγούμενη εβδομάδα. Μια βαλίτσα θα κάνω(ιδιωτικό μαιευτήριο ), έτσι κ αλλιώς για το μωρό είναι 2 ρουχαλάκια κ η φόρμα εξόδου που είναι σαν υπνοσακος να μην πουντιασει.χωρανε ! Επίσης μου είπε ο γιατρός προχθές ότι με φυσιολογικό όπως πάμε (με το καλο) ότι γένναμε κ την επόμενη μας διώχνουν. Οπότε 1 διανυκτερευση. Α!! Επίσης έμαθα από κοπέλα που γέννησε πρόσφατα με καραντίνα κ εκείνη ότι προβλέπουν με ένα ποσό κάπου 15 ευρώ πχ να τρώει κ ο συνοδός το ίδιο φαγητό με την μαμά. Λόγω κλειστής εστίασης (για το Μητέρα αυτο)

  • Μου αρέσει 2

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Lottaki είπε:

Καλησπέρα φουσκιτσες!!

Κ γω αύριο λέω να την κάνω τη βαλίτσα, είχα βάλει τις πυτζάμες για πλύσιμο που είχαν έρθει την προηγούμενη εβδομάδα. Μια βαλίτσα θα κάνω(ιδιωτικό μαιευτήριο ), έτσι κ αλλιώς για το μωρό είναι 2 ρουχαλάκια κ η φόρμα εξόδου που είναι σαν υπνοσακος να μην πουντιασει.χωρανε ! Επίσης μου είπε ο γιατρός προχθές ότι με φυσιολογικό όπως πάμε (με το καλο) ότι γένναμε κ την επόμενη μας διώχνουν. Οπότε 1 διανυκτερευση. Α!! Επίσης έμαθα από κοπέλα που γέννησε πρόσφατα με καραντίνα κ εκείνη ότι προβλέπουν με ένα ποσό κάπου 15 ευρώ πχ να τρώει κ ο συνοδός το ίδιο φαγητό με την μαμά. Λόγω κλειστής εστίασης (για το Μητέρα αυτο)

Εσύ έχεις κάνει τριπλεξ καρδιάς???   1 μέρα που λες ισχύει λόγο covid;;; το κόστος είναι λιγότερο ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dpilo είπε:

Εγώ σύμφωνη για ομάδα φβ!

Καλημέρα κοριτσούδια μου! Βασικά καλησπέρα! Σήμερα είμαι άυπνη... Γενικά δεν έχω θέμα με τον ύπνο! Καθόλου... αλλά χτες είχα τον απάλευτο! 

Σήμερα πήγαμε γιατρουλη! Ο μπέμπης φουλ ζωηρός... Κλωτσούσε απίστευτα και κουνούσε το κεφάλι του δεξιά αριστερά. Όπως καταλαβαίνετε τζιφος και πάλι οι φωτό. 

Εμείς το σκ φτιάξαμε βαλίτσα! Λείπουν λίγα πράγματα τα οποία περιμένω από κούριερ. 

Τα χαρτιά είναι έτοιμα όλα κατεβασμένα από gov. 

 

Εν τω μεταξύ παρήγγειλα ένα νυχτικό από celestino Παρασκευή και σήμερα ήρθε! Απίστευτο!!!

Πώς είστε εσείς κορίτσια μου???

 

ΥΓ. Πεινάω!!! Θέλω να φάω το σύμπαν όλο!!!

Και εγω συμπάσχω από την αϋπνία...Και εγω πήρα από το Celestino πήρα και μια ρόμπα φλις αμέσως τα έστειλαν...Εγω ξάπλα έχω κάτι ψιλό πονάκια με πονάει η μέση μου...Με το καλό το μωράκι σου!!Τι χαρτιά κατέβασες;;

Just now, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα!!!!!πρώτη μέρα αδειας σήμερα!!!τι ωραία που είναι!!εγώ σήμερα έφτιαξα τη βαλίτσα μου αλλά λείπουν ακόμη κάποια πράγματακια από μέσα που μάλλον τελευταία στιγμή θα τα βάλω.τελικα φτιάξατε δύο βαλίτσες όσες θα είστε σε ιδιωτικό μαιευτήριο. Εγώ λέω μηπως να βάλω κ τα ρούχα του μωρού στη δικιά μου απλά σε ξεχωριστή θήκη.αφου είναι μικροσκοπικά τα ρουχαλακια. Φυσικά δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμη τι ρούχα εξόδου να του παρω.το άφησα για πιο μετά.καλα ούτε τα δικά μου αποφάσισα αλλά οκ!

Καλημερα Καλές Γιορτές και καλή ξεκουραση να έχεις!!Εγω πήρα στο μπέμπη ένα πλεκτό μπλουζάκι από τα Ζαρα ζακαρ και ένα παντελονι κοτλε τύπου καγκουρό..Εγω βαλίτσα σήμερα θα φτιάξουμε δλδ η μαμά μου 

Just now, vivi24 είπε:

Κορίτσια και εγώ γύρισα από τον γιατρό...πολλές εξετάσεις ούρων αίματος κολπικές έκανα και τριπλεξ καρδιάς... κουραστική μέρα.... 2300 ο μπέμπης...ταχυκαρδία μου βρήκαν... και πια ήπια ασβεστωση.... εσείς έχετε κάνει τριπλεξ ??? 

Γεια σου @vivi24 εμενα εχτές μου έκαναν   πολλες εξετάσεις και έκαναν και στο μπέμπη μου τακογραφο(κάπως ετσι) βρήκαν ανεβάζει και ο μικρός Πάλμους και μου ειπε αερολιν εισπνοή πάλι γιατί έχω θέμα με άσθμα..Και εγω ανεβάζω παλμούς 

Just now, Lottaki είπε:

Καλησπέρα φουσκιτσες!!

Κ γω αύριο λέω να την κάνω τη βαλίτσα, είχα βάλει τις πυτζάμες για πλύσιμο που είχαν έρθει την προηγούμενη εβδομάδα. Μια βαλίτσα θα κάνω(ιδιωτικό μαιευτήριο ), έτσι κ αλλιώς για το μωρό είναι 2 ρουχαλάκια κ η φόρμα εξόδου που είναι σαν υπνοσακος να μην πουντιασει.χωρανε ! Επίσης μου είπε ο γιατρός προχθές ότι με φυσιολογικό όπως πάμε (με το καλο) ότι γένναμε κ την επόμενη μας διώχνουν. Οπότε 1 διανυκτερευση. Α!! Επίσης έμαθα από κοπέλα που γέννησε πρόσφατα με καραντίνα κ εκείνη ότι προβλέπουν με ένα ποσό κάπου 15 ευρώ πχ να τρώει κ ο συνοδός το ίδιο φαγητό με την μαμά. Λόγω κλειστής εστίασης (για το Μητέρα αυτο)

@Lottaki Καλησπέρα με το καλό όλα και Εσυ!!αααα δν το ήξερα μια ημέρα...Σας ειπαν για Covid,εμενα μου ειπαν 48 πριν αρνητικό τεστ 

@Marian91 Καλησπέρα τι κανεις;;Πες μας τα νέα σου με το μωρό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει τριπλεξ όχι... κάνεις αντιπηκτικες; είχες κ πρήξιμο;; απλά μου είπε ότι την επόμενη που θα πάμε σε 15 μέρες θα κάνουμε καρδιοτοκογραφο.

Ναι λόγω covid μας διώχνουν κ Επίσης ναι 48 ώρες πριν τεστ αλλά εμείς που δεν πάμε με προγραμματισμό λογικα εκει.

  • Ευχαριστώ 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα ένα τα θυμάμαι στη συγκεκριμένη έγινε ένα λάθος κ τελικά πλήρωσε στο τέλος το ποσό σε τρίκλινο αλλά (επειδή δεν την ξέρω Κ καλά Δεν ήθελα να επιμείνω) έκανε καισαρική αντί φτ Κ επίσης είχε κ κάτι έξτρα εξετάσεις από τις εξετάσεις που κάνουν οπότε της ήρθε το ίδιο σαν αν έμενε 3 μέρες. Σόρρυ που το παρέλειψα αλλά είμαι τόσο κουρασμένη σήμερα δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου το μυαλό μου επίσης θολό....Όπως στην ταινία ,Κ το μυαλό μου είναι θολό! Πωπωπω! Χαχαχαχα !

Απίστευτο μου φαίνεται κ εμένα κορίτσια ! Πάλι Πωπωπω!!!

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...