Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Klegeo είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Θελω να κανω αποκλειστικο θηλασμο αλλα αυτο το ξενυχτι κ οι ορεξεις τ μπεμπη με εχουν ξετιναξει.. Η παιδιατρος μ λεει να τον αφηνω να κλαιει μεχρι να κλεισει 2 με τρεις ωρες απο το τελευταιο γευμα.. Εσεις εχετε κσποια ιδεα να μ πειτε? :shock:

αλλαξε παιδιατρο.... για να κλαιει οτο μωρο σημαινει πολυ απλα οτι στο γευμα που κανει δεν πινει αρκετα κ χρειαζετε πιο συντομα να ξαναφαει.... δεν σημαινει οτι χορταινει κ απλα εχει κ αλλη ορεξη...  αν τον αφηνεις να κλαιει στο τελος θα αφυδατωθει κ το γαλα σου θα αρχισει να μειωνετε.... 

βρες αλλο παιδιατρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

αλλαξε παιδιατρο.... για να κλαιει οτο μωρο σημαινει πολυ απλα οτι στο γευμα που κανει δεν πινει αρκετα κ χρειαζετε πιο συντομα να ξαναφαει.... δεν σημαινει οτι χορταινει κ απλα εχει κ αλλη ορεξη...  αν τον αφηνεις να κλαιει στο τελος θα αφυδατωθει κ το γαλα σου θα αρχισει να μειωνετε.... 

βρες αλλο παιδιατρο

Πολύ σωστά!! Κι εμένα από χθες είναι σχεδόν συνεχεια στο στήθος, τα νεογέννητα δεν έχουν ωράριο!

  • Μου αρέσει 2

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, myrina είπε:

Πολύ σωστά!! Κι εμένα από χθες είναι σχεδόν συνεχεια στο στήθος, τα νεογέννητα δεν έχουν ωράριο!

 Myrina μου να σου ζήσει να είναι γερό και καλότυχο καλή δύναμη κοπέλα μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dhmh4 είπε:

 Myrina μου να σου ζήσει να είναι γερό και καλότυχο καλή δύναμη κοπέλα μου!!!! 

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές!! Όσες έχετε γεννήσει επίσης εύχομαι καλή ανατροφή οπως λένε κι εδώ στην Κρήτη! Οι υπόλοιπες λίγο κουράγιο ακόμα, σύντομα θα πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας!!! <3 

  • Μου αρέσει 5

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπέρα! 

Ακόμα εδώ κ γω....καμία ένδειξη μέχρι στιγμής . Τρώτε ελαφριά μην πάθουμε οτι η Μύρινα που μας συμβουλεύει!

Καλη δύναμη κορίτσια!! Μας έρχεται κ εμας!!! Μύρινα με φτ ησουν σωστά; 

Κάποια θυμάμαι γενναει αύριο! Η λάθος κάνω; Καλή επιτυχία!!!!! Έχει κολλήσει εγκέφαλος τωρα

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Lottaki είπε:

Εγω οχι! Στις 20 θα με δει στο καρδιοτοκογραφο 

Και εγώ στις 18

Just now, Lottaki είπε:

Κοριτσακια καλησπέρα! 

Ακόμα εδώ κ γω....καμία ένδειξη μέχρι στιγμής . Τρώτε ελαφριά μην πάθουμε οτι η Μύρινα που μας συμβουλεύει!

Καλη δύναμη κορίτσια!! Μας έρχεται κ εμας!!! Μύρινα με φτ ησουν σωστά; 

Κάποια θυμάμαι γενναει αύριο! Η λάθος κάνω; Καλή επιτυχία!!!!! Έχει κολλήσει εγκέφαλος τωρα

 Η @myrina μου θύμισε μια φίλη που έσπασαν τα νερά της ανήμερα 25 Μαρτίου και συνέχισε να τρώει μπακαλιάρο σκορδαλιά.... σιγά λέει μη δε φάω και συνέχιζε ατάραχη.Μετα ο αναισθησιολογος στο μαιευτήριο έπαθε σοκ!καλά κυρία μου μπακαλιάρο σκορδαλιά φάγατε και ήρθατε????ακόμα το σκέφτομαι και γελάω..

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi24 είπε:

Έχει κάποια γιατρό αυτή την εβδομάδα κορίτσια   ??

Εγώ αύριο θα ξανακάνω εξετάσεις να δω αν έχει χειροτερέψει το θέμα με τη χολοσταση και μεθαύριο έχω γιατρό να δούμε πως πάμε....

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dhmh4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ μπαίνω αύριο για εισαγωγή και Τετάρτη γενναω...  Αντε με το καλό όλες!!!!! 

Στείλε μας που θα είσαι μέσα να σου κάνουμε λιγο παρέα . Αλλα ξαναλέω όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν κοιμηθώ σήμερα....  Συνέχεια μέσα στις σκέψεις μου χάνομαι... Λίγο έμεινε και με πιάνουν τα αγχοι μού!!!! Αν και πρέπει να κοιμηθώ και σήμερα και αύριο για να έχω δυνάμεις.. Ανυπομονώ να κρατήσω το πλάσματακι μου!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο!! Σκέψου όμορφα πράγματα,  σκέψου το προσωπάκι του, στιγμές όμορφες που είχες σε ολη την εγκυμοσύνη αυτη, ανθρωπους που σε αγαπανε..πες απο μέσα σου αγαπημένο σου ηρεμο τραγούδι κ θα έρθουν  θετικές σκέψεις γεμάτες φως!! Θα ηρεμήσεις κ θα κοιμηθείς για να εισαι γεμάτη αύριο.

Κ είμαστε Κ εμείς εδώ ;-)

  • Μου αρέσει 3

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...