Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

εγω καμια η αληθεια ειναι σχεδον με το ζορι εφαγα σημερα οτι εφαγα.. 

ο αντρας μου δν μπορει να το πιστεψει οτι εχω τετοια απεχθεια για τα φαγητα...μα λεει στο πρωτο δε ησουν ετσι..ε ειμαι στο δευτερο για αλλαγη του λεω  ;)

πολλα πολλα συγχαρητηρια! τωρα απλα να μην σηκωνεις καθολου βαρος και θα ειααι σουπερ!! με το καλο κ η αυχενικη!

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!ναι τωρα μεγαλη προσοχη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Papaki@ γενικα να ξερεις οτι τα αντισωματα για να γινουν αρνητικα κ να φαινονται μονο σαν παλια λοιμωξη θελουν αρκετο καιρο. κοπελες με λοιμωξεις μεχρι να αρνητικοποιηθουν σε αυτους τους ιους τυπου τοξοπλασμα cmv μπορει να χρειαστουν κ ενα 6μηνο   χωρις αυτο να σημαινει ομως οτι εχουν τον ιο ενεργο. απλα οι εξετασεις δειχνουν. γενικα το θεωρω απιθανο με τοσα μετρα που περνουμε για τον κορονοιο τοσα αντισιπτικα μασκες κ μεσα στο καλοκαιρι εσυ να κολλησες εναν παιδικο ιο που σχεδον ολοι τον εχουν περασει σαν νηπια κ σπανια αναζοπηρωνετε στους ενηλικες . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Geo Jo said:

Καλησπερα κοριτσια μου!!!Εκανα τον υπερηχο μου και πεταω!!! Ειμαι 9w3d, το φασολακι μου εχει διαστασεις 2,89cm και ειδαμε να κουναει χερακι και ποδαρακι!!!!!Μετα μας γυρισε ωραιοτατα την πλατη του!!!χαχαχα...ολα καλα λοιπον και βουρ για αυχενικη στις 31/7! Μου ειπε μεγαλη προσοχη γιατι εχω μια μικρη αποκολληση η οποια ειναι πιο πανω απ' το εμβρυο και δεν το επηρεαζει. Μου εγραψε ολα τα συμπληρωματα που θα ξεκινησω να πινω μετα την αυχενικη και φυσικα μπορω να παω διακοπες αν αισθανομαι καλα!

Μπράβο !! Με το καλό η αυχενική τώρα !! 
Μεγαλωνουν σιγά σιγά τα σπορακια μας ! 

Τελικά βλέπω ότι τελευταία έχω κλείσει αυχενική. Θα έχω πάρει απ όλες σας πληροφορίες μέχρι τότε ... 

Και εννοείται να πας διακοπές και να χαλαρώσεις όσο μπορείς ! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια !! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο !! Με το καλό η αυχενική τώρα !! 
Μεγαλωνουν σιγά σιγά τα σπορακια μας ! 

Τελικά βλέπω ότι τελευταία έχω κλείσει αυχενική. Θα έχω πάρει απ όλες σας πληροφορίες μέχρι τότε ... 

Και εννοείται να πας διακοπές και να χαλαρώσεις όσο μπορείς ! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια !! 

Καλημέρα κοριτσάρα μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και η δική σου αυχενική λοιπόν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες...

Έφαγα το πρωινό μου πήρα τα χαπακια μου  έβαλα τις κολπικές μου..Κ αραξα πάλι καναπέ...ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα κ όπως καταλάβαινετε πολύ η μοναξιά...ευτυχώς χθες ήρθε η η αδερφή μου με το ενός χρονών ανιψιό μου που είναι κ η αδυναμία μου κ πέρασα τέλεια...

Πότε θα περάσουν οι μέρες βρε κορίτσια μου???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα αγάπες...

Έφαγα το πρωινό μου πήρα τα χαπακια μου  έβαλα τις κολπικές μου..Κ αραξα πάλι καναπέ...ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα κ όπως καταλάβαινετε πολύ η μοναξιά...ευτυχώς χθες ήρθε η η αδερφή μου με το ενός χρονών ανιψιό μου που είναι κ η αδυναμία μου κ πέρασα τέλεια...

Πότε θα περάσουν οι μέρες βρε κορίτσια μου???

Καλημέρα!Θα περάσουν οι μέρες, θα δεις! Όλες αυτό σκεφτόμαστε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου κι από μένα! Εγώ χθες είχα συνέχεια πινάκια χαμηλά και σήμερα το πρωι είδα πάλι καφέ αίμα...λίγο βέβαια... Τώρα έφαγα πήρα κι εγώ τα χάπια μου και είμαι ξάπλα μέχρι να δω τι θα γίνει! Αν αυξηθεί θα πάρω το γιατρό μου!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κι από μένα! Εγώ χθες είχα συνέχεια πινάκια χαμηλά και σήμερα το πρωι είδα πάλι καφέ αίμα...λίγο βέβαια... Τώρα έφαγα πήρα κι εγώ τα χάπια μου και είμαι ξάπλα μέχρι να δω τι θα γίνει! Αν αυξηθεί θα πάρω το γιατρό μου!

Καλημέρα! Να μείνεις ξαπλωμένη και να μην κουράζεσαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου το είδα και κλαίω από συγκίνηση κοιμόταν δνε το ξυπνήσαμε.. Η καρδούλα χτυπάει kanonika και είναι ένας μικρός ανθρωπάκος!!!! :))))))))))) 

Κορίτσι μου μπράβο!!!! Τι ωραία!!! Καλα κάνατε και δεν το ξυπνήσατε!!!!

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημέρα! Να μείνεις ξαπλωμένη και να μην κουράζεσαι!

Ναι θα μείνω στον καναπέ!! Πάντως τώρα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη απ' την προηγούμενη φορά!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...