Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Νινι2019 said:

Κορίτσια μου το είδα και κλαίω από συγκίνηση κοιμόταν δνε το ξυπνήσαμε.. Η καρδούλα χτυπάει kanonika και είναι ένας μικρός ανθρωπάκος!!!! :))))))))))) 

Μπράβο !!! 
Τι γλυκούλια μωρέ που είναι τα τοσοδουλικα :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσι μου μπράβο!!!! Τι ωραία!!! Καλα κάνατε και δεν το ξυπνήσατε!!!!

Ναι θα μείνω στον καναπέ!! Πάντως τώρα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη απ' την προηγούμενη φορά!

Και πολύ καλά κάνεις εγώ έχω καθημερινά καφέ εκκρίσεις μπορεί κ λίγα ροζ ενδιάμεσα.. άλλοτε πολλά άλλες φορές λίγα.. Αλλά κάθε μέρα.. κ ο γιατρός μου δεν ανησυχεί...ηρέμησε κ μη σκέφτεσαι τίποτα κακό...

Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου το είδα και κλαίω από συγκίνηση κοιμόταν δνε το ξυπνήσαμε.. Η καρδούλα χτυπάει kanonika και είναι ένας μικρός ανθρωπάκος!!!! :))))))))))) 

Αφού το γλυκούλι κοιμόταν...τέλεια κορίτσι μου...!!!!Όλα καλα μπραβο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Πετάγομαι από την ομάδα του Οκτωβρίου γιατί είδα πως είστε αρκετές διδυμομανουλες! Κορίτσια κ εγώ μέχρι και τον 3ο είχα καφέ υγρά κ αιμορραγία! Τώρα πια έχω μπει στον 7ο... Όλα καλά θα πάνε, σας στέλνω πολύ θετική ενέργεια! Να ξεκουραζεστε...:wub:

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες! Πετάγομαι από την ομάδα του Οκτωβρίου γιατί είδα πως είστε αρκετές διδυμομανουλες! Κορίτσια κ εγώ μέχρι και τον 3ο είχα καφέ υγρά κ αιμορραγία! Τώρα πια έχω μπει στον 7ο... Όλα καλά θα πάνε, σας στέλνω πολύ θετική ενέργεια! Να ξεκουραζεστε...:wub:

Σε ευχαριστούμε πολύ καλή μου ...με το καλό τα μωράκια σου και εσυ!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ said:

Καλημέρα σε όλες! Πετάγομαι από την ομάδα του Οκτωβρίου γιατί είδα πως είστε αρκετές διδυμομανουλες! Κορίτσια κ εγώ μέχρι και τον 3ο είχα καφέ υγρά κ αιμορραγία! Τώρα πια έχω μπει στον 7ο... Όλα καλά θα πάνε, σας στέλνω πολύ θετική ενέργεια! Να ξεκουραζεστε...:wub:

Με το καλό τα μωράκια σου ... 

Μιας και σε βρήκα ... πως την παλεύεις με 2 εκεί μέσα ; Έχω μια αγωνία ότι θα γίνω σαν ντουλάπα και δε θα μπορώ να κουνηθώ ... :) 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες! Πετάγομαι από την ομάδα του Οκτωβρίου γιατί είδα πως είστε αρκετές διδυμομανουλες! Κορίτσια κ εγώ μέχρι και τον 3ο είχα καφέ υγρά κ αιμορραγία! Τώρα πια έχω μπει στον 7ο... Όλα καλά θα πάνε, σας στέλνω πολύ θετική ενέργεια! Να ξεκουραζεστε...:wub:

Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά τα μωράκια σου!!!! Ευχαριστούμε που μας μεταφέρεις την εμπειρία σου είναι πολύ σημαντική για μας!!!

Just now, natassaki2006 είπε:

Και πολύ καλά κάνεις εγώ έχω καθημερινά καφέ εκκρίσεις μπορεί κ λίγα ροζ ενδιάμεσα.. άλλοτε πολλά άλλες φορές λίγα.. Αλλά κάθε μέρα.. κ ο γιατρός μου δεν ανησυχεί...ηρέμησε κ μη σκέφτεσαι τίποτα κακό...

Αφού το γλυκούλι κοιμόταν...τέλεια κορίτσι μου...!!!!Όλα καλα μπραβο...

Ναι Νατασακι μου, κι εγώ είμαι πολύ χαλαρή! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Με το καλό τα μωράκια σου ... 

Μιας και σε βρήκα ... πως την παλεύεις με 2 εκεί μέσα ; Έχω μια αγωνία ότι θα γίνω σαν ντουλάπα και δε θα μπορώ να κουνηθώ ... :) 

Χαχαχα η αλήθεια είναι πως είναι ζόρικα τα πράγματα! Όλη μέρα πια η κοιλιά μου κουνιέται, είναι πολύ ατίθασα τα κορίτσια μου μάλλον, τρώω πολύ κλωτσιά όμως! Μέχρι τον πεμπτο δε φαινόταν καν ότι είμαι έγκυος κ ξαφνικά ξεπρόβαλε μια τεράστια κοιλιά! Ευτυχώς έχω πάρει 1,5 κιλό μόνο όποτε δεν έχω βαρύνει πολύ.. αλλά είναι δύσκολο κ να βολευτείς στον ύπνο κ το περπατημα φυσικά! Δε ξέρω μέχρι τον 9ο τι με περιμένει πραγματικά...

Just now, Τουτουνι είπε:

Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά τα μωράκια σου!!!! Ευχαριστούμε που μας μεταφέρεις την εμπειρία σου είναι πολύ σημαντική για μας!!!

Ναι Νατασακι μου, κι εγώ είμαι πολύ χαλαρή! 

Αχ μωρε ξέρω πως είναι να έχεις αίμα κ να μη μπορείς να ησυχάσεις, δεν περνάει ο καιρός να κανείς αυχενική. Αλλά μετά τον 4ο περνάει ο χρόνος νεράκι, θα δείτε...

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ said:

Χαχαχα η αλήθεια είναι πως είναι ζόρικα τα πράγματα! Όλη μέρα πια η κοιλιά μου κουνιέται, είναι πολύ ατίθασα τα κορίτσια μου μάλλον, τρώω πολύ κλωτσιά όμως! Μέχρι τον πεμπτο δε φαινόταν καν ότι είμαι έγκυος κ ξαφνικά ξεπρόβαλε μια τεράστια κοιλιά! Ευτυχώς έχω πάρει 1,5 κιλό μόνο όποτε δεν έχω βαρύνει πολύ.. αλλά είναι δύσκολο κ να βολευτείς στον ύπνο κ το περπατημα φυσικά! Δε ξέρω μέχρι τον 9ο τι με περιμένει πραγματικά...

Πολύ ωραία ... το 1,5 κιλό μέχρι τον 5ο είναι σούπερ !!! 
Ναι αυτό με το ύπνο το φαντάζομαι. Στο γιο μου το ειχα αλλά πιο μετά ... 7ο-8ο που είχε μεγαλώσει η κοιλιά. Τώρα φαντάζομαι θα γίνει νωρίτερα. 
Αντε να δούμε τι έχουμε να δούμε...

Με το καλό τα κοριτσάκια σου κοπέλα μου !! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Πολύ ωραία ... το 1,5 κιλό μέχρι τον 5ο είναι σούπερ !!! 
Ναι αυτό με το ύπνο το φαντάζομαι. Στο γιο μου το ειχα αλλά πιο μετά ... 7ο-8ο που είχε μεγαλώσει η κοιλιά. Τώρα φαντάζομαι θα γίνει νωρίτερα. 
Αντε να δούμε τι έχουμε να δούμε...

Με το καλό τα κοριτσάκια σου κοπέλα μου !! 

Όχι όχι στον 7ο είμαι! Χαχαχχα 

σε ευχαριστώ πολύ!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου. Έχω πάρει το utrogestan και εχω μεταφερθεί σε μαγικα νησιά. Από τη θολούρα νομίζω ότι είμαι Μαλδίβες και πινω κοκτέιλ.. Αντε να περάσει το τριμηνο να το κόψουμε πια το παλιόχαπι. Αν γράψω αλλά ντάλα θα καταλάβετε χαχα

  • Χαχα 6

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου το είδα και κλαίω από συγκίνηση κοιμόταν δνε το ξυπνήσαμε.. Η καρδούλα χτυπάει kanonika και είναι ένας μικρός ανθρωπάκος!!!! :))))))))))) 

Τέλειααααα!!! Κι εμάς κοιμόταν αλλά το ξυπνήσαμε το γλυκούλα κι άρχισε να κάνει κάτι τρελά..μάλλον τα πήρε που του τη χαλάσαμε..! Χαχαχα! 

Καλημέρα κορτσούδια μου υπέροχα! Όλες μια χαρά σας βρίσκω, χαλαρές και μου αρέσει ❤️ Εμείς ξεκινήσαμε να πάμε σουκου Χαλκιδική, έχουν σπίτι εκεί τα πεθερικά και μας πεθύμησαν. 

  • Μου αρέσει 5

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Τέλειααααα!!! Κι εμάς κοιμόταν αλλά το ξυπνήσαμε το γλυκούλα κι άρχισε να κάνει κάτι τρελά..μάλλον τα πήρε που του τη χαλάσαμε..! Χαχαχα! 

Καλημέρα κορτσούδια μου υπέροχα! Όλες μια χαρά σας βρίσκω, χαλαρές και μου αρέσει ❤️ Εμείς ξεκινήσαμε να πάμε σουκου Χαλκιδική, έχουν σπίτι εκεί τα πεθερικά και μας πεθύμησαν. 

Τι ωραία!! Καλά να περάσετε!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Τέλειααααα!!! Κι εμάς κοιμόταν αλλά το ξυπνήσαμε το γλυκούλα κι άρχισε να κάνει κάτι τρελά..μάλλον τα πήρε που του τη χαλάσαμε..! Χαχαχα! 

Καλημέρα κορτσούδια μου υπέροχα! Όλες μια χαρά σας βρίσκω, χαλαρές και μου αρέσει ❤️ Εμείς ξεκινήσαμε να πάμε σουκου Χαλκιδική, έχουν σπίτι εκεί τα πεθερικά και μας πεθύμησαν. 

Τι ωραία ... να περάσετε τέλεια και να χαλαρώσετε !!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Τέλειααααα!!! Κι εμάς κοιμόταν αλλά το ξυπνήσαμε το γλυκούλα κι άρχισε να κάνει κάτι τρελά..μάλλον τα πήρε που του τη χαλάσαμε..! Χαχαχα! 

Καλημέρα κορτσούδια μου υπέροχα! Όλες μια χαρά σας βρίσκω, χαλαρές και μου αρέσει ❤️ Εμείς ξεκινήσαμε να πάμε σουκου Χαλκιδική, έχουν σπίτι εκεί τα πεθερικά και μας πεθύμησαν. 

Τι ωραία....να περάσετε υπέροχα...χαλαρώστε...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...