Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Mighty είπε:

Συγγνώμη τώρα για το αηδιαστικό του ποστ.περα από τις συνεχείς αναγουλες κ τους εμετους εμένα κ το χρώμα από τα κακακια μου δεν είναι καλό.ειναι κάπως μπεζ κίτρινο.σκεφτομαι αν είναι αυτά που τρώω σε συνδυασμό με τα ουλτρο.

Δεν ξέρω να σου πω...η αλήθεια είναι ότι δεν μου έχει τύχει! Καλό θα ήταν να το πεις στο γιατρό σου!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Δεν ξέρω να σου πω...η αλήθεια είναι ότι δεν μου έχει τύχει! Καλό θα ήταν να το πεις στο γιατρό σου!

Έλα ντε δεν σκέφτηκα να τον ρωτήσω την Δευτέρα που πήγα. Αλλά νομίζω ότι είναι από την αλλαγή του διαιτολογίου μου.ετρωγα σχεδόν αποκλειστικά πρωτεινες κ λαχανικά κ τώρα μόνο υδατάνθρακες. Καμιά φορά είναι κ διάρροια συγγνώμη παλι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! said:

για το σωμα ναι ειναο οκ! χυμα μπορεις να  παρεις απο φαρμακειο και μετα το χρησιμοποιεις στα μωρακια στον ποπο αν δεν θελουν κρεμα συγκαματος και γα τυχον ενυδατωση τους στο σωμα.

Εγώ του το έβαζα μωρό του γιου μου  και για τη νόμισα το αμυγδαλέλαιο ... 

ειναι καλή επιλογή 

Just now, chris79 said:

Εγώ του το έβαζα μωρό του γιου μου  και για τη νινίδα το αμυγδαλέλαιο ... 

ειναι καλή επιλογή 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Έλα ντε δεν σκέφτηκα να τον ρωτήσω την Δευτέρα που πήγα. Αλλά νομίζω ότι είναι από την αλλαγή του διαιτολογίου μου.ετρωγα σχεδόν αποκλειστικά πρωτεινες κ λαχανικά κ τώρα μόνο υδατάνθρακες. Καμιά φορά είναι κ διάρροια συγγνώμη παλι

αντε βρε σιγα μιλα ελευθερα..θεωρω πως αφου ενεργεισαι δεν εχεις θεμα..παρολα αυτα εννοειται ρωτα τον γιατρο αου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κοριτσια μου που είστε σήμερα, τι κάνετε?

Καλημέρα! Καλέ τι σιγή είναι αυτή ξαφνικά; Εγώ τρέχω για εξετάσεις και νέα φάρμακα-βιταμίνες.

Περιμένουμε νέα από τις αυχενικές και τους υπερήχους σας!!!

 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε.. Συγχαρητήρια για τις τέλειες αυχενικές στα κορίτσια που έκαναν.

Εγω πήγα χθες επιτέλους και κατεθεσα τα χαρτια για το επιδομα της εξωσωματικης.

Ανυπομονω να παει11 ο μηνας για την αυχενικη. Θα εχουν περασει 3βδομαδες απο τον προηγουμενο υπερηχο και ανυπομονω..

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε.. Συγχαρητήρια για τις τέλειες αυχενικές στα κορίτσια που έκαναν.

Εγω πήγα χθες επιτέλους και κατεθεσα τα χαρτια για το επιδομα της εξωσωματικης.

Ανυπομονω να παει11 ο μηνας για την αυχενικη. Θα εχουν περασει 3βδομαδες απο τον προηγουμενο υπερηχο και ανυπομονω..

Πώς το παίρνεις το επίδομα αυτό?

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα! Καλέ τι σιγή είναι αυτή ξαφνικά; Εγώ τρέχω για εξετάσεις και νέα φάρμακα-βιταμίνες.

Περιμένουμε νέα από τις αυχενικές και τους υπερήχους σας!!!

 

Πραγματικά πολύ ησυχία σήμερα!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Τι κάνετε? Εγώ τελευταία μέρα στην δουλειά!

Αύριο έχω την αυχενική επιτέλους! Όσο για το επίδομα της εξωσωματικής, κατέθεσα τα χαρτιά στις 9/7 αλλά ακόμα να μπει στον λογαριασμό μου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Τι κάνετε? Εγώ τελευταία μέρα στην δουλειά!

Αύριο έχω την αυχενική επιτέλους! Όσο για το επίδομα της εξωσωματικής, κατέθεσα τα χαρτιά στις 9/7 αλλά ακόμα να μπει στον λογαριασμό μου!

Τέλεια!!!! Θα ησυχάσεις κι εσύ αύριο!!!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!!!! Τι ώρα έχεις το ραντεβού???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Τέλεια!!!! Θα ησυχάσεις κι εσύ αύριο!!!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!!!! Τι ώρα έχεις το ραντεβού???

9.15 ο υπέρηχος και μετά οι αιματολογικές....έχω αγωνία η αλήθεια είναι....αν όλα πάνε καλά, το Σάββατο φεύγω για λίγες μέρες

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Διανύοντας την 10η εβδομάδα.. φουσκώματα, στήθος τούμπανο, υπνηλία, κούραση και κάποιες φορές όρεξη να τα φάω όλα!!!

Καλημέρα! Κλασσικά συμπτώματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

9.15 ο υπέρηχος και μετά οι αιματολογικές....έχω αγωνία η αλήθεια είναι....αν όλα πάνε καλά, το Σάββατο φεύγω για λίγες μέρες

Καλημέρα! Κλασσικά συμπτώματα!!!

Καλά θα κάνεις, να πας να ξεκουραστεις και να ηρεμήσεις!!! Φυσικά και θα πάνε όλα καλά!!!! Είναι και πρωί πρωί!!! Θα ξεμπερδεψεις νωρίς!!!!

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Διανύοντας την 10η εβδομάδα.. φουσκώματα, στήθος τούμπανο, υπνηλία, κούραση και κάποιες φορές όρεξη να τα φάω όλα!!!

Ρενουλα μου καλημέρα!!! Εγώ σήμερα ξύπνησα τέλεια!!!! Η αλήθεια είναι ότι χθες εξαντληθηκα με εμετούς ανακατοσουρες και αδυναμία!!! Σήμερα όμως καμία σχέση!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνι το εύχομαι! Ναι, ευτυχώς έχω νωρίς ραντεβού να ξεμπερδεύω...Εγώ πάλι από ανακατωμάρες έχω ξεμπερδέψει από την 8η-9η εβδομάδα! Τώρα είμαι στην 11η....και η όρεξη είναι στα πάνω της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...