Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλά θα κάνεις, να πας να ξεκουραστεις και να ηρεμήσεις!!! Φυσικά και θα πάνε όλα καλά!!!! Είναι και πρωί πρωί!!! Θα ξεμπερδεψεις νωρίς!!!!

Ρενουλα μου καλημέρα!!! Εγώ σήμερα ξύπνησα τέλεια!!!! Η αλήθεια είναι ότι χθες εξαντληθηκα με εμετούς ανακατοσουρες και αδυναμία!!! Σήμερα όμως καμία σχέση!!!

Ευτυχώς εμετό δεν έχω κάνει.. μέχρι την αναγούλα έφτασα..

Επίσης η κοιλίτσα μου είναι πλέον ευδιάκριτη... σαν πολύ νωρίς δεν είναι;; Ίσως να είναι τα φουσκώματα;;


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo Jo είπε:

@Τουτουνι το εύχομαι! Ναι, ευτυχώς έχω νωρίς ραντεβού να ξεμπερδεύω...Εγώ πάλι από ανακατωμάρες έχω ξεμπερδέψει από την 8η-9η εβδομάδα! Τώρα είμαι στην 11η....και η όρεξη είναι στα πάνω της!

Μπράβο κορίτσια μου!!! Αλήθεια σου λέω όλα θα πάνε τέλεια!!! Και θα περιμένω με χαρά τα ευχάριστα πρωί πρωί!!!!

Just now, Renula είπε:

Ευτυχώς εμετό δεν έχω κάνει.. μέχρι την αναγούλα έφτασα..

Επίσης η κοιλίτσα μου είναι πλέον ευδιάκριτη... σαν πολύ νωρίς δεν είναι;; Ίσως να είναι τα φουσκώματα;;

Λογικά είναι πολύ νωρίς ακόμα! Εμένα δεν φαίνεται τίποτα ακόμα!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μπράβο κορίτσια μου!!! Αλήθεια σου λέω όλα θα πάνε τέλεια!!! Και θα περιμένω με χαρά τα ευχάριστα πρωί πρωί!!!!

Λογικά είναι πολύ νωρίς ακόμα! Εμένα δεν φαίνεται τίποτα ακόμα!!! 

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!! Θα σας στείλω αύριο τα νέα μου!!!

Όσο για την κοιλίτσα μου, εμένα έχει αρχίσει και φαίνεται!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula said:

Ευτυχώς εμετό δεν έχω κάνει.. μέχρι την αναγούλα έφτασα..

Επίσης η κοιλίτσα μου είναι πλέον ευδιάκριτη... σαν πολύ νωρίς δεν είναι;; Ίσως να είναι τα φουσκώματα;;

Όλα σχετικά είναι ... και εμένα φαίνεται η κοιλιά αλλά είναι δεύτερη εγκυμοσύνη που λένε ότι φαίνεται γρηγορότερα και διπλή κύηση και δεν ήμουνα και φέτες πριν ... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Αφόρητη σήμερα η ζέστη.Είμαι απ το πρωί μέσα στο σπίτι με τον ανεμιστήρα αγκαλιά.Δε διανοουμαι να βγω έξω.

Κοιλίτσα εμένα τίποτα δε φαίνεται ακόμα κι ελπίζω να τη βγάλω έτσι μέχρι και Αυγουστο-Σεπτεμβρη.

 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geo Jo είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!! Θα σας στείλω αύριο τα νέα μου!!!

Όσο για την κοιλίτσα μου, εμένα έχει αρχίσει και φαίνεται!

Να σας πω την αλήθεια κι εγώ είχα κοιλίτσα οπότε δεν μπορω να καταλάβω...ο άντρας μου λέει ότι έχω κι εγώ του απαντώ...ο νοιστικος καρβέλια ονειρεύεται... Και γελάμε!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου!! Ζεστη αφορητη! Κ εμενα η κοιλιτσα φαίνεται, μιας κ πριν δεν ειχα τίποτα, οποτε οποίος με ξερει μπορεί να καταλαβει,  αλλα ευτυχώς εχω μερικα φαρδια ρουχακια..  Θελω να το κρατησω για μενα κ την οικογένειά μας οσοο μπορω..  Αυριο κ εμεις αυχενικη κ το μυαλο μ ειναι εκει! Εύχομαι μόνο θετικά αποτελέσματα να έχουμε ολες μας κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! :)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Ζεστη αφορητη! Κ εμενα η κοιλιτσα φαίνεται, μιας κ πριν δεν ειχα τίποτα, οποτε οποίος με ξερει μπορεί να καταλαβει,  αλλα ευτυχώς εχω μερικα φαρδια ρουχακια..  Θελω να το κρατησω για μενα κ την οικογένειά μας οσοο μπορω..  Αυριο κ εμεις αυχενικη κ το μυαλο μ ειναι εκει! Εύχομαι μόνο θετικά αποτελέσματα να έχουμε ολες μας κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! :)

Όλα καλά θα πάνε !!!!! Με το καλό να κάνεις την αυχενική σου και να ηρεμήσεις κι εσύ!!! Τι ώρα έχεις εσύ ραντεβού??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Ζεστη αφορητη! Κ εμενα η κοιλιτσα φαίνεται, μιας κ πριν δεν ειχα τίποτα, οποτε οποίος με ξερει μπορεί να καταλαβει,  αλλα ευτυχώς εχω μερικα φαρδια ρουχακια..  Θελω να το κρατησω για μενα κ την οικογένειά μας οσοο μπορω..  Αυριο κ εμεις αυχενικη κ το μυαλο μ ειναι εκει! Εύχομαι μόνο θετικά αποτελέσματα να έχουμε ολες μας κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! :)

Ακριβώς.. κ εγώ δεν είχα κοιλίτσα πριν και τώρα έχει πεταχτεί.. δεν το ξέρει κανείς και φοράω μόνο φορεματάκια!!

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Ζεστη αφορητη! Κ εμενα η κοιλιτσα φαίνεται, μιας κ πριν δεν ειχα τίποτα, οποτε οποίος με ξερει μπορεί να καταλαβει,  αλλα ευτυχώς εχω μερικα φαρδια ρουχακια..  Θελω να το κρατησω για μενα κ την οικογένειά μας οσοο μπορω..  Αυριο κ εμεις αυχενικη κ το μυαλο μ ειναι εκει! Εύχομαι μόνο θετικά αποτελέσματα να έχουμε ολες μας κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! :)

Με το καλό κοπέλα μου!Ολα θα πάνε καλά και θα φυγεις τρομερά ευτυχισμένη!!!!

Τα καλυτερα έρχονται!!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renula είπε:

Ακριβώς.. κ εγώ δεν είχα κοιλίτσα πριν και τώρα έχει πεταχτεί.. δεν το ξέρει κανείς και φοράω μόνο φορεματάκια!!

Ε, γι'αυτό!!!! Εγώ είχα είδη ένα φρατζολακι στην κοιλιά!!! Χαχχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Δύσκολη μέρα εχθές για μένα μιας και πονούσα αρκετά...πήγα για υπέρηχο και ευτυχώς δεν ήταν τίποτα! Τα μωρά μεγάλωσαν τόσο πολυυυυυυ !! Κουνιούνται σαν τρέλα και τα 2 σαν να χορεύουν  σαμπαα!! Μεγάλη δεξιά αριστερά και κούνημα σώμα!! Τα είδαμε και σε 4D και ήταν συγκλονιστικό ... έκαναν μπουνιτσες τα χέρια τους! Το ένα είναι μάλλον αγοράκι γιατί είδε μια κουκίδα ο γιατρός.. Το άλλο εκεί που έχει χωθεί δεν μπορούμε ούτε να το δούμε καλά καλά! Το καλό είναι ότι μεγάλωσε Κ σάκος! Ρε κορίτσια νιώθω πολύ καλύτερα αν κάνω κάθε βδομάδα υπέρηχο...πείτε με υστερική αλλά μόνο έτσι ηρεμώ!!

  • Μου αρέσει 4

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Δύσκολη μέρα εχθές για μένα μιας και πονούσα αρκετά...πήγα για υπέρηχο και ευτυχώς δεν ήταν τίποτα! Τα μωρά μεγάλωσαν τόσο πολυυυυυυ !! Κουνιούνται σαν τρέλα και τα 2 σαν να χορεύουν  σαμπαα!! Μεγάλη δεξιά αριστερά και κούνημα σώμα!! Τα είδαμε και σε 4D και ήταν συγκλονιστικό ... έκαναν μπουνιτσες τα χέρια τους! Το ένα είναι μάλλον αγοράκι γιατί είδε μια κουκίδα ο γιατρός.. Το άλλο εκεί που έχει χωθεί δεν μπορούμε ούτε να το δούμε καλά καλά! Το καλό είναι ότι μεγάλωσε Κ σάκος! Ρε κορίτσια νιώθω πολύ καλύτερα αν κάνω κάθε βδομάδα υπέρηχο...πείτε με υστερική αλλά μόνο έτσι ηρεμώ!!

Μπράβο ! Όλα τέλεια ! 
Εντάξει αν νιώθεις καλύτερα πήγαινε πιο συχνά ... γιατί να αγχώνεσαι ; 
Και εγώ πονάω αρκετά κάποιες μέρες ... τόσο που φοβάμαι ... νομίζω με τα 2 όλα γίνονται πιο γρήγορα. Μεγαλώνει η μήτρα πιο γρήγορα και πονάμε πιο πολύ (δίκη μου θεωρία ..) :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Δύσκολη μέρα εχθές για μένα μιας και πονούσα αρκετά...πήγα για υπέρηχο και ευτυχώς δεν ήταν τίποτα! Τα μωρά μεγάλωσαν τόσο πολυυυυυυ !! Κουνιούνται σαν τρέλα και τα 2 σαν να χορεύουν  σαμπαα!! Μεγάλη δεξιά αριστερά και κούνημα σώμα!! Τα είδαμε και σε 4D και ήταν συγκλονιστικό ... έκαναν μπουνιτσες τα χέρια τους! Το ένα είναι μάλλον αγοράκι γιατί είδε μια κουκίδα ο γιατρός.. Το άλλο εκεί που έχει χωθεί δεν μπορούμε ούτε να το δούμε καλά καλά! Το καλό είναι ότι μεγάλωσε Κ σάκος! Ρε κορίτσια νιώθω πολύ καλύτερα αν κάνω κάθε βδομάδα υπέρηχο...πείτε με υστερική αλλά μόνο έτσι ηρεμώ!!

Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Μου είπε ο γιατρός οτι δεν χρειάζεται να με δει άλλο πριν την αυχενική και του λεω αποκλείεται...κι έτσι θα ξαναπαω...μπορώ εγώ να περιμένω τρεις βδομάδες;...δεν είμαστε καλά!!!

  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Μου είπε ο γιατρός οτι δεν χρειάζεται να με δει άλλο πριν την αυχενική και του λεω αποκλείεται...κι έτσι θα ξαναπαω...μπορώ εγώ να περιμένω τρεις βδομάδες;...δεν είμαστε καλά!!!

Σ ενα μήνα εγω θα ξαναπαω.Μεχρι τότε θα διακοπαρω!!Καιρος να περάσουμε καλά κι εγώ και το μωράκι μου,γιατι έτσι πάει.

Εμενα μετα τον τελευταιο υπερηχο την 9η βδομαδα μ επιασε ξαφνικα μια ηρεμια,σα να ησυχασα.

Το αγχος βεβαια υπηρχε για την αυχενικη διοτι η αυχενικη κρινει τα πάντα αλλα καμία σχεση με το πως ημουνα στην αρχη.

Κι αν δεν υπηρχε και ο ψυχολογικός πολεμος λόγω ηλικίας πιστεύω θα ημουνα γενικά πάααααρα πολύ ήρεμη.

Οσο μπορούμε κοριτσια πιο ηρεμες για τα μωρά μας,εισπραττουν τα πάντα.Μου το λεει συνεχεια η γιατρος μου απ την αρχή.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...