Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Renaki80 είπε:

Ναι εγώ έχω, αριστερά και δεξιά από την κοιλιά! 
 

Η φαρμακοποιός μου, με συμβούλεψε ακόμα να μην βάλω, βέβαια παίζει ρόλο και το δέρμα! Με είδε και μου είπε ότι δεν χρειάζομαι, θα ρωτήσω όμως και τον γιατρό την Τρίτη! 
 
Τουτούνι περνάει ο καιρός και πρέπει σιγά σιγά να ετοιμαστούμε

Εγώ αγόρασα σήμερα δύο ζευγάρια πιτζάμες σαν βελουτέ με πολύ ελαστικότητα προς τα έξω γιατί έχω αρχίσει και δεν χωράω πουθενά, μόνο στα ρούχα του άντρα μου :P

Φυσικά και πρέπει αν ετοιμαζόμαστε!! Εγώ να σου πω την αλήθεια ακόμα χωράω στα ρούχα μου! Στις πιτζάμες μου δηλαδή γιατί όλη μέρα σπίτι είμαι με πιτζάμες!!! Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου εχω τρελαθει στην συχνοουρια...παω καθε 15 λεπτα...επισης το τσουξιμο στον κολπο και η φαγουρα που ειχα επανηλθε και την Τριτη θα παω για καλλιεργεια κολπικου...ειναι το μονο που μ' ενοχλει....κατα τ' αλλα ειμαι καλα! Εκανα κ γω τις αγορες μου σημερα διοτι η κοιλουμπα μου μεγαλωσε κ ηδη αρχιζω και δεν χωραω στα ρουχα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Κοριτσια μου εχω τρελαθει στην συχνοουρια...παω καθε 15 λεπτα...επισης το τσουξιμο στον κολπο και η φαγουρα που ειχα επανηλθε και την Τριτη θα παω για καλλιεργεια κολπικου...ειναι το μονο που μ' ενοχλει....κατα τ' αλλα ειμαι καλα! Εκανα κ γω τις αγορες μου σημερα διοτι η κοιλουμπα μου μεγαλωσε κ ηδη αρχιζω και δεν χωραω στα ρουχα μου!!!

Τι ωραία που ξεκινούν οι αγορές σιγά σιγά!!! Αχ αυτές οι κοιλιτσες μας!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου λειπει πολυ η δουλεια.μου και παροτι εχω τωρα και τον αντρα μου παρεα.εφοσον εργαζεται με τηλεργασια και βολταρουμε και μαζι,πληττω αφορητα.Δεν εχω μαθει να καθομαι και γυρναω ετσι ασκοπα.

Αν δεν ηταν ο κορονοιος δε θα ειχα ετσι περιοριστει,θα συνεχιζα να δουλεύω.Το μυαλο πρεπει να ξεφευγει και να νιωθω παραγωγικη.Με τα μωρουδιακα ετσι κι αλλιως εχω χρονο ν ασχοληθω,σιγουρα μετα τη β επιπεδου,οποτε μπορω να πω ότι μ εχει φαει η ανία...:roll:


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εμενα μου λειπει πολυ η δουλεια.μου και παροτι εχω τωρα και τον αντρα μου παρεα.εφοσον εργαζεται με τηλεργασια και βολταρουμε και μαζι,πληττω αφορητα.Δεν εχω μαθει να καθομαι και γυρναω ετσι ασκοπα.

Αν δεν ηταν ο κορονοιος δε θα ειχα ετσι περιοριστει,θα συνεχιζα να δουλεύω.Το μυαλο πρεπει να ξεφευγει και να νιωθω παραγωγικη.Με τα μωρουδιακα ετσι κι αλλιως εχω χρονο ν ασχοληθω,σιγουρα μετα τη β επιπεδου,οποτε μπορω να πω ότι μ εχει φαει η ανία...:roll:

Υπομονή στα κορίτσια που δουλεύουν φουλ,  υπομονη και για τα κορίτσια που καθονται..  Μακάρι να υπήρχε μια μεση λυση..  Εμενα δουλευει ο ανδρας μεχρι απόγευμα και λογω covid δεν μ πλησιάζει άνθρωπος :huh: περιμενω με αγωνια να ξεκινησουν τα μαθήματα του μεταπτυχιακου, αφου εφαγα κ ολο το καλοκαίρι μεσα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Paris.33 είπε:

Υπομονή στα κορίτσια που δουλεύουν φουλ,  υπομονη και για τα κορίτσια που καθονται..  Μακάρι να υπήρχε μια μεση λυση..  Εμενα δουλευει ο ανδρας μεχρι απόγευμα και λογω covid δεν μ πλησιάζει άνθρωπος :huh: περιμενω με αγωνια να ξεκινησουν τα μαθήματα του μεταπτυχιακου, αφου εφαγα κ ολο το καλοκαίρι μεσα

Ετσι είναι!Κι εμεις εχουμε ψιλοαπομονωθει λόγω covid εννοειται.Ακομα και τη βαπτιστηρα μου εχω να τη δω μηνες.Φοβαμαι ιδιαιτερα τα πιτσιρίκια...Μεταπτυχιακο θα ξεκιναγα κι εγω,το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω αφου γεννησω πως θα τα καταφερω...

Σήμερα διαβασα κι αυτο το αρθρο για τις 18 εγκυες που νοσηλευτηκαν ως τωρα με κορονοιο και αγχώθηκα πάλι..


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ετσι είναι!Κι εμεις εχουμε ψιλοαπομονωθει λόγω covid εννοειται.Ακομα και τη βαπτιστηρα μου εχω να τη δω μηνες.Φοβαμαι ιδιαιτερα τα πιτσιρίκια...Μεταπτυχιακο θα ξεκιναγα κι εγω,το σκεφτηκα αλλα δεν ξερω αφου γεννησω πως θα τα καταφερω...

Η αλήθεια ειναι το αποφασισα πριν μαθω για την εγκυμοσύνη(δεν περιμενα λογω αγχους και στεναχωριας να μεινω εγκυος)   κ ευτυχώς πηρα μονο μια ενότητα γιατι η ΠΗΤ πεφτει με την εξεταστική..  Κ εγω σκέφτηκα το μετα,  αλλα δεν χρειάζεται να τελειώσει σε 2 χρονια, ας με πάρει και 3, την υγεια μας να εχουμε και θα τα παλεψουμε ολα, δεν θα σκασω κιολας..  Πάντως στην κατάσταση μου,  θα είναι μια διαφυγη!! 

Επαρχια που ειμαστε πιο πολυ τις ιωσεις σκέφτομαι παρα τον covid και η αλήθεια ειναι οτι επειδή δεν θα παω για μθμ ειχα ξεχαστει,  αλλα εχεις δικιο θελει προσοχή και εχουμε κ παιδακια στο στενο περιβάλλον μας εμεις

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Η αλήθεια ειναι το αποφασισα πριν μαθω για την εγκυμοσύνη(δεν περιμενα λογω αγχους και στεναχωριας να μεινω εγκυος)   κ ευτυχώς πηρα μονο μια ενότητα γιατι η ΠΗΤ πεφτει με την εξεταστική..  Κ εγω σκέφτηκα το μετα,  αλλα δεν χρειάζεται να τελειώσει σε 2 χρονια, ας με πάρει και 3, την υγεια μας να εχουμε και θα τα παλεψουμε ολα, δεν θα σκασω κιολας..  Πάντως στην κατάσταση μου,  θα είναι μια διαφυγη!! 

Επαρχια που ειμαστε πιο πολυ τις ιωσεις σκέφτομαι παρα τον covid και η αλήθεια ειναι οτι επειδή δεν θα παω για μθμ ειχα ξεχαστει,  αλλα εχεις δικιο θελει προσοχή και εχουμε κ παιδακια στο στενο περιβάλλον μας εμεις

Καλημερα! εγω θα σου πω, μπραβο σου που αποφασισες να κανεις μεταπτυχιακο ειδικα δεδομενων των συνθηκων

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα! εγω θα σου πω, μπραβο σου που αποφασισες να κανεις μεταπτυχιακο ειδικα δεδομενων των συνθηκων

Των οικονομικών;;  και εγω απορω με το θράσος μου :-P αλλα οπως ειπα δεν χρειάζεται να τελειωσει σε 2 χρονια, και σε 3 και σε 4! Υγεία να έχουμε και μπορούμε να προσπαθουμε για τα όνειρά μας! Καλη ηλιόλουστη κυριακη κοριτσια μου! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Των οικονομικών;;  και εγω απορω με το θράσος μου :-P αλλα οπως ειπα δεν χρειάζεται να τελειωσει σε 2 χρονια, και σε 3 και σε 4! Υγεία να έχουμε και μπορούμε να προσπαθουμε για τα όνειρά μας! Καλη ηλιόλουστη κυριακη κοριτσια μου! ❤️ 

οχι αλιμονο που θα εχεις το μωρακι σου σε λιγους μηνες εννοω κυριως! φυσικα και δεν σε βιαζει τιποτα! αλλωστε και εγω εχω διαφορα στο μυαλο μου και ας παμε για το 2ο! καλα να ειμαστε και οταν το παρουμε αποφαση ειμαστε πολυμηχανηματα ως γνωστον :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 Καλησπέρα κορίτσια.. Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.. 

Αραχτη στον καναπέ σήμερα, αφού σχόλασα το μεσημέρι από την δουλειά και είπα σήμερα να κάτσω λίγο στον ποπό μου και να ξεκουραστώ γιατί έρχεται δύσκολη εβδομάδα πάλι.. Βρήκαμε και σπίτι και σιγά σιγά πρέπει να αρχίσω να πακετάρω γιατί σε 10 μέρες θα ξεκινήσει η μετακόμιση.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

 Καλησπέρα κορίτσια.. Εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.. 

Αραχτη στον καναπέ σήμερα, αφού σχόλασα το μεσημέρι από την δουλειά και είπα σήμερα να κάτσω λίγο στον ποπό μου και να ξεκουραστώ γιατί έρχεται δύσκολη εβδομάδα πάλι.. Βρήκαμε και σπίτι και σιγά σιγά πρέπει να αρχίσω να πακετάρω γιατί σε 10 μέρες θα ξεκινήσει η μετακόμιση.. 

δυσκολο πραγμα η μετακομιση αλλα καλυτεεα τωρα που ακομα μπορεις! εγω ξεκινησα σιγα σιγα να τακτοποιω τα χειμωνιατικα και εβγαλα την σουπερ κουτα με ρουχα εγκυμοσυνης που ειχα στο παταρι..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά! Απ' το πρωί έχω τραβήγματα στην κοιλιά μου και πονακια! 

Μεγαλωνουν τα μωρακια σου και η μητρα σου μαζι!! Εγω ειχα πονους σαν σουβλιες πριν 2 εβδομάδες και ολα καλα,  κ αυτο ρωτησα κ τον γιατρό τωρα κ μ ειπε ειναι φυσιολογικό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά! Απ' το πρωί έχω τραβήγματα στην κοιλιά μου και πονακια! 

Ο γιατρός μου έχει πει ότι οταν νιώθω τέτοια να ξαπλώνω και να ξεκουράζομαι.. Μήπως κουράστηκες? Διαφορετικά σίγουρα είναι αυτό που είπε και η @Paris.33

 

Just now, Ani!! είπε:

δυσκολο πραγμα η μετακομιση αλλα καλυτεεα τωρα που ακομα μπορεις! εγω ξεκινησα σιγα σιγα να τακτοποιω τα χειμωνιατικα και εβγαλα την σουπερ κουτα με ρουχα εγκυμοσυνης που ειχα στο παταρι..

Αααχ πραγματικά μόνο που το σκέφτομαι κουράζομαι χαχσχσ.. Αλλά σιγά σιγά θα τα κάνω.. Έχω και πολλά χέρια για βοήθεια.. Και θα κάνω και το δωμάτιο του μπέμπη που πάντα ήθελα.. Γενικά θα είναι πολύ καλύτερα και για το μωρό και μετά από 1 χρόνο επιτέλους βρήκαμε σπίτι.. 

Αααχ τι ωραία.. Καλό είναι να έχεις ρούχα άνετα.. Εγω βολεύτηκα με 3 παντελόνια και ευτυχώς φοράω φαρδιά οπότε από μπλούζες είμαι κομπλέ και δεν πρέπει να μπω σε περιττά έξοδα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...