Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Αχ κορίτσια μου, ανήκω στις περιπτώσεις που λιώνουν στον καναπέ κάθε μέρα!!! Όποτε κούραση αποκλείεται να είναι!! Λογικά τα μωράκια μεγαλώνουν μαζί με τη μήτρα!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσια μου, ανήκω στις περιπτώσεις που λιώνουν στον καναπέ κάθε μέρα!!! Όποτε κούραση αποκλείεται να είναι!! Λογικά τα μωράκια μεγαλώνουν μαζί με τη μήτρα!!!!

Τουτουνακι μ τωρα που κοιταξα σε αυτες τις μερες ημουν που ειχα τις σουβλιες, πιο δυνατες απο ποτε, αλλα ολα καλα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Τουτουνακι μ τωρα που κοιταξα σε αυτες τις μερες ημουν που ειχα τις σουβλιες, πιο δυνατες απο ποτε, αλλα ολα καλα! 

Θα ναι η βδομάδα τέτοια!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσια μου, ανήκω στις περιπτώσεις που λιώνουν στον καναπέ κάθε μέρα!!! Όποτε κούραση αποκλείεται να είναι!! Λογικά τα μωράκια μεγαλώνουν μαζί με τη μήτρα!!!!

Ναι αυτο !!!κ τσεκαρε κ το μαγνησιο μηπως και χρειαζεσαι λιγο παραπανω ,εμενα μου ειπε θα μου προσθεσει οπως κ εχει απο την 20η βδομαδα γιατί ειναι 2 και ειναι απαραιτητο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ναι αυτο !!!κ τσεκαρε κ το μαγνησιο μηπως και χρειαζεσαι λιγο παραπανω ,εμενα μου ειπε θα μου προσθεσει οπως κ εχει απο την 20η βδομαδα γιατί ειναι 2 και ειναι απαραιτητο..

Μαγνήσιο παίρνω είδη ένα χάπι το πρωί και ένα το βράδυ!!! Εσύ παίρνεις παραπάνω???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Μαγνήσιο παίρνω είδη ένα χάπι το πρωί και ένα το βράδυ!!! Εσύ παίρνεις παραπάνω???

Αα οκ τοτε !!δεν τιθεται θεμα!!παιρνω ενα trofocard max μαζι με το γευμα μεσημερι,αλλα μου ειπε απο 20η να παιρνω ενα πρωι κ ενα βραδυ οπως εσυ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά! Απ' το πρωί έχω τραβήγματα στην κοιλιά μου και πονακια! 

Συμπάσχω μαζί σου....

Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy είπε:

Συμπάσχω μαζί σου....

 

Just now, Τουτουνι είπε:

Μαγνήσιο παίρνω είδη ένα χάπι το πρωί και ένα το βράδυ!!! Εσύ παίρνεις παραπάνω???

μωρε εχεις και διδυμακια τι να σου κανει και αυτη η δολια η κοιλια;;; νομοζω δεν μπορει να σου προσθεσει πανω απο 2 μαγνησιο.. εμενα εται μου ειπε οταν στις αρχες δεν ημουν καλα.. ευχομαι να ειναι προσωρινα τα τραβηγματακια. Καληνυχταααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου..Καλή εβδομάδα.. Τι κάνετε? @Τουτουνιείσαι καλύτερα σήμερα?

Να κάνω μια σχετη ερώτηση? Σχετικά τώρα με την μετακόμιση που θα κάνουμε σκέφτομαι να φύγω από την ΔΕΗ και να αλλάξω παροχο ρεύματος.. Εσείς έχετε ΔΕΗ? Κάτι άλλο? Είσαστε ευχαριστημένες? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geonutr-mama είπε:

Εμείς είμαστε στη ΔΕΗ αλλά έχουμε κοινωνικό τιμολόγιο οπότε μας συμφέρει. Δε ξερω αν θα άλλαζα αν δεν είχαμε γιατί νιώθω πως σε ολες κάτι παίζει. 

Και εμείς έχουμε το κοινωνικό τιμολόγιο και νυχτερινό ρεύμα αλλά πάλι μου φαίνεται ακριβά.. Σίγουρα και στις άλλες εταιρίες κρύβεται κάτι από πίσω, δεν μπορεί.. Απλά έχω ακούσει και από γνωστούς ότι συμφέρει.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Σήμερα ξύπνησα πολύ καλύτερα!!!! τελικά χθες εκανα κι έναν εμετό να μου βρίσκεται... Και το έχω παρατηρήσει κάθε φορά που αλλάζουν βδομάδα τα μωράκια μου πάντα κάνω εναν εμετό...

εσείς πως είστε????

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Σήμερα ξύπνησα πολύ καλύτερα!!!! τελικά χθες εκανα κι έναν εμετό να μου βρίσκεται... Και το έχω παρατηρήσει κάθε φορά που αλλάζουν βδομάδα τα μωράκια μου πάντα κάνω εναν εμετό...

εσείς πως είστε????

αφου εισαι καλυτερα ολα καλα..τα ιδια, ο μπεμπης μαλλον θα βγει πρωινος τυπος γιατι μαζι μου ξυπναει και αυτος εχω παρατηρησει..μια δυσκολη εβδομαδα ξεκινησε για μενα..2 δουλειες και πακεταρισμα το σπιτι..δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι πραγματικα..με εχει πιασει ενα τρελο αγχος και πρεπει καπως να το αποβαλλω και μαλιστα γρηγορα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

αφου εισαι καλυτερα ολα καλα..τα ιδια, ο μπεμπης μαλλον θα βγει πρωινος τυπος γιατι μαζι μου ξυπναει και αυτος εχω παρατηρησει..μια δυσκολη εβδομαδα ξεκινησε για μενα..2 δουλειες και πακεταρισμα το σπιτι..δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι πραγματικα..με εχει πιασει ενα τρελο αγχος και πρεπει καπως να το αποβαλλω και μαλιστα γρηγορα

Να προσέχεις πολύ και να προσπαθήσεις να μην.κουραζεσαι!!! Όλα θα γίνουν!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη εβδομάδα!!! Καλη τυχη στα κορίτσια που εχουν υπερηχους! Εχει καποια κοπελα β επιπέδου αυτη την εβδομάδα;;! 

Just now, mommytobe είπε:

αφου εισαι καλυτερα ολα καλα..τα ιδια, ο μπεμπης μαλλον θα βγει πρωινος τυπος γιατι μαζι μου ξυπναει και αυτος εχω παρατηρησει..μια δυσκολη εβδομαδα ξεκινησε για μενα..2 δουλειες και πακεταρισμα το σπιτι..δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι πραγματικα..με εχει πιασει ενα τρελο αγχος και πρεπει καπως να το αποβαλλω και μαλιστα γρηγορα

Μακάρι να ήμασταν κοντα να βοηθουσαμε καπως! Μην αγχώνεσαι, πιο πολυ απο οτι αξιζει! Ολα θα γινουν σιγα σιγα.. Κ να σας ξεφύγει κατι δεν αξιζει να σκαμε για ο,τι διορθωνεται! Ειμαι σίγουρη το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει αργότερα :x Καμια αδεια απο τη δουλειά;; εμεις εχουμε ζενιθ ρευμα κ αεριο κ αν εχεις κ τα 2 εχει καποια έκπτωση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...