Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Καλημερα!Ναι,ξεκινανε οι β επιπεδου!Αυριο η πρωτη αν θυμαμαι καλα!!!

Κορίτσια,στην 21η ή την 22η εβδομαδα μπαίνουμε στον 6ο μηνα?

Μολις διαβασα οτι ο 6ος μηνας εχει 5 βδομάδες όπως ο 3ος!

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Καλημερα!Ναι,ξεκινανε οι β επιπεδου!Αυριο η πρωτη αν θυμαμαι καλα!!!

Άντε με.το καλό να ξεκινήσουμε!!! Μόνο θετικά αποτελέσματα να έχουμε!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Να προσέχεις πολύ και να προσπαθήσεις να μην.κουραζεσαι!!! Όλα θα γίνουν!!!!!

Θα προσπαθήσω όσο μπορώ να κουράσω λιγότερο.. 

 

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα και καλη εβδομάδα!!! Καλη τυχη στα κορίτσια που εχουν υπερηχους! Εχει καποια κοπελα β επιπέδου αυτη την εβδομάδα;;! 

Μακάρι να ήμασταν κοντα να βοηθουσαμε καπως! Μην αγχώνεσαι, πιο πολυ απο οτι αξιζει! Ολα θα γινουν σιγα σιγα.. Κ να σας ξεφύγει κατι δεν αξιζει να σκαμε για ο,τι διορθωνεται! Ειμαι σίγουρη το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει αργότερα :x Καμια αδεια απο τη δουλειά;; εμεις εχουμε ζενιθ ρευμα κ αεριο κ αν εχεις κ τα 2 εχει καποια έκπτωση 

Ευχαριστώ πολύ.. Μόνο που το λες φτάνει, ενώ θεωρητικά είμαστε ξένες... Και εγώ αυτό είπα.. Να μαζέψουμε τώρα να μεταφέρουμε και μια μέρα τα έπιπλα και από εκεί και πέρα σιγά σιγά θα μπουν όλα στην θέση τους.. Αδεια δυστυχώς οοχι.. Μόνο την εκείνη την Κυριακή που θα κανουμε την μετακόμιση δεν θα πάω γιε δουλειά.. Τις άλλες μέρες κανονικα και στα 2...δεν με παίρνει και να κάτσω καμία βδομάδα(απλήρωτη θα είναι) και τώρα θα βγουν και πολλά έξοδα στην μετακόμιση.. Θα τελειώσει που θα πάει.. 

 

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε με.το καλό να ξεκινήσουμε!!! Μόνο θετικά αποτελέσματα να έχουμε!!!

Καλά αποτελέσματα σε όλες μας κορίτσια μου:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@mommytobe ,υπομονή και όσο μπορείς πιο ήρεμα και χαλαρά.. θα τελειώσει κι αυτό

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν υπερήχους και Β επιπέδου

Εγώ κοριτσια μου τόλμησα να ζυγιστω σήμερα και πήρα μια χαρά.... 8 Σεπτεμβρίουείχα πάρει ήδη 5 κιλά και μου είπε ο γιατρός να προσέχω.. Έτρωγα λοιπόν και εγώ με σύνεση γιατί φοβήθηκα και ενοιωθα άσχημα.  Ευτυχώς 20 μέρες μετά πήρα μόνο 300γρ. Το είχα πολύ άγχος.

Ελπίζω σε δέκα μέρες που έχω β επιπέδου να τα διατηρήσω...

Μου είπε ο γιατρός από δω και πέρα μέχρι 1μιση κιλό το μήνα.

  • Μου αρέσει 5

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@mommytobe ,υπομονή και όσο μπορείς πιο ήρεμα και χαλαρά.. θα τελειώσει κι αυτό

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν υπερήχους και Β επιπέδου

Εγώ κοριτσια μου τόλμησα να ζυγιστω σήμερα και πήρα μια χαρά.... 8 Σεπτεμβρίουείχα πάρει ήδη 5 κιλά και μου είπε ο γιατρός να προσέχω.. Έτρωγα λοιπόν και εγώ με σύνεση γιατί φοβήθηκα και ενοιωθα άσχημα.  Ευτυχώς 20 μέρες μετά πήρα μόνο 300γρ. Το είχα πολύ άγχος.

Ελπίζω σε δέκα μέρες που έχω β επιπέδου να τα διατηρήσω...

Μου είπε ο γιατρός από δω και πέρα μέχρι 1μιση κιλό το μήνα.

Καλημερα σε ολες και απο εμενα! αυριο εχω γιατρουλη και υπερηχο, ανυπομονω να δω τι κανει το σπορακι μου οπως και να δω ποσα κιλα μπορει να εχω παρει..μιας και το τελευταιο 20 εστρωσε για τα καλα το στομαχι μου. 

Καλα αποτελεσματα και καλες μετακομισεις και δουλειες σε ολες μας! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@mommytobe ,υπομονή και όσο μπορείς πιο ήρεμα και χαλαρά.. θα τελειώσει κι αυτό

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν υπερήχους και Β επιπέδου

Εγώ κοριτσια μου τόλμησα να ζυγιστω σήμερα και πήρα μια χαρά.... 8 Σεπτεμβρίουείχα πάρει ήδη 5 κιλά και μου είπε ο γιατρός να προσέχω.. Έτρωγα λοιπόν και εγώ με σύνεση γιατί φοβήθηκα και ενοιωθα άσχημα.  Ευτυχώς 20 μέρες μετά πήρα μόνο 300γρ. Το είχα πολύ άγχος.

Ελπίζω σε δέκα μέρες που έχω β επιπέδου να τα διατηρήσω...

Μου είπε ο γιατρός από δω και πέρα μέχρι 1μιση κιλό το μήνα.

Λοιπον,εγω εχασα 2 κιλα το πρωτο τριμηνοχωρις εμετους και ναυτιες,απλα δεν ειχα ορεξη.

Τα πηρα πισω συν 1 ακομα τον 5ο μηνα.

Αρα ειμαι 1 κιλο πάνω ξεκινωντας τον 6ο μηνα.

Αλλα το χω βαλει στοχο να παρω οσο πιο λιγα γινεται.Αν γινεται και μονο του μωρου ακόμα καλυτερα.

Παντως,το να μη δουλεύεις και να καθεσαι δε βοηθαει καθολου.

Πρεπει ν αρχισουμε γυμναστικη για εγκύους κοριτσια.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Λοιπον,εγω εχασα 2 κιλα το πρωτο τριμηνο.Τα πηρα πισω συν 1 ακομα τον 5ο μηνα.Αρα ειμαι 1 κιλο πάνω ξεκινωντας τον 6ο μηνα.Αλλα το χω βαλει στοχο να παρω οσο πιο λιγα γινεται.Αν γινεται και μονο του μωρου ακόμα καλυτερα.

Παντως,το να μη δουλεύεις και να καθεσαι δε βοηθαει καθολου.

Πρεπει ν αρχισουμε γυμναστικη για εγκύους κοριτσια.

προσωπικα ειχα κανει γυμναστικη για εγκυους στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου και δεν ηταν για αδυνατισμα απλα ανακουφιζοταν το σωμα απο προσεγμενες ασκησεις...ωραια εμπειρια δε λεω αν μπορειτε να κανετε!

απο κιλα εγω εχασα 2 στις αρχες, πηρα 2 και ημουν στα αρχικα μου. αυριο θα μαθω λοιπον ποσο ανεβηκα στην 17η εβδομαδα! 

Εσυ εισαι σουπερ παντως απο κιλα! μπραβο σου!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

προσωπικα ειχα κανει γυμναστικη για εγκυους στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου και δεν ηταν για αδυνατισμα απλα ανακουφιζοταν το σωμα απο προσεγμενες ασκησεις...ωραια εμπειρια δε λεω αν μπορειτε να κανετε!

απο κιλα εγω εχασα 2 στις αρχες, πηρα 2 και ημουν στα αρχικα μου. αυριο θα μαθω λοιπον ποσο ανεβηκα στην 17η εβδομαδα! 

Εσυ εισαι σουπερ παντως απο κιλα! μπραβο σου!

 

Κι εσυ μια χαρά είσαι!!

Σιγουρα δε θα ειναι για αδυνατισμα η γυμναστικη αλλά έστω για συντήρηση και εκτονωση!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρες..ξεκινάω σήμερα εγώ β επιπέδου..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Τούτουνι με το καλό η μετακόμιση.. πω μεγάλος μπελάς κ βάσανο.ν προσέχεις ναι;;;;όχι κούραση κ βιασύνη.ολα θ γίνουν

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες..ξεκινάω σήμερα εγώ β επιπέδου..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Τούτουνι με το καλό η μετακόμιση.. πω μεγάλος μπελάς κ βάσανο.ν προσέχεις ναι;;;;όχι κούραση κ βιασύνη.ολα θ γίνουν

Α ωραία!Με το καλό!Πόσο είσαι σήμερα?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες..ξεκινάω σήμερα εγώ β επιπέδου..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Τούτουνι με το καλό η μετακόμιση.. πω μεγάλος μπελάς κ βάσανο.ν προσέχεις ναι;;;;όχι κούραση κ βιασύνη.ολα θ γίνουν

εγω μετακομιζω κοριτσι οχι η τουτουνι...

ευχομαι καλα αποτελεσματα σημερα..περιμενουμε τα νεα σου με μεγαλη αγωνια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy said:

Καλημέρα τσουπρες..ξεκινάω σήμερα εγώ β επιπέδου..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Τούτουνι με το καλό η μετακόμιση.. πω μεγάλος μπελάς κ βάσανο.ν προσέχεις ναι;;;;όχι κούραση κ βιασύνη.ολα θ γίνουν

Καλή επιτυχία !! 
Περιμενουμε νέα και εντυπώσεις !! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες..ξεκινάω σήμερα εγώ β επιπέδου..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Τούτουνι με το καλό η μετακόμιση.. πω μεγάλος μπελάς κ βάσανο.ν προσέχεις ναι;;;;όχι κούραση κ βιασύνη.ολα θ γίνουν

Καλα αποτελέσματα να εχετε!!! ❤️ ❤️ ❤️ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy είπε:

Καλημέρα τσουπρες..ξεκινάω σήμερα εγώ β επιπέδου..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Τούτουνι με το καλό η μετακόμιση.. πω μεγάλος μπελάς κ βάσανο.ν προσέχεις ναι;;;;όχι κούραση κ βιασύνη.ολα θ γίνουν

Καλή επιτυχία !!! Περιμένουμε τα ευχάριστα!!! 

Δεν μετακομίζω εγώ!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...