Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Έχεις κάποιο θέμα υγείας και θέλει να τα πάρει νωρίς ; 

Οχι κανένα! Απλα γιατί θα έχουν στρημωχτει πολυ! Δηλαδή να μπούμε στον ένατο με τη βοήθεια του Θεού και μετά να τα ξεφουρνησουμε!! Εσένα το σου έχει πει ο δικός σου?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι said:

Οχι κανένα! Απλα γιατί θα έχουν στρημωχτει πολυ! Δηλαδή να μπούμε στον ένατο με τη βοήθεια του Θεού και μετά να τα ξεφουρνησουμε!! Εσένα το σου έχει πει ο δικός σου?

Όχι δε μου το έχει πει. 
Τον γιο μου τον γέννησα 35+6 (δηλαδή 2 μέρες πριν μπω στον ένατο) αλλά χωρίς κάποια παρέμβαση. Δηλ με έπιασαν πόνοι και μετά έσπασαν τα νερά.
Με δεδομένο αυτό και ότι τώρα είναι 2 τα μωρά μου είπε ότι λογικα δε θα φτάσουμε μέχρι τέλος αλλά δε μου είπε πχ ότι θα πάμε κάποια συγκεκριμένη εβδομάδα να τα πάρουμε. Βλέποντας και κάνοντας. Έχουμε δρόμο ακόμα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Όχι δε μου το έχει πει. 
Τον γιο μου τον γέννησα 35+6 (δηλαδή 2 μέρες πριν μπω στον ένατο) αλλά χωρίς κάποια παρέμβαση. Δηλ με έπιασαν πόνοι και μετά έσπασαν τα νερά.
Με δεδομένο αυτό και ότι τώρα είναι 2 τα μωρά μου είπε ότι λογικα δε θα φτάσουμε μέχρι τέλος αλλά δε μου είπε πχ ότι θα πάμε κάποια συγκεκριμένη εβδομάδα να τα πάρουμε. Βλέποντας και κάνοντας. Έχουμε δρόμο ακόμα.. 

Κι εγω θέλω όσο πιο τελειόμηνο γινεται!Μακαρι να τα καταφέρουμε!!!

Αλλα ναι ειναι πολυ νωρις για τετοιες συζητησεις.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Όχι δε μου το έχει πει. 
Τον γιο μου τον γέννησα 35+6 (δηλαδή 2 μέρες πριν μπω στον ένατο) αλλά χωρίς κάποια παρέμβαση. Δηλ με έπιασαν πόνοι και μετά έσπασαν τα νερά.
Με δεδομένο αυτό και ότι τώρα είναι 2 τα μωρά μου είπε ότι λογικα δε θα φτάσουμε μέχρι τέλος αλλά δε μου είπε πχ ότι θα πάμε κάποια συγκεκριμένη εβδομάδα να τα πάρουμε. Βλέποντας και κάνοντας. Έχουμε δρόμο ακόμα.. 

Καλά ναι είμαι νωρίς ακόμα! Αλλά μου το είπε σαν ένα πρώτο προγραμματισμό! Για να ξέρω γιατί εγώ θα πρέπει να πάω νωρίτερα Αθήνα για να με παρακολουθεί από κοντά!! Και να ξέρω πάνω κάτω πως θα γίνει.! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνιμου καλο είναι που κάνετε προγραμματισμό γιατί άλλο να γεννήσεις 35 εβδομάδων και άλλο στις 40 πιθανόν . Και έχεις τόσα φορμακια μικρούλικα να πάρεις!! Αχχχ αντε να περάσει ο καιρός!! 


Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ioanna27 είπε:

@Τουτουνιμου καλο είναι που κάνετε προγραμματισμό γιατί άλλο να γεννήσεις 35 εβδομάδων.. Και έχεις τόσα φορμακια μικρούλικα να πάρεις!! Αχχχ αντε να περάσει ο καιρός!! 

Θα περάσει Ιωάννα μου για όλες μας!!! Νιώθω μεγάλη αισιοδοξία και πιστεύω πολύ ότι όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

@Τουτουνι σίγουρα ήταν τα μωράκια σου.. Ειδικά αν ήταν κάποια πρωτόγνωρη αίσθηση για σένα ήταν σίγουρα αυτά:x

Γιουπι μας!!! Να ρωτήσω εσείς έχετε μοβ βλεβουλες στην κοιλίτσα σας!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην μπεμπεδοπαρέα.....!!!!

Αν και δεν μπαίνω πολύ συχνά, που κ που σας παρακολουθώ κ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας..

Και εγώ αισίως βαδίζω στην 17η και αναμένω την Β´ επιπέδου στις 15/10.

Χωρίς ιδιαίτερες ενοχλήσεις, μόνο κατι λιγούρες κ πείνες, περιμένω τον Αγόραρο!!!!!

  • Μου αρέσει 7

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Γιουπι μας!!! Να ρωτήσω εσείς έχετε μοβ βλεβουλες στην κοιλίτσα σας!!

Ναι οχι πολλες αλλα ναι κ καμια φορα τις βλεπω πιο εντονες..θεωρω σε λιγο θα γινουν ακομα πιο πολλες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Γιουπι μας!!! Να ρωτήσω εσείς έχετε μοβ βλεβουλες στην κοιλίτσα σας!!

Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.. 

Just now, Renula είπε:

Καλησπέρα στην μπεμπεδοπαρέα.....!!!!

Αν και δεν μπαίνω πολύ συχνά, που κ που σας παρακολουθώ κ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας..

Και εγώ αισίως βαδίζω στην 17η και αναμένω την Β´ επιπέδου στις 15/10.

Χωρίς ιδιαίτερες ενοχλήσεις, μόνο κατι λιγούρες κ πείνες, περιμένω τον Αγόραρο!!!!!

Με το καλό κοπέλα μου.. Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη... Έλα στην παρεα μας... Και εκεί που λέγαμε επικρατούν τα κορίτσια, τα αγόρια κάναμε την ανατροπή? Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλησπέρα στην μπεμπεδοπαρέα.....!!!!

Αν και δεν μπαίνω πολύ συχνά, που κ που σας παρακολουθώ κ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας..

Και εγώ αισίως βαδίζω στην 17η και αναμένω την Β´ επιπέδου στις 15/10.

Χωρίς ιδιαίτερες ενοχλήσεις, μόνο κατι λιγούρες κ πείνες, περιμένω τον Αγόραρο!!!!!

Ρενουλα μου εμ.το καλό να δεχτείς τον αντρουλη σου!!!! 

Just now, Nephelie είπε:

Ναι οχι πολλες αλλα ναι κ καμια φορα τις βλεπω πιο εντονες..θεωρω σε λιγο θα γινουν ακομα πιο πολλες.

Λέτε να θέλει κρεμουλα?? Ή θα ήρθαν για να μείνουν???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ρενουλα μου εμ.το καλό να δεχτείς τον αντρουλη σου!!!! 

Λέτε να θέλει κρεμουλα?? Ή θα ήρθαν για να μείνουν???

Βαζω μονο μια stratamark για ραγαδες...πιστευω θα φυγουν απο μονες, δε μπορει ..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τουτουνι είπε:

Γιουπι μας!!! Να ρωτήσω εσείς έχετε μοβ βλεβουλες στην κοιλίτσα σας!!

Ναι εγώ έχω, αριστερά και δεξιά από την κοιλιά! 
 

Η φαρμακοποιός μου, με συμβούλεψε ακόμα να μην βάλω, βέβαια παίζει ρόλο και το δέρμα! Με είδε και μου είπε ότι δεν χρειάζομαι, θα ρωτήσω όμως και τον γιατρό την Τρίτη! 
 
Τουτούνι περνάει ο καιρός και πρέπει σιγά σιγά να ετοιμαστούμε

Εγώ αγόρασα σήμερα δύο ζευγάρια πιτζάμες σαν βελουτέ με πολύ ελαστικότητα προς τα έξω γιατί έχω αρχίσει και δεν χωράω πουθενά, μόνο στα ρούχα του άντρα μου :P


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...