Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, pharmacy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.μαλλον ξεκινάω εγώ τον κύκλο της β επιπέδου...καλή μου επιτυχία λοιπόν..θέλω την θετική σας σκέψη .. Δευτέρα 16:30 το μεσημέρι πάμε ν δούμε την μπουμπουκα μας..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Όλα θα πάνε υπέροχα!!!! Καλή επιτυχία!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, pharmacy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.μαλλον ξεκινάω εγώ τον κύκλο της β επιπέδου...καλή μου επιτυχία λοιπόν..θέλω την θετική σας σκέψη .. Δευτέρα 16:30 το μεσημέρι πάμε ν δούμε την μπουμπουκα μας..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Καλή επιτυχία... Όλα θα είναι καταπληκτικά και όπως πρέπει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , pharmacy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.μαλλον ξεκινάω εγώ τον κύκλο της β επιπέδου...καλή μου επιτυχία λοιπόν..θέλω την θετική σας σκέψη .. Δευτέρα 16:30 το μεσημέρι πάμε ν δούμε την μπουμπουκα μας..ελπίζω όλα ν πάνε καλά..

Καλη επιτυχία!!! Με το καλο να δειτε το μωρακι σας!! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;εγω ειμαι ηδη στο διαγνωστικο για την καμπυλη σακχαρου. Μου εκανε την 1η ληψη και μ' εβαλε να πιω μονορουφι 2 ποτηρια γλυκοζη. Δεν ειναι ασχημο απλα με αηδιασε που τα ηπια με την μια και τα δυο! Τωρα θα περιμενω 2 ωρες για την 2η ληψη και φευγω...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;εγω ειμαι ηδη στο διαγνωστικο για την καμπυλη σακχαρου. Μου εκανε την 1η ληψη και μ' εβαλε να πιω μονορουφι 2 ποτηρια γλυκοζη. Δεν ειναι ασχημο απλα με αηδιασε που τα ηπια με την μια και τα δυο! Τωρα θα περιμενω 2 ωρες για την 2η ληψη και φευγω...

Καλημέρα καλά.απιτελεσματα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σηκώθηκα χθες τα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και ένιωσα σαν μια κλωτσιά στην κοιλιά μου απ' το βάθος μέσα... Λέτε να ήταν τα μωρά μου??? Δεν είναι νωρίς?

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σηκώθηκα χθες τα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και ένιωσα σαν μια κλωτσιά στην κοιλιά μου απ' το βάθος μέσα... Λέτε να ήταν τα μωρά μου??? Δεν είναι νωρίς?

Καλημερα Τουτουνι! Εγω το πρωτοενιωσα γυρω στη 16η εβδομαδα. Ετσι νομιζω δηλαδη ! Τωρα ειμαι 19+3 κ τη νιωθω να με κλωτσαει κ προς τα εξω στην κοιλια κ καποιες φορες προς τα μεσα. Ειναι λιγο περιεργο οταν ειναι προς τα μεσα αλλα νταααξει. :) εσυ ποσων εβδομαδων εισαι τωρα;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Καλημερα Τουτουνι! Εγω το πρωτοενιωσα γυρω στη 16η εβδομαδα. Ετσι νομιζω δηλαδη ! Τωρα ειμαι 19+3 κ τη νιωθω να με κλωτσαει κ προς τα εξω στην κοιλια κ καποιες φορες προς τα μεσα. Ειναι λιγο περιεργο οταν ειναι προς τα μεσα αλλα νταααξει. :) εσυ ποσων εβδομαδων εισαι τωρα;

Είμαι 18+2 αλλά τα μωράκια μου ειναι μεγαλύτερα, 18+5


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σηκώθηκα χθες τα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και ένιωσα σαν μια κλωτσιά στην κοιλιά μου απ' το βάθος μέσα... Λέτε να ήταν τα μωρά μου??? Δεν είναι νωρίς?

Οχι για 2 μωρακια που εχουν κ λιγότερο χωρο,  αμα εισαι κ αδυνατουλα δεν ειναι νωρις! 18+5 την ειχε καταλαβει κ ο ανδρας μ την μπουμπουκα..  Χαχαχα κ εμεις πρωινοι τυποι ειμαστε,  καθε που ξυπνάω για τουαλέτα και νερο στριφογυριζει.. Οταν ξαναξαπλωσεις ανασκελα κ σε ηρεμια,  εχε το νου σου για κνν αλλαο σινιαλο;-)

πρίν από 58 λεπτά , Geo Jo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;εγω ειμαι ηδη στο διαγνωστικο για την καμπυλη σακχαρου. Μου εκανε την 1η ληψη και μ' εβαλε να πιω μονορουφι 2 ποτηρια γλυκοζη. Δεν ειναι ασχημο απλα με αηδιασε που τα ηπια με την μια και τα δυο! Τωρα θα περιμενω 2 ωρες για την 2η ληψη και φευγω...

Καλα αποτελέσματα να εχεις! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Οχι για 2 μωρακια που εχουν κ λιγότερο χωρο,  αμα εισαι κ αδυνατουλα δεν ειναι νωρις! 18+5 την ειχε καταλαβει κ ο ανδρας μ την μπουμπουκα..  Χαχαχα κ εμεις πρωινοι τυποι ειμαστε,  καθε που ξυπνάω για τουαλέτα και νερο στριφογυριζει.. Οταν ξαναξαπλωσεις ανασκελα κ σε ηρεμια,  εχε το νου σου για κνν αλλαο σινιαλο;-)

Καλα αποτελέσματα να εχεις! ❤️ 

αχ τι ωραία!!! Ναι αδύνατη είμαι, 54 κιλά. Τώρα με τις βδομάδες έχω μπερδευτεί! Δεν ξέρω τι πρέπει να λέω... Τι να.λεω τι δική μου ή των μωρών??? 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

αχ τι ωραία!!! Ναι αδύνατη είμαι, 54 κιλά. Τώρα με τις βδομάδες έχω μπερδευτεί! Δεν ξέρω τι πρέπει να λέω... Τι να.λεω τι δική μου ή των μωρών??? 

Η δική σου ισχύει.Πότε έχεις Πητ?Έτσι υπολογίζεται.Εγω εχω 9/2 κι ειμαι 20+5


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...