Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια καλημέρα για διδυμακια η τιμή ανεβαίνει ε?

Καλημέρα ! 
Ναι ανεβαίνει λογικα. 
Να υπολογίζεις περίπου το ποσό που έδωσες στην αυχενική. 
Εμενα το ίδιο με την αυχενική θα με χρεώσει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα ! 
Ναι ανεβαίνει λογικα. 
Να υπολογίζεις περίπου το ποσό που έδωσες στην αυχενική. 
Εμενα το ίδιο με την αυχενική θα με χρεώσει. 

Καλημέρα!!! Ωραία εύχαριστω!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ani!! said:

Καλημερα κοριτσια! ναι φαινονται ολα τα χαρακτηριστικα του προσωπου του, και κοστιζει περιπου 100 (χωρις αποδειξη) με 130

ναι... την εκανα κ εγω ΙΑΣΩ που αναφερει η Andri και νομιζω οτι θυμαμαι 130 ευρω... δε ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα να μη σου κοψουν αποδειξη εκει..

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, mommytobe είπε:

Οοουυυααοουυ:x τι ωραία πραγματικά.. Φαίνονται και τα χαρακτηριστικά πλέον του μωρού ε? 

Αααχ αντε να έρθει και η σειρά μααας..

Φαίνονται τα πάντα, ειδικά στην έγχρωμη, είναι ένα όνειρο....εγώ πλήρωσα 140€ ζεστά και χεράτα! 

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σήμερα απ' το πρωί έχω πονακια χαμηλά στην.κοιλια αριστερά! Λέτε να είναι το έντερο??

Καλημερα τουτουνακι!! Κ εγω ειχα μια Κυριακή ολη την μερα κατω αριστερά και μου ειπε ο γιατρος ειναι το εντερο, μιας κ ηταν συνεχομενοι πονοι,  και όχι στο κέντρο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σήμερα απ' το πρωί έχω πονακια χαμηλά στην.κοιλια αριστερά! Λέτε να είναι το έντερο??

Γειά σου κορίτσι! Και γω από χτες αισθάνομαι σαν σούβλιες αριστερά και δεξια της κοιλιας:huh:Η ή μήτρα μεγαλώνει η έντερο.. Βλέπω έχουμε 3 μέρες διαφορά. Πότε για β επιπεδου με το καλό; Εγώ έκλεισα 26 Οκτωβρη

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Λοιπόν τα νέα μας....έχουμε μια υγιέστατη μπεμπούλα 438gr!!! Έκανε κωλοτούμπες, κλώτσησε, χασμουριότανε, πιπίλαγε δάχτυλο! Μια τρέλα! Το τράβηξα βιντεάκι και μπορεί να το έχω δει και 5000 φορές!!! 
Ρώτησα γιατί δεν το ακούω και μου είπε μετά την 23η εβδομάδα! 
μου αύξησε το μαγνήσιο για τις κράμπες και μου έδωσε εξετάσεις φουλ! + καμπύλη ζαχάρου (την θέλει σε 3 εβδομάδες) 

κορίτσια μου, σας εύχομαι ολόψυχα να δείτε και εσείς τα μωράκια σας! Είναι μια τρέλα, μια γλύκα, αυτό σας λέω μόνο...καληνύχτα....από την μάνα  Κουκουβάγια χαχαχα

Ρενακι μας υπεροχα τα νεα σας!! Αντε σιγα σιγα να παίρνουμε σειρα! Εύχομαι απο καρδιας μονο χαρες και ευχαριστα για ολες μας! ❤️ 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημερα τουτουνακι!! Κ εγω ειχα μια Κυριακή ολη την μερα κατω αριστερά και μου ειπε ο γιατρος ειναι το εντερο, μιας κ ηταν συνεχομενοι πονοι,  και όχι στο κέντρο 

Να σου πω αυτό υποψιαστικα κι εγώ....τι στο καλό να κάνω με.αυτο το έντερο ρε γαμωτο!!!!

Just now, valentina23 είπε:

Γειά σου κορίτσι! Και γω από χτες αισθάνομαι σαν σούβλιες αριστερά και δεξια της κοιλιας:huh:Η ή μήτρα μεγαλώνει η έντερο.. Βλέπω έχουμε 3 μέρες διαφορά. Πότε για β επιπεδου με το καλό; Εγώ έκλεισα 26 Οκτωβρη

Εγώ έχω 12 Οκτώβρη!! Ευτυχώς δεν Αργώ γιατί δεν μπορώ να.περιμεβω και πολύ!! Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Να σου πω αυτό υποψιαστικα κι εγώ....τι στο καλό να κάνω με.αυτο το έντερο ρε γαμωτο!!!!

Εμενα ο γιατρος μ ειπε να παρω μπουσκοπαν, η αλήθεια ειναι μολις πηρα ηρεμησε για 2 3 ωρες κ μετα παλι τα ίδια :neutral: είναι και το αγχος και τα όργανα που πιεζονται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Paris.33 είπε:

Εμενα ο γιατρος μ ειπε να παρω μπουσκοπαν, η αλήθεια ειναι μολις πηρα ηρεμησε για 2 3 ωρες κ μετα παλι τα ίδια :neutral: είναι και το αγχος και τα όργανα που πιεζονται

Όποτε υπομονή... Δεν έχουμε και πολλές επιλογές!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Απ οσο ξέρω χαμηλά στην κοιλια οι πονοι ειναι μονο απο τη μητρα που μεγαλωνει.. το εντερο εχει ανεβει ψηλα πλεον ,στο υψος του αφαλου και πανω... αλλα ειναι φυσιολογικοι πονοι γιατί μεγαλωνει η μήτρα και οι μύες τεντωνονται... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια σήμερα απ' το πρωί έχω πονακια χαμηλά στην.κοιλια αριστερά! Λέτε να είναι το έντερο??

Συνήθως αυτά τα πονάκια χαμηλά και στο πλάι είναι έντερο ... τα μωράκια έχουν αρχίσει και ανεβαίνουν σιγά σιγά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σήμερα απ' το πρωί έχω πονακια χαμηλά στην.κοιλια αριστερά! Λέτε να είναι το έντερο??

Πολύ πιθανόν, εγώ έχω συνέχεια πονάκια, άλλοτε χαμηλά αριστερά, άλλοτε δεξιά! Μην ανησυχείς, είναι και τα αέρια 8-)


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Φαίνονται τα πάντα, ειδικά στην έγχρωμη, είναι ένα όνειρο....εγώ πλήρωσα 140€ ζεστά και χεράτα! 

Για να παρηγορηθείτε θα σας πω ότι εγώ πλήρωσα  για την Α κ Β επιπέδου 170 στην κάθε μια. Κάτσαμε βέβαια καμια ώρα σίγουρα για να κάνει τις μετρήσεις 2 φορές. Επίσης κλείσαμε κ το Doppler αρχές Δεκεμβρίου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...