Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Mari@nna είπε:

Για να παρηγορηθείτε θα σας πω ότι εγώ πλήρωσα  για την Α κ Β επιπέδου 170 στην κάθε μια. Κάτσαμε βέβαια καμια ώρα σίγουρα για να κάνει τις μετρήσεις 2 φορές. Επίσης κλείσαμε κ το Doppler αρχές Δεκεμβρίου. 

Έχεις δίδυμα;;; Λίγο ακριβούτσικο δεν είναι;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, valentina23 είπε:

Έχεις δίδυμα;;; Λίγο ακριβούτσικο δεν είναι;; 

Και εγώ πλήρωσα ακριβά σε σχέση με τις τιμές που αναφέρετε. Για την αυχενικη έδωσα 150 , πήγα όμως σ' αυτόν που μου είπε ο γιατρός μου,  οπότε δεν το διαπραγματευτηκα. Και στον ίδιο θα πάω για Β  επιπέδου. Είμαστε πολύ κοντά στις μέρες, είμαι 18 +4,  μου έκλεισαν οι ίδιοι την Β στις 19/10. Όσο για τα πονακια έχω ακριβώς τα ίδια χαμηλά αριστερά κυρίως και λιγότερο δεξιά. Από χθες. Τώρα έχουν σταματήσει από το μεσημέρι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Έχεις δίδυμα;;; Λίγο ακριβούτσικο δεν είναι;; 

Όχι ένα κοριτσάκι έχω! Είναι αλλα στην επαρχεία οι επιλογές είναι περιορισμένες και οι τιμές υψηλές δυστυχώς. 

Κορίτσια καλημέρα!για πείτε έχετε αποφασίσει τι θα κάνετε με εμβόλιο της γρίπης; τι προτείνουν οι γιατροί σας; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mari@nna είπε:

Όχι ένα κοριτσάκι έχω! Είναι αλλα στην επαρχεία οι επιλογές είναι περιορισμένες και οι τιμές υψηλές δυστυχώς. 

Κορίτσια καλημέρα!για πείτε έχετε αποφασίσει τι θα κάνετε με εμβόλιο της γρίπης; τι προτείνουν οι γιατροί σας; 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και σε εσενα! προσωπικα οχι δεν θα το κανω..αφου δεν παω στη δουλεια και δεν στελνω κ το μικρο μ παιδικο μου φαινεται περιττο. εσυ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε? 

σχετικά με το εμβόλιο της γρίπης και εγώ δεν θα το κάνω...δεν το έχω κάνει ποτέ οπότε ούτε τώρα..γενικά δεν αρρωσταίνω σχεδόν ποτέ ευτυχώς οπότε δεν υπάρχει λόγος θεωρώ...προσέχω και όλα καλά..

 

ρε κορίτσια κάτι άλλο που με προβληματίζει..νομίζω έχω να νιώσω τον μπέμπη εδώ και δύο μέρες..ίσως επειδή δεν προλαβαίνω να χαλαρώσω και ίσως αυτός κλοτσάει και εγώ δεν το παίρνω χαμπάρι..άλλα είπα αν πάει και σήμερα έτσι θα ξανά πάω στον γιατρό να δω τι γίνεται...έχω αγχωθεί πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mari@nna said:

Όχι ένα κοριτσάκι έχω! Είναι αλλα στην επαρχεία οι επιλογές είναι περιορισμένες και οι τιμές υψηλές δυστυχώς. 

Κορίτσια καλημέρα!για πείτε έχετε αποφασίσει τι θα κάνετε με εμβόλιο της γρίπης; τι προτείνουν οι γιατροί σας; 

Καλημέρα ! 
Εγω αύριο έχω ραντεβού και είναι μια από τος ερωτήσεις το εμβόλιο. Θα σου πω αύριο ... εσένα τι σου είπε ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε? 

σχετικά με το εμβόλιο της γρίπης και εγώ δεν θα το κάνω...δεν το έχω κάνει ποτέ οπότε ούτε τώρα..γενικά δεν αρρωσταίνω σχεδόν ποτέ ευτυχώς οπότε δεν υπάρχει λόγος θεωρώ...προσέχω και όλα καλά..

 

ρε κορίτσια κάτι άλλο που με προβληματίζει..νομίζω έχω να νιώσω τον μπέμπη εδώ και δύο μέρες..ίσως επειδή δεν προλαβαίνω να χαλαρώσω και ίσως αυτός κλοτσάει και εγώ δεν το παίρνω χαμπάρι..άλλα είπα αν πάει και σήμερα έτσι θα ξανά πάω στον γιατρό να δω τι γίνεται...έχω αγχωθεί πολύ...

γιατι σε προβληματιζει τοσο..χαλαρωσε καποια στιγμη της ημερας φαε και λιγη σοκολατιτσα και τσουπ θα τον καταλαβεις.. δεν νομιζω πως ο γιατρος σου θα σου πει κατι παραπανω! αφου το εχεις νιωσει κιολας σουπερ! ποσων εβδομαδων εισαι τωρα;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

γιατι σε προβληματιζει τοσο..χαλαρωσε καποια στιγμη της ημερας φαε και λιγη σοκολατιτσα και τσουπ θα τον καταλαβεις.. δεν νομιζω πως ο γιατρος σου θα σου πει κατι παραπανω! αφου το εχεις νιωσει κιολας σουπερ! ποσων εβδομαδων εισαι τωρα;;

εφαγα εχθες σοκολατα στην δουλεια ακριβως για αυτο το λογο αλλα δεν ενιωσα κατι..να μου πεις ημουν και ορθια και απο εδω και απο εκει..λεω να παω στο γιατρο για υπερηχο..θα μου πει σιγουρα οτι δεν παω καλα αλλα ποια εγκυμονουσα παει καλα χαχαχαχα...σημερα κοριτσια ειμαι ακριβως στα μισα..20 εβδομαδες ακριβως...πως περασε ετσι ο καιρος..σαν χθες μου φαινεται που εκανα το τεστ και βγηκε θετικο...ανυπομονω να ερθει ο φεβρουαριος:wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

εφαγα εχθες σοκολατα στην δουλεια ακριβως για αυτο το λογο αλλα δεν ενιωσα κατι..να μου πεις ημουν και ορθια και απο εδω και απο εκει..λεω να παω στο γιατρο για υπερηχο..θα μου πει σιγουρα οτι δεν παω καλα αλλα ποια εγκυμονουσα παει καλα χαχαχαχα...σημερα κοριτσια ειμαι ακριβως στα μισα..20 εβδομαδες ακριβως...πως περασε ετσι ο καιρος..σαν χθες μου φαινεται που εκανα το τεστ και βγηκε θετικο...ανυπομονω να ερθει ο φεβρουαριος:wub:

Καλημέρα!!!! Να μην ανησυχείς καθόλου από δω κι εμπρός θα το νιώθεις πιο συχνά!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα!!!! Να μην ανησυχείς καθόλου από δω κι εμπρός θα το νιώθεις πιο συχνά!!!!!!!

μπορει να φταει και το οτι ειμαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο ποδι και ενω ο μπεμπης κουνιεται εγω απλα να μην το αντιλαμβανομαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mari@nna είπε:

Όχι ένα κοριτσάκι έχω! Είναι αλλα στην επαρχεία οι επιλογές είναι περιορισμένες και οι τιμές υψηλές δυστυχώς. 

Κορίτσια καλημέρα!για πείτε έχετε αποφασίσει τι θα κάνετε με εμβόλιο της γρίπης; τι προτείνουν οι γιατροί σας; 

Αχ σε καταλαβαίνω.. Και γω επαρχία μένω. Ούτε νοσοκομείο δεν έχουμε. Ακούω εδώ στο φόρουμ για μαθήματα ανωδυνου τοκετού και διάφορα άλλα.. Επιστημονική φαντασία για το χωριό :-P

Για το εμβόλιο το σκέφτομαι σοβαρά.. Πάει και ο γιος μου δημοτικό και Φεβρουάριο μήνα που θα γεννήσω πρώτα ο Θεός θα είναι σε έξαρση... Θα ρωτήσω όμως τον γυναικολόγο και τη παιδίατρο οπωσδήποτε. 

Κορίτσια το έχετε νοιώσει το μωράκι;; εσείς που είστε σε μεγαλύτερες εβδομάδες ποτέ περίπου;; εγώ αισθάνομαι ειδικά όταν είμαι ξαπλωμένη κάτι σαν φτερουγισματα, πεταρισματα να το πω.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

μπορει να φταει και το οτι ειμαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο ποδι και ενω ο μπεμπης κουνιεται εγω απλα να μην το αντιλαμβανομαι..

Κι εγώ που είμαι συνέχεια σχεδόν ξαπλωμένη και χαλαρή, εκτός απ τη μερα που σας είπα, δεν τα έχω ξαναακουσει...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες . Εγώ τον μικρό μου τον στέλνω βρεφικό και σκέφτομαι να τον σταματήσω Γενάρη και Φλεβάρη. Το αντιγριπικό θα του το κάνουμε τώρα τον Οκτώβριο . Πέρυσι μας είχε κολλήσει και δεν την παλεύαμε. Θα το κάνει και ο αντρας μου λέει και εγώ θα ρωτήσω την γυναικολόγο .

@valentina23 Πλέον λόγω κορωνοιου δεν επιτρέπονται τα μαθήματα ούτε στην Θεσσαλονίκη τουλάχιστον που ξέρω. Εάν θες ψάξε για τα διαδικτυακά σεμινάρια .


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κι εγώ που είμαι συνέχεια σχεδόν ξαπλωμένη και χαλαρή, εκτός απ τη μερα που σας είπα, δεν τα έχω ξαναακουσει...

εντάαααξει ο μπέμπης ειναι καλάαα..έκανε τούμπες ο μικρός και τον ένιωσα τώρα που χαλάρωσα λίγο στο γραφείο...μου έφυγε ένα βάρος...θα έρθει και η σειρά σου κορίτσι μου θα τα νιώθεις καθημερινά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

εντάαααξει ο μπέμπης ειναι καλάαα..έκανε τούμπες ο μικρός και τον ένιωσα τώρα που χαλάρωσα λίγο στο γραφείο...μου έφυγε ένα βάρος...θα έρθει και η σειρά σου κορίτσι μου θα τα νιώθεις καθημερινά 

Τι ωραία!!! Είδες που αγχωθηκες!!! Από δω κι εμπρός όλο τούμπες θα κάνει!! Να σε ρωτήσω κάτι, όταν λες τούμπες...δηλαδή το νιώθεις στην κοιλίτσα σου????

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...