Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Κι εμένα ωρες ωρες κουνιέται συνεχώς... ειδικα μετα απο φαγητό.. Και το καταλαβαίνει οποιος βαλει το χερι του στην κοιλια.. αυτή τη στιγμη που χω ξαπλώσει κιόλας παει η κλωτσια σύννεφο!! Πάντως ειναι η πιο ωραια αίσθηση! Σου δείχνει ότι ειναι κι αυτο εδω πλέον!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοπελιές....γυρίσαμε από β επιπέδου..η κοριτσάρα μας είναι υγειεστατη....ζωηρή... χοντρούλα..κ ψηλουλα...τα στυλωσε κ δεν γυρνούσε κ πηγα βόλτα όλη την Μητροπόλεως Μ παγωτό στο χέρι... χαχα μισό κιλό είμαστε κ συνεχίζουμε...καλή συνέχεια  στις υπόλοιπες..απολαύστε το

  • Μου αρέσει 13
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pharmacy είπε:

Γεια σας κοπελιές....γυρίσαμε από β επιπέδου..η κοριτσάρα μας είναι υγειεστατη....ζωηρή... χοντρούλα..κ ψηλουλα...τα στυλωσε κ δεν γυρνούσε κ πηγα βόλτα όλη την Μητροπόλεως Μ παγωτό στο χέρι... χαχα μισό κιλό είμαστε κ συνεχίζουμε...καλή συνέχεια  στις υπόλοιπες..απολαύστε το

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Υπέροχα τα νέα σου!!! Με το καλό να.την κρατήσεις αγκαλίτσα !!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά! Μεγάλη μέρα η σημερινή, θα δω ξανά το μωράκι μου! Β-επιπέδου λοιπόν! 
Από χθες είχα πόνους και δεν ήμουν στα καλύτερά μου γι’ αυτό ψιλοχάθηκα!

Το ραντεβού είναι στις 5:00! Εννοείται θα σας ενημερώσω!

καλημέρες και φιλιά σε όλες τις μελλοντικές μανούλες :wub:

  • Μου αρέσει 11

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Nephelie είπε:

Εμενα η κοιλια εχει γινει τεραστια κοριτσια ξαφνικα κ ειμαι σχεδον στα μισα!πραγματικα δε ξερω που θα φτασει...αλλα δερμα πιανω ακομα,δεν ειναι τσιτα τοσο..σιγουρα στην αρχη ηταν αλλιως..για καλτσες τι δηλ;για να ρωτησω αν ειναι..

Στα ποδια μου φαινεται φρικτο..πολυ χειροτεροοο

Η κοιλιά σπο εδω κ πέρα όλο και θα μεγαλώνει... Και εμένα ακομα δεν ειναι πολυ μεγάλη αλλα σίγουρα εχει μεγαλώσει όπως κ το στήθος... Είναι καλτσες συμπίεσης για πρόληψη θρόμβωσης.

11 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Ναι ειχα βάλει και κάλτσες ... μια ομορφιά ! Τότε ήταν καλοκαίρι κιόλας ειχα σκάσει .. τουλάχιστον τώρα θα είναι χειμώνας 

Και για πες μας πόσο καιρο τις φορούσες; κατευθείαν μετά τη γέννα; καποια άλλη συμβουλή να μας πεις. Αυτο με την ζέστη το σκέφτηκα κ εγω πάλι καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα κοριτσια! ηρθε και το δικό μου ραντεβου στο Γιατρο... να δουμε τι κανει αυτος ο σπορος εκει μεσα! κ καποια αλλη δεν εχει εξεταση σημερα;;

Καλημέρα, έχω και εγώ σήμερα! Άντε να δοϋμε τι γίνεται εκεϊ μέσα...

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα, ελπίζω να είστε όλες καλά! Μεγάλη μέρα η σημερινή, θα δω ξανά το μωράκι μου! Β-επιπέδου λοιπόν! 
Από χθες είχα πόνους και δεν ήμουν στα καλύτερά μου γι’ αυτό ψιλοχάθηκα!

Το ραντεβού είναι στις 5:00! Εννοείται θα σας ενημερώσω!

καλημέρες και φιλιά σε όλες τις μελλοντικές μανούλες :wub:

Καλημέρα Ρενακι μου καλή επιτυχία!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.  @Renaki80 καλή επιτυχία  σήμερα, με το καλό να δεις το μωράκι σου !!! @pharmacy υπέροχα τα νέα σου, απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου από εδώ και πέρα.  @Andri Mνομίζω εσύ ρωτούσες για σίδηρο,  εγώ παίρνω το ferro sanol σε κάψουλα,  ούτε μου μυρίζει ούτε με πείραξε. 

Κορίτσια μου εγώ λαχτάρησα την Κυριακη. Είχαμε πάει Σ/Κ στους γονείς μου,  επαρχία και το πρωί της Κυριακής πήγαμε για ένα καφεδάκι χαλαρά.  Γενικά δεν κουράστηκα,  ίσα-ίσα κοιμήθηκα πολύ και έφαγα καλά. Γυρνώντας από το καφέ πήγα στο σπίτι τουαλέτα και είδα καφέ σταγόνες στο εσώρουχο.  Μου κόπηκαν τα πόδια. Ενημέρωσα εννοείται το γιατρό,  μου είπε δεν πρέπει να είναι κάτι ,  εφόσον δεν είχα αίμα ή ροή,  αλλά με έστειλε για υπέρηχο και μέτρηση τραχήλου . Πήγα στο Ιασώ και δόξα τω Θεώ ο μπεμπουλης μου είναι μια χαρά,  μεγαλώνει και στις μετρήσεις στον υπέρηχο είναι μεγαλύτερος.  Την Κυριακή ήμουν 18+1 . Πάντως και ο τράχηλος ,τον μέτρησε κολπικα και ο πλακουντας είναι μια χαρά. Ουτε αποκόλληση υπήρξε. Όταν ρώτησα τον γιατρό στο Ιασώ σε τι μπορεί να οφείλεται αυτό,  μου είπε δεν θα πάρω απάντηση κανείς δεν ξέρει,  μπορεί μεγαλώνοντας η μήτρα να έσπασε κάποιο αγγείο.  Όλες οι μετρήσεις βγήκαν εξαιρετικές και στον γιατρό μου που τα έστειλα μετά αυτό είπε. Μου φαίνεται μέχρι τέλους δεν θα ηρεμήσω, ας είναι όμως καλά το μωράκι μου και χαλάλι όλα αυτά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα, έχω και εγώ σήμερα! Άντε να δοϋμε τι γίνεται εκεϊ μέσα...

καλα αποτελεσματα! λοιπον ειμαστε 184 ολοκληρα γραμμαρια και και μεσα σε 20 μερες πηρα 2,300 κιλα! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Μου τη μετράει πριν τον υπέρηχο και μετά και συνήθως είναι το ίδιο ψηλή. Δεν έχει τύχει να τη μετρήσουμε μετά το ραντεβού τελείως ... ίσως το προτείνω την επόμενη φορά. 
Εντάξει δεν έπαθα και κάτι που πηγα για ένα check up. Ηρέμησα κ εγώ ότι όντως ήταν το άγχος ... 

Επίσκεψη σε καρδιολόγο επιβάλλεται κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης τι να λέμε τώρα. Και πι γυναικολόγοι το προτείνουν άλλωστε αλλά και από μόνες μας πρέπει να το σκεφτούμε. Το περίσσιο φως δε βλάπτει.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Γεια σας κοπελιές....γυρίσαμε από β επιπέδου..η κοριτσάρα μας είναι υγειεστατη....ζωηρή... χοντρούλα..κ ψηλουλα...τα στυλωσε κ δεν γυρνούσε κ πηγα βόλτα όλη την Μητροπόλεως Μ παγωτό στο χέρι... χαχα μισό κιλό είμαστε κ συνεχίζουμε...καλή συνέχεια  στις υπόλοιπες..απολαύστε το

τελεεειιιαα..τι ωραια νεααα...μπραβο...

καλη επιτυχια @Renaki80 και περιμενουμε νεα σου

Just now, Ani!! είπε:

καλα αποτελεσματα! λοιπον ειμαστε 184 ολοκληρα γραμμαρια και και μεσα σε 20 μερες πηρα 2,300 κιλα! 

τι ωραια ξεκινησε σημερα η μερα μας..ομορφα νεα...αχ αυτα τα κιλα χαχαχα 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mari@nna said:

Η κοιλιά σπο εδω κ πέρα όλο και θα μεγαλώνει... Και εμένα ακομα δεν ειναι πολυ μεγάλη αλλα σίγουρα εχει μεγαλώσει όπως κ το στήθος... Είναι καλτσες συμπίεσης για πρόληψη θρόμβωσης.

Και για πες μας πόσο καιρο τις φορούσες; κατευθείαν μετά τη γέννα; καποια άλλη συμβουλή να μας πεις. Αυτο με την ζέστη το σκέφτηκα κ εγω πάλι καλά!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! 
@Renaki80 καλά αποτελέσματα και σε εσένα !! 
 Τις κάλτσες μου τις έδωσαν στο μαιευτήριο και τις φορουσα και στο σπίτι (για να είμαι ειλικρινής δε θυμαμαι πόσες μέρες ... και νομίζω μάλιστα τις έβγαλα και λίγο νωρίτερα απ ότι έπρεπε γιατί δεν την πάλευα με τη ζέστη) 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Γεια σας κοπελιές....γυρίσαμε από β επιπέδου..η κοριτσάρα μας είναι υγειεστατη....ζωηρή... χοντρούλα..κ ψηλουλα...τα στυλωσε κ δεν γυρνούσε κ πηγα βόλτα όλη την Μητροπόλεως Μ παγωτό στο χέρι... χαχα μισό κιλό είμαστε κ συνεχίζουμε...καλή συνέχεια  στις υπόλοιπες..απολαύστε το

Συγχαρητήρια!!! Υπεροχα τα νεας σας, με το καλο το μωρακι σας!! 

@Renaki80 με το καλο κ εσεις και ολες μας σιγα σιγα!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, pharmacy είπε:

Γεια σας κοπελιές....γυρίσαμε από β επιπέδου..η κοριτσάρα μας είναι υγειεστατη....ζωηρή... χοντρούλα..κ ψηλουλα...τα στυλωσε κ δεν γυρνούσε κ πηγα βόλτα όλη την Μητροπόλεως Μ παγωτό στο χέρι... χαχα μισό κιλό είμαστε κ συνεχίζουμε...καλή συνέχεια  στις υπόλοιπες..απολαύστε το

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! 

  • Μου αρέσει 3

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...