Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα !! 
Το είχε και μια γνωστή μου και μου έλεγε ότι υπέφερε ανάσκελα ... μόνο πλάι λοιπόν! 
Να σου πω κ εγώ έτσι κ αλλιώς ανάσκελα δε βολεύομαι όποτε ποτέ στο ένα πλάι ποτέ στο άλλο ... λίγο έμεινε (λέμε τώρα...).

Δυσφορια αστα τρομαξα!!νομιζα θα παω απο καρδια..χαχχα!ναι!!δε μπορουσα ποτε ανασκελα να κοιμηθω οπως και να εχει..χαχα ας ειναι μονο αυτα τα θεματα..τελεια θα ειναι! 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημερα! Σ ευχαριστω πολυ! Μου εδωσε μπουσκοπαν κ βολταρεν υποθετα. Αλλα δεν μου εχει περασει τελειως

Τα υπόθετα για μένα είναι καραμέλες του «κώλου» χαχαχα δεν κάνουν τίποτα! Μόνο με σιρόπι Duphalac σώθηκα! (Κάπως έτσι γράφεται :P)

 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Τα υπόθετα για μένα είναι καραμέλες του «κώλου» χαχαχα δεν κάνουν τίποτα! Μόνο με σιρόπι Duphalac σώθηκα! (Κάπως έτσι γράφεται :P)

 

Το παιρνω κ το σιροπι αλλα τωρα μου το γυρισε σε δυσκοιλιοτητα...ισως απο το κοτοπουλο κ λαπα που μου ειπαν να τρωω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Το παιρνω κ το σιροπι αλλα τωρα μου το γυρισε σε δυσκοιλιοτητα...ισως απο το κοτοπουλο κ λαπα που μου ειπαν να τρωω...

Ειδικά το ρύζι σε κάνεις να υποφέρεις! Αλλά εαν επιβάλλεται στην διατροφή σου τώρα, τι να κάνεις;;; (ΥΡ εάν φας 1-2 κουταλιές ελαιόλαδο;;; Κάπου είχα διαβάσει ότι βοηθάει) 
Ας μην ανοίξω θέμα αιμορροΐδες....ΑΣΤΑ....

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Ειδικά το ρύζι σε κάνεις να υποφέρεις! Αλλά εαν επιβάλλεται στην διατροφή σου τώρα, τι να κάνεις;;; (ΥΡ εάν φας 1-2 κουταλιές ελαιόλαδο;;; Κάπου είχα διαβάσει ότι βοηθάει) 
Ας μην ανοίξω θέμα αιμορροΐδες....ΑΣΤΑ....

Θα το κανω και αυτο με το ελαιολαδο! Σ ευχαριστω!

5 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Καλη επιτυχια γι αυριο!!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Με το καλο κοριτσακι!Ολα θα πάνε υπεροχα!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνι μας καλη επιτυχια για αυριο! σιγουρα θα ξετρελαθεις ειδικα εσυ με 2 ζουζουνια μεσα στη κοιλια σου! θα ειναι τελεια! να ευχαριστηθεις την εξεταση και περιμενουμε νεα σου εννοειται! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 

 

@Τουτουνιμου καλή επιτυχία για αύριο.

Και εγώ έχω β επιπέδου αύριο και ανυπομονώ. Καταρχάς να είναι όλα καλά Παναγία μου και μετά να δω τη φατσουλα της!!

Και εμένα έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά κάτι πονακια μέση και πλάτη και επίσης με βολεύει να κοιμάμαι με μαξιλάρι. Στο πλάι βάζοντας το πόδι πάνω στο μαξιλάρι.

  • Μου αρέσει 1

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 

 

@Τουτουνιμου καλή επιτυχία για αύριο.

Και εγώ έχω β επιπέδου αύριο και ανυπομονώ. Καταρχάς να είναι όλα καλά Παναγία μου και μετά να δω τη φατσουλα της!!

Και εμένα έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά κάτι πονακια μέση και πλάτη και επίσης με βολεύει να κοιμάμαι με μαξιλάρι. Στο πλάι βάζοντας το πόδι πάνω στο μαξιλάρι.

Καλη επιτυχία!!! Καλα αποτελεσματα! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Σοφκα7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Είναι καμία κοπέλα που έχει εμετούς ακόμα? Εμένα σταμάτησαν πριν 2 βδομάδες Κ τώρα έχω 3 μέρες κάθε πρωί κάνω πάλι εμετούς! 

Καλημερα, σε καταλαβαίνω! Εγώ είχα τους πρώτους 4 μήνες ασταμάτητα, έκανα κατά μεσο όρο 5-6/ημέρα αλλα έφτασα κ τους 8 ή κ παραπάνω. Μετά είχα λιγότερους και πλέον έχω κάποια πρωινά. Γενικά όμως δεν έχει περάσει εβδομάδα που να μην έχω κάνει. Όμως προσπαθώ να κανω συχνά γεύματα κ να μην τρώω πολύ, επίσης αποφεύγω φαγητά που είναι βαριά πχ το κρέας (χοιρινό, μοσχάρι) εμένα με δυσκολεύει κ προτιμώ να φαω λίγο κοτόπουλο, ψάρι κλπ 

Καλή επιτυχία σε όσες έχουν σήμερα εξέταση! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! Φεύγοντας απο το ιατρείο θα νιώσετε ενα αίσθημα ανακούφισης και χαράς και θα είστε υπερευτυχισμένες!!! Απολαύστε το! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

 

@Τουτουνιμου σήμερα η μεγάλη μας μέρα!! Αχχχ περιμένω πως και πως..

Ρε κορίτσια βλέπω τα πιο περίεργα και αγχωτικα όνειρα. Αφήστε τι είδα χθες ούτε θέλω να το περιγράψω. Βέβαια φαντάζομαι ότι είναι το άγχος για τη Β σήμερα 


Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 said:

Καλημέρα @Τουτουνι σήμερα είναι η μέρα σου! Περιμένουμε με αγωνία να μας πεις νέα! 
 Έχει κάποια άλλη κοπέλα υπέρηχο ή Β έπιπεδου αυτή την εβδομάδα;;;

Καλημέρα !! 
@toutouni Καλά αποτελέσματα !!! Περιμένουμε τα νέα σου! 
Εγώ έχω το Σάββατο !! 

7 hours ago, ioanna27 said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 

 

@Τουτουνιμου καλή επιτυχία για αύριο.

Και εγώ έχω β επιπέδου αύριο και ανυπομονώ. Καταρχάς να είναι όλα καλά Παναγία μου και μετά να δω τη φατσουλα της!!

Και εμένα έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά κάτι πονακια μέση και πλάτη και επίσης με βολεύει να κοιμάμαι με μαξιλάρι. Στο πλάι βάζοντας το πόδι πάνω στο μαξιλάρι.

Καλά αποτελέσματα και σε εσένα !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου...καναμε εχθες την μετακομιση και στο σπιτι γινεται ενας πανικος, δεν εχουμε ρευμα και κοιμομαστε στα πεθερικα μου και εχω σκορπισει την προικα μου απο εδω και απο εκει..ευτυχως ερχεται τελος της εβδομαδας η μαμα μου και θα τα βαλει σε μια ταξη οσο εγω θα ειμαι στην δουλεια, γιατι δεν θα συμαζευομουν ποτε διαφορετικα...

@Τουτουνι @ioanna27 καλη επιτυχια στις β επιπεδου σας κοριτσια με τελεια αποτελεσματα..περιμενουμε τα νεα σας:)

@Renaki80 εγω εχω το σαββατο β επιπεδου..και εχω μεγαλη αγωνια γιατι κουραστικα αρκετα αυτες τις μερες και θελω να δω οτι το μωρο μου ειναι καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...