Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχω τον Θ.Στ...ακη στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️

      Νομίζω δεν γίνεται,γιατί θα περασω επιτροπή και αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα,δεν σου δικαιολογούν τα φάρμακα..Πρέπει να ρωτήσω ξανά 

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

για πες λεπτομερειες.. ποσα κιλς πηρες δηλαδη κ στις ποσες εβδομαδες εισαι;; σου μιλαω εγω η ειδικη που δεν εχω καν ζυγαρια σπιτι.. Θα φαω την ψυχρολουσια κατευθειαν στο ραντεβου του υπερηχου χααχχα

Εγώ δεν έχω ζυγιστει ακόμα!!! Το αποφεύγω όσο μπορώ!!! Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα

Just now, mommytobe είπε:

Καλημέρα:) δουλειά και πάλι δουλειά χαχαχα..αυτές οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα και μετράω 72 ώρες για την Β επιπέδου.. Αλλιώς καλά, τα ίδια.. Εύχομαι και εσείς να είσαστε όλες καλά κορίτσια

Έφτασε και η δική σου ώρα σε λίγο!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ δεν έχω ζυγιστει ακόμα!!! Το αποφεύγω όσο μπορώ!!! Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα

Έφτασε και η δική σου ώρα σε λίγο!!! 

Ναιιι ναιιι επιτέλους.. Μου έχει λείψει τόσο πολύ το μικρό μου που θέλω σαν τρελή να πάω να δω ότι είναι καλά και να δω τα μουτράκια του :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Ναιιι ναιιι επιτέλους.. Μου έχει λείψει τόσο πολύ το μικρό μου που θέλω σαν τρελή να πάω να δω ότι είναι καλά και να δω τα μουτράκια του :x

Τέλεια θα είναι!!!! Κι εμείς περιμένουμε νέα σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe said:

Καλημέρα:) δουλειά και πάλι δουλειά χαχαχα..αυτές οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα και μετράω 72 ώρες για την Β επιπέδου.. Αλλιώς καλά, τα ίδια.. Εύχομαι και εσείς να είσαστε όλες καλά κορίτσια

Καλημέρα ! 
Και εσυ Σάββατο ; Μαζί είμαστε ! 
Αντε καλά μας αποτελέσματα ! Έχω κι εγώ μια αγωνία !!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα!!! Εγω ζυγιστηκα κ εφαγα μια πικρα:wacko: τρωω οτι πιο ελαφρυ για βραδινο, κ 1 γλυκακι την εβδομάδα και τα ατιμα τα κιλα πως ανεβαινουν!!! Πικραααα πρωινιατικα.. Θα ήθελα πολύ να εκανα καποια μορφη ασκησης και σκαω που δεν μπορω

Καλημέρα, φαντάσου να ζυγιστώ εγώ και που τρώω όλη μέρα και που παίρνει το μωρό! :P

ασκηση μόνο περπατημα και yoga για εγκύους (νομίζω) 

Αύριο πρωί έχω υπέρηχο καρδιάς εμβρύου και μετά την φανταστική ενδικρινολόγο που λογικά θα σκίσει τα πτυχία της με το που με ζυγίσει! Θα σας πω αντιδράσεις της....:lol: εγώ πάντως τρώω μια χαρά τα πάντα και με όρεξη! :P

  • Χαχα 7

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα ! 
Και εσυ Σάββατο ; Μαζί είμαστε ! 
Αντε καλά μας αποτελέσματα ! Έχω κι εγώ μια αγωνία !!! 

Ναι μαζί είμαστε κορίτσι... Εμείς έχουμε ραντεβού 11.30 η ώρα:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα!!! Εγω ζυγιστηκα κ εφαγα μια πικρα:wacko: τρωω οτι πιο ελαφρυ για βραδινο, κ 1 γλυκακι την εβδομάδα και τα ατιμα τα κιλα πως ανεβαινουν!!! Πικραααα πρωινιατικα.. Θα ήθελα πολύ να εκανα καποια μορφη ασκησης και σκαω που δεν μπορω

Λοιπόν 23w ακριβως σήμερα κ ενω πριν λιγες μερες ημουν στα 2 πανω,  τωρα στα 3μιση, εφτασα δλδ απο τα 64 67,5! Και με βραδινο σαλατα ή μηλο γιατι υποφερω απο καουρες.. Πρωινο βρωμη με γαλα.. Δηλαδή αν ετρωγα τι θα γινοτανε!

Just now, Ani!! είπε:

για πες λεπτομερειες.. ποσα κιλς πηρες δηλαδη κ στις ποσες εβδομαδες εισαι;; σου μιλαω εγω η ειδικη που δεν εχω καν ζυγαρια σπιτι.. Θα φαω την ψυχρολουσια κατευθειαν στο ραντεβου του υπερηχου χααχχα

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Λοιπόν 23w ακριβως σήμερα κ ενω πριν λιγες μερες ημουν στα 2 πανω,  τωρα στα 3μιση, εφτασα δλδ απο τα 64 67,5! Και με βραδινο σαλατα ή μηλο γιατι υποφερω απο καουρες.. Πρωινο βρωμη με γαλα.. Δηλαδή αν ετρωγα τι θα γινοτανε!

 

Καλημερα σας! Εμένα μια χαρά μου φαίνεται αυτή η αύξηση; δηλαδή για να καταλάβω ιδανικά πόσο θα έπρεπε να είχες πάρει; εγω ας πούμε ειμαι στις 24 εβδομάδες κ αν δεν κάνω λάθος  είμαι +2 απο το αρχικό βάρος μου. Είχα ομως χασει 6 κιλά τους πρώτους μήνες κ μετα σιγά σιγα τα ξαναπήρα συν τα επιπλέον. Ειναι πολλά λίγα δεν εχωω καταλάβει; ο γιατρός εμένα δεν μου έχει πει τπτ μόνο ότι ιδανικά ρεν θα ήθελε να υπερβω τα +10-12.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mari@nna είπε:

Καλημερα σας! Εμένα μια χαρά μου φαίνεται αυτή η αύξηση; δηλαδή για να καταλάβω ιδανικά πόσο θα έπρεπε να είχες πάρει; εγω ας πούμε ειμαι στις 24 εβδομάδες κ αν δεν κάνω λάθος  είμαι +2 απο το αρχικό βάρος μου. Είχα ομως χασει 6 κιλά τους πρώτους μήνες κ μετα σιγά σιγα τα ξαναπήρα συν τα επιπλέον. Ειναι πολλά λίγα δεν εχωω καταλάβει; ο γιατρός εμένα δεν μου έχει πει τπτ μόνο ότι ιδανικά ρεν θα ήθελε να υπερβω τα +10-12.

Και εμένα τοσα 10-12 προτείνει ο γιατρος,  απλα τα τελευταία 2 κιλα τα πηρα σε σύντομο χρονικο διαστημα (15 20 ημερων νομιζω)  με τις ιδιες διατροφικες συνηθειες κ αυτο με αγχωσε..  Δηλαδη αν συνεχισει να ανεβαίνει ετσι που θα παει;;; :neutral:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Paris.33 said:

Αχ κορίτσια μου καλη επιτυχια στη β επιπέδου!! Θα πατε μονες ή αφήνουν κ τον σύντροφο;;  εγω μονη μ αυτη τη φορ

Μπα μόνη ... εάν έχει κλείσει το επόμενο ραντεβού πολλή ώρα μετά μπορεί να τον αφήσει λίγο αλλά δεν ελπιζω και πολύ . Και την αυχενική μόνη την έκανα .. :( 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Και εμένα τοσα 10-12 προτείνει ο γιατρος,  απλα τα τελευταία 2 κιλα τα πηρα σε σύντομο χρονικο διαστημα (15 20 ημερων νομιζω)  με τις ιδιες διατροφικες συνηθειες κ αυτο με αγχωσε..  Δηλαδη αν συνεχισει να ανεβαίνει ετσι που θα παει;;; :neutral:

Χαχαχ ελα ντε! Εμένα μεχρι τώρα δεν με ειχε αγχώσει καθόλου το βάρος, αλλα τώρα νιώθω που λίγο πιο καλά άρχισα το περπάτημα γιατί νομίζω πρέπει λίγο να κινηθούμε. Θα προτιμούσα βέβαια να κάνω κάποιου είδους γυμναστική αλλα λόγω covid το αποφεύγω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Αχ κορίτσια μου καλη επιτυχια στη β επιπέδου!! Θα πατε μονες ή αφήνουν κ τον σύντροφο;;  εγω μονη μ αυτη τη φορ

Σε μας επιτρέπετε ο σύντροφος πήρα τηλ και ρώτησα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μπα μόνη ... εάν έχει κλείσει το επόμενο ραντεβού πολλή ώρα μετά μπορεί να τον αφήσει λίγο αλλά δεν ελπιζω και πολύ . Και την αυχενική μόνη την έκανα .. :( 

Αχ δεν ήταν οτι πειραξε εμενα αυτόν σκεφτομουν που τον ειχε φαει το αγχος εξω να περιμενει.. Αλλα ετσι που τα εφερε ο covid... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...