Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!! Αν και αυτή η ερώτηση έχει χιλιοειπωθει σε ποια εβδομαδα μπαίνουμε στον 6ο;;Οταν είμαι 20+1 π. Χ;; Επίσης στην τουαλέτα ζοριζεστε;;; συγνώμη αλλά δεν ξέρω πως να ρωτήσω;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!! Αν και αυτή η ερώτηση έχει χιλιοειπωθει σε ποια εβδομαδα μπαίνουμε στον 6ο;;Οταν είμαι 20+1 π. Χ;; Επίσης στην τουαλέτα ζοριζεστε;;; συγνώμη αλλά δεν ξέρω πως να ρωτήσω;; 

Καλημερα! μια χαρα ρωτας! εγω ειμαι οκ..Νομοζω με βοηθαει ο πρωινος καφες σε συνδιασμο με μπαρες σπιτικε; που εχω φτιαξει με τα παντα ολα μεσα..  Για τον 6ο μηνα θα σου πουν πιο ειδικες απο εμενα.. χαχα Παντως αν εχεις ενοχλησεις πρεπει να το πεις στο γιατρο σου.. γιατι προσωπικα ειναι απο τα πρωτα πραγματα που με ρωταει ο δικος μου.. 

Θα ηθελα ετσι απλα να πω πως σημερα το καμαρι μου ξυπνησε απο τις 5,30 διοτι κοιμηθηκε νωρις για βραδυ απο μονος του.. Το αξιοθαυμαστο ειναι πως ειναι ακομα ΞΥΠΝΙΟΣΣΣΣΣ ευτυχως τον πασαρα στη γιαγια του δεν αντεχα χαχαχααχααχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!! Αν και αυτή η ερώτηση έχει χιλιοειπωθει σε ποια εβδομαδα μπαίνουμε στον 6ο;;Οταν είμαι 20+1 π. Χ;; Επίσης στην τουαλέτα ζοριζεστε;;; συγνώμη αλλά δεν ξέρω πως να ρωτήσω;; 

Και η 21η εβδομάδα στον 5ο μηνα ανήκει! Οποτε εχεις λιγακι ακομη:wink: τουαλέτα καμια φορα ναι καμια οχι..  Αλλα τωρα ξεκινησαν τα λαχανα και τα μπροκολα, πιστεύω θα βοηθησουν:-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

  • Μου αρέσει 9

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Καλη επιτυχία τουτουνακι μας!!! Με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!! Πω πω ειναι και 2, θα σας πάρει ωρα! Οπότε υπομονή! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλη επιτυχία τουτουνακι μας!!! Με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!! Πω πω ειναι και 2, θα σας πάρει ωρα! Οπότε υπομονή! ❤️ 

Ας είναι όλα.καλα και χαλάλι η ώρα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Καλημέρα, σου στέλνω οοοοοοολληηηηηηη την θετική μου ενέργεια και τις ευχές μου!Είμαι σίγουρη ότι αύριο θα ξετρελαθείς με τα μωράκια σου! Λογικό να αγχώνεσαι, χωρίς να το θέλεις! Θα περάσεις άνετα και αυτό το τεστάκι και θα ηρεμήσεις! Εαν μπορέσεις τράβηξε βιντεάκι για να το έχεις! Θα το δεις 1.0000000 φορές μετά :P 
σε φιλώ

  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Καλημέρα τουτουνακι!! 
Καταρχην στέλνουμε θετική ενέργεια συνεχόμενα μέχρι αύριο για την εξέταση :) 

Οσο για τα υπόλοιπα νομίζω είναι τα 2 που κάνουν τη «ζημιά»! Ήθελα να γράψω κι εγώ χθες να απευθυνθώ στις διδυμομανουλες για τον ίδιο λόγο... πολύς πόνος και κούραση με το παραμικρό ... και έχουμε δρομοοοο 

Κουραγιο!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Καλημέρα κοριτσάκι μου γλυκό!! Σου στέλνω και γω οληηη τη θετική μου ενέργεια!!! Απόλαυσε το αύριο που θα βλέπεις τα μωράκια σου!! Θα περιμένουμε νέα σου οπωσδήποτε και αναλυτικότατα!!! :-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 10/10/2020 at 12:05 ΜΜ, Renaki80 είπε:

Καλημέρα! Συγχαρητήρια για την ζουζούνα σου! Καλά μιλάμε για πόνο, σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δεν σου έδωσε κάποιο φάρμακο (λάδι) για το έντερο; Εγώ έχω πιεί ένα μπουκάλι τόσες φορές που με έχει πιάσει! 

Καλημερα! Σ ευχαριστω πολυ! Μου εδωσε μπουσκοπαν κ βολταρεν υποθετα. Αλλα δεν μου εχει περασει τελειως

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα τουτουνακι!! 
Καταρχην στέλνουμε θετική ενέργεια συνεχόμενα μέχρι αύριο για την εξέταση :) 

Οσο για τα υπόλοιπα νομίζω είναι τα 2 που κάνουν τη «ζημιά»! Ήθελα να γράψω κι εγώ χθες να απευθυνθώ στις διδυμομανουλες για τον ίδιο λόγο... πολύς πόνος και κούραση με το παραμικρό ... και έχουμε δρομοοοο 

Κουραγιο!! 

Εγω κοριτσια μου δε ποναω πουθενα απο την αρχη κανενας πονος ..αλλα κουραζομαι καποιες φορες λογω του στιγματος κ του αιματοκριτη 31.επισης μιλησα με το γιατρο μου και μου ειπε οτι εχω συνδρομο κατω κοιλη φλεβας.το 10% των γυναικων το εχει κ να προσεξω να το πω στον αλλο γιατρο που θα μου κανει το Β επιπεδου..Δεν ειναι κατι φοβερο απλά ανασκελα δε μπορώ να καθομαι πολυ ωρα κ ειχα δυσφορια κ του τηλ..ε κατι να μην ειχα κ γω; Χαχα@Τουτουνιολα θα ειναι τελεια ,ειμαι 1000% σιγουρη..!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephele78 said:

Εγω κοριτσια μου δε ποναω πουθενα απο την αρχη κανενας πονος ..αλλα κουραζομαι καποιες φορες λογω του στιγματος κ του αιματοκριτη 31.επισης μιλησα με το γιατρο μου και μου ειπε οτι εχω συνδρομο ανω κοιλη φλεβας.το 10% των γυναικων το εχει κ να προσεξω να το πω στον αλλο γιατρο που θα μου κανει το Β επιπεδου..Δεν ειναι κατι φοβερο απλά ανασκελα δε μπορώ να καθομαι πολυ ωρα κ ειχα δυσφορια κ του τηλ..ε κατι να μην ειχα κ γω; Χαχα@Τουτουνιολα θα ειναι τελεια ,ειμαι 1000% σιγουρη..!!!

Καλημέρα !! 
Το είχε και μια γνωστή μου και μου έλεγε ότι υπέφερε ανάσκελα ... μόνο πλάι λοιπόν! 
Να σου πω κ εγώ έτσι κ αλλιώς ανάσκελα δε βολεύομαι όποτε ποτέ στο ένα πλάι ποτέ στο άλλο ... λίγο έμεινε (λέμε τώρα...).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...