Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

23 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Έχετε αρχίσει κι εσείς να έχετε πόνους στην πλάτη και τη μέση?? Εμένα εδώ και τρις μέρες με έχουν ταράξει! Δεν μπορώ να κοιμηθώ, όταν κοιμάμαι ο ύπνος.μου δεν εχει καμία ποιότητα...γενικά πολύ πόνος!! Α!!! Έχω βγάλει και ακμή!!! Χαμός σας λέω!!!

Αύριο έχω τη β επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθει αρκετά!! Περιμένω να μου στείλετε τη θετική σας ενέργεια!!! ( Καλά θα σας το θυμησω και αύριο βέβαια!!! Χαχχαχαχαχαχα)

Καλή επιτυχία σήμερα στη Β επιπέδου !!! Με το καλό εσύ και η @ioanna27 να δείτε τα μωράκια σας!!! Περιμένουμε τα νέα σας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα σε όλες ! 

@ioanna27 και @Τουτουνι καλή επιτυχία και καλά αποτελεσματα ! 
@mommytobe Υπομονή . Να σκεφτεσαι πως μετά θα εχεις ένα ωραίο σπιτάκι ! 
 

και εμένα είχε έρθει η μαμά μου να με βοηθήσει με τις χειμερινές δουλειές του σπιτιού και στρώσαμε. Αν κ λίγο νωρίς , τώρα όμως μπορούσε.


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

καλημέρα σε όλες ! 

@ioanna27 και @Τουτουνι καλή επιτυχία και καλά αποτελεσματα ! 
@mommytobe Υπομονή . Να σκεφτεσαι πως μετά θα εχεις ένα ωραίο σπιτάκι ! 
 

και εμένα είχε έρθει η μαμά μου να με βοηθήσει με τις χειμερινές δουλειές του σπιτιού και στρώσαμε. Αν κ λίγο νωρίς , τώρα όμως μπορούσε.

ναιι θα γινει σιγουρα ομορφο αλλα εχει και πολυ κουραση απο πισω..τωρα αφου εγιναν τα πολλα ολα τ αλλα θα γινουν, και με την βοηθεια της μαμας θα μπουν ολα σε μια σειρα..δεν πειραζει, και εγω θα στρωσω απο νωρις, καλυτερα νψρις παρα αργα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

 

@Τουτουνιμου σήμερα η μεγάλη μας μέρα!! Αχχχ περιμένω πως και πως..

Ρε κορίτσια βλέπω τα πιο περίεργα και αγχωτικα όνειρα. Αφήστε τι είδα χθες ούτε θέλω να το περιγράψω. Βέβαια φαντάζομαι ότι είναι το άγχος για τη Β σήμερα 

Καλή εποτυχία και σε σένα κοπέλα μου! Περιμένουμε νέα σου

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου γλυκό!!! Όλα καλά λοιπόν!! Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου χωρίς άγχος απο δω και πέρα.!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Ευτυχως ολα καλα...τελεια τα νεα σου και μπραβο σας...τωρα απο εδω και περα μια ξενιαστη, ηρεμη και ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι κοριτσι μου:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!! Η αλήθεια είναι ότι κι ο γιατρός είπε ότι από δω κι εμπρός περιμένουμε να περάσει ο καιρός!!!! 

τι  ωραιιιααα...περιμενω πως και πως να περασει αυτη η εβδομαδα να ερθει το σαββατο...διπλη χαρα αυτο το πσκ...αφιξη μανουλας που εχω να την δω ενα χρονο και β επιπεδου να δω τα μουτρακια του μπεμπη μου..τα γραφω και συγκινουμε απο την χαρα μου πραγματικα

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Όλα καλά!!!! Συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!! Η αλήθεια είναι ότι κι ο γιατρός είπε ότι από δω κι εμπρός περιμένουμε να περάσει ο καιρός!!!! 

τελειαααααααα ημουν σιγουρη πως θα εχεις καλα νεα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Μπράβο τουτουνάκι, από τώρα θέλει βόλτες η μικρή Ε;;  χαχαχα!!! Δεν ήταν φανταστική η εμπειρία;;; 

  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Μπράβο τουτουνάκι, από τώρα θέλει βόλτες η μικρή Ε;;  χαχαχα!!! Δεν ήταν φανταστική η εμπειρία;;; 

Ήταν πραγματικά υπέροχα!!!! Αλλά ακόμα.πιο υπέροχα είναι τώρα που μου έφυγε όλο το άγχος!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ήταν πραγματικά υπέροχα!!!! Αλλά ακόμα.πιο υπέροχα είναι τώρα που μου έφυγε όλο το άγχος!

Μπράβο Τουτουνι! Τέλεια τα νέα σου.  Να απολαύσεις τώρα το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...