Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Μπραβο στο Τουτουνακι και τα Τουτουνακια μας!!! Μεγαλη ανασα η β επιπέδου! Ειδατε κ φατσουλες;;;  α χουε ένα εγω και χαζευω ακομη τις φωτογραφίες εσυ με 2 θα εχεις κ πολυ υλικό για μελέτη! 

4 ώρες πρίν, mommytobe είπε:

καλημερα κοριτσια μου...καναμε εχθες την μετακομιση και στο σπιτι γινεται ενας πανικος, δεν εχουμε ρευμα και κοιμομαστε στα πεθερικα μου και εχω σκορπισει την προικα μου απο εδω και απο εκει..ευτυχως ερχεται τελος της εβδομαδας η μαμα μου και θα τα βαλει σε μια ταξη οσο εγω θα ειμαι στην δουλεια, γιατι δεν θα συμαζευομουν ποτε διαφορετικα...

@Τουτουνι @ioanna27 καλη επιτυχια στις β επιπεδου σας κοριτσια με τελεια αποτελεσματα..περιμενουμε τα νεα σας:)

@Renaki80 εγω εχω το σαββατο β επιπεδου..και εχω μεγαλη αγωνια γιατι κουραστικα αρκετα αυτες τις μερες και θελω να δω οτι το μωρο μου ειναι καλα

Και εγω σήμερα τη μαμα για παράθυρα βεράντες και αλλη μια για τα χειμερινα.. Οσο και να βοηθάει ο ανδρας αυτα θελουν γυναικείο χερι.. Μολις κανετε και τη β, ταχτοποιησετε και το σπιτακι σας θα σου φυγει μεγα βαρος!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Μπράβο κοπέλα μου,Πολύ χάρηκα για σένα!!!Και έτσι να συνεχίσουν όλα μέχρι το τέλος!!!!:)


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Μπράβο βρε κορίτσι

Όλα τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

καλημέρα σε όλες ! 

@ioanna27 και @Τουτουνι καλή επιτυχία και καλά αποτελεσματα ! 
@mommytobe Υπομονή . Να σκεφτεσαι πως μετά θα εχεις ένα ωραίο σπιτάκι ! 
 

και εμένα είχε έρθει η μαμά μου να με βοηθήσει με τις χειμερινές δουλειές του σπιτιού και στρώσαμε. Αν κ λίγο νωρίς , τώρα όμως μπορούσε.

Εγώ μετα από πολλά χρόνια αποφάσισα να πάρω μια κοπέλα να με βοηθάει με την καθαριότητα του σπιτιού έτσι κάποια πράγματα τα γλυτώσαμε. Είναι τρομερή βοήθεια! Εσείς που έχετε την οικογένεια σας κοντά σας ειστε πολύ τυχερές. Εμενα δυστυχώς είναι μακρυά και η αλήθεια είναι ότι μου λείπουν πολύ ειδικά τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mari@nna είπε:

Εγώ μετα από πολλά χρόνια αποφάσισα να πάρω μια κοπέλα να με βοηθάει με την καθαριότητα του σπιτιού έτσι κάποια πράγματα τα γλυτώσαμε. Είναι τρομερή βοήθεια! Εσείς που έχετε την οικογένεια σας κοντά σας ειστε πολύ τυχερές. Εμενα δυστυχώς είναι μακρυά και η αλήθεια είναι ότι μου λείπουν πολύ ειδικά τώρα. 

και εμενα στο εξωτερικο ειναι οποτε σε νιωθω απολυτα...εχω την πεθερα μου εδω που η γυναικα με βοηθαει οσο μπορει, ομως σαν την μανουλα δεν ειναι...εχει αλλο χερι η μαμα χαχαχα...θα το νιωσουμε και εμεις αυτο σε λιγο καιρο που θα γινουμε μανουλες, ειδικα ολες εμεις που γινομαστε για πρωτη φορα

 

12 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Μπραβο στο Τουτουνακι και τα Τουτουνακια μας!!! Μεγαλη ανασα η β επιπέδου! Ειδατε κ φατσουλες;;;  α χουε ένα εγω και χαζευω ακομη τις φωτογραφίες εσυ με 2 θα εχεις κ πολυ υλικό για μελέτη! 

Και εγω σήμερα τη μαμα για παράθυρα βεράντες και αλλη μια για τα χειμερινα.. Οσο και να βοηθάει ο ανδρας αυτα θελουν γυναικείο χερι.. Μολις κανετε και τη β, ταχτοποιησετε και το σπιτακι σας θα σου φυγει μεγα βαρος!! 

ναιιι σμφωνω απολυτα, οσο και να βοηθαει ο αντρας η γυναικα τα κανει διαφορετικα...ο καθενας στον τομεα του χαχαχα...αααχ ναι να γινουν ολα σιγα σιγα..σημερα μας συνδεσαν και το ρευμα και θα μεινουμε για πρωτη φορα στο καινουριο χαοτικο σπιτι μας χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ μετά τον κολικό εντέρου που έπαθα την Πέμπτη, δεν μπορώ πλέον να πάω τουαλέτα. Έχω δοκιμάσει 2 σιρόπια που μου  έδωσε ο γιατρός, υπόθετα και κάτι μασώμενα με φυτικές ίνες και τίποτα! Επίσης μου σταμάτησε και τον σίδηρο για λίγες μέρες. Εσείς τι κάνετε για να βοηθηθείτε??  Μου απαγόρεψαν για λίγες μέρες λαχανικά, γαλακτοκομικά και φρούτα λόγω του κολικού αλλά εγώ έφαγα 2 ακτινίδια μπας και αλλά τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2020 at 3:57 ΜΜ, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Τα τουτουνια μου άψογα και τα δύο!!! Πέρασε κι αυτό!!! Αργήσαμε βέβαια λίγο γιατί η κόρη δεν συνεργαζόταν και έπρεπε να.κανω βόλτα να κουνηθεί λιγάκι!!!  

Δόξα το Θεό!!!!

Συγχαρητήρια! Υπέροχα νέα! Αχ η κόρη από τώρα θέλει να σας τραβάει τη προσοχή.

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Geo Jo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ μετά τον κολικό εντέρου που έπαθα την Πέμπτη, δεν μπορώ πλέον να πάω τουαλέτα. Έχω δοκιμάσει 2 σιρόπια που μου  έδωσε ο γιατρός, υπόθετα και κάτι μασώμενα με φυτικές ίνες και τίποτα! Επίσης μου σταμάτησε και τον σίδηρο για λίγες μέρες. Εσείς τι κάνετε για να βοηθηθείτε??  Μου απαγόρεψαν για λίγες μέρες λαχανικά, γαλακτοκομικά και φρούτα λόγω του κολικού αλλά εγώ έφαγα 2 ακτινίδια μπας και αλλά τίποτα!

Κοριτσάκι μου γλυκό είναι μεγάλο πρόβλημα η τουαλετα!...κι εγώ σταμάτησα για λίγο το σίδηρο και μου έχει δώσει ο γιατρός optifire και το αραιωνω σε λίγο χυμό ( δεν έχει γεύση) και κάτι γίνεται σιγά σιγά... Θέλει υπομονή!!!

Just now, BettySt είπε:

Συγχαρητήρια! Υπέροχα νέα! Αχ η κόρη από τώρα θέλει να σας τραβάει τη προσοχή.

Ευχαριστούμε πολύ!!! Ε, αλίμονο γυναίκα είναι, αυτό μας έλειπε δα!!! Χαχχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Geo Jo said:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ μετά τον κολικό εντέρου που έπαθα την Πέμπτη, δεν μπορώ πλέον να πάω τουαλέτα. Έχω δοκιμάσει 2 σιρόπια που μου  έδωσε ο γιατρός, υπόθετα και κάτι μασώμενα με φυτικές ίνες και τίποτα! Επίσης μου σταμάτησε και τον σίδηρο για λίγες μέρες. Εσείς τι κάνετε για να βοηθηθείτε??  Μου απαγόρεψαν για λίγες μέρες λαχανικά, γαλακτοκομικά και φρούτα λόγω του κολικού αλλά εγώ έφαγα 2 ακτινίδια μπας και αλλά τίποτα!

Καλησπέρα,

Εμενα με βοηθάει πολύ το γάλα Μαγνησίας (δεν έχει καμία σχέση με κανονικό γάλα) το οποίο λαμβάνω δυο φορές τη μέρα (από μια κουταλιά της σούπας) σχεδόν από την αρχή της κύησης. Είναι μη συνταγογραφούμενο σκεύασμα και ασφαλές για εγκύους. Χρειάζεται παράλληλα να πίνεις πολύ νερό. Αν το επιτρέπει ο γιατρός σου, αξίζει να το δοκιμάσεις. 
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Εγω ζυγιστηκα κ εφαγα μια πικρα:wacko: τρωω οτι πιο ελαφρυ για βραδινο, κ 1 γλυκακι την εβδομάδα και τα ατιμα τα κιλα πως ανεβαινουν!!! Πικραααα πρωινιατικα.. Θα ήθελα πολύ να εκανα καποια μορφη ασκησης και σκαω που δεν μπορω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα!!! Εγω ζυγιστηκα κ εφαγα μια πικρα:wacko: τρωω οτι πιο ελαφρυ για βραδινο, κ 1 γλυκακι την εβδομάδα και τα ατιμα τα κιλα πως ανεβαινουν!!! Πικραααα πρωινιατικα.. Θα ήθελα πολύ να εκανα καποια μορφη ασκησης και σκαω που δεν μπορω

για πες λεπτομερειες.. ποσα κιλς πηρες δηλαδη κ στις ποσες εβδομαδες εισαι;; σου μιλαω εγω η ειδικη που δεν εχω καν ζυγαρια σπιτι.. Θα φαω την ψυχρολουσια κατευθειαν στο ραντεβου του υπερηχου χααχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημεραα κορτσια! τι κανετε;;;πως ειστε;;;

Καλημέρα:) δουλειά και πάλι δουλειά χαχαχα..αυτές οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα και μετράω 72 ώρες για την Β επιπέδου.. Αλλιώς καλά, τα ίδια.. Εύχομαι και εσείς να είσαστε όλες καλά κορίτσια

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...