Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      ο χρόνος είναι εναντίον μας αλλά υπάρχει χρόνος. και αν θέλετε να γίνετε γονείς, με κάποιο τρόπο θα τα καταφερετε! ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε πολύ ακόμα και να γίνει σύντομα!

      μωρέ από άγχος άλλο τίποτα...όλοι μας έχουμε αναπόφευκτα!!! αλλά επειδή είναι πολύ δύσκολες αυτές οι διαδικασίες, βαθιά ανάσα και προχωράμε. κλάψτε, πάρτε το χρόνο σας και ανασυγκροτηθείτε!

      ας πουν και οι υπόλοιποι που έοχυν εμπειρία με τεστ και βάστοκύστες. εγω μέχρι τώρα πήγαινα μόνο για χοριακή.

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Renaki80 είπε:

Μόλις γύρισα πτώμα από το νοσοκομείο, αλλά χαρούμενη! Το τέρας είναι μια χαρά! Τελικά έπαθα αποκόλληση πλακούντα! Και το πιο τρελό το έπαθα χωρίς να κάνω, σηκώσω, τεντώσω τίποτα! Απλά περπάτησα, άλλαξα σεντόνια και μαγείρεμα! Τι να πω;;;

Μας έκανε και χάσαμε 10 χρόνια από την ζωή μας, χώρια την στεναχώρια και την τρομάρα μέσα στο βράδυ! 
Μου έδωσε αντιβίωση, utrogestan και lentogest ενέσεις. Μόνο στο σπίτι και χαλαρά! Έξω καθόλου για 15 ΗΜΕΡΕΣ!!!!
 

σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια και κορίτσια μου σε όλες σας ΠΡΟΣΟΧΗ! Από εκεί που δεν το περιμένεις, χάνεις ξαφνικά τον κόσμο! 
 

Συνεχίζουμε αισιόδοξα και με πίστη....

σας φιλώ
 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά με το μωράκι σου! Πολύ χάρηκα! 

Αχ κορίτσι μου τι χαρά είναι αυτή που μας δίνεις δεν ξέρεις!!! Μα.λεω κι εγώ, από ένα βηχαλακι...Δόξα το Θεό!!!! Λοιπόν τώρα ξάπλα και ξεκούραση και σε λίγο όλο αυτό θα είναι παρελθόν!!!!

Just now, mommytobe είπε:

Κορίτσια γειά σας... Αν και βαρύ το κλίμα και πραγματικά εύχομαι με το κορίτσι μας να πήγαν όλα καλά και να είναι καλά και το κορίτσι μας και το μωρακι της εγώ δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου..τελειωσαμε την Β επιπέδου.. Με το μωρακι μας είναι όλα καλά.. Μας ταλαιπώρησε λίγο γιατί φύγαμε 2 φορές να περπατήσω και να φάω γλυκό αλλά στο τέλος μας έκανε την χάρη και γύρισε.. Είναι καλά και το μωρό και όλα..εχει ανέβηκε και ο πλακούντας... Όλα τέλεια..

Υπέροχα!!! Ώρα να ξενοιασεις κι εσύ και να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephele78 είπε:

Μας κοψοχολιασες παναγια μου!!δοξα τω θεω! Ηρεμησε ξεκουραςου τωρα και ολα καλα θα ειναι !!!

Που να έβλεπες εγώ τι έπαθα!!!! Ατελείωτο το βράδυ....εφιαλτικό....πω πω πω Παναγιά μου, τρομάρα!!!!

ευχαριστωωωω

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 said:

Μόλις γύρισα πτώμα από το νοσοκομείο, αλλά χαρούμενη! Το τέρας είναι μια χαρά! Τελικά έπαθα αποκόλληση πλακούντα! Και το πιο τρελό το έπαθα χωρίς να κάνω, σηκώσω, τεντώσω τίποτα! Απλά περπάτησα, άλλαξα σεντόνια και μαγείρεμα! Τι να πω;;;

Μας έκανε και χάσαμε 10 χρόνια από την ζωή μας, χώρια την στεναχώρια και την τρομάρα μέσα στο βράδυ! 
Μου έδωσε αντιβίωση, utrogestan και lentogest ενέσεις. Μόνο στο σπίτι και χαλαρά! Έξω καθόλου για 15 ΗΜΕΡΕΣ!!!!
 

σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια και κορίτσια μου σε όλες σας ΠΡΟΣΟΧΗ! Από εκεί που δεν το περιμένεις, χάνεις ξαφνικά τον κόσμο! 
 

Συνεχίζουμε αισιόδοξα και με πίστη....

σας φιλώ
 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά με το μωράκι σου! Πολύ χάρηκα! 

Αχ μπράβο !! Όλα καλά ! Ηρεμία και ξεκούραση τώρα και όλα θα πάνε καλά ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Μόλις γύρισα πτώμα από το νοσοκομείο, αλλά χαρούμενη! Το τέρας είναι μια χαρά! Τελικά έπαθα αποκόλληση πλακούντα! Και το πιο τρελό το έπαθα χωρίς να κάνω, σηκώσω, τεντώσω τίποτα! Απλά περπάτησα, άλλαξα σεντόνια και μαγείρεμα! Τι να πω;;;

Μας έκανε και χάσαμε 10 χρόνια από την ζωή μας, χώρια την στεναχώρια και την τρομάρα μέσα στο βράδυ! 
Μου έδωσε αντιβίωση, utrogestan και lentogest ενέσεις. Μόνο στο σπίτι και χαλαρά! Έξω καθόλου για 15 ΗΜΕΡΕΣ!!!!
 

σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια και κορίτσια μου σε όλες σας ΠΡΟΣΟΧΗ! Από εκεί που δεν το περιμένεις, χάνεις ξαφνικά τον κόσμο! 
 

Συνεχίζουμε αισιόδοξα και με πίστη....

σας φιλώ
 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά με το μωράκι σου! Πολύ χάρηκα! 

Αχ ρε κορίτσι πραγματικά μπράβο που πήγαν όλα καλά!! Μεγάλη λαχτάρα δεν το συζητώ. Να προσέχεις από δω και πέρα και όλα θα πάνε καλά!! 

Just now, mommytobe είπε:

Κορίτσια γειά σας... Αν και βαρύ το κλίμα και πραγματικά εύχομαι με το κορίτσι μας να πήγαν όλα καλά και να είναι καλά και το κορίτσι μας και το μωρακι της εγώ δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου..τελειωσαμε την Β επιπέδου.. Με το μωρακι μας είναι όλα καλά.. Μας ταλαιπώρησε λίγο γιατί φύγαμε 2 φορές να περπατήσω και να φάω γλυκό αλλά στο τέλος μας έκανε την χάρη και γύρισε.. Είναι καλά και το μωρό και όλα..εχει ανέβηκε και ο πλακούντας... Όλα τέλεια..

Όλα καλά κορίτσι! Μπράβο για τη Β επιπεδου!! Ξελαφρωσες τώρα απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!! 9 μέρες απομένουν και για μένα για τη Β επιπεδου!! Ανυπομονωωωω

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Μόλις γύρισα πτώμα από το νοσοκομείο, αλλά χαρούμενη! Το τέρας είναι μια χαρά! Τελικά έπαθα αποκόλληση πλακούντα! Και το πιο τρελό το έπαθα χωρίς να κάνω, σηκώσω, τεντώσω τίποτα! Απλά περπάτησα, άλλαξα σεντόνια και μαγείρεμα! Τι να πω;;;

Μας έκανε και χάσαμε 10 χρόνια από την ζωή μας, χώρια την στεναχώρια και την τρομάρα μέσα στο βράδυ! 
Μου έδωσε αντιβίωση, utrogestan και lentogest ενέσεις. Μόνο στο σπίτι και χαλαρά! Έξω καθόλου για 15 ΗΜΕΡΕΣ!!!!
 

σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια και κορίτσια μου σε όλες σας ΠΡΟΣΟΧΗ! Από εκεί που δεν το περιμένεις, χάνεις ξαφνικά τον κόσμο! 
 

Συνεχίζουμε αισιόδοξα και με πίστη....

σας φιλώ
 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά με το μωράκι σου! Πολύ χάρηκα! 

Μπραβο βρε κοριτσι!!Κατι τετοιο φανταστηκα!!Πολύ.προσοχή απο δω και πέρα!Δε θα κουράζεσαι καθόλου.Αν και μου εχει πει η γιατρος μου οτι αυτο συμβαινει και τυχαια.Στη β επιπεδου ηταν μια χαρα ο πλακουντας?

Σαλοσπιρ παίρνεις?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι!!Κατι τετοιο φανταστηκα!!Πολύ.προσοχή απο δω και πέρα!Δε θα κουράζεσαι καθόλου.Αν και μου εχει πει η γιατρος μου οτι αυτο συμαβινει καιντυχαια

Σαλοσπιρ παίρνεις?

Ευχαριστώ! Ναι παίρνω...και μου αύξησε μανγήσιο 

 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renaki80 είπε:

Μόλις γύρισα πτώμα από το νοσοκομείο, αλλά χαρούμενη! Το τέρας είναι μια χαρά! Τελικά έπαθα αποκόλληση πλακούντα! Και το πιο τρελό το έπαθα χωρίς να κάνω, σηκώσω, τεντώσω τίποτα! Απλά περπάτησα, άλλαξα σεντόνια και μαγείρεμα! Τι να πω;;;

Μας έκανε και χάσαμε 10 χρόνια από την ζωή μας, χώρια την στεναχώρια και την τρομάρα μέσα στο βράδυ! 
Μου έδωσε αντιβίωση, utrogestan και lentogest ενέσεις. Μόνο στο σπίτι και χαλαρά! Έξω καθόλου για 15 ΗΜΕΡΕΣ!!!!
 

σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια και κορίτσια μου σε όλες σας ΠΡΟΣΟΧΗ! Από εκεί που δεν το περιμένεις, χάνεις ξαφνικά τον κόσμο! 
 

Συνεχίζουμε αισιόδοξα και με πίστη....

σας φιλώ
 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά με το μωράκι σου! Πολύ χάρηκα! 

Μπράβο βρε κορίτσι μου όλα καλά τελικά. Χαιρομαι πολύ. Τώρα μπήκα και το διάβασα. Ξεκουράσου τώρα και μην κάνεις τίποτα!

πρίν από 12 λεπτά , mommytobe είπε:

Κορίτσια γειά σας... Αν και βαρύ το κλίμα και πραγματικά εύχομαι με το κορίτσι μας να πήγαν όλα καλά και να είναι καλά και το κορίτσι μας και το μωρακι της εγώ δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου..τελειωσαμε την Β επιπέδου.. Με το μωρακι μας είναι όλα καλά.. Μας ταλαιπώρησε λίγο γιατί φύγαμε 2 φορές να περπατήσω και να φάω γλυκό αλλά στο τέλος μας έκανε την χάρη και γύρισε.. Είναι καλά και το μωρό και όλα..εχει ανέβηκε και ο πλακούντας... Όλα τέλεια..

Όλα καλά και για σένα κοπέλα μου.  Απόλαυσε από εδώ και πέρα την εγκυμοσυνη σου!!!  Ακολουθώ εγώ την Δευτέρα,  ελπίζω να είναι όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κ εγω παιρνω,  1 200αρι χαπι απο τον 4ο!

Αλήθεια σας είπαν κατι για ασβέστιο;;  

Οχι,ουτε αβεστιο.Ξεκινησα ομως πολυβιταμινες.

Just now, Renaki80 είπε:

Λογικά θα είναι ανάλογα σε συνδυασμό με τις εξετάσεις...Εγώ πάθαινα και κράμπες και μου το αύξησε

Εγω ακόμα δεν εχω καταλάβει αν εχω κράμπες...Κάτι σουβλιες χαμηλα εχω ακόμα αλλα κράμπες δεν ξέρω...


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ετσι,χωρίς λόγο?

Βοηθαει για τις συσπασεις και γενικα χαλαρωνει την μητρα..  Για πρόληψη..  Αν ξεκινήσουν οι συσπασεις νωρις μετα ειναι πιο δυσκολο..  Κ αν δεν κάνω κ λαθος βοηθαει στην ανάπτυξη του εμβρυου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...