Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, bcd18 είπε:

Καλησπέρα! Αν κλείσουμε τρίκλινο που το αναβαθμίζουν σε δίκλινο, ο συνοδος επιτρέπεται μόνο την ημέρα ή καθόλου;  Θα γεννήσω και εγω στο ίδιο. Σε ευχαριστώ πολύ!

Ο γιατρος μου εχει συνεργασια με το μητερα οποτε μου ειπε αν παρω το δικλινο θα με αναβαθμίσει σε μονοκλινο.2200€ συνολο για 3 βραδια ειτε φ.τ ειτε καισαρική.το μονο εξτρα που θα πληρωσω ειναι ο γιατρος κ η μαια.οποτε συμφωνησα και μου ειπε επιτρεπεται ο συνοδος μεσα κανονικοτατα 24ωρες.και στο 3κλινο το ιδιο(απλα αν υπαρχει και αλλη γυναικα στο δωματιο το βραδυ θα ειναι στο σαλονι)επισης αν ο αντρας φυγει και μετα ξανα γυρισει θα πρεπει να κανει απλα rapid test εκει..για να μενει ως συνοδος τον δηλωνεις απο την αρχη οταν θα πας και εσυ και θα κανει το pcr για να μεινει.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Ο γιατρος μου εχει συνεργασια με το μητερα οποτε μου ειπε αν παρω το δικλινο θα με αναβαθμίσει σε μονοκλινο.2200€ συνολο για 3 βραδια ειτε φ.τ ειτε καισαρική.το μονο εξτρα που θα πληρωσω ειναι ο γιατρος κ η μαια.οποτε συμφωνησα και μου ειπε επιτρεπεται ο συνοδος μεσα κανονικοτατα 24ωρες.και στο 3κλινο το ιδιο(απλα αν υπαρχει και αλλη γυναικα στο δωματιο το βραδυ θα ειναι στο σαλονι)επισης αν ο αντρας φυγει και μετα ξανα γυρισει θα πρεπει να κανει απλα rapid test εκει..για να μενει ως συνοδος τον δηλωνεις απο την αρχη οταν θα πας και εσυ και θα κανει το pcr για να μεινει.

Καλημερα! Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, bcd18 είπε:

Καλησπέρα! Αν κλείσουμε τρίκλινο που το αναβαθμίζουν σε δίκλινο, ο συνοδος επιτρέπεται μόνο την ημέρα ή καθόλου;  Θα γεννήσω και εγω στο ίδιο. Σε ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα, συγνώμη αλλά μόλις είδα το ερώτημά σου! Δεν είμαι απόλυτη σίγουρη γι’ αυτό αλλά από διπλανό δωμάτιο που μίλαγε ο σύζυγος στο κινητό στον διάδρομο έλεγε ότι θα μεϊνει. Οπότε λογικά ο συνοδός μένει μαζί! 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλησπέρα, συγνώμη αλλά μόλις είδα το ερώτημά σου! Δεν είμαι απόλυτη σίγουρη γι’ αυτό αλλά από διπλανό δωμάτιο που μίλαγε ο σύζυγος στο κινητό στον διάδρομο έλεγε ότι θα μεϊνει. Οπότε λογικά ο συνοδός μένει μαζί! 

Οκ σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια! Πως ειστε:: ετοιμάζετε βαλίτσες μετα τα ευχάριστα νέα της@chris79 ???  Χιχι

Καλημέρα και από εμένα! Ναι, σιγά σιγά! Έπλυνα κ μια κουβερτουλα που έφτιαξε η πεθερά μου! Λέω να παραγγείλω κ κάθισμα αυτοκινήτου. Εσείς κορίτσια έχετε πάρει; Εγώ σκέφτομαι της cybex... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια! Πως ειστε:: ετοιμάζετε βαλίτσες μετα τα ευχάριστα νέα της@chris79 ???  Χιχι

Καλημερα!! Εγω εχω πλυνει τα πράγματα μου κ του ανδρα μου,  γιατι θα μεινει κ αυτος μεσα κ απο σήμερα θα τα βαζω σιγα σιγα! 

Just now, Sofi8 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Ναι, σιγά σιγά! Έπλυνα κ μια κουβερτουλα που έφτιαξε η πεθερά μου! Λέω να παραγγείλω κ κάθισμα αυτοκινήτου. Εσείς κορίτσια έχετε πάρει; Εγώ σκέφτομαι της cybex... 

Να παραγγείλεις άμεσα! Γιατι οπως ειναι η κατάσταση αργουν πολυ να ερθουν κ ειναι το πρωτο που θα χρειαστείς! Και εμεις cybex, cloud z, ειναι το μοναδικο κομματι για το οποίο δωσαμε κατι παραπανω,  αλλα ξερω το καλοκαίρι θα μας φαει το πήγαινε ελα, συν εχει προεκταση αρα ειναι για λιγο καιρο περισσότερο.. Ασε δε ειχα κολλημα να στεκεται πολυ καλα το κεφαλακι αναμεσα απο στα μαξιλαρακια γιατι μερικα καθισματα ειναι πολυ χαλαρα..  Για ποιο μοντελο λετε;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια! Πως ειστε:: ετοιμάζετε βαλίτσες μετα τα ευχάριστα νέα της@chris79 ???  Χιχι

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ τα έχω όλα έτοιμα!!! 

Τι κάνετε???

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια! Πως ειστε:: ετοιμάζετε βαλίτσες μετα τα ευχάριστα νέα της@chris79 ???  Χιχι

Kαλημερα κ απο μενα!!!και γω τα επλυνα ολαααααα κ σημερα ξεκινησα να τα σιδερωνω λιγα λιγα...ειναι το πιο γλυκο κ ευχαριστο σιδερωμα μπορω να πω, αλλα κουραστηκα κ θα συνεχιαω αυριο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 25/12/2020 at 9:09 ΠΜ, chris79 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις φουσκοκοιλιτσες!!

Σας γράφω από το Λητω ... 5 το πρωί έσπασαν τα νερά ... περιμένω το γιατρό αλλά όπως δείχνουν τα πράγματα τα μωράκια μας θα είναι χριστουγεννιάτικα !! Μου το φυλάγανε δώρο για τη γιορτή μου ... ;) 

Θα σας ενημερώνω κορίτσια μου !

Κορίτσι μου να σου ζήσουν!!!!! Είσαι καλά? Πως πήγαν τα πράγματα?

On 25/12/2020 at 5:34 ΜΜ, chris79 είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν τέλεια! 
Τα πρώτα μωράκια της ομαδούλας μας κατέφθασαν! 
Γεννησα φυσιολογικά 2 υπέροχα μικροσκοπικά αλλά υγιή μωράκια ! 
1980 ο μπέμπης μας και 1680 η μπεμπούλα. 
Εγω είμαι ήρεμη , ευτυχισμένη και ανακουφισμένη ... και φυσικά τρίτεκνη ! 
Σας Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να ζήσετε έναν τόσο όμορφο τοκετό (είχε και κάποια απρόοπτα αλλά μόλις βλέπεις τα μωράκια τα ξεχνάς όλα) και να πάρετε στην αγκαλιά σας υγιή μωράκια!! 
Καλα Χριστούγεννα να έχουμε και χρόνια πολλά σε όλες !!! 

Αχ τώρα είδα ότι γέννησες φυσιολογικά!!!!!!! Κορίτσι μου πολλά μπράβο!!!! Να σας ζήσουν να έχουν υγεία και έχουν την καλύτερη μανούλα!!!

  • Ευχαριστώ 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Ναι, σιγά σιγά! Έπλυνα κ μια κουβερτουλα που έφτιαξε η πεθερά μου! Λέω να παραγγείλω κ κάθισμα αυτοκινήτου. Εσείς κορίτσια έχετε πάρει; Εγώ σκέφτομαι της cybex... 

Εγω ειμαι από τα κορίτσια Μαρτίου αλλα παρόλα αυτά μόλις ξεστολισω το δέντρο θα ετοιμάσω και την βαλίτσα.. ρουχαλάκια μου τα έχουν δώσει όλα πλυμένα και σιδερωμένα οποτε νομίζω δεν θα ταλαιπωρηθώ πολυ στην προετοιμασία.. λίγα ψιποπραγματα από το φαρμακείο θέλω και κάθισμα θα πάρω ένα αυγό της joie™ gemm™ ember λογικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!

Εμένα μένει να φτιάξω βαλίτσα, τα ρούχα τα έχω δώσει στην μητέρα μου να τα αναλάβει, περιμένω τα στρώματα των λικνων που ελπίζω να έρθουν πριν γεννήσω!!!

Τι άλλο πρέπει να προσέξουμε άραγε?


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Kαλημερα κ απο μενα!!!και γω τα επλυνα ολαααααα κ σημερα ξεκινησα να τα σιδερωνω λιγα λιγα...ειναι το πιο γλυκο κ ευχαριστο σιδερωμα μπορω να πω, αλλα κουραστηκα κ θα συνεχιαω αυριο!!

Καλά θα κάνεις, να.ξεκουραζεσαι!!!! Σιγά σιγά θα γίνουν όλα!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...