Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Ωραια νεα!! Πόσο ηταν η πρώτη χοριακη σου; Εγώ θα κάνω αυριο την επαναληπτικη

Αχ κ μας τρόμαξες...πωπω τη λαχτάρα πηραμε βραδιάτικα.. μπράβο ολα καλά τωρα και όχι αγχος! Δεν οφείλει ΠΟΥΘΕΝΑ!, 

Ήταν 1034.75...μετα η επαναληπτική ήταν 7500 περίπου.. Βέβαια τώρα είμαι 7w3d... Ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας χαχα

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Ήταν 1034.75...μετα η επαναληπτική ήταν 7500 περίπου.. Βέβαια τώρα είμαι 7w3d... Ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας χαχα

Ααααααα εισαι!! Μπράβο μπράβο! Θυμάμαι κ τν εαυτό μου όταν ακούσαμε καρδούλα στο πρώτο μας παιδάκι! Είναι υπεροχα συναισθηματα τι αυτα τι αν λεμε τωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ !!!

Γύρισα μόλις από τον Παντο . Έχουμε 2 καρδούλες να πάλλονται μου είπε αλλά δεν θα τις ακούσουμε ακόμα και να ξαναπάω Τρίτη. 

Δημιουργήθηκε ένα τεράστιο αιμάτωμα δίπλα στο μεγαλυτερο μωράκι και μου είπε να είμαι ξάπλα, ήρεμη και να μην κάνω τίποτα!!!Μου έδωσε και αντιβίωση και μου είπε κάθε 3 μέρες να κάνω lentogest.  

αντε ρε κοριτσι μου μπραβο!! με το καλο! αχ ποσο χαιρομαι ποου ειναι ολα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ !!!

Γύρισα μόλις από τον Παντο . Έχουμε 2 καρδούλες να πάλλονται μου είπε αλλά δεν θα τις ακούσουμε ακόμα και να ξαναπάω Τρίτη. 

Δημιουργήθηκε ένα τεράστιο αιμάτωμα δίπλα στο μεγαλυτερο μωράκι και μου είπε να είμαι ξάπλα, ήρεμη και να μην κάνω τίποτα!!!Μου έδωσε και αντιβίωση και μου είπε κάθε 3 μέρες να κάνω lentogest.  

Μπράβο βρε κορίτσι μου σε είχα έννοια. Ξεκουράσου και όλα μα όλα θα πάνε καλά!!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renula είπε:

Αντε βρε μας τρόμαξες....
Με το καλό να τα υποδεχτείς !!!!!

ΝΑ είσαι καλά κοριτσάκι μου!! Επίσης!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη!! Φαίνεται πως ήρθα για να μείνω!!

Άντε να δούμε και την τρίτη που έχω επαναληπτικό υπέρηχο, αν μικρυνε το αιμάτωμα  . 

Έχω να σας πω ότι εμφανίστηκε μέσα σε 1 μέρα..απίστευτο 

  • Μου αρέσει 3

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια έβγαλα και κόκκινο αίμα δυστυχώς. Έχω συνεχόμενους πόνους περιόδου. Έκανα την ένεση, ήπια μαγνήσιο και ένα μπουσκοπαν πλας...Ο πόνος δεν σταματάει. Χάνω το μωράκι μου κορίτσια :(

Κορίτσι μου ηρέμησε γιατι μόνο κακό κανεις στο μωράκι σου !!! Εγω μέχρι τωρα είδα 4 φορές αίμα !!! Οχι καφέ, οχι ροζ, ΚΟΚΚΙΝΟ και τις 4 φορές !!! Και δόξα τον θεό δεν είναι τίποτα όλα είναι καλά και ο γιατρος μου ειπε ότι τυγχάνει αυτό στους πρώτους 3 μήνες !!! Αυριο όταν πας να ηρεμήσεις !! 

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ !!!

Γύρισα μόλις από τον Παντο . Έχουμε 2 καρδούλες να πάλλονται μου είπε αλλά δεν θα τις ακούσουμε ακόμα και να ξαναπάω Τρίτη. 

Δημιουργήθηκε ένα τεράστιο αιμάτωμα δίπλα στο μεγαλυτερο μωράκι και μου είπε να είμαι ξάπλα, ήρεμη και να μην κάνω τίποτα!!!Μου έδωσε και αντιβίωση και μου είπε κάθε 3 μέρες να κάνω lentogest.  

Ααα τωρα το είδα !!; Βραχνό κορίτσι μου συγχαρητήρια !!!!! Με το καλο όλα να πάνε καλά από δω και πέρα !!!! 

Link to comment
Share on other sites

On 29/6/2020 at 9:58 ΜΜ, Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια έχει καμία συχνοουρια!!! Τι κακό είναι αυτό...πάνω από 10 φορές τη μέρα πηγαίνω...έχει καμία παρόμοια εμπειρία?

Και λίγα λες . Νιώθω ότι θα κατουρηθω πάω κάθε λίγο κ λιγάκι 

Κορίτσια βοήθεια! Κάθε φορά που θέλω να πάω τουαλέτα για .... (Συγνώμη κιόλας) μόλις λίγο σφιχτή έχω καφέ αιμα. Έχει συμβεί σε καμία σας? Ο γιατρός λέει να μην ανησυχώ να τρώω ακτινίδια κ γιαούρτια αλλά έχω αποκτήσει τρομερή φοβία! Ένα κλισμα θα με έσωζε αλλά δεν είναι λυση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nini- είπε:

Κορίτσι μου ηρέμησε γιατι μόνο κακό κανεις στο μωράκι σου !!! Εγω μέχρι τωρα είδα 4 φορές αίμα !!! Οχι καφέ, οχι ροζ, ΚΟΚΚΙΝΟ και τις 4 φορές !!! Και δόξα τον θεό δεν είναι τίποτα όλα είναι καλά και ο γιατρος μου ειπε ότι τυγχάνει αυτό στους πρώτους 3 μήνες !!! Αυριο όταν πας να ηρεμήσεις !! 

Ααα τωρα το είδα !!; Βραχνό κορίτσι μου συγχαρητήρια !!!!! Με το καλο όλα να πάνε καλά από δω και πέρα !!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! 

Κ εγώ την 7η εβδομάδα μέσα σε 2 ημέρες είχα αιμορραγία. Κ τελικά όλα καλά. Μια μικρή αποκόλληση μου είπε ο γιατρός. Αλλά κατακόκκινο αίμα κ πολύ! Τώρα τι να σου πω εγώ είμαι φουλ αγχωμενη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela. είπε:

Και λίγα λες . Νιώθω ότι θα κατουρηθω πάω κάθε λίγο κ λιγάκι 

Κορίτσια βοήθεια! Κάθε φορά που θέλω να πάω τουαλέτα για .... (Συγνώμη κιόλας) μόλις λίγο σφιχτή έχω καφέ αιμα. Έχει συμβεί σε καμία σας? Ο γιατρός λέει να μην ανησυχώ να τρώω ακτινίδια κ γιαούρτια αλλά έχω αποκτήσει τρομερή φοβία! Ένα κλισμα θα με έσωζε αλλά δεν είναι λυση

Κορίτσι μου, για την δυσκοιλιότητα, ο γιατρός μου πρότεινε ακτινίδια και γιαούρτακι με την πετσα το πράσινο στο πηλινο...εμενα με εχει βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela. είπε:

Και λίγα λες . Νιώθω ότι θα κατουρηθω πάω κάθε λίγο κ λιγάκι 

Κορίτσια βοήθεια! Κάθε φορά που θέλω να πάω τουαλέτα για .... (Συγνώμη κιόλας) μόλις λίγο σφιχτή έχω καφέ αιμα. Έχει συμβεί σε καμία σας? Ο γιατρός λέει να μην ανησυχώ να τρώω ακτινίδια κ γιαούρτια αλλά έχω αποκτήσει τρομερή φοβία! Ένα κλισμα θα με έσωζε αλλά δεν είναι λυση

Κορίτσια εγώ όταν πάω τουαλέτα δεν σφιγγομαι ποτέ!!! Να τρώτε σύκα σαλάτες και ακτινίδια


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δυσκοιλιότητα απλά δεν μπορώ να σφιχτω μπας κ φύγουν τα ατιμα χαχαααα

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια εγώ όταν πάω τουαλέτα δεν σφιγγομαι ποτέ!!! Να τρώτε σύκα σαλάτες και ακτινίδια

Έχεις δίκιο. Τα ακτινίδια πιστεύω να κάνουν δουλειά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...