Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Angela. είπε:

Κ εγώ την 7η εβδομάδα μέσα σε 2 ημέρες είχα αιμορραγία. Κ τελικά όλα καλά. Μια μικρή αποκόλληση μου είπε ο γιατρός. Αλλά κατακόκκινο αίμα κ πολύ! Τώρα τι να σου πω εγώ είμαι φουλ αγχωμενη

Εγώ τελικά σήμερα μετράω 5+5 Και όχι 6 όπως πίστευα!

Εγώ έχω τεράστιο αιμάτωμα.. 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Εγώ τελικά σήμερα μετράω 5+5 Και όχι 6 όπως πίστευα!

Εγώ έχω τεράστιο αιμάτωμα.. 

Τώρα δηλαδή σε περνάω εγώ μια μέρα?? Πώς γίνεται, στο είπε ο γιατρός?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela. είπε:

Δηλαδή????

Έκανα λάθος στις μετρήσεις εγώ και σήμερα πίστευα ότι ήμουν 6η κλεισμένη βδομάδα..Τα μπεμπακια είναι καλά προς στιγμήν..

Just now, Angela. είπε:

Τα μπεμπακια είναι οκ? Είναι επικίνδυνο???

 

Just now, Efinikolaou είπε:

Έκανα λάθος στις μετρήσεις εγώ και σήμερα πίστευα ότι ήμουν 6η κλεισμένη βδομάδα..Τα μπεμπακια είναι καλά προς στιγμήν..

 

Just now, Τουτουνι είπε:

Τώρα δηλαδή σε περνάω εγώ μια μέρα?? Πώς γίνεται, στο είπε ο γιατρός?

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω!!! Και εσύ έκανες στις 10 Ε? Οπότε είσαι 5+2???

Η μαία μου τα υπολόγισε Ναι... μου είπε επίσης ότι βδομάδα αλλάζω κάθε Παρασκευή και μήνα κάθε 26


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Έκανα λάθος στις μετρήσεις εγώ και σήμερα πίστευα ότι ήμουν 6η κλεισμένη βδομάδα..Τα μπεμπακια είναι καλά προς στιγμήν..

 

 

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω!!! Και εσύ έκανες στις 10 Ε? Οπότε είσαι 5+2???

Η μαία μου τα υπολόγισε Ναι... μου είπε επίσης ότι βδομάδα αλλάζω κάθε Παρασκευή και μήνα κάθε 26

Εγώ αλλάζω βδομάδα κάθε Πέμπτη και είμαι 5+6 σήμερα! Να σου πω εγώ 5+1 όταν πήγα στο γιατρό είδαμε μόνο σάκους 6 χιλιοστά ο καθένας και μου είπε ότι ήταν πολύ νωρίς για να δούμε οτιδήποτε άλλο...

Αν η μαία σου έχει δίκιο πως 5+2 εσείς είδατε καρδούλες να πάλοντε... Πιο λογικό μου φαινεται να είσαι 6 εβδομάδων!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Έκανα λάθος στις μετρήσεις εγώ και σήμερα πίστευα ότι ήμουν 6η κλεισμένη βδομάδα..Τα μπεμπακια είναι καλά προς στιγμήν..

 

 

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω!!! Και εσύ έκανες στις 10 Ε? Οπότε είσαι 5+2???

Η μαία μου τα υπολόγισε Ναι... μου είπε επίσης ότι βδομάδα αλλάζω κάθε Παρασκευή και μήνα κάθε 26

Στο Γένεσις τα υπολογίζουν διαφορετικά για αυτό έχεις 2 μέρες διαφορά. 

Βρε κοριτσια μου να σας ρωτήσω.... έχετε κλείσει  όλες ραντεβού για αυχενική διαφάνεια; Εμείς όχι ακόμα και ήθελα να ρωτήσω το εξής. Έχω 2 επιλογές. Η μία με τον Κο Κασσιμη στο Γένεσις όπου έκανα και την εξωσωματική και η άλλη με τον Κο Ανδρέου. Έχει καμία ακούσει τιποτα για κάποιον απ' τους 2; και οι 2 είναι πιστοποιημένοι απ' ότι είδα


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ αλλάζω βδομάδα κάθε Πέμπτη και είμαι 5+6 σήμερα! Να σου πω εγώ 5+1 όταν πήγα στο γιατρό είδαμε μόνο σάκους 6 χιλιοστά ο καθένας και μου είπε ότι ήταν πολύ νωρίς για να δούμε οτιδήποτε άλλο...

Αν η μαία σου έχει δίκιο πως 5+2 εσείς είδατε καρδούλες να πάλοντε... Πιο λογικό μου φαινεται να είσαι 6 εβδομάδων!

Σήμερα είδα με καρδούλες που είμαι 5+5 !!!

Την Δευτέρα που είδαμε σάκους και στον ένα είχε έμβρυικα στοιχεία, ήμουν 5+3 ! 

Ότι έκανες εμβρυομεταφορα 2 μέρες μετά από μένα και είσαι πιο μπροστά, με ξεπερνάει χαχαχαχα


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Σήμερα είδα με καρδούλες που είμαι 5+5 !!!

Την Δευτέρα που είδαμε σάκους και στον ένα είχε έμβρυικα στοιχεία, ήμουν 5+3 ! 

Ότι έκανες εμβρυομεταφορα 2 μέρες μετά από μένα και είσαι πιο μπροστά, με ξεπερνάει χαχαχαχα

Εμ...αυτό λέω κι εγώ..κάτι γίνεται εδώ!!! Χαχαχαχαχχαχ όπως και να ζει να γερά και δυνατά τα μωράκια σου αυτό μετράει μόνο!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Εμ...αυτό λέω κι εγώ..κάτι γίνεται εδώ!!! Χαχαχαχαχχαχ όπως και να ζει να γερά και δυνατά τα μωράκια σου αυτό μετράει μόνο!!!!!

Τελοςπαντων 2 μέρες δεν Νομιζω να αλλάζουν κάτι....Έχω μια εφαρμογή που στην 6η βδομάδα μου εμφανίζει χεράκια ποδαράκια και είχα χαρεί:-P


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Τελοςπαντων 2 μέρες δεν Νομιζω να αλλάζουν κάτι....Έχω μια εφαρμογή που στην 6η βδομάδα μου εμφανίζει χεράκια ποδαράκια και είχα χαρεί:-P

Τόσο νωρίς χεράκια ποδαράκια??? Το εφαρμογή ει άι αυτή?? χαχαχαχχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Τελοςπαντων 2 μέρες δεν Νομιζω να αλλάζουν κάτι....Έχω μια εφαρμογή που στην 6η βδομάδα μου εμφανίζει χεράκια ποδαράκια και είχα χαρεί:-P

Να χαίρεσαι κάθε μέρα κοριτσάρα μου!!!! Έχεις δύο τέτοια μικρουλια στην κοιλίτσα σου!!!! Εε σύνολο 4 χεράκια και 4 ποδαράκια!!! 

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Τόσο νωρίς χεράκια ποδαράκια??? Το εφαρμογή ει άι αυτή?? χαχαχαχχαχαχαχαχα

Α Καλε με άφησε να κάνω λάικ 

Pregnancy + λέγεται !!!

Just now, @ngelina81 είπε:

Να χαίρεσαι κάθε μέρα κοριτσάρα μου!!!! Έχεις δύο τέτοια μικρουλια στην κοιλίτσα σου!!!! Εε σύνολο 4 χεράκια και 4 ποδαράκια!!! 

Αχ χαίρομαι αλλά φοβάμαι ταυτόχρονα!!!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπέρα καταρχάς @Efinikolaou μπράβο κοριτσαρα μου... Είδες όλα καλά θα πάνε!! Και εγώ την κορούλα μου στον Παντο την έκανα.. Λοιπόν κάτσε κρεβάτι και απόλαυσε το τώρα που μπορείς... Μανουλα διδύμων θα γίνεις.. Θες δυνάμεις.. Όσο για τα δικά μου;;; ΌΧΙ τόσο ευχάριστα β χοριακη 6,0 βγήκε... Απογοήτευση πλήρης... Μίλησα με το γιατρό και μου είπε δεν είναι κακή.. Συνέχισε τα φάρμακα και σε 2 μέρες ξαναεπανελαβε... Δεν χάθηκε τίποτα ακόμα με μεγάλη σιγουριά!! Δεν ξέρω τι να πω..θα κάνω αυτό που μου λέει.. Και εμένα βέβαια κρεβάτι!!! Ουφ θα δούμε..!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...