Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

@Efinikolaou τι έγινε; Πήγες στον γιατρό; Μας έχει φάει η αγωνία

Just now, Hope.2019 είπε:

Ακριβώς το ίδιο. Να φανταστείς πριν ήμουν απίστευτη γλυκατζού! Τώρα φαντάσου έναν απλό χυμό έπινα και δεν άντεξα να τον πιο όλο. Μου φάνηκε σιρόπι και μου έφερε αηδία!

Χαχαχα σε καταλαβαίνω....που να δεις με τα φρούτα....λίγο να είναι μαλακό και γλυκό κατευθείαν φτύσιμο :-P

και με το γάλα ρε παιδάκι μου, μια αηδία! Εσύ το θέλεις;;

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα σε αυτή την υπέροχη ομάδα και από μενα...

Δεν ξέρω αν ανήκω εδώ αλλά πολύ θα το ήθελα γιατί σας ξέρω σχεδόν όλες εδω μέσα από το καφέ.. άσε που σας παρακολουθώ γτ οι πιο πολλές είστε λατρεία.. 

Εγκυουλα λοιπόν κ εγώ.. χθες έκανα τη χοριακη μου και αύριο την επαναληπτική!!!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!

Αγαπηηηηηηηη μου θα τρελαθώωωωωωω... Μπράβο συγχαρητήρια... Δεν μπήκα να διαβάσω τα νέα στο καφέ... Πω πω ωωωω πολύ χάρηκα ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

@natassaki2006 & @Mighty εδώωωω εδώ να μείνετε μαζί μας!! Ένας μήνας πάνω ένας κάτω, σιγά..!! Εδώ στο γκρουπ της παράνοιας! Χαχαχα! 

Αχ κορίτσια θα σκασω. Που είναι το κορίτσι μας να μας πει ότι όλα είναι καλά.

 @Efinikolaou εύχομαι να είχατε έναν όμορφο υπέρηχο και τώρα να πήγατε βολτούλα για να χαλαρώσετε.

Δε σας είπα το κουλό που έκανα σήμερα (κάθε μέρα κάνω κι από ένα).. Κατέβηκα στο μικροβιολογικό για εξετάσεις αλλά είναι αργία και ολα είναι κλειστά. Δεν με αντέχω, αλήθεια! Τι μάνα θα έχει αυτό το παιδί μου

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα... @Efinikolaou κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου. Εύχομαι να ναι όλα καλά να δεις το μωράκι σου και να ηρεμήσεις... @Ballooευτυχώς εγώ πήγα πρωι πρωί και τις έκανα.. Αύριο απογευματάκι θα ναι έτοιμες... Καλώς ήρθατε οι νέες μανούλες στην παρέα μας :)

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

@Efinikolaou τι έγινε; Πήγες στον γιατρό; Μας έχει φάει η αγωνία

Χαχαχα σε καταλαβαίνω....που να δεις με τα φρούτα....λίγο να είναι μαλακό και γλυκό κατευθείαν φτύσιμο :-P

και με το γάλα ρε παιδάκι μου, μια αηδία! Εσύ το θέλεις;;

Mε το γάλα δεν τρελαίνομαι κι όλας. Πριν μου άρεσε πολύ. Τώρα ούτε κρύο ούτε ζεστη.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

@natassaki2006 & @Mighty εδώωωω εδώ να μείνετε μαζί μας!! Ένας μήνας πάνω ένας κάτω, σιγά..!! Εδώ στο γκρουπ της παράνοιας! Χαχαχα! 

Αχ κορίτσια θα σκασω. Που είναι το κορίτσι μας να μας πει ότι όλα είναι καλά.

 @Efinikolaou εύχομαι να είχατε έναν όμορφο υπέρηχο και τώρα να πήγατε βολτούλα για να χαλαρώσετε.

Δε σας είπα το κουλό που έκανα σήμερα (κάθε μέρα κάνω κι από ένα).. Κατέβηκα στο μικροβιολογικό για εξετάσεις αλλά είναι αργία και ολα είναι κλειστά. Δεν με αντέχω, αλήθεια! Τι μάνα θα έχει αυτό το παιδί μου

Τι αργία ΕΙΝΑΙ σήμερα καλέ; Εμείς γιατί δουλεύουμε; :-P θέλω και εγώ 


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Αγαπηηηηηηηη μου θα τρελαθώωωωωωω... Μπράβο συγχαρητήρια... Δεν μπήκα να διαβάσω τα νέα στο καφέ... Πω πω ωωωω πολύ χάρηκα ❤️❤️❤️

Κοριτσάρα μου Ναι ναι...το καταφεραμεεεε....σε ευχαριστώωωωω πολλυυυ!!!!

Just now, Balloo είπε:

@natassaki2006 & @Mighty εδώωωω εδώ να μείνετε μαζί μας!! Ένας μήνας πάνω ένας κάτω, σιγά..!! Εδώ στο γκρουπ της παράνοιας! Χαχαχα! 

Αχ κορίτσια θα σκασω. Που είναι το κορίτσι μας να μας πει ότι όλα είναι καλά.

 @Efinikolaou εύχομαι να είχατε έναν όμορφο υπέρηχο και τώρα να πήγατε βολτούλα για να χαλαρώσετε.

Δε σας είπα το κουλό που έκανα σήμερα (κάθε μέρα κάνω κι από ένα).. Κατέβηκα στο μικροβιολογικό για εξετάσεις αλλά είναι αργία και ολα είναι κλειστά. Δεν με αντέχω, αλήθεια! Τι μάνα θα έχει αυτό το παιδί μου

Χαχαχα σταματαααα  κλαιωωωω...Είσαι θεαααα...αγαπημενο μου πλάσμα!!!

Την τέλεια μανούλα θα έχει!!!

Σε ευχαριστώ πολύ...Να πάνε όλα καλά αυτό!!!

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα... @Efinikolaou κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου. Εύχομαι να ναι όλα καλά να δεις το μωράκι σου και να ηρεμήσεις... @Ballooευτυχώς εγώ πήγα πρωι πρωί και τις έκανα.. Αύριο απογευματάκι θα ναι έτοιμες... Καλώς ήρθατε οι νέες μανούλες στην παρέα μας :)

Καλώς σας βρήκαμε αγαπημένες!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@natassaki2006 & @Mighty εδώωωω εδώ να μείνετε μαζί μας!! Ένας μήνας πάνω ένας κάτω, σιγά..!! Εδώ στο γκρουπ της παράνοιας! Χαχαχα! 

Αχ κορίτσια θα σκασω. Που είναι το κορίτσι μας να μας πει ότι όλα είναι καλά.

 @Efinikolaou εύχομαι να είχατε έναν όμορφο υπέρηχο και τώρα να πήγατε βολτούλα για να χαλαρώσετε.

Δε σας είπα το κουλό που έκανα σήμερα (κάθε μέρα κάνω κι από ένα).. Κατέβηκα στο μικροβιολογικό για εξετάσεις αλλά είναι αργία και ολα είναι κλειστά. Δεν με αντέχω, αλήθεια! Τι μάνα θα έχει αυτό το παιδί μου

εμένα δεν με πειράζει σε ποιο μήνα θα γράφω απλά προς το παρόν ταχω κάνει πάνω μου κ μέχρι να πάω για υπέρηχο δεν μπορώ να πάρω ανάσα κ να το πιστέψω. αλήθεια πως την παλέψατε????

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Joka είπε:

Μπραβοοοοο!Πραγματικα υπεροχο συναισθημα.Σε 2 βδομαδες παλι υπερηχο κι εγω.Εκλεισα και ραντεβου για αυχενική στις 28/7.Κοριτσια τι τιμη σας ειπαν?Εμένα 130 μαζι με τις αιματολογικές.Καλά είναι νομίζω ε?

Τωρα σιγα σιγα το συνειδητοποιουμε με τον αντρα μου...:x

Κι εγώ 28/7! Αχ να πάνε όλα καλά!! Κ εμένα 130 μου είπαν συν 20€ για προεκλαμψία αν θέλω.. Λες να πάμε στον ίδιο;;!!


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mighty said:

εμένα δεν με πειράζει σε ποιο μήνα θα γράφω απλά προς το παρόν ταχω κάνει πάνω μου κ μέχρι να πάω για υπέρηχο δεν μπορώ να πάρω ανάσα κ να το πιστέψω. αλήθεια πως την παλέψατε????

Χαχαχα με λίγο από παράνοια και κουβεντούλα εδώ μέσα !! 
 

Just now, Katerina 11 said:

Κι εγώ 28/7! Αχ να πάνε όλα καλά!! Κ εμένα 130 μου είπαν συν 20€ για προεκλαμψία αν θέλω.. Λες να πάμε στον ίδιο;;!!

Τι εννοείς για προεκλαμψία ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Χαχαχα με λίγο από παράνοια και κουβεντούλα εδώ μέσα !! 
 

Τι εννοείς για προεκλαμψία ; 

Για έλεγχο προεκλαμψιας μου είπε.. Γίνεται στην ουσία με το αίμα που ούτως η άλλως σου παίρνουν για το papp a. Θα ρωτήσω όμως τον γυναικολόγο μου να μου πει τη γνώμη του. Μεταξύ μας σίγουρα θα μου πει να το κάνω γιατί είναι λίγο ψείρας! 


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Κι εγώ 28/7! Αχ να πάνε όλα καλά!! Κ εμένα 130 μου είπαν συν 20€ για προεκλαμψία αν θέλω.. Λες να πάμε στον ίδιο;;!!

Μάλλον!Εγώ στη γυναίκα όμως...

Σημερα ειδα παλι κατι μπεζ υγρα οπως της προηγουμενης φορας στο εσωρουχο αλλά δεν πανικοβαλλομαι.1 βδομαδα μετά ακριβως εν τω μεταξύ.Εχω και πολυ καιρό μεχρι τον επομενο υπέρηχο..


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Stavroula25 κορίτσι μου εύχομαι να πάρεις μια τεράστια χοριακή!! Περιμένουμε!! 

@Renaki80 & @Papaki@ καλέ είναι η απελευθέρωση της Δράμας σήμερα, κρίμα που δεν σας πιάνει!!

@Mighty μπα, μη φανταστείς ότι την παλεύαμε..! Υπομονή, δε μπορούμε να κάνουμε αλλιώς..Όλα θα πάνε καλά ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...