Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε κορίτσι μου μας εσκασες!!! Έμπαινα κάθε 5 λεπτά να δω τι έγινε!!! Μπράβο κοπέλα μου!!! Πολλά συγχαρητήρια!! Να μείνεις ξάπλα τώρα και να μην κουνηθείς καθόλου!!!! Μπράβο διδυμομανουλα μου!!! 

Τουτουνι μου 2 μωρακιααααα!!! Το ένα πιο κουτσικο βέβαια!!!

Όλα καλά ευτυχώς... Μόνο ξάπλα τώρα και τίποτα άλλο.  Μα τι στο καλό πως εμφανίστηκε μέσα σε 1 μέρα το αιμάτωμα?? Δευτέρα π έκανα υπέρηχο δεν υπήρχε!

Just now, chris79 είπε:

Αχ μπράβο !!! Κι άλλη διδυμομανουλα !!! Γιουπιιιιι !! 
Ευτυχως όλα καλά κορίτσι μου !! 

Ευτυχώς όλα καλά...ευτυχώς!!! Τώρα μόνο ξάπλα!!

Just now, Katzei1982 είπε:

Αντε ρε παιδάκι μου να γυρίσει η καρδιά μας στη θέση της. Και όχι τίποτα άλλο τώρα είμαστε και δύο καρδιές χάχαχα. Όλα τέλεια κορίτσι μου κάτσε ξαπλωμένη και μην το κουνήσεις καθόλου... Ότι θες είμαστε δίπλα σου

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη πραγματικά.... !!!

Just now, Renula είπε:

Αντε βρε μας τρόμαξες....
Με το καλό να τα υποδεχτείς !!!!!

ΝΑ είσαι καλά κοριτσάκι μου!! Επίσης!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Τουτουνι μου 2 μωρακιααααα!!! Το ένα πιο κουτσικο βέβαια!!!

Όλα καλά ευτυχώς... Μόνο ξάπλα τώρα και τίποτα άλλο.  Μα τι στο καλό πως εμφανίστηκε μέσα σε 1 μέρα το αιμάτωμα?? Δευτέρα π έκανα υπέρηχο δεν υπήρχε!

Ευτυχώς όλα καλά...ευτυχώς!!! Τώρα μόνο ξάπλα!!

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη πραγματικά.... !!!

ΝΑ είσαι καλά κοριτσάκι μου!! Επίσης!!

Είδες που όλα είναι καλά!!!! Τώρα την επόμενη βδομάδα θα ακούσετε και καρδουλες!!! Υπέροχα!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Και μερα παρα μερα εχω καπου καπου λιγο μπεζακι,  μαζι παμε,  αλλα φανταζομαι ειναι απο τη μητρα που καθαριζει ;) σε ποια εβδομάδα εισαι;; 

Ειμαι 8εβδ. και 2 ημερων.Εσύ?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μου ξέρετε τι σκεφτόμουν? Ξεκινήσαμε στην ομάδα 4-5 κορίτσια περίπου και έχουμε γίνει 104...φτου μας και πάλι φτου μας.. Περιμένουμε και άλλες μελλοντικές μανούλες ❤️ααααααα και πρέπει κάποια στιγμή να κανονίσουμε καφεδάκι η για μας που δεν πίνουμε χυμό χαχα

  • Μου αρέσει 7

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Τουτουνι μου 2 μωρακιααααα!!! Το ένα πιο κουτσικο βέβαια!!!

Όλα καλά ευτυχώς... Μόνο ξάπλα τώρα και τίποτα άλλο.  Μα τι στο καλό πως εμφανίστηκε μέσα σε 1 μέρα το αιμάτωμα?? Δευτέρα π έκανα υπέρηχο δεν υπήρχε!

Ευτυχώς όλα καλά...ευτυχώς!!! Τώρα μόνο ξάπλα!!

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη πραγματικά.... !!!

ΝΑ είσαι καλά κοριτσάκι μου!! Επίσης!!

Μπράβο κοπελάρα μου..Τώρα κουλαρεεεεε τα μπεμπέ σου είναι εκεί και σε θέλουν ήρεμη!!!!

Just now, Katzei1982 είπε:

Βρε κορίτσια μου ξέρετε τι σκεφτόμουν? Ξεκινήσαμε στην ομάδα 4-5 κορίτσια περίπου και έχουμε γίνει 104...φτου μας και πάλι φτου μας.. Περιμένουμε και άλλες μελλοντικές μανούλες ❤️ααααααα και πρέπει κάποια στιγμή να κανονίσουμε καφεδάκι η για μας που δεν πίνουμε χυμό χαχα

Σας παρακολουθώ από τη πρώτη μέρα που το ανοίξατε.γιατι είστε όλα τα κορίτσια μου από το καφέ...!!!Και παρακαλούσα να γίνω μέλος της ομάδας σας...!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 said:

Βρε κορίτσια μου ξέρετε τι σκεφτόμουν? Ξεκινήσαμε στην ομάδα 4-5 κορίτσια περίπου και έχουμε γίνει 104...φτου μας και πάλι φτου μας.. Περιμένουμε και άλλες μελλοντικές μανούλες ❤️ααααααα και πρέπει κάποια στιγμή να κανονίσουμε καφεδάκι η για μας που δεν πίνουμε χυμό χαχα

Σε ποια πόλη όμως το καφεδάκι ... είμαστε από διαφορά σημεία της Ελλάδας έχω καταλάβει ... εγώ πάντως μέσα αν μιλάμε για Αθήνα !!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Σε ποια πόλη όμως το καφεδάκι ... είμαστε από διαφορά σημεία της Ελλάδας έχω καταλάβει ... εγώ πάντως μέσα αν μιλάμε για Αθήνα !!! 

Και μένα Πειραιά το πατρικό μου αλλά μετά ήρθα κορινθο. Τι να κάνω ερωτική μετανάστρια χάχαχα... Και γω μέσα για Αθήνα δεν έχω πρόβλημα... Παίρνω την κοιλιά μου και έρχομαι χάχαχα 

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπράβο κοπελάρα μου..Τώρα κουλαρεεεεε τα μπεμπέ σου είναι εκεί και σε θέλουν ήρεμη!!!!

Σας παρακολουθώ από τη πρώτη μέρα που το ανοίξατε.γιατι είστε όλα τα κορίτσια μου από το καφέ...!!!Και παρακαλούσα να γίνω μέλος της ομάδας σας...!!!

Ήρθες και θα μείνεις... Δεν σε αφήνουμε τώρα να πας πουθενά αγαπημένη μου... ❤️

  • Χαχα 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Και μένα Πειραιά το πατρικό μου αλλά μετά ήρθα κορινθο. Τι να κάνω ερωτική μετανάστρια χάχαχα... Και γω μέσα για Αθήνα δεν έχω πρόβλημα... Παίρνω την κοιλιά μου και έρχομαι χάχαχα 

Ήρθες και θα μείνεις... Δεν σε αφήνουμε τώρα να πας πουθενά αγαπημένη μου... ❤️

Αχ σε λατρεύω εσένα....!!!!!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Αγαπηηηηηηηη μου θα τρελαθώωωωωωω... Μπράβο συγχαρητήρια... Δεν μπήκα να διαβάσω τα νέα στο καφέ... Πω πω ωωωω πολύ χάρηκα ❤️❤️❤️

Ωραια νεα!! Πόσο ηταν η πρώτη χοριακη σου; Εγώ θα κάνω αυριο την επαναληπτικη

Just now, Renula είπε:

Αντε βρε μας τρόμαξες....
Με το καλό να τα υποδεχτείς !!!!!

Αχ κ μας τρόμαξες...πωπω τη λαχτάρα πηραμε βραδιάτικα.. μπράβο ολα καλά τωρα και όχι αγχος! Δεν οφείλει ΠΟΥΘΕΝΑ!, 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 said:

Σε ποια πόλη όμως το καφεδάκι ... είμαστε από διαφορά σημεία της Ελλάδας έχω καταλάβει ... εγώ πάντως μέσα αν μιλάμε για Αθήνα !!! 

Κι εγώ Αθήνα είμαι!!! Μένει καμία κέντρο;; :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...