Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Mighty said:

δεν ξέρω αν έχει νόημα να ξανακάνεις χοριακή γιατί μετά από ένα σημείο δεν διπλασιάζονται πάντα οι χοριακές οπότε δεν θα βγάλεις κ άκρη. θα κάνουμε υπομονή.

Ναι το ξέρω και γι αυτό το απέφυγα γιατί ίσως αγχωνόμουν περισσότερο. Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελπίδα ειμαι σήμερα ακριβως 5.Όχι δεν παίρνω τπτ,αλλά όταν λέμε δυσκοιλιότητα εννοώ ότι εκεί που πήγαινα κάθε μέρα τώρα θα πάω κάθε 2 η 3 μέρες και όχι ικανοποιητικά .συγγνώμη για την περιγραφή!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 said:

Ελπίδα ειμαι σήμερα ακριβως 5.Όχι δεν παίρνω τπτ,αλλά όταν λέμε δυσκοιλιότητα εννοώ ότι εκεί που πήγαινα κάθε μέρα τώρα θα πάω κάθε 2 η 3 μέρες και όχι ικανοποιητικά .συγγνώμη για την περιγραφή!

Από συμπτώματα τι άλλο έχεις ?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ είμαι 5+6 σήμερα και το μεσημέρι πάω για υπέρηχο. Δεν ξέρω τι θα δούμε σήμερα ελπίζω όλα να πάνε καλά. @Mighty υπομονή κορίτσι θα περάσουν η αναγουλες εγώ πάντως είχα 2 με 3 μέρες και τώρα σταμάτησαν βέβαια δεν ειταν κάτι το ιδιαίτερα πιο πολύ σαν λίγο ανακατοσουρα στο στομάχι. Και από άποψη δισχιλιοτητα εγώ γενικά είχα πρόβλημα πάντα αλλά άπω το θετικό και μετά πάω σχεδόν κάθε μέρα και εύκολα σχετικά εγώ πιστεύω κάποιο φάρμακο με βοηθά να πάω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως ειστε κοριτσάκια μου;

Με το καλό και στα κορίτσια που μπήκαν στην ομάδα, συγχαρητήρια :x

Εγω ξεκινάω δουλειά σήμερα και τα έχω βαψει μαύρα.. 

Συμπτώματα εκτός από πονακια εγω δεν εχω αλλα θελω κι ολας ειμαι μαζόχα :grin:

Επίσης έχω θεμα με το καπνισμαααααααα δε μπορω να το κόψω..παρακαλαω να με πιάσει αυτή η αποστροφή που με είχε πιάσει και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλα δε το βλεπωωω


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Πως ειστε κοριτσάκια μου;

Με το καλό και στα κορίτσια που μπήκαν στην ομάδα, συγχαρητήρια :x

Εγω ξεκινάω δουλειά σήμερα και τα έχω βαψει μαύρα.. 

Συμπτώματα εκτός από πονακια εγω δεν εχω αλλα θελω κι ολας ειμαι μαζόχα :grin:

Επίσης έχω θεμα με το καπνισμαααααααα δε μπορω να το κόψω..παρακαλαω να με πιάσει αυτή η αποστροφή που με είχε πιάσει και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλα δε το βλεπωωω

τουλάχιστον τώρα που σχηματίζεται το έμβρυο καλό είναι να το κόψεις.μετά αν έχεις αναγούλες(πράμα που απεύχομαι γιατί σε μένα τουλάχιστον είναι εξαιρετικά δυσάρεστες) θα θες να το κόψεις από μόνη σου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

τουλάχιστον τώρα που σχηματίζεται το έμβρυο καλό είναι να το κόψεις.μετά αν έχεις αναγούλες(πράμα που απεύχομαι γιατί σε μένα τουλάχιστον είναι εξαιρετικά δυσάρεστες) θα θες να το κόψεις από μόνη σου.

Θα προσπαθήσω αν και δεν είναι το κανονικό συμβατικό αλλα όπως και να έχει ειναι νικοτίνη.  

Στην πρώτη μου δεν ειχα αναγούλες κλπ απλα τρομερή αηδία για τσιγάρο και καφε ευτυχώς με βοήθησε να το κόψω επί τόπου. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα καλά. Είδαμε ένα σακο ένα έμβρυο και καρδιά να χτυπάει δεν την ακούσουμε θα ξαναπάμε την επόμενη Δευτερα για υπέρηχο. Είμαστε ακριβώς 6 ευδομαδων 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Κορίτσια όλα καλά. Είδαμε ένα σακο ένα έμβρυο και καρδιά να χτυπάει δεν την ακούσουμε θα ξαναπάμε την επόμενη Δευτερα για υπέρηχο. Είμαστε ακριβώς 6 ευδομαδων 

άντε ωραία. είσαι μόλις τέσσερις μέρες πίσω από εμένα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ba_lily είπε:

Κορίτσια όλα καλά. Είδαμε ένα σακο ένα έμβρυο και καρδιά να χτυπάει δεν την ακούσουμε θα ξαναπάμε την επόμενη Δευτερα για υπέρηχο. Είμαστε ακριβώς 6 ευδομαδων 

Τι όμορφα νέα... :x συγχαρητήρια και πάλι ♡

Ανυπομωνω και εγω 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily said:

Κορίτσια όλα καλά. Είδαμε ένα σακο ένα έμβρυο και καρδιά να χτυπάει δεν την ακούσουμε θα ξαναπάμε την επόμενη Δευτερα για υπέρηχο. Είμαστε ακριβώς 6 ευδομαδων 

Τέλεια. !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...