Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, ba_lily είπε:

Και εγώ έχω παρά πολλά υγρα ο γιατρός μου είπε πως είναι νορμάλ και εγώ έκανα καλλιέργειες όλα καλά μήπως περνεις utrogrstan εγώ περνω πρωί βράδυ τα υγρά είναι και από αυτά 

Όχι τα έχω σταματήσει. Θα δω πως θα πάει και θα τον ενημερώσω αν είναι.


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Popaki2011 και εγώ έχω πολλά υγρά! Αφού καμία φορά φοβάμαι όταν είμαι έξω, ξεμοναχιαζομαι και τα κατεβάζω μημπως δω τίποτα άλλο περιεργο:P(εννοώ αίμα). Είναι φυσιολογικό απ ότι ξέρω στην εγκυμοσύνη αρκεί να μην μυρίζουν, να έχουν άλλο χρώμα και τσουξιμο(ουρολοιμωξη). Πάντως καλού κακού ανάφερε το και στο γιατρό σου.

@ba_lilyνομίζω από την 21 μέχρι 24 απλά το ιδανικό νομίζω είναι 22-23 που θα είναι ακόμα πιο ορατά τα όργανα. Έτσι έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ από άλλες κοπέλες. Αλλά 20+1 σημαίνει 21 εβδομάδα! Πόσο είσαι τώρα; Εγώ τελικά έκλεισα με τον κύριο Παφιλη τελικά στο Κολωνάκι! Ήδη έχω αγχωθει:-?.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

@Mareva μου πίστεψε με σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Και μένα η αυχενική ήταν τέλεια και μετά από λίγες μέρες μου έπεσε το ταβάνι στο κεφάλι!! Με πήρε ο γιατρός και μου είπε ότι η papp a δεν βγήκε καλή!! 1/193 για σύνδρομο down. Μου είπε για νιπτ. Κατευθείαν κανόνισε μου έστειλαν το κουτάκι με κουριερ(μένω επαρχία). Τρέχω στο μικρόβιολογικο μου τη κάνουν και ξανά στη κουριερ να το ξαναστείλω. Γύρω στις 8 μέρες έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα και είχα πεθάνει απ την αγωνία μου!! Όταν μου έστειλαν με email τα αποτελέσματα φαντάσου τρεμαν τα χέρια μου απ το αγχος.. Ούτε το email δεν μπορούσα Ν ανοίξω.. Φοβόμουν για το χειρότερο!! Θολωσαν τα μάτια μου. Τελικά όλα ήταν τέλεια!! Και απ ότι είχα διαβάσει στο φόρουμ από άλλες περιπτώσεις κοριτσιών οι περισσότερες αν όχι όλες είχαν πολύ καλά αποτελέσματα και με πιο μικρά ποσοστά! Απ ότι διάβασα γιατί το χα ξεσκισει το θέμα συνήθως πρέπει να υπάρχουν κι άλλα δείγματα για σύνδρομο όπως απουσία ρινικο οστό, μεγάλο πάχος αυχενικής κ. Α. Παρ όλα αυτά απ τη στιγμή που το ποσοστό βγαίνει κάτω απ το όριο οι περισσότεροι γιατροί σε στέλνουν η σε νιπτ η σε αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν μπορούν να το ρισκάρουν. Συγνώμη σε ζάλισα αλλά το χω περάσει αυτό πριν ένα μήνα περιπου

Είμαι 37 χρονων

Καλημέρα κορίτσι μου. Η papa από μόνη της δεν λέει τπτ. Εμένα έβαλε τις τιμές της papa και τις τιμές της αυχενικής και βγήκαν τα τροποποιημενα ποσοστά που και αυτά κοίταξε στο τέλος και μ είπε είσαι οκ δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι επεμβατικο.ειμαι σίγουρη ότι το μωρό είναι μια χαρά....κανε το νιπτ αν θες αλλά χωρίς άγχος.όλα είναι ποσοστά μην το ξεχνάς.εφοσον η αυχενικη ήταν τέλεια το μωράκι είναι καλά.οσον αφορά τον άντρα σου όλοι έτσι κάνουν κουράγιο μηδέν.τα θυληκα είμαστε φτιαγμένα για τα δύσκολα καλώς ή κακώς!!!όλα θα είναι τέλεια!!!

10 ώρες πρίν, Mareva είπε:

Κοριτσαρες σας χαιρετω! Λοιπον επειδη λιγη ησυχια εχω μονο με εσας θελω να μοιραστω τι μου συνεβη. Την Τρίτη ειχα κανει αυχενικη κ ειχαμε πολυ ωραιες τιμες, ρινικο ορατο, αυχενικη 1,94 κ ολα τα οργανακια μας μια χαρα. Περίμενα την papp a κ σημερα με πηραν τηλέφωνο κ μου παν οτι δεν ηταν τοσο καλες οι μετρησεις 1/235 για τρισωμια 21 (συνδρομο down). Κ λιγο τσιμπημενη η τιμουλα για προεκλαμψια. Ειμαι και 40 κλεισμενα βεβαια μην ξεχνιομαστε... Αυριο λοιπον εχω ραντεβου με το γιατρο ωστε να δουμε τι θα κανουμε. Σε ολο αυτο εχω λιγο αγχος διοτι: 1. Εχω θρομβοφιλια κ φοβαμαι μη γινει τιποτα οταν θα πρέπει να κοψω τις αντιπηκτικες για οποιαδηπιτε εξέταση. 2. Δινουν σαλοσπιρ για προεκλαμψια. Εγω ειμαι - παναθεμα με- κ φορεας ελλειψης g6pd κ μαλλον, (μιας κ το μετεδωσα στο γιο μου κ ειναι οικογενειακο μας), απαγορευεται να παρω, ασε που δεν ξέρω αν κ το εμβρυο ειναι φορεας η εχει ελλειψη οποτε μην το σκοτωσω κιολας απο μ@λ@κια μου. Σε ολα αυτα, εχω τον ταλαιπωρο τον αντρα μου στην Κινα, που εχει τρομερο αγχος, εχει σκασει, σα να μας ειπαν οτι εχω μεσα μου ενα ΑΡΡΩΣΤΟ παιδι με τα συνδρομα του κοσμου ολου κ πως διαολο θα τα αντιμετωπισουμε.. Και αφού τα ειπα, (κ δεν ειπα ολα μου τα αποδελοιπα αγχη και προβληματα μουα χαχαα), για πειτε μου... Λετε ολα να ναι τοσο σκ@τα κ να κινδυνευει η μπουμπού μας; ειναι τοσο χαλια αυτο το 1/235? Ξερω καλο δεν ειναι.. Αλλα τοσο χαλια;;;;; που να σκασω πχ; συγγνώμη για το σεντονι... Και.... Να συμπληρωσω.. Μπορω να κανω νιπτ, ή ληψη τροφοβλαστης απο τον πλακουντα ή αμνιο. Σορρυ οτι χρειάζεται θα το κανω, εχω εμπιστοσύνη, ο αγαπημένος μου ομως φοβαται.. Κ με κανει να φοβάμαι κ γω...! 

Κορίτσι μ η παράθεση που έκανα στην valentina23 ήταν για σενα....συγγνώμη έκανα πατατα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Popaki2011 και εγώ έχω πολλά υγρά! Αφού καμία φορά φοβάμαι όταν είμαι έξω, ξεμοναχιαζομαι και τα κατεβάζω μημπως δω τίποτα άλλο περιεργο:P(εννοώ αίμα). Είναι φυσιολογικό απ ότι ξέρω στην εγκυμοσύνη αρκεί να μην μυρίζουν, να έχουν άλλο χρώμα και τσουξιμο(ουρολοιμωξη). Πάντως καλού κακού ανάφερε το και στο γιατρό σου.

@ba_lilyνομίζω από την 21 μέχρι 24 απλά το ιδανικό νομίζω είναι 22-23 που θα είναι ακόμα πιο ορατά τα όργανα. Έτσι έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ από άλλες κοπέλες. Αλλά 20+1 σημαίνει 21 εβδομάδα! Πόσο είσαι τώρα; Εγώ τελικά έκλεισα με τον κύριο Παφιλη τελικά στο Κολωνάκι! Ήδη έχω αγχωθει:-?.. 

Είμαι 16+4 εμένα ο γιατρός μου έκλεισε το ραντεβού. Είμαι Θεσσαλονίκη 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mareva said:

Κοριτσαρες σας χαιρετω! Λοιπον επειδη λιγη ησυχια εχω μονο με εσας θελω να μοιραστω τι μου συνεβη. Την Τρίτη ειχα κανει αυχενικη κ ειχαμε πολυ ωραιες τιμες, ρινικο ορατο, αυχενικη 1,94 κ ολα τα οργανακια μας μια χαρα. Περίμενα την papp a κ σημερα με πηραν τηλέφωνο κ μου παν οτι δεν ηταν τοσο καλες οι μετρησεις 1/235 για τρισωμια 21 (συνδρομο down). Κ λιγο τσιμπημενη η τιμουλα για προεκλαμψια. Ειμαι και 40 κλεισμενα βεβαια μην ξεχνιομαστε... Αυριο λοιπον εχω ραντεβου με το γιατρο ωστε να δουμε τι θα κανουμε. Σε ολο αυτο εχω λιγο αγχος διοτι: 1. Εχω θρομβοφιλια κ φοβαμαι μη γινει τιποτα οταν θα πρέπει να κοψω τις αντιπηκτικες για οποιαδηπιτε εξέταση. 2. Δινουν σαλοσπιρ για προεκλαμψια. Εγω ειμαι - παναθεμα με- κ φορεας ελλειψης g6pd κ μαλλον, (μιας κ το μετεδωσα στο γιο μου κ ειναι οικογενειακο μας), απαγορευεται να παρω, ασε που δεν ξέρω αν κ το εμβρυο ειναι φορεας η εχει ελλειψη οποτε μην το σκοτωσω κιολας απο μ@λ@κια μου. Σε ολα αυτα, εχω τον ταλαιπωρο τον αντρα μου στην Κινα, που εχει τρομερο αγχος, εχει σκασει, σα να μας ειπαν οτι εχω μεσα μου ενα ΑΡΡΩΣΤΟ παιδι με τα συνδρομα του κοσμου ολου κ πως διαολο θα τα αντιμετωπισουμε.. Και αφού τα ειπα, (κ δεν ειπα ολα μου τα αποδελοιπα αγχη και προβληματα μουα χαχαα), για πειτε μου... Λετε ολα να ναι τοσο σκ@τα κ να κινδυνευει η μπουμπού μας; ειναι τοσο χαλια αυτο το 1/235? Ξερω καλο δεν ειναι.. Αλλα τοσο χαλια;;;;; που να σκασω πχ; συγγνώμη για το σεντονι... Και.... Να συμπληρωσω.. Μπορω να κανω νιπτ, ή ληψη τροφοβλαστης απο τον πλακουντα ή αμνιο. Σορρυ οτι χρειάζεται θα το κανω, εχω εμπιστοσύνη, ο αγαπημένος μου ομως φοβαται.. Κ με κανει να φοβάμαι κ γω...! 

Κορίτσι μου καλημέρα ! 
Ειμαι από τις μανούλες Φεβρουαρίου αλλα διάβασα την ανάρτηση σου και ειπα να σου πω ότι κι εγώ έχω θρομβοφιλια και παίρνω και innohep και Salospir και όταν χρειάστηκε να κάνω αμνιοπαρακέντηση πριν 3 εβδομάδες έκοψα για 4 μέρες τις innohep και για μια εβδομάδα το salospir χωρίς να δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα στα μωρά (έχω δίδυμα). 
Όσο για το ποσοστό σου θα σου πω ότι ειχα 1:13 για το ένα μωρό και τελικά δεν είχε down. 
Ειναι σχετικά υψηλό το ποσοστό σου αλλά σκεψου ότι έχεις 234 στις 235 πιθανότητες να είναι οκ.

Δες με το γιατρό σου τι θα σου προτείνει. Σε μόνες κυήσεις είναι πολύ αξιόπιστο το νιπτ. 

Ξερω ποσό δύσκολο είναι ... αλλά θετικές σκέψεις μόνο!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@chris79 @basw2 @Pepi88 @valentina23κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας κ τα ενθαρρυντικα σας λογια. Πηγα στο γιατρο, κ ειχα μιλησει με τη γυναικολογο μου. Αρχικα να σας ευχαριστησω για το ενδιαφερον κ τις πληροφορίες που μου δωσατε. Ο γιατρος εδωσε βασει των μετρησεων του 1/1580 κ οντως ναι μεν το 1/235 των αιματολογικων καλο δεν ειναι αλλα απο μονο του δε λεει κατι. Τα αποτελεσματα της αυχενικης κλπ μιας κ ηταν καλα οδηγησαν κ τον γιατρο κ την γυναικολογο να πουν οτι δε συντρέχει τοσος κινδυνος ωστοσο καλο θα ταν να ψαχτουμε. Νιπτ δε συστηνουν λογω του αποβληθεντος δευτερου κυηματος που ακομη δεν εχει περασει 6,8 βδομαδες απο την αρχη της αποβολης. Οποτε μας εμεινε ληψη τροφοβλαστης ή αμνιο. Σε 4 βδομαδες λοιπον θα κανουμε αμνιο για να μαστε πιο ηρεμοι. Ολα πιστευω οτι θα πανε καλα. Κ παλι σας ευχαριστώ πολύ, ειχα τοσο απελπιστεί χθες.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@Mareva χάρηκα πολύ που σου φύγε λίγο το άγχος και σε καθυσηχασε και ο γιατρος! Είναι πολύ σημαντικό γιατί μερικοί γιατροί σε αγχώνουν ακόμα πιο πολυ:angry:Όλα καλά θα βγουν θα δεις!! Θα περιμένουμε και μεις μαζί σου τα αποτελέσματα!

Κάτι άλλο που με τρώει... Θα ηθελα τις γνώμες σας αν και έχει περάσει πια.. Οι μετρήσεις της αυχενικής για down έδειχναν 1/3100.οι τροποποιημενες. Στο άλλο χαρτί που είχε τη papp a έδειχνε το ποσοστό της ηλικίας, το ποσοστό του αίματος και της αυχενικής(που έδειχνε 1/970).δεν θα πρεπε να δείχνει το 1/3100???.Και μετά να βγάζει όλα μαζί το τελικό;; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου .. 

@Mareva μου ψυχουλα μου,όλα καλά θα είναι με το νινι σου μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι θα δεις .. οτι τιποτα δε θα είναι. 

Διαβασα οτι με πρόσθιο πλακούντα αργείς να ακούσεις το μωρακι .. ισχύει;; 

Έχετε ακούσει καθολου το μωρακι ;;;

  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Mareva χάρηκα πολύ που σου φύγε λίγο το άγχος και σε καθυσηχασε και ο γιατρος! Είναι πολύ σημαντικό γιατί μερικοί γιατροί σε αγχώνουν ακόμα πιο πολυ:angry:Όλα καλά θα βγουν θα δεις!! Θα περιμένουμε και μεις μαζί σου τα αποτελέσματα!

Κάτι άλλο που με τρώει... Θα ηθελα τις γνώμες σας αν και έχει περάσει πια.. Οι μετρήσεις της αυχενικής για down έδειχναν 1/3100.οι τροποποιημενες. Στο άλλο χαρτί που είχε τη papp a έδειχνε το ποσοστό της ηλικίας, το ποσοστό του αίματος και της αυχενικής(που έδειχνε 1/970).δεν θα πρεπε να δείχνει το 1/3100???.Και μετά να βγάζει όλα μαζί το τελικό;; 

Αχ αγαπη μου νομιζω επρεπε να γραφουν κ τις 2.. 

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου .. 

@Mareva μου ψυχουλα μου,όλα καλά θα είναι με το νινι σου μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι θα δεις .. οτι τιποτα δε θα είναι. 

Διαβασα οτι με πρόσθιο πλακούντα αργείς να ακούσεις το μωρακι .. ισχύει;; 

Έχετε ακούσει καθολου το μωρακι ;;;

Ευχαριστώ πολυ αρια.. Εμ.. αυτο δεν το χω ακούσει, αλλα μιας κ μιλαμε με γιατρους, οταν ξαναμιλησω θα κανω κ μια ερωτηση. Ετσι να μας φυγει η απορία. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Mareva και τις δύο εννοείς και της αυχενικής; Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το 1/3100 που ήταν στις μετρήσεις της αυχενικής έγινε μετά 1/970 στην papp a?? Τα ποσοστά του αίματος ήταν χαμηλά ο. Κ αλλά η αυχενική γιατί την κατέβασαν;;; ουφ ψάχνομαι πάλι.. :-?απλά είχα την απορία.

@Aria konsta όταν είμαι ξαπλωμένη νομίζω ότι το καταλαβαίνω.. Αλλά δεν είμαι σίγουρη. Κάτω απ τον αφαλό. Όχι συχνά συνήθως το βράδυ.. Μαζί δεν είμαστε στις βδομάδες η κάνω λάθος; εγώ 17+4 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, valentina23 είπε:

@Mareva και τις δύο εννοείς και της αυχενικής; Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το 1/3100 που ήταν στις μετρήσεις της αυχενικής έγινε μετά 1/970 στην papp a?? Τα ποσοστά του αίματος ήταν χαμηλά ο. Κ αλλά η αυχενική γιατί την κατέβασαν;;; ουφ ψάχνομαι πάλι.. :-?απλά είχα την απορία.

@Aria konsta όταν είμαι ξαπλωμένη νομίζω ότι το καταλαβαίνω.. Αλλά δεν είμαι σίγουρη. Κάτω απ τον αφαλό. Όχι συχνά συνήθως το βράδυ.. Μαζί δεν είμαστε στις βδομάδες η κάνω λάθος; εγώ 17+4 

Βαλεντινα μου νομιζω οτι επρεπε να σου γραφουν ολες τις μετρησεις αναλυτικα. Βέβαια στο πορισμα εμενα εχουν ολα αναλυτικα και μετα εχει το 1/1580 κ οχι το 1/235. Μηπως σου εκαναν κατι λαθος; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Mareva και τις δύο εννοείς και της αυχενικής; Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το 1/3100 που ήταν στις μετρήσεις της αυχενικής έγινε μετά 1/970 στην papp a?? Τα ποσοστά του αίματος ήταν χαμηλά ο. Κ αλλά η αυχενική γιατί την κατέβασαν;;; ουφ ψάχνομαι πάλι.. :-?απλά είχα την απορία.

@Aria konsta όταν είμαι ξαπλωμένη νομίζω ότι το καταλαβαίνω.. Αλλά δεν είμαι σίγουρη. Κάτω απ τον αφαλό. Όχι συχνά συνήθως το βράδυ.. Μαζί δεν είμαστε στις βδομάδες η κάνω λάθος; εγώ 17+4 

Εισαι 2 εβδομάδες μπροστά εσυ 15 κ 3 σήμερα εγω .. 

Έχεις πρόσθιο πλακούντα;;


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

@chris79 @basw2 @Pepi88 @valentina23κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας κ τα ενθαρρυντικα σας λογια. Πηγα στο γιατρο, κ ειχα μιλησει με τη γυναικολογο μου. Αρχικα να σας ευχαριστησω για το ενδιαφερον κ τις πληροφορίες που μου δωσατε. Ο γιατρος εδωσε βασει των μετρησεων του 1/1580 κ οντως ναι μεν το 1/235 των αιματολογικων καλο δεν ειναι αλλα απο μονο του δε λεει κατι. Τα αποτελεσματα της αυχενικης κλπ μιας κ ηταν καλα οδηγησαν κ τον γιατρο κ την γυναικολογο να πουν οτι δε συντρέχει τοσος κινδυνος ωστοσο καλο θα ταν να ψαχτουμε. Νιπτ δε συστηνουν λογω του αποβληθεντος δευτερου κυηματος που ακομη δεν εχει περασει 6,8 βδομαδες απο την αρχη της αποβολης. Οποτε μας εμεινε ληψη τροφοβλαστης ή αμνιο. Σε 4 βδομαδες λοιπον θα κανουμε αμνιο για να μαστε πιο ηρεμοι. Ολα πιστευω οτι θα πανε καλα. Κ παλι σας ευχαριστώ πολύ, ειχα τοσο απελπιστεί χθες.. 

Μην μασάς !!!!!το ξέρεις ότι στο τέλος όλα θα είναι καλά !!θέλουν τα σκατουλια λίγο να μας κρατάνε σε εγρήγορση!! εγκυμοσύνη με σασπένς που λέει και ο γιατρός μου ο τρελός !!

Just now, Aria konsta είπε:

Εισαι 2 εβδομάδες μπροστά εσυ 15 κ 3 σήμερα εγω .. 

Έχεις πρόσθιο πλακούντα;;

Εγώ έχω άλλα δεν το ξέρω αυτό που λες !

  • Χαχα 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Μην μασάς !!!!!το ξέρεις ότι στο τέλος όλα θα είναι καλά !!θέλουν τα σκατουλια λίγο να μας κρατάνε σε εγρήγορση!! εγκυμοσύνη με σασπένς που λέει και ο γιατρός μου ο τρελός !!

Εγώ έχω άλλα δεν το ξέρω αυτό που λες !

Έτσι διαβασα .. δεν ξερω αν όντως ισχύει 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου. Εγώ δεν έχω νιώσει ακόμη το μωράκι μου. Όσο αφορά τα κιλά έχω πάρει 2 και είμαι 17 βδομάδων σήμερα. Η κοιλίτσα άρχισε να φαίνεται. Σήμερα καθώς έφτιαχνα παστίτσιο μου ήρθε μια απίστευτη ζάλη και διέκοψα το μαγείρεμα 3 φορές μέχρι να τα καταφέρω να τελειώσω.  Ένιωσα ότι θα χάσω την ισορροπία μου και κάθησα αμέσως. Έχει τύχει σε καμιά αυτό. Να πω ότι προηγουμένως δεν είχα ούτε ναυτίες ούτε τίποτα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...