Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 59 minutes ago, Eflenew said:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      Όλα καλα θα πάνε !!!! 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια !!18×1 σήμερα !μπήκαμε και στον 5ο με το καλό !!Πέμπτη έχω υπέρηχο και έχω πολυ άγχος !το καλό είναι ότι τελείωσε η μετακόμιση!κουράστηκα λίγο αλλά όχι όσο η οικογένεια και ο άντρας μου...τους ψωφησα μιλάμε !τους λυπήθηκε η ψυχή μου..πάει και αυτό όμως !ελπίζω να είστε όλες καλά και καλή επιτυχία με τους υπερήχους και αυτή την βδομάδα σε όλες !!!

 

Να ρωτήσω και εγώ που δεν καταλαβαίνω καθόλου πος μετράμε και εγώ σήμερα είμαι ακριβώς 18 ευδομαδων τεσσεραμισι μηνον δεν είμαστε? Στης 20 ευδομαδες δεν λέμε 5 μηνον 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ba_lily είπε:

Να ρωτήσω και εγώ που δεν καταλαβαίνω καθόλου πος μετράμε και εγώ σήμερα είμαι ακριβώς 18 ευδομαδων τεσσεραμισι μηνον δεν είμαστε? Στης 20 ευδομαδες δεν λέμε 5 μηνον 

Στην 18η μπαίνεις στον 5ο δεν είσαι 5 ..στην 21η είσαι ακριβώς 5!στην 22η τον κλείνουμε και μπαινουμε στο  6ο κλπ κλπ κλπ !ιδρωσα να τα μάθω !

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Στην 18η μπαίνεις στον 5ο δεν είσαι 5 ..στην 21η είσαι ακριβώς 5!στην 22η τον κλείνουμε και μπαινουμε στο  6ο κλπ κλπ κλπ !ιδρωσα να τα μάθω !

Αν πω ότι κατάλαβα ψέματα θα πω. Μάλλον δεν μετράμε στο κάθε μήνα 4 ευδομαδες. Εγώ έτσι μετρουσα 4 ευδομαδες ένα μήνα 18 ευδομαδες τεσσεραμισι μήνες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Αν πω ότι κατάλαβα ψέματα θα πω. Μάλλον δεν μετράμε στο κάθε μήνα 4 ευδομαδες. Εγώ έτσι μετρουσα 4 ευδομαδες ένα μήνα 18 ευδομαδες τεσσεραμισι μήνες. 

Ο 3ος ο 6ος και ο 9ος έχουν 5 εβδομάδες!έτσι βγαίνουν 40!

 

  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Αν πω ότι κατάλαβα ψέματα θα πω. Μάλλον δεν μετράμε στο κάθε μήνα 4 ευδομαδες. Εγώ έτσι μετρουσα 4 ευδομαδες ένα μήνα 18 ευδομαδες τεσσεραμισι μήνες. 

1ος 4 εβδομαδες, 2ος 4 εβδομαδες, 3ος 5 εβδομάδες. 4ος 4 εβδομαδες, 5ος 4 εβδομαδες, 6ος 5 εβδομαδες. 7ος 4 εβδομαδες, 8ος 5 εβδομαδες κ 9ος αλλες 5 εβδομαδες. :) κ ετσι θα χεις μια σειρουλα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα .. καλή εβδομάδα κοριτσάκια μου !

16 κ 5 εμείς σήμερα και επιτέλους έχουμε υπέρηχο μετά απο 3 εβδομάδες και εγω απο την αυχενική εχω να το δω .

Δεν περνάει η ώρα μεεε τίποτα όμως!! 

Καλούς υπερηχους σε όλα τα κοριτσια !! 

  • Μου αρέσει 6

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα .. καλή εβδομάδα κοριτσάκια μου !

16 κ 5 εμείς σήμερα και επιτέλους έχουμε υπέρηχο μετά απο 3 εβδομάδες και εγω απο την αυχενική εχω να το δω .

Δεν περνάει η ώρα μεεε τίποτα όμως!! 

Καλούς υπερηχους σε όλα τα κοριτσια !! 

Άντε κορίτσι μου με το καλό περιμένουμε νέα!!

  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα .. καλή εβδομάδα κοριτσάκια μου !

16 κ 5 εμείς σήμερα και επιτέλους έχουμε υπέρηχο μετά απο 3 εβδομάδες και εγω απο την αυχενική εχω να το δω .

Δεν περνάει η ώρα μεεε τίποτα όμως!! 

Καλούς υπερηχους σε όλα τα κοριτσια !! 

Περιμένουμε νέα σου!! Φιλιά!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2020 at 6:19 ΜΜ, Evoulini24 είπε:

Κι εγώ δασκάλα είμαι...έχω πάρει άδεια ευπαθους ομάδας και δε δουλεύω!! Ευτυχώς δηλαδή γιατί οι συνθήκες είναι άθλιες...

Καλησπερα,

Σαυτη την αδεια πληρωνεσαι κανονικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου.. Πηγα και πήρα τις τελευταίες εξετάσεις αίματος μου, 33 ο αιματοκρίτης και 15. 0 η βιταμίνη D.. Με έχει ξεζουμισει το έμβρυο, που και να μην έπαιρνα συμπληρώματα!! 

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Πηγα και πήρα τις τελευταίες εξετάσεις αίματος μου, 33 ο αιματοκρίτης και 15. 0 η βιταμίνη D.. Με έχει ξεζουμισει το έμβρυο, που και να μην έπαιρνα συμπληρώματα!! 

Μια χαρά είσαι!! Τι να πω κι εγώ με 27 αιματοκριτη:huh:. Η βιταμίνη D είναι χαμηλή; Και γω πάω μεθαύριο για το τσεκ απ. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου. Μόλις γύρισα από γιατρό... Το σκατουλι μεγάλωσε... Έγινε 135 γραμμάρια.εχει μεγαλώσει πολύ...το μόνο π μ αγχώσει ήταν ότι ο τράχηλος ήταν 3.1 δλδ λίγο κοντός...αγχωθηκα..μ έδωσε μαγνήσιο και προγεστερονη.... Εσάς πόσο ήταν ο τράχηλος??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Μια χαρά είσαι!! Τι να πω κι εγώ με 27 αιματοκριτη:huh:. Η βιταμίνη D είναι χαμηλή; Και γω πάω μεθαύριο για το τσεκ απ. 

Καλα ειμαι λες? Ανησύχησα λιγακι. Εχω στίγμα και φοβαμαι μην πέσει κατά πολύ τους επόμενους μήνες.. Νομίζω και εσυ εχεις στίγμα, ε? Υπάρχει κάποιο κατώτατο όριο που μπορεί να φτάσει ο αιματοκρίτης ώστε να είναι σημάδι για ανησυχία για εμας? Ναι είναι χαμηλή. Από 30 και πάνω είναι το φυσιολογικό! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!! 

Just now, basw2 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου. Μόλις γύρισα από γιατρό... Το σκατουλι μεγάλωσε... Έγινε 135 γραμμάρια.εχει μεγαλώσει πολύ...το μόνο π μ αγχώσει ήταν ότι ο τράχηλος ήταν 3.1 δλδ λίγο κοντός...αγχωθηκα..μ έδωσε μαγνήσιο και προγεστερονη.... Εσάς πόσο ήταν ο τράχηλος??? 

Καλησπέρα Βασω! Ο γιατρός έκανε κάποιο σχόλιο πάνω σε αυτό? Λογικά με τα χαπάκια που σου έδωσε θα είσαι εντάξει, αμα ηταν κάτι ανησυχητικό θα στο είχε πει. Εμένα ήταν 3.6 στην Α επιπέδου.. 


LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλα ειμαι λες? Ανησύχησα λιγακι. Εχω στίγμα και φοβαμαι μην πέσει κατά πολύ τους επόμενους μήνες.. Νομίζω και εσυ εχεις στίγμα, ε? Υπάρχει κάποιο κατώτατο όριο που μπορεί να φτάσει ο αιματοκρίτης ώστε να είναι σημάδι για ανησυχία για εμας? Ναι είναι χαμηλή. Από 30 και πάνω είναι το φυσιολογικό! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!! 

Καλησπέρα Βασω! Ο γιατρός έκανε κάποιο σχόλιο πάνω σε αυτό? Λογικά με τα χαπάκια που σου έδωσε θα είσαι εντάξει, αμα ηταν κάτι ανησυχητικό θα στο είχε πει. Εμένα ήταν 3.6 στην Α επιπέδου.. 

Προς το παρόν δεν αγχωθηκε. Μου είπε όχι επαφές που ούτως ή άλλως δεν είχαμε και βλέπουμε....ελπιζω να μην έχω θέμα.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...